pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Reden
Do kogo piszesz o pyskowaniu ?
3
@Cobra303
Tak to jest jak się chce widziec to czego nie ma. Popatrzyłes na pierwsza bramke i co zobaczyłeś? Po jakim odbiorze?? de Jong nie miał ani jednego odbioru w tym spotkaniu. Akcja Barcelony szła skrzydłem Braithwaite poszedł na skrzydło i wycofał do de Jonga który zaspał i nie widział Kubo za plecami, Kubo musnał piłkę wybiegając za de Jonga, ale jej nie przejał, bo de Jong naprawił swój błąd wślizgiem i oddał do stojacego obok Alby. NIkt, nigdzie nie zaliczył de Jongowi w tym spotkaniu odbioru, w tej sytuacji jedynie co mu sie udało to nie stracic piłki. Tyle.
3
@Reden
De Jong jakie odbiory?? W całym meczu nie miał ani jednego. Fajne posiadanie? No fajne no i co z fajnego posiadania?
16
@stone80
Wprost wybitnie, najwięcej strat w linii pomocy, zero kluczowych podań, zero interwencji defensywnych, tak jak piszesz bardzo dobry wystep.
1
@Faun
Przeciez to napisałem, że Duda będzie chciał przejąc głosy Bosaka uderzając w narodowe struny - mając obecnie 40-42% dodaje te od Bosaka, niezdecydowanych i choćby po procencie od Hołowni czy Kamysza. Duda bez głosów zwolenników Bosaka nie wygra, coćby to było 4-6% to ostatnie może sie to okazac decydujące.
3
@l0Messini
Hejt na grupę ludzi wykreowany przez PRowców, widać że gospodarka idzie w dół, afera za aferą, Polska nie radzi sobie z pandemią wiec trzeba znaleźć temat zastępczy i na nim odebrac głosy innym. Dlaczego LGBT jest zmieszany z bolszewizmem, komunizmem ? Tylko dlatego, aby odciągnąc głosy od Bosaka na Dudę. Proste jak budowa cepa.
0
@MarioVeB!
Agassi i McEnroe
4
@Arkon
PiS ma twardy elektorat i nie ma rzeczy na tym świecie która zmieniła to. Elektoratu lewicy, PO nei zdobędzie. Prawda jest taka, że reelekcja Dudy zalezy od poparcaia ludzi -wyborców Bosaka, Hołowni, Kamysza a ich łaczy głównie przywiązanie do kościola (w różnym stopniu. Pewnie tym przyciągnie wyborców Bosaka bo tam skrajne ideologie pzrewyzszają kwestie woolnościowe czy wolnorynkowe. U Hołowni może być to, że jednak wywodzi się z kręgów katolickich, więc granie na obronie "tradycji" katolickich może odnieść skutek, z Kosiniakiem podobnie. Pomału wraca też temat aborcji, tak akurat przed wyborami.
1
@Krzychuuuu14
Po jakim odbiorze?? de Jong nie miał ani jednego odbioru w tym spotkaniu. Akcja Barcelony szła skrzydłem Braithwaite poszedł na skrzydło i wycofał do de Jonga który zaspał i nie widział Kubo za plecami, Kubo musnał piłkę wybiegając za de Jonga, ale jej nie przejał, bo de Jong naprawił swój błąd wślizgiem i oddał do stojacego obok Alby.
0
@Olkovsky9
de Jong słabo a Arthur ciut lepiej powiedzmy przeciętnie - obaj do ofensywy obecnie nic nie wnoszą. De Jong w defensywie 0 odbiorów, ale niektórzy chcą go na Defensywnego za Busiego. ehhhh
0
@BarcaInfo
eeee, znowu człapał.
1
@snake99
Podaj sytuacje, ja moge napisać że Ter Stegen biegał box to box świetnie sie ustawiał , miał mnóstwo odbiorów, ale czy to prawda a nie moje wyobrażenie zweryfikuja fakty, podaj w czym oprócz bramki bardziej zasłuzył się Vidal od Busiego w tym meczu. Podaj kolejne sytuacja ofensywne i powiedzmy conajmniej 5-7 defensywnych.
1
@snake99
Busi zagrał dużo lepiej od Vidala w defensywie, świetnie czytal grę. Vidal zawalil przy linii bocznej przy groźnym strzale Kubo, dodatkowo dostał żółtko za ostry faul po własnej stracie. Vidal oprócz bramki zagral słaby mecz.
4
@Azi
No własnie, jedno wejście i bramka, więcej nie było - de Jong przyklejony, . Jak nikt nie chciał forsować tempa ? Roberto i Alba w pierwszej połowie biegali jak maszynki, Griezman biegał box to box dodatkowo zmieniając czasami strony, Messi prawie nie wracał ale kilka zrywów zaliczył, Braithawait też box to box często. Pomoc zagrała słabiutko, nawet Alba pokazał w ostatnich minutach forsowanie tempa i wszerz i wzdłuż boiska, więc nie rozumiem stwierdzenia że nikt nie chcial forsować tempa, po prostu pomoc zagrała mega statycznie, bez pomysłu.
9
Mecz w słabym tempie, Mallorca zagrała słabiutko i nie za bardzo jest nad czym bić peany. Fajnie zagrały boki, widać rozciaganie gry. Roberto przecietnie - kilka dobrych wejść i piłek w pole karne, poza tym im dłużej tym słabiej, słaba pomoc - Vidal oprócz bramki bardzo slaby występ, zawalił przy akcji z groxnym strzałem Kubo, żółtko bez sensowne i po ostrym faulu dostał po własnej stracie. De JOng nic w ataku nic w obronie (0 kluczowych podan, 0 interwencji w obronie), Arthur podobnie, skasował dwie dobrze zapowiadające się akcje swoim przytrzymaniem piłki i kółeczko tez oczywiście było, chociaż nieżle ustawiał się w obronie i dwie piłki odzyskał. Grizman hmmm, ile mamy go chwalic za walke i wybieganie, gdy w piłce nie zawsze o to chodzi. Messi to wiadomo, ale Suarez zrobił dzisiaj wrażenie, walka, szybkość, zdecydowanie. najlepszy z pomocy był jak prawie zawsze busi, kilka dobrych piłek do przodu i 5 odbiorów, grajac prawie 15 minut mniej od de Jonga.
Jednak wciąz martwi mnie pomoc, przy tak slabym przeciwników pomoc zagrała kompletnie nic. Przeciwnik nie robił wielkiego pressingu, a pomoc mimo ruchliwości skrzydeł, wejśc griezmana pomoc czy Braithwaita szukała optymalnego zagrania piłki do tyłu. Nikt z pomocy nie lamał szyków, nie wybiegał za linię obrony, nie wchodził do przodu, czekali aż na skrzydło wbiegnie Alba.
1
@Pawlak1992
z la rambli
4
@Chwytliwy
De Jonga nie widziałem zbytnio aby zagrał coś fajnego, bardzo statystyczna gra, malo gry do przodu, w defensywie raczej 83 minuty bez jakiejkolwiek interwencji w obronie, nie wiem czy nie był najsłabszy na boisku, nawet to powalczenie o piłkę w 2' nie zmienia obrazu jego gry. 0 kluczowych podań, 0 interwencji w obronie, mała szybkość, znikał na duża część spotkania.
1
@anysay
Zadam pytanie- czy szanowany @pax jest tzw. "heterykiem" albo "lgbt ludziem"?
Poproszę o wytłumaczenie pytania bo nie zrozumiałem.
dziwne uproszczenie pod własną teorię
"LGBT jest zorganizowanym ruchem o jasnej i sprecyzowanej ideologii, a więc można się zgodzić z tezą że to idea". Zawsze można napisac że sa to ludzie którzy składają się na pewną społeczność czyli ruch by następnie jako społecznośc mieć jakieś postulaty.
"Mają swoje imiona i nazwiska oraz z czymś lub kimś się identyfikują".
Oprócz imion i nazwisk mają też orientację z którą się identyfikują. Tak jest ze wszystkim co określa nas jako ludzi, a w szczególności jeśli nie mamy na to wpływu.
Dała mu szansę sprostować, on tej szansy nie wykorzystał.
2
@maroon
Jasne, że temat zastępczy puszczony w eter, aby przykryć obecny stan państwa. Pełna zgoda.
2
@student97r
30 lat temu kolejne mistrzostwo dla Pistons i pierwsze retransmitowane w polskiej telewizji
19
A jak to było z wywiadem Żalka
Czy Pan podpisałby sie pod tym zdaniem? [...]Polska bez LGBT jest najpiękniejsza (komentowane słowa Brudzińskiego).
- Ja rozumiem że chodzi o ideologię.
-NIE, jest wyraźnie napisane „Polska bez LGBT jest najpiękniejsza”. (wyraźnie redaktor zaakcentowała, że nie chodzi o ideologię)
- tak, ale co to jest LGBT, może mi pani powiedzieć?
- No, TO SĄ WSZYSCY LUDZIE - HOMOSEKSUALIŚCI itd. (Żalek zgodnie z zapytaniem dostał wyjaśnienie czym jest LGBT i że nie chodzi o ideologię, ale o ludzi o innej orientacji)
- hahahahahahahaha, nie to nie są ludzie...
- Słucham? Jak to nie są ludzie?
- (to nie są ludzie), tak jak...
- Co Pan mówi?
- TO NIE SĄ LUDZIE, to jest ideologia, to jest ideologia
- nie proszę Pana TO SĄ LUDZIE
(tutaj nastąpiło wzajemnie wchodzenie sobie w głos: (Nie, proszę Pana, są jakieś granice, także w tym programie, bardzo Panu podziękuję za dzisiejsza rozmowę, poseł – to, że inaczej interpretujemy...
Potem dziennikarka mimo, że podziękowała za rozmowę, dała posłowi możliwość wytłumaczenia się ze swoich słów, nie przerywając mu do momentu, aż nie zaczął jej obrażać.
- Pani redaktor, czy Pani sugeruje że jak nie było LGBT to nie było homoseksualistów? (ona nic takiego nie sugerowała). Czy może się Pani ocknąć, ja rozumiem że jest gorąco, ale bardzo bym prosił”.
Tutaj od nocy słyszę, że dziennikarka zmanipulowała wywiad (który był na żywo) , że zakrzyczała posła (wow), zawsze to obserwuje u tych samych osób o pewnych poglądach – czy to chodzi o LGBT, czy o sprawę Floyda, czy nawet w kwestii żydowskiej czy arabskiej, zawsze piszą jak to bardzo poszkodowane jest to środowisko, jaki to jest syndrom oblężonej twierdzy – zły niedobry świat uwziął się na prawdziwych Ludzi, prawdziwych Polaków, prawdziwych Biało-Białych a oni przecież mają prawo o wyrażania poglądów.
Teraz prezydent zaczyna bronić posła i atakować TVN co było do przewidzenia próbując na tym przyciągnąć głosy od Bosaka. Dzisiaj o 19.30 hejt na LGBT, TVN, Duda jako obrońca wiary i wraz z wypowiedziami poparcia biskupów a wszystko okraszone komentarzami ataku Trzaskowskiego na cywilizację chrześcijańską i polskość.
Dla wyjaśnienia LGBT to określenie ludzi, część z nich (nie wszyscy) dążą do uzyskania większej ilości praw dla swojej społeczności. Jeżeli błędnie byśmy interpretowali LGBT to nazywalibyśmy ich Lgbtowcami, jako propagującymi ideologię LGBT (tak jak mówimy o lewicowcach czy prawicowcach), a nie nazywali ich LGBT głoszacymi LGBT, bo to się kupy nie trzyma.
Nie popieram wszystkich postulatów części społeczności LGBT, ale to co zrobil poseł Żalek, a następnie Duda powinno być delikatnie mówiąc skrytykowane.
4
@Europejczyk1980
dzisiaj o 19.30 dowiesz się jaki jest odbiór.
1
@ProMILs
NIestety dalej nie odpowiadasz na pytania. jak tu dyskutować?
"Powtórzę jeszcze raz, przestań przywiązywać rozszerzenie skrótu do wszystkich osób, bo nie ma znaczenia nazwa, tylko działalność".
Możesz tylko napisać na co rozszerzam skrót "Lesbian, Gay, Bisexual, Transgende" - na jakich ludzi, elementy, ideologie, na co rozszerzam? A może jest odwrotnie i to Ty ograniczasz znaczenie tego wyrażenia dla własnego światopoglądu?
2
@cymek1
Chociażby jego ostatnie zdanie w wywiadzie: - Pani redaktor, czy Pani sugeruje że jak nie było LGBT to nie było homoseksualistów? Czy może się Pani ocknąć, ja rozumiem że jest gorąco, ale bardzo bym prosił”. Sprawdź czy to było dwie sekundy czy więcej :)
4
@barcelonaLM
Zasłanianie się wolnościa słowa nie daje nikomu prawa do obrażania drugiej osoby w imie wolności słowa.
5
@barcelonaLM
To nie jest lewicowa dziennikarka. Co ma tu lewica do tego? Wyrzuciła go bo obrażał ją, jej kolegów dziennikarzy, a w konteście LGBT mimo jasno definicyjnego określenie LGBT że to są ludzie i na to, że ona go w tym uświadomiła, wysmiał ją i stwierdził że to nie są ludzie ale (jedynie) ideologia. Co maw olność do tego? Jeśli będziesz wygłaszał hasła np. o eksterminacji szatynów i obozach koncentacyjnych dla leworęcznych to przeciez tylko poglądy a jest wolnośc słowa. Jakie podwojne standardy? Wskaż mi gdzie dziennikarka powiedziała że "pisowiec" to nie człowiek?
11
@Europejczyk1980
W jaki sposób? Bo była grzeczna, bo grzecznie podziękowała za rozmowę, bo nie zgodziła się aby na stacji propagowane były hasła uderzające bezposrednio w inne osoby? Bo zbyt dlugo dawała się obrażac?
9
@barcelonaLM
Dała i to dwukrotnie szanse na sprostowanie, bądżmy przyzwoici
1
@ProMILs
dziękuję za brak odniesienia się do argumentacji
1
@cymek1
dała mu zaraz po tych słowach się wytłumaczyć, a potem an końcy równiez dala mu głos, on zamiast sprobowac pzredstawić swój "pogląd" zaczął ja obrażać.