pax

0

@ViscaBarca123
Możesz podac linka do tego rodzaju statystyk ?? Gdzie można sprawdzić jak to wygląda i jak to sie liczy ?

pax

0

@Gall Możesz mi dac linka do tego ??

pax

0

@Marjando NIe napisałem że Semedo jest wolniejszy od Busquetsa ale że jest wolny w obronie (chyba najwolniejszy zawodnik zespołu) - Ivan czy Busquets przy nim to ferrari.
Przykłady prędkości Semedo w obronie



pax

0

@G9
Też wątpię, bo portale statystyczne podają cos takiego jak touches. Poza tym Leo nigdy nie wypuszcza sobie piłki i jest najszybciej biegnącym z piłką zawodnikiem, więc on w ciagu rajdu dotyka conajmniej kilkukrotnie dotyka piłkę.
Patrzę na ostatni mecz z Eibarem - Messi siódmy pod względem podań i szósty pod względem dotknięć piłki :)

pax

0

@Gall
To raczej niemożliwe bo nigdy chyba nie był zawodnikiem z największą ilością kontaktów i podań.

pax

0

@Marjando
Semedo miał 3-4 dobre mecze w tym sezonie a reszta przecietne lub bardzo bardzo słabe. NIkt w Barcelonie nie popelnia takich błędów w obronie i nikt nawet Busquets nie jest tak wolny w obronie.

pax

0

@Marjando Może świetni, ale drugi jest za słaby na Barcelonę, a pierwszy jest za słaby na pierwszy skład.

pax

0

@Szogunisko
Pochwała czy krytyka Valverde to jedno a podniecanie się transferami Realu to drugie.

pax

0

@snoopdegie
Jak się nie rozumie, to się krytykuje.
Cóż mi tu poradzić.

pax

0

@VenoM
Oj, znowu zaczynasz dyskusję od personalnego komentarza.
Słabe i żałosne :)
Jedziesz personalnie po paxie będa lajki :)

pax

1

@G9
Bo pomocniy byli kreatywniejsi od Arthura - jest obecnie dużo słabszy od Xaviego. Nie zgodzę się i zgodzę (haha), że każda akcja idzie przez Messiego. Messi notuje dużo mniej kontaktów z piłką i podań od każdego pomocnika u nas. Więc nie jest tak, że każda akcja musi iść przez Leo, po prostu oni klepia w srodku miedzy sobą, zamiast zrobic jednym podaniem akcję z przodu, Leo to robi. Messi nie zabiera im piłki i nie pozwala rozgrywac, tylko ich rozgrywanie niczego nie wnosi, a jego tak. To on probuje grać prostopadłe piłki, to on jest zmuszony cofać sie głeboko po piłke bo pomoc z Arthurem nie potrafia zagrać piłki do przodu. Za Pepa zdobywaliśmy przestrzeń grą kombinacyjną, tutaj nie ma z kim tak grać.

pax

3

@olejtm
Bądź co bądź najbardziej ogranicza Ter Stegena, zero wymienności pozycji, masakra jakaś :)

pax

4

@Shad
Dlatego 90% piłek jest asekuracyjnych do tyłu i do boku? Po prostu jest w Barcelonie mniejszy ruch z przodu, większy nacisk jest na atak pozycyjny a Arthur nie szuka prostopadłych rozwiazań tylko klepie w środku i jeszcze dodatkowo się głęboko cofa. Po prostu brakuje mu doświadczenia na najwyższym poziomie.

pax

2

@Wawrzyszewski
To był żart z mojej strony na te wszystkie wpisy jednej i z drugiej strony światopoglądowej barykady, który teraz nabrał jak widzę własnego zycia :)

W sumie mogłem dodać, propagowanie gender przez komunę w filmie "Poszukiwany, poszukiwana" Bareji z Kociniakiem :)

pax

0

@Marjando
Czemu ??

pax

0

@BarcaFan1997tzn. Sprzedać Leo? Leo schodząc z prawej gra cały czas na środku. Więc jeśli Cou ma zająć miejsce na środku to co z Leo?

pax

10

Co czytam info o transferach czy ramble to połowa pisze o Realu mając wielki ból... Jeszcze sezon się nie zaczął o tu płacz o transfery i atak na Valverde. Zaczynamy mieć najbardziej perspektywiczną pomoc od lat, a tu żale no Real kupił Hazarda. Ehhhh kibice

pax

19

Tyle tu komentarzy o lgbt, gender i ogólne światopoglądowych. Sama ideologia gender jest celowym antypolskim, antykatolickim działaniem Rosji mającym historyczne korzenie. Jest to ideologia narzucone Polakom przez rodzinę carską w celach rozkładu moralnego polskiego społeczeństwa. W listopadzie 1830r. Wielki Książe Konstanty protestując stygmatyzacji płci przebrał się w strój kobiecy po czym wychodząc z Belwederu maszerował ulicami Warszawy w sukience :)))

pax

0

@Mati90fcb
Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i opinię, tak jak każdy ma prawo się do niego odnieść. Więc nie bulwersuj sie, jak ktos sie nie zgadza z Twoim zdaniem.
Trudno aby polska strona nie była "tylko" informacyjna, muszę Cię zmartwić, ten portal nie prowadzi Bartomeu, więc nie publikowane są relacje z negocjacji w czasie rzeczywistym.

pax

0

@19Kristobal74
Poziom sportowy??
Raz piszesz o odpadnięciu w pófinałach a za chwile skupiasz sie jedynie na drugim meczu.
Skoro Ajax miał motywację i wygrany mecz wyjazdowy i odpadł po meczu u siebie gdzie wygrywał 2:0 po pierwszej połowie to zabrakło poziomu sportowego i motoryki.

pax

1

@Mati90fcb
Real się zbroi bo ma obecnie lata świetlne do nas, gdyby Barca nie odpuściła miałaby ponad 20 punktów przewagi.
Boże, że są ludzie którzy patrzą na Real i zaciskają pośladki. Nie bój sie Realu, można wygrać, mozna przegrać, ale trząść tyłkiem przed sezonem to raczej nie kibicowanie Barcelonie :)

pax

0

@abm
Jak zwykle. Real od kilku lat nie miał wielkich transferów. Te transfery pokazuja jaki dystans dzieli Real od nas. Mamy większośc pozycji obsadzonych bardziej wartościowymi zawodnikami.

pax

1

@Michael_20
Akurat u obrońcy strzelanie bramek to wartość dodana, głównie liczy sie spokój i interwencje w obronie a w tym sezonie ramos był daleko za Pique.

pax

0

@Michael_20
hahahahaha
Daj mu złotą piłkę bo bramkę Wyspom Owczym strzelił :)

pax

1

@19Kristobal74
Dla jednych odpaść w półfinale najważniejszych rozgrywek klubowych to sukces, dla drugich katastrofa. Róznica poziomów i oczekiwań.

pax

0

@meusek
i dlatego mu nawet do lm sie nie zakwalifikowało :)

pax

0

@Barca25
Porównywałem skład z trypletu bo głównie o to chodzi. wszyscy mają pretensje o LM, więc podałem skład który zdobył LM i jego poziom i obecny..
później aż taki mizerny całkiem nie był - d.... nie urywało, ale w kolejnym sezonie trzon zespołu jeszcze ogólnie był (Masche, Alves, Iniesta) odszedł Xavi, Montoya i Pedro, przyszedł Turan, aleix Vidal, w kolejnym sezonie odszedł Alves i zmiennicy Montoya, Bartra, Bravo, Adriano, Munir a przyszli Umtiti, Digne, Cillesen, Paco Alcaser, czy Gomes.

pax

0

@Barca25
SEmedo nie jest solidnym zmiennikiem, ja go lubię, ale oceniam jego grę a nie czy go lubie czy nie. Co to ma do rzeczy że gra po stronie Messiego, Alves grał po stronie Messiego i w ciągu dwóch lat miał ponad 20 asyst, Roberto w ciągu ostatnich dwoch sezonów ma 14, SEmedo 0. Jednak to za co głównie krytykuje Semedo to bardzo słaba gra w defensywie.
Umtiti i Lenglet to jedna pozycja - nie podałes zmiennika dla Pique - gdy Umtiti był kontuzjowany sprowadzili na szybko Murillo., co nie było dobrą decyzją.
Todibo nie był kims solidnym, nie tylko bez doświadczenia, ale mega braki kondycyjne i techniczne na przestrzeni sezonu.
Sytuacja była odwrotna.
stoperzy - Pique, Mascherano, Vermaelen, Bartra, Mathieu
po bokach oprocz Alby i Alvesa był Adriano, Montoya,
w pomocy - Ivan, Inietsa, Xavi, Busquets, Rafinha,
atak - Messi, Suarez, Neymar, Pedro, Sandro, Munir.

pax

0

@Kusco15
Umtitiego ?? Grał dobrze, a przynajmniej nie grał źle, potem pół sezonu kontuzja i jak wrocił był bez formy - raczej nie wina Valverde Coutinho mimo wszystko nie gral fatalnie, stracił formę i tu mozna doszukiwac sie różnych przyczyn. MOże trochę winy Valverde jest, ale sa też inne kwestie, na skrzydło za slaby z powodu warunków, a jako ofensywny pomocnik nie ma miejsca bo tam jest juz Leo.

pax

0

@Barca25 Wskaż tych zmienników na każdą pozycję - oprócz bramkarza, Umtitiego, Suareza i Alby. Jakiego zmiennika miał Pique? Jakiego solidnego zmiennika miał Roberto (mimo że sam nie jest mega PO), jakiego zmiennika miał Messi, czy Busquets. W miarę pozycja Ivana przez Vidala była dobrze obstawiona (mimo ze często Vidal grał jako ofensywny).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?