pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Terminatorexi12
Uważam, że jak ktoś pisze rozmach to znaczy, że pozyskuje największe gwiazdy i najlepszych zawodników.
Chwalić można, ale rozmach to rozmach. Jeśli Real chce być najlepszy to musi pozyskiwać najlepszych.
5
@AmigoBlancos
Oj, mają
Leo, Mbappe, Neymar, Van Dijk - kogo jeszcze kupili?
oj, mają rozmach.
Jeszcze Ter Stegen.
0
@PawelVeB
ja też czasem robię błędy :)
0
@KamQiX
NIektórych to drażni, bo chcieliby znać czy przechodzi czy nie, a nie że bawi się w kotka i myszkę. Czy to konferencje przed czy po meczu, wypowiedzi w przerwach spotkań to często zapowiada, że już ogłosi decyzję. U nas na rambli sezon ogórkowy, więc trzeba wiedziec czy przechodzi, bo jak nie to trzeba robić kolejne wirtualne transfery.
0
@msmsms
Powieści? Książek naukowych? Rozumiem, że beletrystyka?
4
@KamQiX
Jasne, że masz rację. Szczególnie nie rozumiem, paniki odnośnie transferów Realu, jak nie pozyskali Leo to nie ma sie czym podniecać, są bez szans :).
Co do de Ligta.
Wydaje mi się, że wielu ludzi drażnią wypowiedzi de ligta:
- po zakończeniu sezonu ligi holenderskiej powiem gdzie przechodzę
-hmmm, żartowałem
- po finale LM powiem gdzie przechodzę
- hmmmm, żartowałem, chce mieć czas do namysłu
- po finale Ligi Narodów powiem gdzie przechodzę
- hmmmm, żartowałem, przecież już powinniście wiedzieć że to prank
- po finale etiopskiej ligi curlingu powiem gdzie przechodzę
- itd... (odcinek 234)
4
Fajny wywiad, chociaż nic odkrywczego nie powiedział.
Fajne, dobre tłumaczenie, poprawiłbym tylko.
"Jestem przekonany, że w przeszłości będzie szkoleniowcem Barcelony".
1
@sebasek99
Izraelczyków nie Izraelitów :)
1
@Kuczek
A niby kto inny? MOże Wague, ale zobaczymy w ciągu sezonu
3
@Kuczek
Wciskają lepszego, by słabszy nie grał. Logiczne
1
@zlomanzamosc
Real robi mądre transfery ? Cebalosy, Theosy, Asensie, danile itd... Teraz kupili 28 letniego Hazarda, Jovicia które może wypalić ale nie musi i stopera z ligi portugalskiej, zobaczymy jak zaadoptuje się Rodrygo. Leo zagra jeszcze 3-4 sezony, więc jest czas na budowanie zespołu. Real został z ręką w nocniku po odejściu Ronaldo, a Barcelona systematycznie się wzmacnia.
Jakie nieprzemyślane transfery miała Barcelona ? Boateng i Muriollo na pół roku. De Jong, Arthur, Lenglet, Coutinho, Todibo, Dembele - co tu nieprzemyslanego (może de Ligt)? Kupiono najlepszego zawodnika ligi angielskiej, ligi niemieckiej, chyba najlepszego ligi holenderskiej. Real w tym sezonie mial lata świetlne do Barcelony. Ma więcej zawodników których trzeba wymienić w ciągu -1-2 sezonów - Marcelo, Ramos, Modrić, do tego Benzema pomału będzie już kończył kariere, Kroos jest hamulcowym, Casemiro bez formy, średni bramkarz Kurtuła a jako jego zmiennik synek trenera.
1
@Kaisuj
W którym aspekcie ?
bramki?
kluczowe podania ?
asysty?
drybling?
Semedo w całym sezonie ligowym miał 4 kluczowe podania.
W czym w ofensywie w tym sezonie Semedo jest lepszy od Malcoma?
2
@Szogunisko
Hmmmm, wczoraj grał słabo. Każde wejście to strata, lub zagranie nie w tempo. Skąd pomysł, że w reprezentacji gra lepiej? W defensywie w półfinale sprezentował karnego, w finale Holandia zagrała praktycznie bez napastnika i była bardzo słaba w ofensywie. Z drużyny Portugalii Nelson wyróżniał się ale raczej nie pozytywnie.
1
@Tasde
Dodaj że Nelson gra drugi sezon w Barcelonie i w ciągu dwóch sezonów w samej lidze hiszpańskiej zaliczył 3000 minut i 0 asyst a Roberto uzbierał 14 asyst.
6
@Scross
Wyjaśnij słowo dać mu szanse ??
Gość w LL i LM zagrał ponad 4000 minut, w tym sezonie grał cały czas gdy Roberto miał kontuzję (1,5 miesiąca). Nie mówię czy sprzedać czy zostawić ale pisać "dać mu szanse" to by oznaczało, że nie miał wcześniej szansy. On po prostu jest za słaby na Barcelonę, gdyby chociaz biegał w obronie.
3
@VenoM
Nie ma to jak zawsze odnosić się wobec innych. Nikomu nie chodzi o to aby grał jako skrzydłowy, nie ma szybkością, dynamiki. On gra w pomocy przy 4-4-2, przy 4-3-3 nominalnie skrzydłowy ale bardzo tak nie gra na skrzydle. Na obieg wchodzi Alba i Cou i tak ścina do środka. Problem jest pochodzenie Cou i Leo bo obaj mają podobne funkcje. Z Leo to taki skrzydłowy jak z Cou. Więc Leo o Cou grając w dość podobny sposób i dublują środek. Po pierwsze wtedy brakuje skrzydeł po drugie gra jest spowalniana i na siłę grana przez środek.
0
@Niente
2000 minut w tym sezonie, to nie jest lipa w LM i LL. Miał bardzo duzo szans aby sie pokazać i niestety nie wykorzystał szansy, nawet takiej jaką była 1,5 miesięczna kontuzja Roberto
5
@kibic1899
Co ma do tego trener?
On pewnie podpowiada Semedo - weż nie broń, weż nie wracaj do obrony, weż sie źle ustawiaj, weż odpuszczaj krycie, weź nie biegaj w obronie tylko truchtaj?
Co ma trener do bardzo słabego sezonu Nelsona? Semedo po prostu przegrywa swoją pozycję z noiminalnym pomocnikiem, który jest o klase lepszy w ofensywie i defensywie. Roberto przez 1,5 miesiaca był kontuzjowany - dziwne że Lenglet potrafił wykorzystac taka sytuację, Vidal potrafił, a Nelson dalej fatalny w ofensywie i karygodne błędy w obronie.
2
@Niente
Ponad 60 spotkan w LaLiga i LM i ciągu 2 sezonów aby potwierdził, że ma jakiś potencjał ?
1
@DeckardCain
Tylko Roberto jest o klasę lepszy od Nelsona na PO, zarówno w ofensywie jak i w defensywie.
4
@VenoM
W takim przypadku to Nelson od Leo jest też dużo lepszy. Pewnie od jutra będziesz pisał o Złotej Piłce dla Semedo :) W sumie pucharowe argumenty masz.
1
@VenoM
Zawsze trzeba sie pocieszyć :)
Też widziałeś ten ostry atak VVD na twarz Nelsona. Sądzę, że tą akcją załatwił Leo złotą piłkę.
0
@puyol_presidend5
Dziękuję :))
0
@MILYFCB17
Semedo gra tak samo tu i tu. W Barcelonie też często się podłącza ale nic z tego nie wynika. Wybiega z piłkę za linię końcowa bo za daleko sobie wypuszcza, źle dośrodkowuje, albo po prostu zabierają mu piłkę.
Arthur mówi troszkę inaczej.
Cou w reprezentacji gra prawie na pozycji Leo, więc trudno aby w klubie grał lepiej od kosmity :)
0
@puyol_presidend5
Od Wague może, ale nie od Roberto :)
Ten sezon udowodnił, jaki dystans ma Nelson do Roberto.
2
@mekston
Zgadzam się, że to wyraz sympatii. Dla mnie Andre bo on zmienił tenis (trochę jak John M.). NIe chodzi nawet że był pierwszym od wielu wielu lat który zdobył Wielkiego Szlema (nawet Samprasowi się to nie udało), ale właśnie na widowiskowy sposób gry - nie miał gigantycznego serwisu (był niższy niż większość zawodników) ale miał niesamowity forhend i return. Był niesamowicie inteligentnym itechnicznym zawodnikiem. dzisiaj to gladiatorzy, grający siłowo. Jednak on dawał radość z oglądania, kolorowe spodenki, opaska.
0
@mekston
Dla mnie i tak zawsze najlepszy będzie Andre :)
1
@KaJoFCB
Kupują bo praktycznie nie mają kim grać. Mają lata świetlne do Barcelony to jedynie próbują zmniejszyc dystans. Gdyby Barca chciała to by ponad 20 punktów przewagi miała.
0
@Marjando
Najlepszym się zdarza, ale Nelson do nic nie należy :)
Nawet w Barcelonie jest tylko rezerwowym i to zasłużenie.
0
@ViscaBarca123
Dzięki :))