pax

0

@ArdoFCB
Jakie media są antypolskie?? Lubię czytać o spiskach, knowaniach antypolskich mediów, agentów.
Wytłumacz dlaczego takie hasła sie pojawiają. Dlaczego sa banery o białej rasie, dlaczego sa hasła antysemickie. Czemu nie ma jedynie haseł "Dumni z Polski", "Chwała bohaterom" a są też hasła "Jude won"?

pax

0

@ArdoFCB
Teraz już całkiem mnie rozbawiłeś. Napisałem ironiczny tekst, który potraktowałeś poważnie :).
Uwierz mi, nie musisz na słowo, że homoseksualiści rodzą się w związkach heteroseksualnych. W rodzinach heteroseksualnych, często w bardzo religijnych. Chcesz powiedzieć że heteroseksualni rodzice wychowują swoje dzieci na homoseksualistów, albo heteroseksualiści pod wpływem środowiska staja się homoseksualistami?

pax

0

@ArdoFCB
Wrzucasz rózne tematy bo brakuje Ci jakichkolwiek argumentów. Obywatele RP blokowali drogę - co to ma do antysemityzmu i rasizmu? Nawet kwestia bojówek antify co ma do antysemityzmu i rasizmu?

pax

1

@Kapitan hawk
To jest niemożliwe przecież, aby homoseksualista urodził się ze związku kobiety i mężczyzny z tradycyjnych heteroseksualnych kontaktów, przecież takie osoby to tylko w rodzinach homoseksualnych się rodzą.

pax

0

@ArdoFCB
Tu nie chodzi co ja lubie czy nie lubię. To Ty pisałeś o tym , że orientacja jest prywatna sprawa i NIKT nie powinien się z nią obnosić.

pax

1

@Kapitan hawk
Sądzę, że wygląda to tak że przedstawiciele TVN i KOD krzyczą prowokująco na manifestacjach do narodowców - "Nie jesteście rasistami", "Lubicie Żydów" albo "Kto nie skacze, ten z kibucu". I wtedy sprowokowani, muszę reagować i się odgryzają. Biedacy :)

pax

1

@ArdoFCB
Rozumiem, że uważasz że orientacja to prywatna sprawa, na szczęście Ty nie obnosisz się ze swoją. Jesli masz dziewczynę to nie chodzisz z nią za rękę a o przytuleniu nie ma mowy w miejscach publicznych, buziak to już zgorszenie.

pax

0

@Kamilos84
Jeżeli nie jest to decyzja polityczna, to Jerozolima jest bezpieczna, w dużej odległości od Strefy Gazy, więc kassam 1 i 2 nie dolecą, poza tym i tak Żelazna Kopuła by je przechwyciła.
Stresu raczej nie będzie bo wylądują, autokar do hotelu, potem na stadion z stadionu do hotelu i na lotnisko. Wszystko obstawione przez wojsko, a obecna sytuacja nic nie zmieniła, bo tam jest tak caly czas.
Nawet jakby zrobili sobie wycieczkę po Starym Mieście to też uważam, że byłoby bezpiecznie, gorzej jakby zaszli do Mea Szarif, ale to już kwestia na inną dyskusję.

pax

1

@ArdoFCB
Polscy narodowcy są rasistami i antysemitami, uważają żydów za wrogów rasy według Ciebie nie z powodu uprzedzeń rasowych, ale z powodów:

- bo chcą bijatyki z polską policją, więc idą na marsze z antyżydowskimi hasłami (czemu nie krzyczą CHWDP tylko jude raus?)
- bo TVN i KOD ich prowokują do rasizmu na marszach (w jaki sposób?)
- bo krytykują członków Konfederacji za rasizm (straszne, jak można krytykowac kogoś za rasizm?)

- bo Izrael źle traktuje Palestyńczyków (tu pisałes o Holocauście co jest kłamstwem, nie znasz historii współczesnego Bliskiego Wschodu)

- bo Izrael nie wydał Salomona Morela
(bo mścił się na Niemcach w obozie w Świetochłowicach)
- bo prawie nikt nie lubi Izraela (no to super powód)
Dopisz jak cos pominąłem :)

Co do wcześniejszych kłamst i pomówień.
- wskaż gdzie popieram polityke Izraela, co stwierdziłeś?
- wskaż gdzie ambasador Izraela krytykuje Konfederację jedynie za protesty wobec ustawy 447?

pax

0

@ArdoFCB
A czy publicznie można zaprotestować wobec mowy nienawiści, atakom fizycznym ?

pax

2

@ArdoFCB
Nie mówimy tylko o marszu niepodległości, ale o marszach, manifestacjach, akcjach narodowców, pelnych pogardy dla inni LUDZI.
Dlaczego marsze równości to co innego?? Czy kwestia poszanowania zycia, prawa drugiego człowieka to co innego?? Pamietam marsz równości, po tym jak kilkanaście lat temu zamordowano geja w Katowicach, gdzie na marszu znani politycy protestowali przeciwko przemocy wobec mniejszości (pamietam Kalisza w koszulce "jestem gejem"). Czy domaganie się poszanowania drugiej jednostki jest czyms złym. Trochę mylisz marsze równości z paradami. Jedno to kwestia walki z nietolerancją, druga egzaltacja swojej orientacji.

pax

0

@ArdoFCB
Mam zupełnie inne zdanie na temat na narodowców. Jednak czytając Twoje teksty zaczyna mi być ich po prostu żal. Prezentujesz ich jako zyciowe niedorajdy, na totalne ofermy. Na osoby które organizuja jakiś marsz i nagle dają dołączyć do marszu grupom "dresów" ktorzy zamiast prezentować ideologie narodowa dezorganizuja manifestację/marsz bo chca tylko bijatyki, a biedni narodowcy nie panuja nad swoim marszem. Pokazujesz narodowców, że są biedni, że ciagle daja sie prowokować temu zlemu TVNowi, że łatwo KOD ich podpuszcza. Po prostu ciamajdy. Sorry, ale tak ich pokazujesz.
Przed wyborami tamat marszów równości był jednym z głownym newsów pokazywany dziesiątki razy pokazywany w bardzo negatywnym kontekście.

Gdyby sie chcieli bić z policją by wykrzykiwali hasła prowokujące policję i atakowali policję. Wykrzykują hasła antysemickie po to aby bic się z policją? To się kupy nie trzyma. Ale kolejne usprawiedliwienie juz sobie zapisałem.

pax

0

@ArdoFCB
Narodowcy wykrzykują hasła antysemickie po to aby się bić? Z kim? Chcą sprowokować Żydów do bójki? Ilu Żydów widziałeś na manifestacjach narodowców? Czy chcą się bić między sobą?

pax

2

@ArdoFCB
Hasła rasistowskie wykrzykiwane czy wypisywane przez narodowców to wina "dresów", TVNu i KODu. Zdajesz sobie sprawę że to co piszesz się kupy nie trzyma.

pax

1

@ArdoFCB
jaki ma cel zestawianie polskich narodowców, rasistów wykrzykujących rasistowskie hasła do pisania o tym że Izrael nie jest "świety"? Tylko usprawiedliwianie.

Narodowcy wykrzykujący hasła antysemickie nie wykrzykuja hasła obrony Palestyńczyków, tylko atakuja Żydów jako naród. Nie była palona kukła Morela ale kukła - stareotyp przedwojennego Żyda z pejsami i w jarmułce. Nie przypominam sobie zdjęcia Morela w jarmułce a widziałem jego teczkę w IPN w Katowicach.
To nie jest Holocaust, Szoach miał na celu eksterminację Żydów jako narodu, wobec Palestyńczyków nikt eksterminacji nie przeprowadzał. Była przeprowadza czystka etniczna w 1948 roku i w 1967, ale nie miała ona charakteru ludobójstwa. Mylisz pojęcia.

"Polscy narodowcy nie są antysemitami tylko bandyci sami wykrzykują takie hasła bo szukają bójki i tyle".
Nie zrozumiałem, przyznam szczerze. W Twojej wypowiedzi bandyci to narodowcy czy żydzi którzy na marszach krzyczą sami na siebie aby wywołać bójki?

Czekam na odpowiedzi na wczorajsze pytania.

pax

0

@MesQueUnClub_87
I zgodzę się i nie zgodzę z Tobą :) Z jednej strony masz rację, że tak powinno byc, z drugiej zakładasz, że ludzie powinni miec poukładane w głowie, ze ludzie powinni miec dystans do różnych spraw. Jasne, zgoda. Tylko świat nie jest idealny i zamkniety w sztywnej ramie umiejetności rozróżniania czy wiekszego dystansu. Ludzie maja różne charaktery i różną wrażliwość. Gdyby było tak jak piszesz, nie dochodziłoby do zbrodni z nienawiści, indoktrynacja nie miałaby prawa istnieć, propaganda byłaby czymś bezproduktywnym, a jednak tak nie jest. Może to jednak jest właściwe wyznaczanie granic, by granice można jak historia pokazała łatwo przekroczyć.

pax

1

@ArdoFCB
Usprawiedliwiałeś i to jeszcze nie potrafiłes przytoczyć argumenty (fakty) na potwierdzenie swoich tez.
Usprawiedliwiałeś hasła antysemickie polskich rasistów, sugerując, że Żydzi sami są sobie winni bo:
- krytykują członków Konfederacji, za rasistowskie hasła a nie jedynie jak sugerowałes za krytyke ustawy reprywatyzacyjnej
- Izrael źle traktuje Palestyńczyków (tu pisałes o Holocauście co jest kłamstwem)
- Izrael nie wydał Salomona Morela
- bo prawie nikt nie lubi Izraela
i tak dalej,
szukałeś usprawiedliwienia dla rasizmu polskich narodowców

no i czekam na odpowiedzi w wczorajszym wątku

pax

3

@Kapitan hawk
"Mąż, który psychicznie znęca się w domu nad swoją kobietą też tylko krzyczy".
Przecież kobiety nie są "idealne", zupa za słona, skarpetki nie wyprane same winne znęcania sie nad nimi, gdyby były takie "idealne" jak są biali suprematyści to pewnie nikt by sie nad nimi nie znęcał.
Czasem szkoda słów :)

pax

5

@ArdoFCB
Wczoraj usprawiedliwiałeś hasła i zachowania rasistowskie wobec żydów w Polsce. Dzisiaj nie widzisz rasizmu w innych przejawach.

pax

0

@ArdoFCB
Dalej nie odpowiadasz na pytania, dalej piszesz na temat.

pax

0

@ArdoFCB
Gdzie jest wskazanie że krytyka ustawy (i tylko ustawy) 447 to antysemityzm?

Sam napisałeś: "Jak Konfederacja nie zgadzała się z ustawa 447 i protestowała to ambasador Izraela nazwał ich antysemitami".

Dałeś linka do tekstu w którym nie ma o tym ani słowa (a dałes to jako dowod potwierdzajacy Twoją tezę), w dyskusji posługuj się argumentami i czytaj teksty ze zrozumieniem. I jak wcześniej pisałem, odpowiedz na wczesniejsze pytania.

pax

0

@ArdoFCB

"Jak Konfederacja nie zgadzała się z ustawa 447 i protestowała to ambasador Izraela nazwał ich antysemitami.https://www.google.com/amp/www.dziennik.pl/amp/611854,ambasador-izraela-konfederacja-antysemityzm-zydzi.html".

Możesz wskazać dokładny fragment w którym ambasador Izraela nazywa antysemitami Konfederację za jej sprzeciw wobec ustawy 447?

pax

0

@ArdoFCB
NIe odpowiadasz na pytania :(
Ciężko z kims dyskutowac, kto zmienia temat i nie odpowiada na pytania.

pax

1

@ArdoFCB
Wskaż gdzie bronię Izrael ??
Tu nie chodzi krytykowanie żydów czy Izraela za prowadzona politykę ale za to że są żydami. To jest właśnie rasizm.
To nie jest Holocaust.

pax

1

@ArdoFCB
Widzę, że omijasz wątek dyskusji, spytam więc wprost. Czy uważasz, że rasiści w Polsce, wykrzykujący hasła antysemickie, palący kukłę żyda robią to z powodu, palący kukłę żyda, wypisujący hasła rasistowskie na murach, niszczący mienie żydowskie a nawet wyzywający żydów czy atakujący ich fizycznie?
- bo Izrael nie zgodził sie na deportację Salomona Morela, byłego komendanta obozu Zgoda-Świętochłowice w którym przetrzymywani byli i mordowani w przytłaczającej większości Niemcy należący do nazistowskich organizacji zaraz po II wojnie światowej.
- bo Izrael prowadzi operacje zbrojne na terenie Autonomii Palestyńskiej?
- bo Izrael domaga się od nas odszkodowań (możesz wskazac linka z oficjalna notą premiera Izraela domagająca się od rządu polskiego odszkodowań)?


pax

1

@ArdoFCB
Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz ??

pax

1

@ArdoFCB
Jakich roszczeń? To nie jest kwestia incydentów antypolskich w w Izraelu?
Sądzisz, że 20 latni ogoleni na łyso narodowcy wykrzykujący od lat hasła antysemickie robią to bo pewne fundacje domagaja się odszkodowań za majątki żydów przedwojennych? Nie odpowiadasz na pytania a szukasz usprawiedliwienia dla rasizmu.

pax

1

@ArdoFCB
Dalej nie rozumiesz, że łączenie jednego z drugim jest bezsensowne, chyba że jest celowe, czyli antyżydowskie incydenty w Polsce sa odpowiedzią za zbrodnie Morela w Zgodzie-Świętochłowice ponad 70-lat temu. Co ma łączenie historii współczesngo Izraela z incydentami antyżydowskimi w Polsce? Czy hasła "jude won" dotyczą Zachodniego Brzegu Jodanu? Nie! to są hasła antysemickie wykrzykiwane przez polskich rasistów.

pax

8

@ArdoFCB
Co ma jedno do drugiego? Argument rodem : "a u Was bija Murzynów". Jedno złe i drugie złe, a łączenie to w jednym kontekście bezsensowne.

pax

0

@stone80
Masz napisane . @Moderacja lub @wpwelement .
NIe chodzi o niecenzuralne słowa, można złamać regulamin obrażając kogoś czy redakcję. Krytykowac można na portalu, każdego, mnie czy redakcję, ale nie obrażać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?