pax

0

@barteq
Przy akcjach bramkowych, w wszystkich trzech przypadkach były straty i poszła kontra, w każdej z tych akcji kontra szła lewą strona lub środkiem, w każdej sytuacji finalizacja akcji była środkiem, w każdej sytuacji ten środek opuścił Pique. Nie chcę gdybybac o Semedo, w obronie nie jest szybszy, ale może akurat by pobiegł, nie wiem. Jednak utrata bramek nie była winą PO.

pax

0

@tomasz_veb
Nie był wysunięty. Było normalne ustawienie. Obydwie sytuacje, jak ik pierwszy gol było normalne ustawienie tylko poszła kontra po stracie. Wszystkie trzy bramki szły z środka lub nawet od lewej strony. A Ty krytrykujesz PO? Pierwsza strata chyba Vidal na środku pomocy akcja idzie tylko środkiem , dobrze ustawiony Roberto próbuje zaasekurować środek, karny - strata de Jong lub Busi, akcja zaczyna się na lewej stronie i idzie dośrodka, Roberto dobrze ustawiony zbiega z PO probując zaasekurowac środek, podobnie przy trzeciej bramce strata chyba Griezmana akcja lewą stroną - de Jong źle interweniuje, wychodzi Pique do asekuracji zostawiając swoją strefę. W każdej sytuacji Roberto jest dobrze ustawiony, jest na PO akcja idzie środkiem a on próbuje zaasekurowqac Pique który niepotrzebnie wychodzi do drugiej linii zostawiając dziurę na środku obrony.
dziwne rzeczy napisałeś,gdy Barcelona atakuje nigdy PO czy LO nie stoja w linii i tak był na swojej pozycji i tak był najbliżej strzelców ze wszystkich zawodników.

pax

0

@barteq
tzn.?? Uważasz, że dzieki Semedo Barcelona grała bardziej ofensywnie ??

pax

2

@Hawajczyk
Słabiutko, tak jak przez ostatnie spotkania. W pierwszej połowie mało widoczny, bardzo asekuranckji. W drugiej dalej w ofensywie mało zaangażowany ale z dużymi błędami i brakiem ochoty do gry. Przy pierwszej bramce raczej by nie pomógł, ale był najwolniejszym zawodnikiem w tej akcji, jego poruszanie nie można nazwać nawet truchtaniem. Przy drugeij bramce prawdopodobnie przyczynił się do straty skutkującej kontrą i karnym, a przy trzeciej był spóźniony i źle interweniował przez co Pique wyszedł do przodu i zrobiła się dziura. Kolejne słabe spotkanie ale ma hype na rambli, więc głównie wielu będzie pisac że grał dobrze, ale nie podadzą konkretów.

pax

0

@Seneka
Jasne rozumiem. Z góry wyznaczyłeś sobie winnego i uważasz że nie ma sensu uzasadniać. W żadnej sytuacji nie był spóźninoy bo wszystkie akcje szły środkiem a ona jedynie co mógł to zbiegać z linii bocznej jako boczny obrońca. W praktycznie każdej sytuacji błąd popełni Pique za bardzo wychodząc do pzrodu i zostawiając dziurę na środku, no ale Roberto zawsze winny :)

pax

0

@Gargamel01
A w której sytuacji zawalił ??

pax

0

@Seneka
Gdzie ?? W której sytuacji ??

pax

2

@T_TG
Gra dobrze, więc narzekasz ??

pax

0

@Forseti
Najpierw oskarżasz jednych o spacjalnie zawyżanie ocen od miesięcy, a jak ja sie pytam skąd takie twoje wyobrażenia sie wzięły, to zamiast przedstawić argumenty, to jeszcze mnie atakujesz. Merytoryczna rozmowa, nie ma co. Gratuluję.

pax

1

pax

0

@JackH
Doszukiwanie analiogii jest pozbawione sensu a wyciaganie jeszcze wniosków z tego tym bardziej.
A jaki rząd przeprowadził zamach w Sarajewie?
Co do kwestii nuklearnej ja tylko skomentowałem wcześniejszy tekst o tym innego uzytkownika. Kwestia nuklearna na pewno nie była tu istotna (Iran był kontrolowany przez ONZ), tu chodziło o wewnętrzną kwestię Iraku i Syrii.
A zamachów było wiele i nie zawsze doprowadzało to do konfliktó zbrojnych.
Tu nie mja analogii, ani w kwestii podmiotowości prawnej zleceniodawców/autorów zamachu, motywacji, celu, inne uwarunkowania geopolityczne, inny rozmair państw/sojuszników.
Już bardziej analogie można znaleźć do wojny w Afganistanie - atak Specnazu na Amina, czy wietnamie - zamach na Ngo Dinh Diema, aby kontrolowac państwo i rząd obsadzić swoimi ludźmi.


pax

0

@Kremisco
Nie wspieramy Amerykanów w każdej wojnie (operacji) i tego wsparcia nie jest za duzo, a samych wojen tez niewiele.

pax

0

@Bykunn
Nie ma takich przypadków. Dla mnie multi :)

pax

10

@palindrom1
Rozumiem, że to eksperyment społeczny. Mogłes poczekac kilka dni :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8072180

pax

2

@Kajtek77
Ciekawe czy wystrzelone z orginalnego BM21grad czy irańskiej modyfikacji HM20.

pax

2

@SelloutCrowd
Przecież są
https://www.groupon.es/deals/gl-fc-barcelona-granada-c-levante-ud-o-getafe
na razie masz z tymi trzema zespolami, tak za 3-4 tygodnie sprawdź na marcowe spotkania
Potwierdzenie jest około miesiąca przed spotkaniem, sprawdzisz je tutaj.
https://www.fcbarcelona.es/es/futbol/primer-equipo/calendario

pax

0

@ArdoFCB
Akurat nie jestem zwolennikiem Komorowskiego tak jak nie przeszkadza mi że Lach Kaczyński dogadywał się z PRLowcami przy Okrągłym Stole i pił wódkę z Kiszczakiem w Magdalence.

pax

0

@Avada Kedavra
Obecnie jeden z najbardziej niepoprawnych politycznie filmów.

pax

1

@Kajtek77
Chętnie przeczytam :))

pax

0

@itmustbejoke
Zawsze może być Busi-Vidal-Puig
czyli dwóch pomocników obecnie z najlepszą formą plus młoda krew.

pax

1

@JackH
Jaka analogia??
Ilu w historii zabijano dyplomatów, ilu polityków i jakoś wypowiedzenia wojny z tego powodu to nie była częsta sprawa. Poza tym w Serajewie nie było kwestii nuklearnych, tylko typowo europejsko nacjonalistyczne. Jakoś jak Polak mordował kandydata na prezydenta RPA, to wojny z tego nie było :)

pax

0

@Szklaner
Możesz wyjaśnić bliżej o co chodzi ??

pax

5

@Avada Kedavra
Polska nie jest kolebka terroryzmu??
W XIX synonimem terrorysty był Polak.
Polak w zamachu terrorystycznym zabił cara Rosji i prezydenta USA. A Piłsudski czy Mościcki to pewnie za młodu tylko na rambli siedzieli?
Polska to nie kraj w którym od setek nie ma konfliktów?? Hmmm, sądzę że było ich więcej niż w Iranie w ostatnim tysięcleciu.

pax

0

@Forseti
Co to znaczy ewidentnie forowani? Podaj przykłady spotkań , podaj przykłady złych zagrań nie uwzględnionych przez redakcję itd...
Wskaż systematycznie zawyżanie oceny podając konkretne spotkania i konkretne sytuacje bo tak to takie pisanie bez argumentów nie ma sensu.

pax

1

@stone80
No nie, gość głupio fauluje i przeciwnicy maja rzut wolny po którym popełnia ten sam zawodnik błęd w obronie i odpuszcza zawodnika za którego był odpowiedzialny a nastepnie gdy drużyna wygrywa to popełnia trzy głupie faule za co dostaje po dwóch żółtych czerwona kartkę. Druzyna grając w osłabieniu traci bramkę. Faktycznie, jego gra nieszczególnie wpłynęła na wynik tego spotkania, ehhh

pax

2

@Misiekam
W każdym bądź razie mial największy wplyw na niepozytywny wynik w ostatnim meczu. Najpierw zawalił przy pierwszej bramce a następnie osłabił zespół po własnym błędzie.

pax

3

@kuz
Nie jako jedyny. Co ma ryzyko i gra do tyłu z bardzo słabym kryciem i złym ustawianiem się w defensywie i brakiem zaangażowania w destrukcji. A gra do przodu nie oznacza gra efektywna, bo w ostatnich meczach nie notuje dobrych zagrań z przodu, nie ma kluczowych podań. Ma potencjał, ale ma spadek formy. I tyle, teraz po prostu musi odzyskać swoje atuty.

Wymień zawalone mecze rakiety w tym sezonie.

pax

2

@kuz
Ostatnio ma kilka błędów w każdym spotkaniu.

pax

18

Zawodnik z dużym potencjałem i dużą ambicją. Ma tą odwagę w grze i umiejętności by być kluczowym zawodnikiem Barcelony, jednak ostatnie spotania to słaba gra. Zawodnik który według whoscored w ostatnich czterech spotkaniach miał tylko jedną udaną interwencję w obronie i 0 kluczowych podań ma jeszcze wiele do udowodnienia. Jest przyszłością Barcelony ale trochę za wcześnie zrobiono z niego lekarstwo na bolączki Barcelony.

pax

1

@NaFazieHitman
Zawalenie raczej nie dziwi, budynek zapadał się z siłą grawitacji. Nie było wybuchu. Gdzie masz wybuch an wierzach, oprócz chwili uderzenia samolotów.
Plan rozbiórki? Wieże się całkowicie zawaliły, pod gryzami mogły znajdowac się jeszcze żywe osoby. To była przez długi czas akcja ratownicza, a nie rozbiórkowa.
pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?