pax

0

@Rhaan
Zgadza się (ja to trochę źle ujałem). Tylko on nie gra z boku boiska. Dlatego napisałem, że fajna analiza. Jest napisane, że NIE jest stworzony do gry gdzie nie gra, jest stworzony do gry gdzie dopiero może wystąpować mimo że występuje, ale bedzie nastepcą kogoś z innej pozycji. Ale, jak napisałem, może faktycznie, ja źle to ująłem.

pax

1

fajan analiza:
Jest stworzony do gry na boku...bedzie mógł występować w środku pola...bedzie godnym następca Sergio Busquets (na DP)".

pax

0

@MarioVeB!
Tak :)

pax

1

@AV0CAD0
Tylko co to jest za afera? Podwyższenie wieku emerytalnego? Wytałumacz dlaczego twoim zdaniem to afera. ja nie mwoiłem że ine masz racji, bo tak. Pokazałem dlaczego nie masz racji, wskazałem argumenty za wprowadzeniem innego wieku emerytalnego, nie dostrzegając w tym przekrętu. czy afery.
jak sam widziswz uciekłes od tematu. Nie rozumiesz o co chodzi, posługujesz się sterotypami - jak jakies media nie wychwala PiS czy prawicy to według Ciebie popiera PO, a to jest bzdura. Piszesz, o przekazywaniu pieniędzy pod stołem, wiele podobnych bzdur czytałem.

pax

2

@AV0CAD0
Tak jak sądziłem że będziesz uciekał od tematu. Najpierw napiszesz nieprawde, a [potem będziesz zmieniał temat tak aby druga osoba dała sobie spokój, widząc że nie ma sensu rozmawiac z kims kto nie potrafi odpowiedzieć na pytanie. Nie wskazałes w jaki sposób PO miała polskie i niemieckie media.

pax

4

@Khajio
O czym tym piszesz? Bo to nie jest kampania wyborcza? To jest polityk, bardzo znany polityk, to nie jest raper, to nie jest jakis młodociany przedstawiciel subklultury. Jest to osoba ktora do sejmu i wcześniej europarlamentu wybrały tysiące ludzi, którzy utożsamiaja się z programem partii. Polityk jest politykiem i nie robi niczego wbrew głoszonym poglądom i poglądom partii na czele której stoi. Nie ma sensu porównywac go z raperem. To język nienawiści głoszony przez przedstawiciela narodu, język nienawiści wychwalany lub usprawiedliwiany. Potem się dziwimy o paleniach kukły żyda, symbolicznym wieszaniu polityków z innych partii, wyzwiskach wobec innych, atakach werbalnych a fizycznych skończywszy. I zawsze tam gdzie powstaje ekstremizm i przemoc na tle politycznym, religijnym zawsze zaczyna sie od przymykania oczu na takie zachowania.

pax

5

@ArdoFCB
Tusk nie płacil firmą za budowanie autostrad ??

pax

0

@ArdoFCB
Pisałeś o stanie wojennym i doskonale o tym wiesz. Mam przypomnieć ?? Pisałes że donosil na kolegów z Solidarności.

pax

6

@Khajio
Nie. To nie jest sztuka, to jest usprawiedliwianie mowy nienawiści. Możemy sobie tłumaczyć jak chcemy, ale wydźwieku pewnych słów nie da sie zmienić. Jak pisałem, wygłaszaszanie pewnych ekstremistycznych haseł zdarza się przez jednostki, usprawiedliwianie, klaskanie czy propagowanie tego to cos innego.

pax

2

@ArdoFCB
Kłamać to jedno , brnąc w klamstwa to drugie. Pisałeś że wałęsa donosił w stanie wojennym na Solidarność, a jak zostałes przyłapany na kłamstwie to zmieniasz temat. Kłamaleś, ale brakuje Ci odwagi sie do tego przyznać.

pax

4

@ArdoFCB
Znalazłes już jakies dowody że Wałęsa donosił na kolegów z Solidarności? Oglaszałeś to na rambli a potem jak wyszlo, że sie mijasz z prawdą zamiast przeprosić to nie zachowałes sie jak mężczyzna :)

pax

10

@zadafcb
Nie przerażają mnie takie słowa. W kazdych czasach byli skrajni ideolodzy, przywódcy partyjni, fanatycy, osoby o radykalnych poglądach. Przerważają mnie ludzie którzy takie rzeczy usprawiedliwiają, utożsamiaja sie z nimi, dehumanizacja człowieczeństwa postepuje. Czytałem pisma Mao, Lenina, Stalina, Hitlera, Manifest Breivika i wszystko zaczyna sie od ludzi na których takie hasla oddziaływują. Jedni biernie sie przyglądaja jak człowiek napawa sie nienawiścia do drugiego a inni utozsamiaja się z hasłami nienawiści wobec innych.

pax

2

@AV0CAD0
Dziekuję za odpowiedź, nie ma w niej jakichkolwiek argumentów, jednak nie spodziewaęłm się że będą. Typowa nagonka i sianie nieprawdy. Ja pokazałem ad hoc trzy kwestie przeciw PO które były głownymi kwestiami w GW. Dalej nie wiem jakie media miała PO i jakim kryterium sie sugerujesz że jakaś partia ma jakies media? Finansowanie Ci juz nie pasuje, czyli uzależnienie mediów od pieniędzy pochodzących od partyjnych działaczy. Jak narazie media mainstremowe trzymają się dobrze uzaleźninone od finansowania (rządowego lub partyjnego) PiS.

pax

3

@Mesi12
Musimy ?? Musimy to umrzeć i zapłacic podatki, a Jarosław prawie zawsze bił rekordy polityka do którego Polscy mieli najmniej zaufania. I mieli racje.

pax

2

@Kluivert_P
Nie są do końca obiektywni z tytułem, ale większość z tych rzeczy które pokazali to należaloby się zgodzić. Jednak widać, że mają jakiś problem z Barceloną.

pax

0

@Pablopicasso27
Tylko czy masz jeszcze za małe mięśnie czy jest troszeczkę tluszczyku który je przysłania?
Wiadomo, że są na sam brzuch różne balsamy rozgrzewające (spalająe) tkankę tłuszczowa podskórną, pasy neoprenowe działające na podobnej zasadzie czy termogeniki. Wszystko to pomaga ale najważniejszse są ćwiczenia i pamiętac o wszyskich mięśniach brzucha bocznych i dolnych też. Najłatwiej odsłonić górne, fajnie sie pokaże już część kaloryfera a na dole często lipa.

pax

0

@AV0CAD0
Siejesz nieprawdę. Po pierwsze to nie są media związane z jakąś partia, moją bardziej liberalne podejści do kilku kwestii, poprostu światopoglądowo sie różnią od prawicowych mediów i dlatego uważasz że są "własnością" PO. Co jest kłamstwem. Przypomne że np. to Wyborcza wysledziła i oglosila tzw. aferę Misiaka z PO, to Wyborcza krytykowała kwestię OFE i wybor 2-3 dodatkowych sędziów do TK przez PO-PSL. Powiedz jak PO finansuje te media? Jak pokażę Ci jak Pis przez pieniądze od Biereckiego wyciągniete z SKOKów finansowane jest imperium medialne braci Karnowskich - prorządowe imperium mające prasę, portale a ostatnio telewizję.

pax

0

@AV0CAD0
Możeszs napisać jakie niemieckie media miała PO ??

pax

0

@Majkel34
Dzisiaj nie mam za bardzo czasu komentować, więc prawie nie jestem na rambli. Z drugiej strony po co pisac to o czym wszyscy wiedzą, kolejny raz zostanie zlamana Konstytucja. Każda ustawa obecnie procedowana dotycząca wyborów jest łamie Konstytucję, chyba wszyscy to wiedzą, oprócz tych co oglądają TVP.

pax

0

@Majkel34
Łamania prawa ciąg dalszy. Co tu komentować, zmierzamy w stronę republiki bananowej.

pax

0

@Gwyn
w porządku, mogła się zdarzyć

pax

0

@Tomo1989
Jeszcze niedawno grał Ronaldo przecież :)

pax

3

@sendesara
Nie powinno byc mylące bo pytanie nie dotyczyło imienia. Prosiłbym też, jak są jakieś pytania/wątpliwości napisać na pw lub po zamknieciu quizu, aby w pewien sposób nie zdradzać czego/kogo mogą dotyczyć pytania.

pax

1

@Shapiro
Tzn.? Mozesz powiedzieć cos na temat tajemnicy handlowej w kontekście wyborów, w kontekście transparentności, w kontekście legalności i przejrzystosci zamówień publicznych? Możesz wytłumaczyć gdzie tu ta tajemnica handlowa ma być. Był jakis przetarg, konkurs. Kwestia kart do głosowania to kwestia pieniędzy podatników a dostęp do informacji publicznej jest w Polsce jawny, poza tym po interpelacji poselskiej i tak powinno być wszystko ujawnione.

karty do głosowania nie zleciła i nie opracowala PKW, a przyszłe wybory ona ma organizować

pax

0

@VeB92Nov
Z oficjalnego liczenia statystyk to nikt bo gol padł z rzutu wolnego. Są portale które zaliczają asystę po rzucie karnym i dają ją zawodnikowi na którym był faul. To tutaj faul był na Eusebio, ale wątpię czy można zaliczyć to jako asystę :)

pax

1

@Don Lucas
Do usług :)

pax

0

@Pablopicasso27
Myślałem że na pw napiszesz. Wagę masz prawidłową, nie widzę tu nadwagi o otyłości nie wspominając. BMI 23,5. Jeśli masz ukształtowaną masę mieśniową to też niewiele jest do redukcji. Może spróbuj zamiast typowego fbw, robić lekkie cardio naprzemiennie z ćwiczeniami na rzeźbę. Napisz co chcesz osiągnąc tzn. do jakiej wagi chcesz dojść na redukcji?

pax

5

@Bykunn
Jeżeli będzie chęć i zapotrzebowanie userów i redakcja będzie chciała to mam nadzieję, że nie będzie to jednorazowe. W sumie, mam przygotowane już kilkanaście pytań do kolejnej rundy, ale zobaczymy. Fajnie, że się ukazał i jak narazie sa pozytywne odczucia tych co wzieli udział.

W sumie z tym zaufaniem może być różnie, jednak to przeciez tylko zabawa.

pax

5

Wiem, że są osoby które wchodza tutaj tylko na Ramblę, bo droga między placem Catalunya i pomnikiem Kolumba zawsze tętni życiem. Na stronie portalu pojawił się QUIZ NA TEMAT FC BARCELONY. Zachęcam do wzięcia w nim udziału i podzielanie się wrażeniami. Może uda się, że nie będzie to jednorazowa akcja. Powodzenia cule.

pax

6

Pytania przygotowałem o różnym stopniu trudności, aby każdy mógł się poczuć cule. Mam nadzieję, że pytania przypadły Wam do gustu. Miłej zabawy :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?