pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NaFazieHitman
Zawalenie raczej nie dziwi, budynek zapadał się z siłą grawitacji. Nie było wybuchu. Gdzie masz wybuch an wierzach, oprócz chwili uderzenia samolotów.
Plan rozbiórki? Wieże się całkowicie zawaliły, pod gryzami mogły znajdowac się jeszcze żywe osoby. To była przez długi czas akcja ratownicza, a nie rozbiórkowa.
pozdrawiam
2
@NaFazieHitman
Nie jestem ekspertem od naprężeń (chociaż miałem "belki" i "kratownice"), jednak zupełnie inaczej buduje się budynki na siły boczne (wiatry) a inaczej na siłę działającą gwałtownie pionowo.
Nie ma najmniejszego dowodu na potwierdzenie tych teorii o których piszesz. Już bardziej można szukac teorii spiskowych przy Pentagonie czy Locie 93.
1
@NaFazieHitman
Trudno, aby się zawalił od dołu skoro samolot nie uderzył w piwnicę :)
Skąd taki pomysł na kontrolowane wyburzenie ??
0
@Forseti
W jaki sposób skrytykowalbys pod artykułem ocenowym redakcję a nie wystawione przez nią oceny.? I jakich argumentów byś użył?
0
@ForcaMilosz
Tzn? Jakich teorii?
6
@NaFazieHitman
A jaką wieżę wyburzyła sobie Ameryka??
0
@xJLx
Akurat znam całą wydaną w Polsce literaturę branżową o terroryzmie, bo sam ją tworzę. Gdzie masz tu mój błąd. Terror i terroryzm to dwie różne rzeczy. Terror używa się jako synonim przemocy, jednak gdy się pisze o terroryzmie należy rozróżnić terror i terroryzm, gdyż jedno dotyczy przemocy państwa wobec obywateli, a terroryzm grup i samotnych wilków przeciwko państwu.
Przeczytaj dwa pierwsze swoje zdania użyłeś "akty terroru" w kontekście "zamachy terrorystyczne".
0
@xJLx
Ogólnie się zgadzam, tylko akt terroryzmu nie terroru :)
0
@Forseti
Zgadzam się, krytyka redakcji jest niedopuszczalna, krytyka ich ocen jak najbardziej.
30
- Riqui widziałeś Rijad?
- Nie
- To jedziesz
- Co mam wziąć trenerze
- klapki, ma byc 23 stopnie, popilnujesz ręczniki na plaży.
2
@kamilo0066
Tzn??
Boli mnie raczej brak argumentów a nie krytyka.
1
@lukaszbarca15
No to sorry, myslałem, że chodzi o aktora Kirka Douglasa albo Michaela Douglasa, pamiętam go z Nagiego Instynktu, Upadku i Ulic San Francisco no i swego czasu jego żona była niezła.
2
@lukaszbarca15
Jego syn jest równie znany. Michael Douglas. Wystarczy znać się na różnych sprawach.
6
@daniel32778
Gdzie napisałem o dobroci poprzedniego rządu?
8
@voytoos1989
Widzisz jak umiejętnie próbujesz manipulować. Czy nie obrazasz ludzi? Czy nie piszesz ze ma wyłączony mózg? To jest jad. A zrownanie wszystkiego na co masz inne zdanie do nagłówków TVNu to stareotyp.
4
@Kusco15
Dowiedziałby się że libertanianiem nie polega na obrażanieu ludzi. Czy narzucaniu im w sposób autorytarny własnych poglądów.
8
@voytoos1989
Dalej obrazasz ludzi. Gdybyś był że Śląska zaprosiłbym na wykład z doktryn.
Co wypunktowales? Pierwszy Twój komentarz to jad, agresja i stareotyp że kto inaczej myśli to z TVNu.
2
@lukaszbarca15
No, Douglas, Kirk Douglas, legenda kina. To nie o niego Ci chodziło?
7
@voytoos1989
Obrazasz ludzi którzy mają inne poglądy od Ciebie, uważasz że mają wyłączone mózgi a potem piszesz ze jesteś libertanianiem. Dziwne
5
@voytoos1989
Merytorycznie, bravo :)))) a coś na temat?
Zastanawiam się czemu ludziom włącza się agresja i zawsze tylko po jednej stronie politycznej barykady, hmmmm
2
@lukaszbarca15
Błysnąć?? Ja ?? To ja porównuję piłkarza do aktora ??
0
@Tatazolwinia
Dlatego napisałem, że bym się nie zgodził. Dobrym kandydatem mógłby być Erik ten Hagg, ale czy to nie za wysoka poprzeczka, inaczej trenuje się taki Ajax a inaczej taką Barcelonę. ja osobiście licze na Xaviego, chociaż watpię aby to nastąpiło w najbliższych latach.
5
@lukaszbarca15
No w sumie racja. Messi nigdy nie miał takich zdolności aktorskich, a Douglas oskar za całokształ i niezapomniana rola w Ulisessie. Świetne porównanie :)
5
Pep czy Klopp nie przyjdzie, a nie za bardzo jest ktos inny kto mialby wizję. Przyjdzie pewnie Koeman lub inny trener z niezłym dorobkiem ale nie z elity. Dla mnie klub powinien takiemu trenerowi narzucić (pewnie się nie zgodzi bo ja bym się ine zgodził:)) drugiego trenera w postaci Xaviego, który pracowałby nad Arthurem i de Jongiem. Jeden i drugi ma potencjał, ale jeden i drugi gra słabo. Mecz z Levente w którym Barcelona przegrała 3:1, potem RSSS (remis), Real (remis), Espanyol (remis) obnażył braki u Holendra - złe ustawienie, złe decyzje, straty, słaby transfer piłki, brak kreacji i gry kombinacyjnej. Frankie jest młody tak jak Arthur obaj mogliby się wiele nauczyć od Maestro. Tylko Xavi nie przyjdzie przed 2022 bo, ma kontrakt z Katarem, poza tym wątpię aby chciał wspierać obecnego prezydenta klubu i w Katarze będzie ambasadorem mistrzostw.
12
@Bykunn
Zindoktrynował Cię diabelski Harry Potter na TVN, a Gessler otruła Cię pełnymi jadu potrawami i do tego te gorszące programy w których nawołują do rozbierania i rozpusty typu "oddaj fartucha". A ta na poważnie, jak nie ma sie argumentu to przeważnie jest hasło, że jesteś z TVNu, Gazety Wyborczej, masz dziadka z Wermahtu, jestes jednoczesnym Arabem, Żydem, pachołkiem Rosji, Niemiec i Ameryki, mimo, że większość się wyklucza, no ale...:)
5
@lukaszbarca15
Dziwne, bo jest mowa o obecnej polityce Polski przez partię i prezydenta którzy od 5 lat rządzą a Ty negatywnie wypowiadasz się o osobie która nie ma wpływu na tą politykę obecnie i piszesz, że z nikim nie jesteś.
9
@voytoos1989
Hmmm, no tak, niemerytoryczna odpowiedź jest lepsza od żadnej.
7
@lukaszbarca15
Nie odpowiedziałeś na pytanie? Pszeciesz to jest dobra zmiana, więc czemu porównujesz do "ciemnej strony mocy"?
17
@voytoos1989
Merytoryczna odpowiedź, nie ma co, brakuje jeszcze Gazety Wyborczej i dziadka z Wermahtu.
12
@lukaszbarca15
Możesz wyjaśnić ??