pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Midast
Czym negatywnie się wyróżniał? Tym, że był współwinny największej liczbie bramek!
Nelson miał cały czas wsparcie - i Roberto, i Pique i Vidala i Griezmana nawet.
Davis i Coman to dobrzy zawodnicy - to świetny argument. nielepiej od razu wywiesić biała flage wiedząc, że Nelson przy taik dobrych zawodnikach nie ma szans?
Jak Nelson mial Dembele na skrzydle nic z tej współpracy nie wychodzilo. Ile asyst miał Semedo do Dembele i odwrotnie? Ile kluczowych podań między nimi było?
Roberto wydolnościowo zjada Semedo więc nie wiem po co piszesz dentka.1 bramka i 4 asysty to bardzo słabe statystyki a dodajac do tego asysty z całych 3 lat - 2 bramki i 6 asyst to katastrofa - najgorzej kreujący i współpracujący boczny obrońca ligi hiszpańskiej.
Ile razy Messi podała do Alby a ile doi Semedo? Sprawdź a nie pytaj, z góry narzucona tezą.
Semedo kolejny sezon był najgorszym zawodnikiem druzyny, zaniedługo podam wszelkie zastawienia.
Z jednym się zgodzę u nelsona nie ma pikowania w dół, on od 2,5 roku gra na takim samym fatalnym poziomie.
Nie wiem po co wymyślasz rzeczy, których nie ma w rzeczywistości.
0
@odo997
Wystarczy że włączysz sobie powtórkę spotkania. Popatrz na whoscored, squawka, sofascore itd. nawet livescore. Nikt oprócz transfermarkt nie dodaje tych asyst.
0
@Marjando
Obejrzałem sobie skróty tych dwóch spotkań w których grał nelson. w ataku praktycznie go nie było, prawie wszystkie groźne akcje Portugalii były bez jego udziału, w obronie z jednej strony miał niezłą ilośc odbiorów odbiorów z drugiej ani jednego przechwytu i znów popełnial mega błędy indywidualne. Ciagle uciekali mu zawodnicy, to on sprokurował karnego dla Szwajcarii w półfinale, w finale wyręczany na prawej obronie przez Guereiro. W Lidze Narodów nie zaliczył bramki, asysty, miał jedno kluczowe podania którym było wycofanie piłki na 25-30 metr.
Wskaż elementy w któryc on gra lepiej w reprezentacji niż w Barcelonie.
0
@Marjando
Z Ligą Narodów się pospieszyłem, mea culpa.
Z jednej strony piszesz że nic mi nie zarzucasz a nastepnie zarzucasz że nie lubię chłopa co jest nieprawda. ja go nie znam. To, że krytycznie oceniem jego grę to inna sprawa. Filmik widziałem, całe 5 minut skrót z 3 lat gry Semedo, gdzie są pokazyane niedokładne podania, a te naprawdę dobre akcje powtarzane po 4 razy.
ps. popatrzeę na mecze w Lidze narodów i wtyedy odpiszę dodatkowo
0
@Midast
Wskaż gdzie tu jest "jad"? Proszę wskaż, gdzie w tej dyskusji widzisz jakąś nienawiść? Nie masz nigdy argumentow, a wtedy atakujesz personalnie.
2
@Midast
Widzę, że jestem twoim ideolem, tyle wpisów o mnie. Zero merytoryki i na temat a za to same personalne komentarze. W sumie jak zawsze.
0
@odo997
Betis, Sevilla, Napoli i Leganes. To wszystko.
1
@Marjando
Jestem osoba bardzo dokładną i jak ktoś mi coś zarzuca lub insynuje to zawsze sprawdzam czy ma rację. Możesz wskazac o jaki puchar Ci chodzi? Portugalia NIGDY nie zdobyła pucharu Konfederacji!
Portugalia w 2017r zdobyła trzecie miejsce pokonując Meksyk. Nelson w tym meczu został robiony przez zawodników Meksyku tak jak przez bayern ostatnio. Jedyna bramka dla Meksyku padła po podaniu Chicharito który zrobił prawie identyczną akcję jak davies z Bayernu, minął Semedo na prawej obronie i dograł dokładnie w pole karne, dodatkowo w 106 minucie do Nelson oslabił swój zespół dostajac czerwona kartkę.
"Ja proponuję wszystkim znawcom obrony a w szczególności @pax żeby zobaczyli jak Portugalia gra z semedo i jak zdobywała ligę narodów i jak grał tam przy dobrze ustawionej taktyce trenerskiej "
Druzyna inna, trener inny, taktyka inna, gra Nelsona taka sama.
0
@Midast
Jak gra słabo to zasługuje na krytykę, krytyka to nie hejt, szczególnie że pokazuje jego błędy, fatalna grę.
0
@odo997
Po prostu nie odpoiedziałes na prosbę i tyle. Ja nie pytałem o stronę ale o spotkania. Proste.
0
@cat_r37
dzień jak codzień :)
0
@odo997
Nie o to pytalem. Prosiłem o wskazanie spotkań w których Nelson asystował przy bramkach. Czytajmy ze zrozumieniem.
"Asysta – podanie do zawodnika z tej samej drużyny, po którym zostają zdobyte punkty lub jest zdobyta bramka (tzw. gol).
Termin asysta występuje w grach zespołowych, między innymi w koszykówce czy w hokeju, zazwyczaj w zdobytych bramkach (golach) lub koszach (punkty) z akcji. Nie występują natomiast w rzutach karnych, rożnych czy rzutach osobistych"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Asysta
0
@odo997
Pytanie zadałem proste, odpowiedzi nie otrzymałem.
1
@odo997
Wskaż mecze w których Nelson asystował. Raz do Suareza z lewej strony, raz do griezmana i raz do Ruiza z Real Betis.
6
@sevs
Nie było współpracy. Była dobra piłka Dembele do Semedo a potem strata.
0
@catalunya77
Tego nie wiem i nie przesadząm. Błędy indywidualne, że ktoś zrobił z niego wiatrak czy wziął go na raz tak mi nie przeszkadza jak jego olewanie obrony, odpuszczanie zawodnika którego kryje itd. Wątpię aby dotychczasowi trenerzy mu mówili aby odpuszczał krycie, truchtał w obronie, ale nie podejmuję się wyrokowania.
0
@LuisSalvano
Nie. Nie spotkałem nigdy w życiu kto by się tak wypowiadał o pracy w szkole.
0
@VenoM
O tym się też wypowiadałem wielokrotnie. Bocznych obroncow opisuje rzetelniej i na nich zwracam główną uwagę od finału cdr z Realem. Potem opisywałem głównie Alvesa i innych bocznych obroncow. I tak zostało.
Przeważnie robię oceny zawodników przedissowanych lub przehypowanych, dlatego pisałem o Gomesie, Ivanie, Arturze, de Jongu itd.
0
@barteq
Dla mnie tłumaczenia słabej gry Semedo brakiem skrzydłowego albo słabą grą Leo w defensywie są dziwne. Takie same warunki jak Nelson miał Alves, Montoya, Vidal czy Roberto i prezentowali się lepiej a jak popełniali błędy to nikt ich nie tłumaczył brakiem skrzydłowego.
0
@VenoM
Przecież napisałem kiedy wracam do Polski i na kiedy mogę je zrobić. Wybierz z 3-4 zawodników, tyle dla Ciebie mogę zrobić. Napisałem już co najmniej dwukrotnie że zrobię jak wrócę z wakacji. Chyba wczoraj (lub przedwczoraj) się o to pytałeś i dostałeś odpowiedź.
Pewnie bedziesz chciał abym zrobił Roberto :) dla mnie obojętne bo każdego traktuje równo.
0
@Messibestplayerintheworld
Ja widzę, jeśli chodzi o ofensywę wejście na pozycję i potem mega liczbę strat, dobrych podań niewiele. W samym meczu z Bayernem miał 3 razy niekrytego Suareza na sam na sam i udało mu się dograć raz.
0
@catalunya77
Pisze o sytuacjach sam na sam. Nelson jest jednym z najgorzej kreujących grę bocznych obroncow lidze hiszpańskiej.
0
@LuisSalvano
@LuisSalvano
Moją żona jest nauczycielką, sam jedne ze studiów które skończyłem miały specjalność nauczycielską, swego czasu pracowałem w kilku szkołach. Znam dziesiątki a może o więcej nauczycieli i nikt z nich nie wypowiada się w taki sposób o szkole jak Ty podając się za nauczyciela.
0
@catalunya77
Praktycznie zawsze ma z kim grać, tylko tego nie robi. Traci piłki lub oddaje do tyłu. Nawet z Bayernem na trzy wyjścia Suareza sam na sam to Nelson podał tylko raz.
1
@LuisSalvano
Nigdzie nie napisałem niczego obrazliwego. Napisałem jedynie że znając dziesiątki nauczycieli (a może więcej) dziwne jest pisanie o pracy w szkole w sposób w jaki piszesz. Tyle.
7
@LuisSalvano
Znam dziesiątki nauczycieli ale nigdy się nie spotkałem aby ktoś mówił o pracy w szkole vel robota a o innych nauczycielach vel pracownicy.
Dziwne. Tylko nie pisz o administracji czy obsłudze.
1
@ksawizimens
Gdzie jest napisane na ile wyceniany jest Suarez przez Barcelonę?
2
Mi się tekst podoba. Nie komentuje ozdobników, fajnie że widzisz w Koemanie światełko w tunelu i fajnie że dostrzegasz wielkość Leo.
5
@Turio
Nelson oprócz dryblingu nie ma nic. Złe ustawienie, najwolniejszy w obronie, brak gry kombinacyjnej, brak kreatywności itd...
6
@Turio
Jest lepszy. Roberto jest słabym lub co najwyżej przeciętnym PO ale Nelson jest od niego słabszy. Słabiej broni i jest fatalny w ataku.