pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@feiticeira
Czemu pytanie jest inne? Jest konkretny przypadek mój drogi kolego wskazujesz inne sytuacje. Ktoś pisze o TVP to Ty nie piszesz o TVP ale o Faktach, ktos pisze o przekroczeniu uprawnień wobec podejrzanego Ty piszesz o konkubentach, dilerach, nauczycielach, marszach Niepodległości.
Wolałbym aby zawsze wskazywano naduzycia władzy (nieważne kto rządzi), jednak jesli się wskazuje w jednym przypadku a kontrargumentem jest jedynie to że w innym przypadku nie było to wskazywane nie ma związku z pierwszym przypadkiem.
0
@feiticeira
"Oczywiście jest wąska grupa ludzi, którzy oglądają np dwie relacje (np ja - naprzód Polsat, potem TVP i uważam, że to zdrowe), ale to rzadkość".
Każdy ma jeszcze w Polsce prawo uważać co chce i uważać czy to jest zdrowe. Mimo, że nie cała konstytucja nie funkcjonuje, ale jeszcze takie prawo obowiązuje.
Problem z TVP jest inny to publiczna telewizja, finansowana przez społeczność. Inne media z lewa i prawa finansowane z prywatnych pieniądzy nie powinne ale maja dowolność w 'kreowainu" rzeczywistości, od TVP wymagajmy w miare przekazu obiektywnego. TVP to nie propisowski np. w Sieci czy proplatformiany Newsweek, tylko publiczna telewizja.
0
@cules100pro To zmienia całkowicie wypowiedź. Dożywocie ejst też śmieszną karą za morderstwo? W sumie 1000 lat w USA lepsze niż dożywocie w Polsce.
1
@feiticeira
Artykuł z wypowiedziami polityków, którzy patrzą na wskaźniki, hmmmm.
Co mają Fakty do tego? Kogo jeszcze wrzucisz do worka?
Pytanie jest inne, czy rzecznik praw obywatelskich ma prawo wskazywać na przekroczenie uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych i łamanie prawa czy nie? Czy jednak będziemy przymykac oczy na przekroczenie uprawnień.
0
@cules100pro 25 tzn.??
1
@feiticeira
Chcesz powiedzieć, że tępi środowisko policyjne? A jako rzecznik praw obywatelskich zwracanie uwagi na łamanie praw obywatelskich takich jak dostep do adwokata, nocne wielogodzinne przesłuchiwania skutego kajdankami z tyłu, wyprowadzanie boso jest szkodzeniem?
1
@feiticeira
Szkodnik bo... ??
4
@snoopdegie
Nie zrozumiałeś wypowiedzi NGTRX. Nigdzie nie usprawiedliwiał typa.
Co ma jego późniejsze przyznanie, czy później znalezione dowody z traktowaniem podczas aresztowania?
NGTRX chodziło zapewne o ogóle standardy. A jak by się nie przyznał i nie znaleźliby dowodów? Wtedy ich zachowanie byłoby niewłaściwe czy właściwe?
W normalnym kraju sąd udrzuciłby takie przyznanie się, całonocne przesłuchiwanie bez adwokata. Tu nie chodzi o usprawiedliwianie a profesjonalizm służb.
4
W USA byłby to powód do odrzucenia oskarżenia. Polska ma swoje standardy.
0
@Lola120
Jak napisał ProMils pierwszy sezon świetny
0
@kamilop
Pomyśl co mysli taki kibic Realu. Barca- Lenglet-młody a juz dobry, pomoc de Jong, Arthur, Puig - przecie oni rozjada wszystkich za 2-3 lata, do tego Dembele jak sie ogarnie z kontuzjami, petarda.
Co do Realu to sobie kupili 3-5 lata temu przyszłościowe transfery - Isco, Cebalos, Asensio, Theo. Więc te przyszłosciowe transfery to tak z dystansem traktuję. Zobaczymy.
4
I Wy w to wierzycie?
Klauzula wynosi 400 mln euro.
A Coutinho sam negocjuje gdzie będzie grał?
0
@dariooo
Masz rację, nawet chyba nigdy nie ogladałem Alvesa.
6
@dariooo
zarząd go bardzo źle potraktował, a ostatnie sezony to najlepsze statystyki defensywne w całej lidze i niezłe wrzutki, z tymi wrzutkami do nikogo to niezłe fake news, lepiej napisać, że co drugą strącał gołębie z dachu.
5
@ParlesCuyol5
Wrzutki na ślepo a celne :)
0
@PeteR10
Oby nie, Villa przeszedł do nas za późno i oprócz kilku spotkań nie grał za dobrze. Jesli Francuz miałby przejść wolalbym aby jednak grał skuteczniej. W ustawieniu tez byłoby inaczej przez Suareza. Za Villi Messi grał jako cofnięty więc Villa grał albo jako skrzydłowy albo jako drugi napastnik. Griezmann mógłby grać jako drugi napastnik ale tak czy inaczej pozostaje kwestia Cou/Dembele bo którys z nich wtedy grac nie będzie.
10
@4cesc4
Tylko... Barcelona traci jednego "defensora" bo Leo praktycznie nie uczestniczy w obronie, Barcelona traci drugiego "defensora" bo Suarez jedynie stosuje presing na połowie przeciwnika, Coutinho słabiej broni niz Iniesta więc jego funkcje defensywne są ograniczone. Roberto/Semedo bronia gorzej niż Alves. Barcelona gra mniej piłką bo nie ma tak klasowych pomocników jak Xavi/Iniesta przez co przeciwnik więcej stwarza sytuacji. Te wszystkie czynniki wpływaja na konieczność zbalansowania siły ataku siła obrony co robi Valverde a co wielu sie nie podoba. Dlatego Coutinho w systemie 4-3-3 jest dośc słaba opcją na pozycje ofensywnego pomocnika.
81
Niezły mecz Cou. Bramka z karnego i z 3 metrów, 4 kluczowe podania w tym 3 z rzutów rożnych. Zagrał dobre spotkanie, ale zagrał na pozycji Leo. Juz Klopp wskazywał, że Barca kupila niepotrzebnie kolejną 10. Na skrzydło Cou jest za słaby (za wolny, za mało przebojowy, nie zyskuje terenu), w pomocy w tym miejscu co ona gra w reprezentacji jest Vidal lub Leo. Pisanie o tym, że trener go źle ustawia jest trochę niesprawiedliwe, bo oprócz hasła - powinien grać w pomocy to pytanie gdzie w pomocy, pozostaje bez odpowiedzi. WMimo, że wszystko ładnie rozpisane jest na papierez to w pomocy lub między liniami gra Leo. Najlepsza pozycja dla niego jest taka pozycja Iniesty, ale (mimo, że Andres nie miał przez ostatnie 5 lat jakiś niezłych statystyk) to potrafił depnąć i pognać z piłką, Coutinho jednak woli wejść w drybling w miejscu, więc niewiele wnosi w ataku pozycyjnym. Może sprawdziłby się gdybyśmy mieli skrzydła z prawdziwego zdarzenia ale do tego trzeba dwóch pivotów (bo przesunięcie Cou do pomocy i gra "prawdziwymi" skrzydłowymi plus ofensywne nastawienie bocznych obrońców powoduje dziury w obronie) i znowu lament że gramy defensywnie. Tak źle i tak niedobrze.
0
@Deraxium
W jakim miejscu byś go widział?
2
@Kapitan hawk
Nie wiesz co?
"Przez 8 lat Polki i Polacy..."
Każdy wpis który by krytykował cokolwiek w Pis jest od razu przekierowany na PO. Normalna socjotechnika, tak działało w ZSRR. "A u Was bija Murzynów".
1
@mientusek1407
W federacji jest 10 państw i widocznie łatwiejszy podział na grupy jest przy 12, więc zapraszają 2 zespoły. W tym roku Japonie i Katar.
2
@mientusek1407
Inna federacja - Concacaf a nie Canmebol
0
@Lama20
Wymień kilku zawodników których zmarnował valverde
0
@Coutinho007
Wydaje się ciut lepszy od obecnych PO Barcelony. Jednak watpię aby na tyle, aby wydawać dużą kasę na niego, a taką by trzeba byłoby wydać. Dałbym szansę Wague. I wydal kasę na inne cele :)
0
@bartekvisca
Prawą Obronę i tak trzeba wzmocnić, może Wague odpali. Semedo i tak był za słaby (dużo słabszy od pomocnika Roberto) i czy zostanie czy nie to nie ma wpływu na sytuację, że obecnie nie ma dobrego PO w Barcelonie.
0
@Rysiu
Nie był na pewno dobry na klasę zwycięstw w każdych rozgrywkach. Średni, nic więcej. Miał zadatki na gwiazdę i po odejściu Ronaldo mógł sie pokazać a zawiódł.
8
@Kurkmen
Mega kompetentne? dlatego były mega transfery Theosów, Cebalosów, Asensiów, denile, no i te cracki Jamesy, Balejsy. To, że udało się wygrać 3 razy z rzędu LM to wyczyn zgoda, ale w lidze czy CdR dostają cyklicznie w tyłek. To nie jeden sezon ale ostatnie lata.
0
@lukas1442
W stosunku do Realu jesteśmy. Porównujesz ostatni sezon?
Prawie 20 punktwo przewagi w lidze 1-6
LM - My półfinal, oni ćwierćfinał
CdR - Oni półfniał My finał i przegrali 1-4
2
@lukas1442
cry baby. My za to jesteśmy uzbrojeni.
0
@AmigoBlancos
To nie zmienia kwestii pozyskiwania najlepszych zawodników. Narazie Real jedynie próbuje dorównać do poziomu Barcelony i ma jeszcze trochę dystansu.