pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, że juz o to pytałem jakiś czas temu. Zna kto jakąs platformę gdzie można opublikować quiz. Jakąś dobrą, prostą, gdzie mozna wstawic po cztery odpowiedzi do każdego pytania z których jedna jest prawidłowa z ograniczonym czasem na odpowiedź. Dość profesjonalną, bez tysiąca reklam i aby ją wpuścić w sieć ludziom do rozwiązywania? Dość istotna jest to prośba, więc z góry dziękuję za profesjoanlne odpowiedzi.
0
@VenoM
jeśli zaniżysz Busiemu o 2-3 oczka ocenę za karny. W przebiegu spotkania Busi (bez tej sytuacji z karnym) zjadał FDJ w defensywie i ofensywie. Druga bramka to w połowie zasługa Busiego a 7 interwencji w obronie przy 1 de Jonga tez stawia go wyżej. Frankie nie nadążał za akcjami, w większości spóźninony i nieaktywny.
5
@liberoFCB
On zagrał słabe zawody, był jednym z najsłabszych zawodników w tym spotkaniu.
1
@ArdoFCB
Czekam wciąż na odpowiedź w watku w którym kłamałeś na temat Wałęsy
1
@Hushovt
Gdyby nie karny to mozna chwalić Busiego, mało miał wsparcia w pomocy a miał 6 odbiorów przy Ivanie i Frankim wygląda na klasę wyżej w tym meczu no i druga bramka to w połowie jego załuga. Jednak za duzo było przestrzeni między strefami obrony a pomocy.
26
Znowu będę szedł pod prąd. Jednym z najsłabszych zawodników był de Jong. Miotał się po całym boisku, praktycznie nic nie dając. W sytucajach defenywnych przeważnie stał oberwując czy koledzy sobie poradzą, zero ruchu - stoi i patrzy. Sprawdzam heatmapę, wszystko się zgadza - wolny elektron, lekko zarysowany równo obszar całego boiska. Nie ubezpieczał kolegów, zostawiał wolne strefy, cały czas spóźniony. Aż jedna defensywna akcja na plus (chociaż strzały z dystansu zablokował). W ofensywie nieźle wyprowadzał piłkę, by potem podejmowac złe decyzje. Co najwyżej bardzo przeciętne zawody
1
@BarcaInfo
Nie zmylił go, kilka razy oglądam tą sytuację. Piłka idzie w tą samą stronę (rykoszet spowodował jedynie iż piłka była w zasięgu Marca), Marc nie interweniuje instynktowanie. Piłka dotyka dwa razy ziemi a marc praktycznie czeka na nią, po czym fatalnie ją odbija przed siebie. Duży błąd,, rykoszet go nie zmylił, on wykonał rzut na piłkę w tempo, miał czas, dobrze sie ustawił, ale piłka poszła mu po rękawicy.
Najlepiej obejrzyj powtórke 62:14-62:18, w normalnym lub w zwolnionym tempie.
https://www.fullmatchesandshows.com/2019/12/14/real-sociedad-vs-fc-barcelona-highlights-full-match-video/2/
2
@BarcaInfo
To był jego błąd, Rykoszet był, ale miał czas na dobrą interwencję. Powtórke oglądałem z 5 razy :).
0
@ArdoFCB
IPN nie potwierdził, po co te kłamstwa. Cenckiewicz też tego nie potwierdził. Po co te kłamtwa. Rozmawiałem nawet z nim 4 lata temu o tym.
Wciąż tylko kłamstwa. Można oceniac róznie ludzi, można różnie oceniac ich zachowanie i czyny ale ciągle kłamac tylko po to aby kogoś obrzucić błotem nie jestem w stanie zrozumieć. Taki jad i hejt.
Na przyznanie się do kłamstwa brakuje uczciwości i odpowiedzielności za słowa.
Wciąż czekam na dowody, że Wałęsa w czasie stanu wojennego sprzedawał kolegów.
0
@ArdoFCB
Po pierwsze wskaż gdzie szkaluję Kaczyńskiego? Potrafisz cokolwiek napisać nie kłamiąc? Po drugie zwracając się do kogoś zwrotem "Ty" to wtedy piszemy dużą literą, ale w sumie to kwestia kultury osobistej.
0
@ArdoFCB
Wiedziałem że będziesz kręcił a zabraknie przyzwoitości do przyznania się do klamstwa, wiedziałem że będziesz pisałem nowe wątki abym jakoś zmienić temat. Jaki Braun, rozmawiamy o Wałęsie w stanie wojennym a ty o Bonim, Korwinie i Braunie.
IPN niczego nie potwierdził w omawianym temacie. Po co kolejne kłamstwa?
0
@ArdoFCB
Zawsze jak kogos łapię na ordynarnym kłamstwie tak jak Ciebie teraz to zmienia temat wrzuca wątki, zamiast po prostu napisać, że skłamał albo że mu zakłamana propaganda tak wmówiła a on niezdolny do samodzielnego myślenia lub poszukania prawdy uwierzył w kłamstwa. Nie pytałem o Boniego, Korwina. Ty oszkalowałes człowieka, spytałem sie czy masz dawody na to że Wałęsa sprzedawał w czasie stanu wojennego swoich kolegów. Nie przedstawiłes ich, jednak piszesz o jakiś lewicowych mediach i o takich jak ja którzy powinni wierzyć w każde oskarżenie, szkalowanie bez dowodów.
Zobaczymy czy jestes w stanie przyznać sie do kłamstwa, czy dalej będziesz zmieniał temat.
Grzecznie proszę wskaż dowody świadczące na to, że w trakcie stanu wojennego L.Wałęsa sprzedawał kolegów lub przyznaj się do kłamstwa i szkalowania.
2
@ArdoFCB
Kłamstwo ma krótkie nóżki, oj krótkie. Nie rozumiem oszczerstw i kłamstw tylko po to by zgnoić człowieka.
1
@feiticeira
Autorowi dyskusji raczej chodziło o pokazanie kto walczył z 'komuną", kto się liczył w tej walce i kogo "komuna" się obawiała. Tu chodzi raczej o pewna walkę z obecną narracją historyczną, że to Jarosław z Lechem komunę obalili. Publicyści "rządowi" zaprzeczają nawet temu, że Lech i Jarosław brali udział w Okrągłym Stole a nawet tego, że w Magdalence Lech Kaczyński pił wódkę z tow. Kiszczakiem .
0
@feiticeira
Podobno dwa dokumenty, ale nie o to chodzi. Skoro w teczce dokumenty sa fałszywe to teczka zostala sfałszowana (przeciez nie chodzi o okładkę ale o zawartośc), chodzi o to, że z jednej strony mówił że jego została sfałszowana ale odmawiał do takich twierdzeń innym osobom.
0
@feiticeira
Nie pisałem o tym. Nie pisałem o teczce Kaczyńskiego w kontekście, że jest tam coś kompromitujacego tylko, że uważal że inne teczki sa prawdziwe a tylko jego sfałszowana.
2
@ArdoFCB
Możesz wskazac moment w którym wałęsa mówi o sprzedawaniu kolegów w czasie stanu wojennego ? Która minuta, bo nie mogę znaleźć.
2
@feiticeira
Z teczką Kaczyńskiego było inaczej. Znalazły się tam dokumenty, które miały zostac sfałszowane (np. lojalka z czasów stanu wojennego). Jednak sam uważał że wszystkie inne teczki są prawdziwe a tylko jego jedyna została sfałszowana., nie majac i nie znając analizy zawartości pozostałych teczek.
2
@ArdoFCB
Czyli nie podasz źródeł. Wiedziałem, że nie będziesz w stanie. Piękny przykład obecnej indoktrynacji - jeszcze raz poprosze o źródło, gdy Lech Wałęsa sprzedawał kolegów w stanie wojennym.
Nie pisz o czyms co jest faktem, skoro nie potrafisz swoich słów udowodnić.
3
@feiticeira
Wielu miało pewne przywileje. Wałęsa był bardzo istotny z punktu widzenia władzy i uspokojenia sytuacji, do niego jeździli ministrowie, członkowie KC, chcąc go pozyskać.
Nie rozumiem zarzutu, że sie wysypiał na internowaniu? Powinien byc pozbawiony snu i codziennie waterbording??
15
@ArdoFCB
Możesz podać źródło? Iż TW Bolek sprzedawał kolegów w czasie stanu wojennego ??
0
@SergioTomas
Iniesta łączył ze sobą cechy ofensywnego pomocnika ze skrzydłowym, operując bliżej linii bocznej. Xavi grał duzo bardziej cofniety. Poza tym kiedy oni mieli najlepszy okres Leo był ustawiony wyżej niz obecnie, jako cofnięta "9". Próby z dopasowaniem Alenii skończyłyby się tak jak szukanie odpowiedniej pozycji lub odpowiedniego sposobu gry z Fabregasem, jako kolejnym pomocnikiem z tendencjami ofensywnymi.
1
@SergioTomas
Wcielił się w rolę Leo, Leo rozgrywa ze środka ze wskazaniem na prawo a carles na środku z ewskazaniem na lewo ale pozycja i rola jest w pewien sposób nie zmienna, rola playmakera, osoby odpowiedzialnej za napędzanie akcji.
5
Nie ma szans na gre w Barcelonie. wcielil sie w role bo...nie było Leo. On gra prawie na jego pozycji, cafając się po piłkę lub pokazujac sie między liniami. W defensywie ma inne zadania od Leo, ale w ofensywie jest bardzo zbliżony do Leo sposobem poruszania się i sposobem gry, tylko niestety dla Carlesa to do Leo mu brakuje.
0
@Mroziu
Piszę o lidze hiszpańskiej. W Lm jest podobnie, tanio jest w presezonie. Sądzę że Barca potrafi wyciągnąć na biletach więcej niż 6,5
1
@Mroziu
???? Ajax ????
Ja przeważniwe placę w okolicach 130-140 za bilet. w zależności od sektoru, ale są i duzo droższe niż 130 euro.
2
Średnio bilety po 90 euro, to na ligę hiszpańską na CN są droższe
0
@Serek
Mógłbyś podać przykład, czy np. chodzi o selektywną eliminację ?
2
@Cochise
Starałem się nie brac udziału w dyskusji, ale czytałem. Wiele komentarzy było bardzo nieprzyjemnych, atakujących, hejtujących. Wypominano jakies komentarze, jakies historie sprzed kilku lat.
Sądzę, że taka cisza wyborcza z jednej strony ostudziłaby negatywne emocje z drugiej dała większy dystans osobom które zaczęły prowadzić kampanię.
Oczywiście chętnie podam rękę :)
5
@Cochise
Ja to traktuję z dystansem, dlatego od chwili nominacji praktycznie odpuściłem sobie publikowanie czegokolwiek. Jednak wielu nie traktowało to jako zabawę, a przyczynek do ataków na innych użytkowników.