pax

10

Obserwując od prawie tygodnia pewien rodzaj nawalanki, to nie wiem czy dobrym pomysłem nie byłoby wprowadzenie ciszy wyborczej od ogłoszenia nominacji.

pax

20

Bardzo dziękuję za głosy, 3 rok w pierwszej dziesiatce mimo częstego w komentarza chodzenia pod prąd. Ta zabawa pokazała jedno, jaką społecznością jesteśmy, jak różną i jak odmiennie spoglądamy na wiele spraw. Co cenimy w drugim człowieku, w jego spojrzeniu na świat, co doceniamy - czy to ciekawostki czy to wiedzę ogólną, czy tytaniczna pracę. Gratuluję wszystkim, tym na podium i wszystkim uzytkownikom - za czytanie i docenianie.

pax

1

@Skaramuczi
A co ma jedno do drugiego?
Można byłoby zamiast sprowadzania Neymara stawiac na Ansu, ale "9"?

pax

5

@Serek
Pytanie tendencyjne, sugerujące odpowiedź

pax

0

@Odesseiron
Odpisał że na quizach sie nie zna na quizach.

pax

0

Ponawiam prośbę. Czy ktoś zna się na robieniu quizów w internecie?

pax

12

@MesQueUnClub_87
Dlatego najlepiej jak najmniej się udzielać w okresie kampani, jedni potrzebuja atencji inni wylewają żółć na drugich.

pax

1

Czy jest ktoś kto mógłby pomóc z narzędziem internetowym w zrobieniu porządnego quizu internetowego? Jesli ktoś chciały pomóc, proszę na priva.

pax

15

@kielon93
Grosze ??
Podaj 50 zawodników za których tyle zapłacono, dobra podaj 20, ehh podaj 10, a co tam podaj chociażby 5 za których zapłacono takie grosze.

pax

4

Niech Pique nie klamie, ostatnio czytałem felieton o tym co Pique mysli i robi. Pique na pewno nie wie o sobie wszystkiego, a wiedzą o nim inni.

„Robię na co mam ochotę, gram, kiedy chcę, i wszyscy mogą mi skoczyć [...] Nie chce mi się już za bardzo grać. Sram pieniędzmi i średnio chce mi się biegać z jakimś Levante albo Slavią. Jak znajdę motywację, to czasami ruszę tyłek.”

pax

0

@snoopdegie
Powinien wiedzieć, że telefon/mail może być przedmiotem zaciekawienia ;) wyrobi mi się, będzie wiedział że hasło to podstawa

pax

32

Kolejne oceny bardzo mało analizujące spotkanie, jeden z uzytkownikme określił "robione na odwal się", niestety tak jest. Z opisów niewiele można wywnioskowac o grze, brak wszystkiego w opisie. Takie oceny za całokształt - obrońcy bronili, pomocnicy rozgrywali a ofensywni gracze atakowali, tyle. Pomijanie kluczowych zagrań, kluczowych interwencji, wzajemnej współpracy, ustawienia, o grze bez piłki nie wspominając. w tym spotkaniu byłoby do czego się odnieść. Parktycznie taki opis można wyczytać na podstawie suchych statystyk pomeczowych.
Co do uwag innych userów to w większości się zgadzam.

pax

0

@snoopdegie
Jeśli zostało to założone w tajemnicy byłoby w tajemnicy przed nią. Jesli się dowiedziała to albo jej powiedział, albo powiedział komus z jej znajomych (co jest tym samym) lub dał/zostawił telefon jej do poogladania (co jest też tym samym), lub zagadał na portalu do jej koleżanki (co też jest tym samym). Tak czy inaczej samym się "wystawił".

pax

0

@draxidox
Jak można się własnej dziewczynie chwalić że się załozyło taką aplikację ?
Pewnie pyta po co założyłeś ? Hmmm, no wiesz myślałem, że to allegro :)))

pax

2

@ViscaBarca123
Xavi był fenomenem, ale miał dużo gorszą sytuację od Puiga, zaczynajac karierę.
Wystarczy, że przypomnę, że kibice na stadionie zyczyli mu śmierci i aby się wynosił z Camp Nou, był wyzywany, a klub zakulisowo robił wszystko aby sie go pozbyć. A konkurencję miał o wiele lepszą od tej która ma Puig.

Trochę też dziwne zestawienie dałeś, co do minut to fajnie ale udział w bramkach? Puig to kreator i zawodnik na wskroś ofensywny, i podajesz Busquetsa który grał jako defensywny pomocnik i xaviego który równiez w tym okresie głównie grał jako defensywny pomocnik bo van gaal chciał z niego zrobić typowo defensywnego przecinaka (zagrał nawet jako stoper), dopiero Antić go przesunał wyżej, potem Ryjek. Porównianie z Thiago czy z Iniestą tu pasuje, można dodac Alenię.

pax

0

@Majkel34
dzięki :)

pax

0

@LuisSalvano
dziękuję :)

pax

0

@bartek00717
dziękuję

pax

0

@kaziks
dziękuję :)

pax

0

@koksik2700
dzięki :)

pax

5

@VenoM
Hmmm, w Barcelonie takie zachowanie to rzadkość, skoro to takie normalne to mozesz podac kilka przykładów z innych spotkań w których PO schodzi z prawej obrony na środek a następnie ucieka do boku rozciagając obronę przeciwnika.

pax

1

@IronSanHybrid
Nie krytykuj kreacji, bo Arthur jest ulubieńcem rambli, wielu nie dostrzega jego spowalniającej, mało kreatywnej, odważnej gry.
Alenia nie móglby wejśc za Ivana bo Ivan grał jako defensywny, więc postawienie Alenie za niego byłoby samobójstwem, a zdjęcie Ivana i przesunięcie de Jonga , Frankie - Arthur-Alenia to koszmar w defensywie przy ostrej grze Atletico. Arthur i Alenie sa zbyt słabi w defensywie.

pax

1

@axegrinder
Na przyszły rok planuję 2-3 felietony. Miała też być mała niespodzianka dla userów na 120-lecie klubu no ale, niewiele tu odemnie zależy, lub jakby to powiedziec, raczej nic :)

pax

0

Dziwne, whoscored podaje liczbe jedynie liczbe 3 odbiorów a łaczna liczba akcji defensywnych 5 (jeszcze dwa przechwyty i 0 wybić).
Ciekawe skąd madrycka gazeta ma te statystyki?

pax

1

@Symson
thx :)

pax

0

@A_Gomesinho_21
Jakie Arthur ma liczby? Od półtora miesiąca jedno kluczowe podanie.

pax

0

@Persyfl
Tzn. ?
Możesz podać źródło badania.
Z Twojej wypowiedzi wnioskuje że głos oddany w wyborach jako forma sprzeciwu wobec łamania praworządności i zapędom autorytarnym jest niedojrzała w demokracji a dojrzałe jest popieranie łamanie zasad państwa prawa w imie doraźnych korzyści materialnych?

Czy to stwierdzenie że elektorat PiS jest dojrzalszy to jest wynik analizy badania ?

pax

0

@Persyfl

"który jak wskazują badania, jest bardziej dojrzały od wyborców KO"

Mozesz wyjaśnić? Jakie badania zostały przeprowadzone, jakie kryteria i jak definiowana byłą dojrzałość? Na pewno nie chodzi o wykształcenie bo wyborcy PO boja na głowę wyborców PiSu, i to były przeprowadzane badania w czasie ostatnich wyborów. Pod względem wieku się zgodzę, to w dużej mierze wyborcy którzy "nie wyrośli" z komuny, osoby w podeszłym wieku. Tylko czy starość to na pewno dojrzałość"? PiS mysli kategoriami doraźnymi, wstrzymuje inwestycje, a przeznacza pieniądze na darmowy socjal, czy to jest dojrzałośc? Nie wnikam czy taka partia jest dobra a ta zła, czy tacy wyborcy są źli czy dobrzy, ale w jakich badaniach badano dojrzałość wyborców i jak definiowano tą dojrzałość?

pax

0

@Barca_Big_Moment
A juz myslalem że ten zjadający nie potrzebnie opuścil swoją pozycję, został minięty piłką, a Pique ratował sytuacje asekurując błąd gościa który go zjada :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?