pax

2

@ProMILs
A co jeszcze w tym głupiego z porównaniem do komunizmu? Chociazby, że komunizm jako ideologia był pierwszy a komuniści są to osoby czerpiace a tej ideologii, z LGBT jest odwrotnie, najpierw się jest Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender a potem można lub nie chcieć wprowadzac swoje postulaty. Aby byc komunistą trzeba propagować hasła komunistyczne (i mieć pelną swiadomość propagowania myśli), aby być gejem (lGbt) nie trzeba propagować jakichkolwiek postulatów politycznych czy społecznych.

"Ten koronny, bzdurny argument" - zgadzam się to bzdurny argument z porównaniem do komunizmu. nawet w samym jezykowym stwierdzeniu. NIgdy nie spotkałem się abys pisał o lgbtowcach. Tylko o LGBT. Co podważa to o czym piszesz.

"Komuniści to nie ludzie to ideologia" (nie wiedziałem że istanie taka ideologia która się nazywa "komuniści"). Zrównałeś komunistów z komunizmem, mimo że to dwa rózne słowa, jednak zarzucajac innym hipokryzję i dwójmyslenie nie dopuszczasz nawet zrównania ludzi LGBT z "ideologią LGBT"? Jak nazywasz osoby Twoim zdaniem propagujące LGBT? na pewno nie lgbtowcy bo nie używasz takiego wyrażenia, więc jak?

Chciałem edytowac ale nie zmieściłem się w czasie

pax

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

pax

5

@ProMILs
Akrurat mi nie musisz pisać czym jest ideologia, bo wykładam chociazby teorię mysli czy doktryny polityczne. Są ludzie LGBT i to jest termin który jasno okresla kogo a nie co on dotyczy. Częśc z ludzi LGBT wchodzi w interakcję kulturowa, polityczna, jedni się ujwniaja a inni nie, jedni sie domagaja jedynie wspólnego opodatkowania i prawa dziedziczenia a inni adopcji a inni niczego w zmianie politycznej. LGBT to ludzie a hasło ideologii jest sztucznie narzucone przez pewne środowiska aby znaleźc sobie ideologicznego wroga. jasane, że część tych ludzi chce wprowadzić swoje postulaty, ale mowa jest wtedy o spoęłcznosci LGBT i ich postulatach a nie ideologii.
Używasz słowa LGBT tylko w dwóch znaczeniach jako ideologie i jako ruch, nawet nie pochylasz się nad dosłownych oznaczeniem akronimu - bo by Ci nie pasowało. Zapytam więc jakiego wyrażenia był uzył do określenia osób Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender?
Czy osoba - gej, który nie ma żadnych postulatów politycznych i społecznych jest LGBT czy nie? czy to okreslenie dotyczy tylko

"Jak już uważacie się za taką oświeconą i nowoczesną grupę to wyzbądźcie się jeszcze hipokryzji i dwójmyślenia". Uwielbaim ten pouczający, pretensjonalny ton :)
To porównanie z komunizmem jest po prostu głupie, nie zbyt dobre ale na pewno lepsze było porównanie z okresleniem "Colored" oznaczające osoby określane jako "niebiałe" ale samo okreslenie dotyczy ludzi mimo, że część tej społeczności wysuwała postulaty polityczne czy społczne. A co w tym głupiego z porównaniem do komunizmu? Chociazby, że komunizm jako ideologia był pierwszy a komuniści były to osoby czerpiace a tej ideologii, z LGBT jest odwrotnie, najpierw się jest Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender a potem można lub nie chcieć wprowadzac swoje postulaty. Aby byc komunistą trzeba propagować hasła komunistyczne, aby być gejem (lGbt) nie trzeba propagować jakichkolwiek postulatów.

pax

6

@lucas/catalan
Rozszyfruj skrótowiec i sie dowiesz czy to jest okreslenie ludzi czy ideologii.

pax

2

@cymek1

Tzn.? W jak wygodnym dla niej. Rozmowa została przerwana w momencie wypowiedzenia słów "LGBT to nie sa ludzie". Jeszcze nie było slowa o ideologii, o odmiennym interpretowaniu słowa LGBT. Gdyby poseł zaczał, że dla niego LGBT ma różne znaczenia, ale dla niego oznacza to ideologie, ale on zaczał że LGBT to nie sa ludzie. Co samo w sobie jest błędne.
Poza tym dziennikarka dala mu możliwość wytłumaczenia ale on z tego nie skorzystał wciąz ją obrażając.

pax

6

@snake99
Busquets nie gra na środku tylko jako defensywny, asekurując stoperów przy wyjściu bocznych obrońców, gdy rozciagają obrone do asekuracji boków.
Śmieszne jest jedna rzecz. KOmuś piszesz: "Zero arugemntów oczywiście" a sam odpowiedzć na komentarz masz "Śmiechu warte" czyli zero argumentów. Roberto jest conajwyżej średniakiem na prawej obronie, ale i tak jest lepszy od najwolniej wracającego, fatalnie ustawiającego się w obronie Nelsona. To, że nominalny pomocnik wygrywa walkę o skąłd z nominalnym obrońca na obronie nie świadczy dobrze o obrońcy.

pax

3

@snake99
Czemu miałby się ośmieszyć. Nie rozumiem twojego wpisu, to raczej prowokacja. Busquets jest najlepszym zawodnikiem na tej pozycji a Vidal na tej pozycji praktycznie nie grywa, więc nie trafione zestawienie. Co do Semedo to jest słabszy od Roberto, poza tym ostatnie problemy pozaboiskowe. Kabaret? Hmmmm

pax

3

@filipVeB
to trudno aby go nie wyprosiła, podobno jeszcze wobec dziwennikarki wykazywał sie chamstwem

pax

0

@FCMichalo
tzn? za co dokładnie go wyrzuciła ?

pax

6

@Statistics

Widzę że uwielbiasz manipulowac.
"Żelek stwierdził: LGBT to ideologia, nie ludzie".
- Manipulacja rodem z TVP , zmieniłeś kolejnośc wyrazów, aby miec więcej arguemntów w dyskusji, mega słabe. "To nie sa ludzie, tak jak..., to nie sa ludzie, to jest ideologia, to jest ideologia".
Możesz podać ten cytat o podludziach ??


"-Barcelona to nie ludzie, to miasto.

-Słucham? Barcelończycy to nie ludze?

"Statistics twierdzi że Barcelończycy to nie ludzie""
To naprawdę jest głupie co napisałeś. Najgorsze, że nie zdajesz sobie z tego sprawy, jak bardzo głupie.

Barcelona a Barcelończycy to dwa wyrazy mające dwa inne znaczenia. Jedno odnosi się do miasta a drugie do ludzi - kolejna manipulacja.

"Dziennikarka to wykorzystała, zakrzyczała i "wyprosiła"." - kolejna twoja manipulacja.
Dziennikarka mu dała szanse na wytłumaczenie swoich słów. On z tego nie skorzystał. Gdy podziękowała mu za rozmowę, dała mu szansę , nie przerywają,c dała mu szansę na wytłumaczenie sie ze swoich słów, on wolal ją obrażać i mowić coś czego ona nie powiedziała i nie twierdziła. " Pani redaktor, czy Pani sugeruje że jak nie było LGBT to nie było homoseksualistów? (ona nic takiego nie sugerowała) . Czy może się Pani ocknąć, ja rozumiem że jest gorąco...". Twoje kłamstewka mają krótkie nóżki. Mogł powiedzieć, że uważa że LGBT to ideologia ludzi o pewnej orientacji, ale on wiedzial co powiedzial i mając szansę nie sprostował tego.

pax

11

@Statistics
Widzę, że starasz się tu manipulowac i jeszcze zarzucasz komus manipulację. Nie masz racji. Po pierwsze chodziło o ludzi i w chwili uszczegółowiania pytania dziennikarka mu powiedziała, że nie chodzi o ideologię, powtarzając konkretny cytat który stanowił przedmiot rozmowy. Zaczynasz dyskusję nie mając racji i nazywając kogos łgarzem. Poza tym, Ty interpretujesz słowa dziennikarki a nie przedstawiasz jej cytaty ""LGBT to podludzie", "nie są ludzie w sensie "poziomu społecznego".
"Nadal nie rozumiesz, że to czy LGBT to grupa ludzi czy ideologia nie jest istotą tematu, nie ma to żadnego znaczenia". To jest właśnie istota w tej dyskusji, czego nie rozumiesz, a starsz się manipulować przedstawiając zupełnie inny sens całego wydarzenia. Jeśli są to ludzie (a taki akronim jednoznacznie odnosi sie do ludzi i nie ideologii) to nie można nazywac że nimi nie są. Poseł odmówił nazywania LGBT ludźmi. Wskaż na czym polegała manipulacja dziennikarki, bo narazie czytam tylko twoją błędną interpretację i manipualcję.
Poseł wykazał się nie tylko chamstwem i arogancją w stosunku do dzinnikarki, ale i brakiem wiedzy.

pax

6

@snake99
Powiem tak: w defensywie Nelson jest najwolniej wracającym zawodnikiem druzyny, jego ustawianie w obronie jest bardzo słabe do tego robi podstawowe błędy w trzymaniu pozycji i decyzjach boiskowych. To mówię tylko o obronie, o ataku raczej nie ma co w jego przypadku mówić, może oprócz współpracy z Griezmanem, gdzie coś pozytywnego można zobaczyć, a tak obecnie średniak Roberto przewyższa go w wiekszości aspektach piłkarskich.

pax

6

@Shapiro
Nie wiem po co klamstwa wklejasz? Dla atencji i lajków? jak zwykle niemerytorycznie.

pax

3

@Eoren
Jeżeli będziecie chcieli to za miesiąc-dwa miesiące mogę przygotować scenariusz związany z terroryzmem w Barcelonie, czy ogólnie piłka a terroryzm :)

pax

5

@PatrychoO
Po prostu pochylam sie nad czyjąs praca i chwalę cos co jest dobrze zrobione i jest w pewien sposób ewenementem na tego typu serwisach.

pax

5

@Janiama
Iniesta w wieku 23 lat w lidze - 6 bramek i 4 asysty

Xavi w wieku 23 lat w lidze - 4 bramki i 9 asyst

de Jong w lidze 23 lata - 2 bramki i 2 asysty

Arthur 23 w lidze lata - 3 gole i 3 asysty
Brany pod uwage jeden sezon w Barcelonie w konkretnym wieku piłkarza.

pax

16

Barcelona w Sepii

Po raz kolejny redakcja wykazała inicjatywę i kunszt w opracowaniu nowej wersji „Barcelona w sepii”. Jesteśmy kibicami Barcelony więc choć na chwilę, choć na 40 minut oderwijmy się od wzajemnej naparzanki politycznej, rasowej „biało-czarnej”, piłkarskiej Leo-Cr7, plotek transferowych i pochylmy się nad nowym projektem redakcji. Temat pierwszego, premierowego odcinka nowej odsłony nie został wybrany przypadkowo, był odpowiedzią na współczesną rzeczywistość, w której świat piłkarski stanął przed wieloma dylematami związanymi z pandemią Covid-19. Redakcja robi to dla nas, wciąż coś na serwisie rozbudowują, poprawiają, kreują, więc zwróćcie uwagę i poznajcie historię klubu któremu kibicujemy i futbolu ogólnie. Temat potraktowany przez autorów bardzo szeroko, nie tylko kwestia funkcjonowania Azulgrany w czasie pandemii hiszpanki, ale informacje na temat futbolu w Wielkiej Brytanii, poprzez Argentynie czy Stanach Zjednoczonych. Był to czas w którym barwy Blaugrany reprezentowała jedna z największych legend klubu Paulino Alcantara a Barcelona miała zaplanowany mecz z Madrytem.


Redaktorzy przedstawili najważniejsze wydarzenia piłkarskie w kontekście epidemii ptasiej i świńskiej grypy jak i gorączki krwotocznej Eboli. Jakie problemy w czasie epidemii spotykały piłkarzy, kluby, reprezentacje, państwa organizujące turnieje mistrzowskie dowiecie się z materiału. Film jest ciekawy i wartościowy, (a osoby które nie wiedzą skąd jest mój avatar (bo takie komentarze też były) również się dowiedzą). Zachęcam do oglądania :)


pax

8

Super sprawa, pełny profesjonalizm. To, że jest mało komentarzy nie oznacza, że nie jesteście docenieni, naprawde szacun.

pax

1

@maroon
No chyba nie, nie interpretuj. I odróżniaj cytat od komentarza.
"Jednak mnie uderzyło inne zdanie dotyczące budowy tożsamości bo... jest duzo ludności naplywowej z kresów i trzeba przez to budowac tożsamośc lokalna i narodową". Była kropka i kolejne zdanie które było komentarzem,więc nie nadinterpretuj.

pax

3

@maroon
Możesz napisac dokładnie co jej w usta włozyłem ?

pax

0

@SithRM
Organ/urząd wydający dany dokument albo ewentualnie notariusz. NIe wyda nowego, ale może zrobić poświadczenie z orginałem przy niektórych dokumentach.
Zadzwoń do kancelarii notariackiej i sie dowiesz.

pax

9

@Foton
Cieszę się, że Konrwin i narodowcy nie dzielą społeczeństwa. Słuchalem ostatnio niejakiego Berkowicza, gość w co drugim zdaniu używa słowa socjalizm, socjalistyczny, nie ważne z kim rozmawia i na jaki temat mówi, ale zawsze jak ktos ma inne poglądy to socjalista. To jest jakas mania prześladowcza, nie uważasz?


-Co lubisz jeść? Bo ja Pierogi.
-Ja lubię gołąbki.
- To jesteś socjalista
:)

Akurat jak pisałem argumentem nie jest podnoszenie kwestii, że ktos jeszcze nie rządzil to jego kolej. Ja jeszcze nie grałem w reprezentacji w hokeju na trawie, też mam sie powoływac na to że moja kolej bo inni już grali i sie kompromitowali, więc niech mnie powołają?

pax

8

@Bykunn
Polski radykalizm jest przeciez dobry, taki patriotyczny, taki narodowy. Chyba jesteś patriotą, prawda? Prawda. Więc jak działanie patriotyczne może być złe? Prawda? Prawda. A skoro jest dobre a jest dobre. Prawda? Prawda. To jak ktoś twierdzi, że jest złe to zaprzecza logice i nie jest Polakiem. Prawda? Prawda :)

pax

5

@Foton
To nie jest argument. My nie rządzilismy a inni tak, więc teraz czas na nas, bo oni sie skompromitowali a my jeszcze nie. Jeszcze w miare niedawno z takimi hasłami szla pewna partia nazywała się Samoobrona :)

pax

6

@Bamboleo
Nie tyle podstawiona co po prostu Bosak był wtedy w Szczecinie, zrobili mini wypowiedzi wśród swoich zwolenników, po spotkaniu wyborczym i wybrali taką osobę która ma jakąś prezencję i zna przynajmniej jedną datę z historii swojego miasta, na co prowadzący był w szoku.

pax

18

@FC1899Barca
Mnie czasem w ludziach drażni naduzywanie slowa "prawda" w stosunku do własnych wypowiedzi. Jakby do mnie ktoś z marketingu bezposredniego chcial wcisnąc jakis towar. Kwestia aborcji, ok ma takie zdanie, chociaż sądzę że się myli że inne kobiety twierdzą że aborcja jest czyms dobrym, raczej chodzi o kwestie decydowania a nie kwestię poytywnej aborcji. Jednak mnie uderzyło inne zdanie dotyczące budowy tożsamości bo... jest duzo ludności naplywowej z kresów i trzeba przez to budowac tożsamośc lokalna i narodową. Rozumiem, że Polacy z Białegostoku czy Lublina to tacy nie do końca prawdziwi Polacy.
Ale też gość kto prowadził ten "wywiad" zachwycony że kobieta znała jedną datę z historii swojego miasta. To musiałbyc dla niego szok.

pax

0

@Majkel34
Polskość to jest temat rzeka. To nie tylko pochodzenie etniczne, czy wyznanie. W polskiej armii walczyli żydzi , muzułmanie będąc Polakami walczyli i gineli za Polskę.

pax

2

@nitey
Gdybyśmy nie robili testów nie byłoby tyle pozytywnych wyników :)
Wszystko wina testów.

pax

3

@Majkel34
"Gdyby Polska nie miałaby tylu Żydów, nigdy by nie było rozbiorów".
Roman Dmowski :))

pax

1

@inViNcibl3
Zrób tutaj sondaż dla zwolenników Konfederacji, kto zagłosowałby w drugiej turze za Dudą a kto za Trzaskowskim i dlaczego. Podaj tylko taką ogólną informacja i zobaczysz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?