pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mr8lack
Tylko Nelson nie podłącza się często, w pierwszej połowie brał udział w 3 akcjach ofensywnych, przyjmując nawet trzy puste wejścia to jest 6 wejśc ofensywnych w 45 minut.
Jak wymieniałby sie pozycjami? Ofensywny skrzydłowy wymieniałby sie pozycja z bocznym obrońcą? Możesz ustawic PO jako fałszywego skrzydłowego grającego jako wahadło ale nie odwrotnie.
Za ostatni mecz był chwalony, w tym byl najgorszym zawodnikiem współwinnym 4-5 bramek i kilku innych groźnych sytuacji. Ogólnie przez 3 lata pokazał że jest najsłabszym prawym obrońca od kilku lat i jednym z najsłabszych w lidze hiszpańskiej.
Dobranoc :))
3
@ObiektywnyKibic121
Roberto i de Jong potrafią biegać, Vidal słabiej ale potrafi zawalczyć, Busi zawsze nadrabiał przewidywaniem sytuacji i ustawieniem. Było za wiele dziur w obronie, za dużo indywidualnych błędów. Fakt, że pressing Bayernu powodowal te błędy, ale Setien nic nie zmienił w taktyce która nie sprawdziła się przez kilka miesięcy.
0
@Mr8lack
Jak Semedo podłączałby sie do ataku to nominalny skrzydłowy gdzie by był, asekurowałby obronę? Nelson w obronie nie biega tylko truchta. Prawa obrona (nie mówimy o calym skrzydle) była dość dobrze asekurowana w tym spotkaniu, brakowało tylko .... Nelsona, lub Nelsona który wygrywałby pojedynki z jednym zawodnikiem.
2
Główny błęd Setiena to nie przygotował taktycznie druzyny na spotkanie. Oglądam mecz drugi raz i Bayern w ataku ustawia się 4-2-4 lub 3-3-4, w lini ataku jest aż 4 zawodników stojących bardzo szeroko i grają do tego dokładnymi przerzutami, szczególnie nasza prawa strona jest calkowicie odkryta. Tworzą przewagi w sektorach dodatkowo po krotkich odegraniach pomocnicy wchodzą w pole karne . U nas pomoc kryje na radar stojąc nieruchomo, nie widzi przemieszczania się za plecami i ruchu napastników do klepek. Fatalnie sie na to patrzy.
To co gra Barcelona od 6-7 lat to nie jest styl Barcelony to nie jest styl Johana czy Pepa.
0
@Mr8lack
No właśnie z nominalnym skrzydłowym mialby jeszcze gorzej, tak cały czas ma wsparcie pomocy. W drugiej połowie na jego stronie pomagał mu Griezman i vidal, w pierwszej Roberto i non stop asekurował Pique. On popelnia najwieksze błędy w druzynie. Zawsze ma wsparcie, ale nikt nie jest w stanie wypełniać pustostanów ktore on zostawia. ustawia się fatalnie - albo zbyt blisko środka pola karnego, albo zbyt wysoko - dlatego PO jest jak autostrada dla rywali. Uważasz, że np. Dembele by tak wyśmienicie wspierał Nelsona na prawej obronie? tak nie było.
2
@zadafcb
Dodaj jeszcze stratę przy linii końcowej z bramką na 4-1, kolejne niepokrycie wejścia w pole karne chyba przy barmce Coutinho i ostatnie przy zaspaniu na spalonym. A to jeszcze nie koniec
0
@Mr8lack
Tylko patrząc nawet proporcjonalnie to Nelson jest zamieszany w największa ilośc bramek straconych. Do tego fatalne ustawienia. stracilismy bramki po tym jak: Nelson stracił piłkę (wygarna mu Lewandowski), przegrał pojedynki indywidualne, źle się ustawił czy zaspał na spalonym. Wszystkie możliwe blędy w tym meczu popełnil tylko on. Jasne, że inni tez popełniali Roberto, Busquets, Ter Stegen, ale nikt tyle i w taki sposób.
Oglądam właśnie mecz drugi raz.
0
@Mr8lack
Zagrał fatalne spotkanie. Był współwinny przynajmniej 4-5 bramek, do tego kilka sytuacji sprokurował których Bayern nie wykorzystał. Z przodu ile zrobił sytuacji? Jedną do Suareza i to wszystko. Truchta do obrony, fatalnie się ustawia i dzisiaj pokazał się z jak najgorszej strony w pojedynkach jeden na jeden. Był najsłabszy na boisku
0
@jeyx77x
tzn.?? dzisiaj caly czas wsparcie i pomoc miał i wyszło jak wyszło
1
@JimMorrisonFCB
Boję się że nie zasnę a jak zasnę to przyjdzie Freddy Kruger i włączy mi kolejny raz mecz. Horror
5
Czas zobaczyć gwałt ponownie, minuta po minucie i wreszcie przy urlopie zrobić własne oceny w ostatnim meczu sezonu. Chociaż aż się nie chce na to patrzeć.
1
@elmayakos
Nikt zapewne nie dostanie pozytywnych ocen, jednak to że inni byli słabi nie zwalnia od wskazania kto był najsłabszy
0
@elmayakos
Akurat cały czas miał wsparcie. Nawet popatrz na bramkę Cou, dostał wsparcie griezmana i vidala a i tak puścił zawodnika który precyzyjnie dograł na nogę. Na tą najgorszą opinię ciężko zapracował, był najsłabszy a jego błędy przekładały się na bramki rywali.
1
Znam userów którzy i tak by dali Semedo 10 po meczu i tytuł gracza Meczu, twierdzoąc że jest numerem jeden na świecie.
1
Fajna ta prawa obrona...
2
Dobrze by było, aby którys z useró lub redakcja wrzuciała statystykę przebiegnietych kilometrów
2
Zmiana trenera ... loading
0
@JarrusFCB
Krytykują w tej akcji, najpierw przyjęcie bo dostał świetną pilkę od Pique i mógł wejść w pole karne jak w masło ale przyjął kierunkowo do tyłu. A potem widząc stratę Busiego wracał w swoim powolnym tempie. Nie krytykuja, że miał wpływ na stratę, ale na jego wolne powroty. Tyle.
4
@Salwik92
Dla mnie to jednak jest pewna kwestia odwagi. Chwytliwy przez ostatnie miesiące jest jednym z najaktywniejszych userów. Jest dość "znany" na rambli, niektórzy lubią jego styl i poglądy inni odwrotnie. To, że szczerze napisał o swojej maturalnej porażce to wymagało odwagi, szczególnie że ma tutaj grono osób nieprzychylnych którzy zapewne w swojej małostkowości nie raz mu to wypomną.
10
@Chwytliwy
Walcz z matmą i hejterami, ale narazie skup się na matmie. Powodzenia :)
0
@Midast
Możesz napisać dlaczego piszesz ulubieńców Roberto czy Rakiticia. O Roberto wielokrotnie pisalem że jest słabym obrońcą, pisząc tez wiele komentarzy niepochlebnych, przy rakiticiu mowiono o mnie swego czasu że jestem jego najwiekszym hejterem https://www.fcbarca.com/65757-okiem-kibica-rakieta-jeszcze-nie-odpalila-houston-czy-mamy-problem.html. Ja po prostu oceniem spotkania i patrzę na grę zawodników, potrafię każdego skrytykowac po słabych spotkaniach i pochwalic po dobrych.
1
@Midast
Witam Kolegę.
Jak Nelson gra źle i o tym pisze to źle, jak Nelson zagrał dobre spotkanie i to przyznaję tez źle. Są osoby które zyją z pisania o kimś zamiast o piłce.
ps. o odbiór innych nic nie poradzę, wiele osób ma swoich ulubieńców i z zasady nie zgadzaja się z krytyką swoich ulubieńców. Każdego staram się traktowac równo, a to nie każdemu pasuje.
1
@Peciak
To, że rzadko sie trafia nie jest moją kwestią ale gry tej trójki. Zawsze staram się równo traktowac wszystkich, jak ktos gra dobrze w danym meczu to przyznaję że gra dobrze. Nie mam podejścia lubię - nie lubię. Kilka razy go wysoko oceniłem, wywalczyłem u redakcji podniesienie mu oceny z meczu z Realu gdy został oceniony na 1. To, że jest bardzo mało takich sytuacji to nie moje ocenianie ale gra Portugalczyka. Jak za gra dobrze, to zawsze o tym potrafie napisac.
6
Z ocenami się zgadzam.
Może nie podniosł bym oceny, ale wyróżnił Leo w opisie za pressing, co jak widomo u niego różnie z tym bywa.
0
@VenoM
Tak nie było, ale przyzwyczaiłem sie do takich tekstów :)
pzdr
2
@VenoM
taa, ten sam co napisł, że Semedo jest ma lepszą technike od Messiego i Nelson jest najlepszym obrońca świata :))
Każdy ma prawo krytykowac moje wpisy, ale nie było metrytorycznej ich krytyki. Ty tutaj piszesz o moim wpisie o Nelsonie, mimo że ostatni raz minuta po minucie robiłem pół roku temu. Nigdy nie napisałem, że Nelson mi nie pasuje, po prostu oceniałem jego grę taika jaka była.
3
@VenoM
Subiektywne to mogą być oceny. Jeden da za mecz 4, inny 6 a inny 8. Statystyki są obiektywne bo portale tworzą zasady czy algorytmy takie same dla wszystkich zawodników. Moje opisy które są często minuta po minucie prezentowały konkretne sytuacje, które można było sprawdzić i jakoś zawsze było tak jak pisałem.
Jakby zachował się dobrze to każdy by mi to mógł udowodnić a tego nie było.
Uczepiłem się Semedo i wykazuje u niego rzeczy które nie wykazuje u innych gdy ich opisuje. Proszę o przykłady.
2
@VenoM
Szkoda że jak wypisywałem te błędy to nikt nie był w stanie mi pokazać gdzie się pomyliłem. Jak nic nie napisałem, bo akurat przez cały weekend jestem poza domem to nagle piszesz co bym zrobił.
Bardzo to słabe. Komentuj gdy coś napiszę, bo komentowanie czegoś co ktos nie napisał uznaje za atencję dla lajkow. :)
5
@Dzidzius13
Ja napiszę jak wyglądała praca mojej żony, nauczycielki - matematyki. W tym roku miała m. In. 3 klasy ósme. Praca Zdalna od 8.30 do 14.00, poprzez hangouts i classrom, cały czas online tłumaczenie i rozwiązywanie zadań. Następnie do 17.00 sprawdzanie nadesłanych prac domowych. Od 17.00 do 19.00 przygotowywanie i sprawdzanie zadań w formie pisemnej dla uczniów nie mających odpowiedniego sprzętu w domu, tak aby je na kolejny dzień o 8.00 rano dostarczyć do sekretariat skąd uczniowie je odbierali. O 20.00 siadała z naszym dzieciakiem do lekcji robiąc to czego ja z nim nie przerobiłem. A to tylko wycinek pracy
5
@klaudiusz_blau
Możesz coś więcej napisać o tym proteście? Co to za strajk, przez kogo organizowany? Troszkę czekałem na odpowiedź i się nie doczekałem więc ponawiam pytanie. Którzy nauczyciele 8 sierpnia Anno Domini 2020 ogłosili protest przeciwko pracy.