pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@hank_moody
Zauważ jedno nie napisałem że jest winny przy 8 bramkach, tylko współwinny w 4-5, więc nie wiem gdzie to naciaganie. 4. Wielki błąd, to nie była walka o piłkę, ale szkolny błąd w złej asekuracji piłki zmierzającej poza boisko, Lewy ją wygarna jak dziecku. 5. Nie wiem czy ograł by każdego, wiem że ograł Semedo, 6. totalna bierność, odpuszcza Cou i daje mu dograć na głowę Lewego, 8, łamie linie spalonego nic więcej nie trzeba dodawać - w czym inni mieli go asekurować w łamaniu spalonego? Masz 4 bramki.
Piszę że wielu zawodników zagrało źle ale nelson popełnił najwieksza liczbe indywidualnych blędów i był współwinny w najwieksza liczbę utraty bramek.
5
@JimMorrisonFCB
Masakra jak mozna nie widziec tego błędu i uważać że go nie było bo Nelson jest the best i był najlepszy na boiusku i tylko on grał w piłkę.
30
@Janiama
NIe rozumiem Ciebie. Dojrzały człowiek a bawi się w manipulacje i wymysla sytuacje aby pokazać cos czego nie ma.
Twój opis ósmej bramki.
"Ósma bramka idzie dluga piłka, Griezmann odpuszcza krycie stara się Semedo z blokować podanie jest trafiony piłką i jest bramka".
rzeczywistość.
rozumiem, bronić zawodnika, ale sądziłem że były piłkarz rozumie, że ewidentne złamanie linii spalonego, fatalne ustawienie i brak krycia kogokolwiek w tej sytuacji to mega błąd i nie będzie pisał bzdur że miał pecha bo piłka go trafiła.
0
Ktoś da linka gdzie mozna zobaczyć mecz ponownie, bo na https://www.fullmatchesandshows.com już zablokowana mozliwośc
2
@ViscaBarca123
Na 1 nie wszyscy zasłużyli, było kilku zawodników którzy zagrali powyżej, wynik wskazuje jedno ale chociazby Suarez zagrał jak w wieli spotkaniach, walczy, wychodzi do podań, jedna dobra okazja zmarnowana, druga akcja świetne przejście i bramka. Alba dwie piłki - pierwsza dobra wrzutka na Suareza i przecina Alaba czym robi samobója, druga piłka już bezposrednia asysta. Nie wszyscy zagrali na 1, alba między 80-90 minutą kilka odbiorów i walczył do końca chociaż moglby już nie pyskować.
4
@zenoowity
Oglądałem mecz powtórnie i Lenglet zagrał bardzo słabo, co nie oznacza że w czyms mam usprawiedliwiac Nelsona który zagrał katastrofalnie.
0
@InniSzataniCzynni
Czym się wyróżniał ?
0
@ArdoFCB
Akurat w meczu z Bayernem mało wybiegał, ale miał 3-4 wejścia na skrzydło, 3 razy wybiegał mu Suarez na sam na sam i Luis doczekał się jednago podania.
10
@Janiama
Nelson nie jest w czołówce nawet w Hisszpanii. Życie nie broni Semedo, zawala masę spotkań, fatalnie broni, mega niesamowitą liczbe strat, o jego grze ofensywnej nie ma co pisać bo Montoya czy Aleix Vidal go przebijali. Można pisać wszystko, nawet to że Neslon jest najlepszy czy jednym z najlepszych na świecie, w internecie można różne rzeczy pisać i to że w w Smoleńsku był zamach, ale rzeczywistośc wiadomo jaka jest. Nelson jest najsłabszym PO w barcelonie od kilkunastu lat i jednym z najsłabszych w lidze hiszpańskiej.
Porównujesz Semedo do Alby, Alba w 3 ostatnich spotkaniach miał 3 asysty (LM i LL) i Nelson 3 asysty miał w całej swojej karierze w Barcelonie (LM i LL) przez 3 lata.
14
@Janiama
NIkt nie zakazuje Ci go bronić, ale czasem używaj argumentów i nie obrażaj innych. Tyle
Krytykujesz innych bo nie znają sie tak jak TY, krytykujesz innych bo zarabiaja mniej od Nelsona - świetne argumenty w dyskusji. Napisz gdzie inni sie mylą opisując jego gre a nie skupiaj sie na tym kto o tym pisze ale skup się czy ma racje. Taka dobra rada na przyszłość.
ps. Zrobie ocenę Nelsona, więc będziesz sie mógł odnieść sie do niej i do opisu, chyba że zamiast tego skupisz sie na mnie szukając u mnie dziadka z Wermahtu, bo do tego twoja argumentacja sie sprowadza.
4
@Janiama
Starasz się bronić Nelsona ale nie masz argumentów. Wg Ciebie biorąc takie rozumowanie to winny jest tylko Ter Stegen bo on jest ostatnią instancja a to od czego zaczęła się akcja, kontra, kto popełnił błąd się nie liczy bo przecież bramkarz mogł naprawic a to co było wcześnij jest zwykłą nagonką, na innych zawodników.
18
@Janiama
Jak nie masz argumentów i ktos wskazuje twoją manipulację to piszesz o nienawiści do zawodników. Przecież wystarczy napisać w czym sie mylę, co źle pokazuję a nie zarzucać coś czego nie ma.
21
@Janiama
Macieju naprawdę po Tobie nie spodziewałem sie takiej manipulacji i zamazywania rzeczywistości, a dotego zarzutu o pisanie komentarzy pod wplywem palenia.
zaachowanie Nelsona przy straconych bramkach.
1. NIe winię go, ale pokażę jak wyglądała sytuacja. Świetna piłka Leo do Semedo, który mógł dać Suarezowi piłkę na sam na sam (i mogło być 1:0), ale przyjąl kierunkowo do tyłu i oddał do tyłu do roberto, ten do Busiego i strata Busiego, Bayern idzie kontrą a Semedo truchta do obrony.
2. Nelson przejmuje piłkę, Roberto pokazuje aby uspokoił, wokół Roberto jest trzech zawodników a Semedo i tak mu podaje z 2 metrów do Roberto, strata Roberto i kontra.
3. Bez udziału Semedo - akcja środkiem i lewą stroną, Nelson jest po prawej
4. Akcja Bayernu rozpoczyna się od wielkiego błędu Semedo i wygarnięciu mu piłki na lini końcowej przez Lewandowskiego.
5. Objechany przez davisa jak dziecko, daje wejść przed siebie i celnie dograć
6. Biernie kryje Coutinho, daje mu spokojnie wejść w pole karne i spokojnie dograć na głowę Lewandowskiego
7. Barcelona nie jest w stanie wyjść spod pressingu na własnej połowie, strata Leo na własnej połowie, Semedo mimo że nie kontrolowalismy sytuacji pognał do przodu zostawiając cala pusta prawą stronę.
8. Semedo lamie linię spalonego, dodatkowo piłka odbija się od niego bo odwraca sie od niej, dop[ada Cou i laduje osmą bramkę.
17
@VenoM
Alves w wieku 35 lat dostał MVP Copa America. Wczoraj Nelson dostał świetna piłkę od Leo i zamaist przyjąć kierunkowo i wejść w pole karne albo odegrać do suareza na sam na sam to przyjał kierunkowo do tyłu i oddał do tyłu (15 sekund póxniej Barcelona straciła bramke na 1:0 a mogła prowadzić, później dostał świetną piłkę od roberto i znowu Suarez wchodzil na sam na sam to wrzucił mu piłkę 3 metry nad nim. Jemu brakuje umiejetności.
22
@Janiama
Macieju, prosze konkrety. Bo argument że Semedo z Bayernem był najlepszy bo dobrze zagrał z Napoli sam rozumiesz, że nie przystoi.
Gdyby tak było że 5 akcji zrobi dobrze a 2 źle i ludzie pamietają to bym sie zgodził, ale on wczoraj miał 1 dobra akcję i 10 złych. Proszę napisz argumenty z wczorajszego meczu wymieniając pozytywy Semedo.
chyba że mam to traktować jak prowokację.
10
@VenoM
Pragnę wspomnieć że gdy Alves wykręcał swoje liczby to nie miał tak dobrze grających głową zawodników jak Suarez czy Griezman a jedynie wielkoludów Messi-Pedro i Villa.
Dodatkowo Alves potrafił sie odnaleźć z kluczowymi podaniami przy takich rozgrywających jak xavi i Iniesta, którzy zdominowali gre.
20
@Coutinho007
NIe dał?? Masz statystykę 3 pierwszych sezonów jednego i drugiego. Alves grał w wiekszej ilości spotkan ale przepaść jest straszna.
Alves 2009/2012 - Semedo 2017/2020
Bramki 10-2
Asysty 36-2
Kluczowe podania 176-27
Udany drybling 113-96
Odbiory 318-123
Przechwyty 217-66
Przerzuty 257-119
I to tylko Laliga
29
@Janiama
Tu akurat całkowicie sie nie zgadzam. Gość jest bardzo słaby, zrobil w meczu jedną dobra akcją i 8 zawalił z czego było 4-5 bramek dla rywala. Był asekurowany prawie cały czas - Pique i Roberto w pierwszej a w drugiej Vidal i dodatkowo Griezman.
4
@IronSanHybrid
Mimo, że jutro lecę na wakacje, to przygotuje analizę jego gry z tego spotkania :)
A niebawem coś dodatkowego :))
5
@semafor
Semedo zawalił 4-5 bramek, sprokurował kilka innych bramkowych sytuacji dla Bayernu. Napisz co zrobił dobrze w tym meczu. cały czas asekurowany, mimo to spóźniony, pzregrywający większośc pojedynków 1 na 1, nie trzymający linię spalonego, fatalnie ustawiony itd...
Cala druzyna grała słabo, pewnie i z taka grą, motywacją, motoryką bylaby porażka, ale że była taka kompromitacja to zasługa gry w dużej części Nelsona.
4
@Janiama
Pique zamykał korytarz bo za nim stał nieobstawiony zawodnik. Gdyby poszedł do daviesa po błędzie Semedo to sytuacja byłaby podobna. Tu był jeszcze duży błąd de Jonga, który krył na radar i zamienił się w słup soli a Kimmich wyszedł przed niego i wpakował na pustaka.
0
@Elosek
Ale on nie biega najwięcej, on wydolnościowo od poczatku jest słaby a dodatkowo słabo zmotywowany do powrotów. Nie piszę, że winię go za utrate pierwszej bramki, ale jego powrót po stracie Busiego juz pokazywal jak daleko w tyle ma szybsze powroty a to była 3 minuta meczu.
Haslo : "on ma potencjał" słyszę od trzech lat. Potencjał to ma Ansu lub Puig a nie 27 letni zawodnik.
1
@Mathew86
"Semedo idealny nie jest" . Każdy od 3 lat widzi jak gra, praktycznie trudno znaleźć gorszego po w Hiszpanii, wszedł do składu za aleixa vidala ale nawet nie zbliżył się do jego poziomu mimo że vidal był przeciętny.
0
@Elosek
Semedo i wydolność, nie żartujmy. On jest najwolniej wracającym obrońcą. Słabym taktycznie. Miał 3 lata aby coś pokazać i nie pokazał praktycznie nic.
1
@RosjaninBut
Akurat Semedo był najsłabszy i większość bramek padła po jego błędach. Oczywiście cały zespół zagrał słabo, ale nie usprawiedliwia to indywidualnych błędów Nelsona.
1
@Deltta
W 4-5 był współwinny, w kolejnych 1-2 w zależności od interpretacji.
0
@TenJeden
Jak miał to zrobic skoro przeciwnik mu nie pozwolił? Hmmmm, a już myślałem że jednak coś zrobił w tym meczu tak jak piszesz, a tu sam piszesz że tego nie robił.
Jakoś inni potrafili lepiej rozrzucac piłki, przerzuty były bardziej wertykalne, mieli odbiory.
Przy bramce zawalil, ale.... (zawsze aby kogoś usprawiedliwić jest pisane, zawalił ALE to inni).
0
@xoran
Co nie oznacza że nie można napisać, że był w tym meczu slaby. Cała drużyna grała slabo, jednak mozna wskazać kto grał jeszcze gorzej.
Potem argument, że chodzi o sezon. No nie bardzo jest o klase wyżej, kilometry fajnie, ale ... popatrz na odbiory, kluczowe podania.
Zawsze jak ktos usprawiedliwia jakiegos zawodnika to pisze: trener zły, koledzy z drużyny źli a ono klase wyżej. Co takiego de Jong pokazał w tym sezonie - gra defensywna? No nie bardzo, fatalne ustawienie i słabe przewidywanie sytuacji boiskowych. Ofensywa? Chyba jeszcze słabiej, brak wizji gry, podania asekuracyjne do najbliższego, transmisja piłki, ciag na bramkę wszystko u niego leży.
0
@ryba84
W którym spotkaniu?
0
@kempnou
Mylisz pewne pojęcia. Ter Stegena jest krytykowany za wczorajszy mecz a nie za sezon. Krytyka za wczoraj mu się należy. De Jong miał słaby sezon a wczorajszym mecz był bardzo słaby. Nie oznacza że są słabi czy nie będą stanowić jeszcze siły zespołu.