pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez w piłke nie trafił tylko w rękę bramkarza. Ty jeszcze piszesz o faulu bramkarza, ehhh
0
Nie rozmawiamy o wyniku czy wygraniu spotkania ale o konkretnej jednej sytuacji
0
Staram się zobaczyć ta nogę za jedną rękę i nie dostrzegam, popatrz na ta powtórkę którą pokazałem wpw
1
Tylko Suarez nie wybił piłki bo jej nie dotknął. Tu Bobo dobrze przytoczył interpretację sędziego, że nawet gdyby dotknał a nie dotknął to i tak tego rodzaju atak jest faulem i to ewidentnym, bo nie chodzi o dotknięcie piłki ale atak na bramkarza.
Suarez kopie w rekę bramkarza i nie dotyka piłki
https://x.com/MiguelSerranoTV/status/1087142868261789696
3
Nie lubię hipokryzji i zakłamania. Raz sędzia się myli w jedną stronę raz w drugą, raz nie uznaje bramki Barcelony gdy piłka przekroczy linie bramkową raz nie odgwizdze ewidentnego faulu. Nie rozumiem po prostu kibicowania w sposób zakłamujący rzeczywistosc.
4
To był ewidentny faul. Bramkarz ma piłkę i dostaje w rękę kopniaka od Suareza. Suarez nie dotknął nawet piłki
1
Przecież Suarez piłki nie dotknął
2
Sytuacja jest ewidentna, Suarez nawet piłki nie dotknął
https://x.com/MiguelSerranoTV/status/1087142868261789696
https://www.fangol.pl/view/265698/starcie-suareza-z-bramkarzem]
Dyskutować można dla przyzwoitości
0
NIkt nie mówi o wyniku, tylko o tej sytuacji.
0
No właśnie my przecież możemy bez presji odpowiedzialności, presji czasu analizować w nieskonczoność jedną sytuację w zwolnionym tempie i wyrażać opinie.
1
To nie jest cos za coś, raz jest błąd w jedną strone, raz w drugą a raz tylko w jedną, tutaj był błąd ewidentny.
0
Bramkarz robi koszyczek i ma piłke na rękawicy, noga Suareza nie jest pomiędzy rekawicami a na ręce bramkarza.
0
Wczoraj w meczu były powtórki w czasie rzeczywistym które niczego nie wyjaśniały, a sytuacja była dynamiczna i stykowa, jednak w zwolnionym tempie widać że Suarez jest spóźniony i trafia w rękę bramkarza a nie w piłkę
1
Powtórkę da się zmanipulować? Tzn. powtórki pokazywanie przez Gable i Janiama zostały zmanipulowane ?
0
Popatrz na moje zdjęcie i powtórkę pokazaną przez gable. Suarez nawet nie dotknął piłki.
1
Było widać? Wskaż jedną? Może mam problemy ale nie zakłamuję rzeczywistości.
1
Tak jak przypuszczałem, Suarez nawet nie dotknął piłki. Raz jest na korzyść raz odwrotnie. Ważne aby nie być hipokrytami :)
0
No chyba pokazałem, wystarczy zobaczyć screen. Teraz Ty pokaż że Suarez dotknał pierwszy piłkę. Uważasz że pokazuję jedeno ujęcie, a w innym rzeczywistośc się zmienia?
0
Nie jest ciężka. Wskaż te powtórki, zrób zrzuty i pokaż. Powtórki na żywo nic nie pokazywały tak 50 na 50 bo akcja była szybka a kamery niedokładnie ustawione względem akcji. Jednak puszczajac sobie akcję w tempie 0.25 widać dokładnie że Suarez się spóżnił o ułamki sekundy i kopnał bramkarza.
0
Tzn.? zdjęcie się prześwietliło?
0
Widać że bramkarz zrobił koszyczek i całkowicie osłonił piłkę, a Suarez nie miał mozliwości kopnąć piłkę, jedynie przez ręce bramkarza.
1
Jasne, ale w którym meczu i w jakiej sytuacji, bo wczoraj w spornej sytuacji kopnał bramkarza. Wskaż takie powtórki, gdzie Suarez uderza w piłkę i odnieś się do zdjęcia która ja wysłałem, w jaki sposób mozna kopnąc w piłkę która jest całkowicie osłonięta rękami bramkarza który zrobił "koszyczek"?
35
Faul był i źle że var tego nie wychwycił. Nie wiem czy nawet Suarez dotknął piłkę, czy jedynie rąk bramkarza. Bądźmy kibicami Barcelony ale nie hipokrytami. Faul był, błąd sędziego, Messi dołozył swoje, 10 punktów nad Madrytem i jest dobrze :)
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/50401031_2231957560418969_7760344375829200896_n.png?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=46537a0961309ab81afc0bb3a6cb968c&oe=5CFEBC08
36
FAUL BYŁ EWIDENTNY. Nie wiem czy Suarez nawet dotknął piłkę, czy jedynie rąk bramkarza które po uderzeniu w nie Suareza skierowały piłke do bramki. Bądźmy kibicami Barcelony ale nie hipokrytami. Faul był, błąd sędziego, Messi dołozył swoje aby nie było wątpliwości, 10 punktów nad Madrytem jest.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/50401031_2231957560418969_7760344375829200896_n.png?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=46537a0961309ab81afc0bb3a6cb968c&oe=5CFEBC08
1
Faul ewidentny.
2
Faul jednak był. Błąd sędziego.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/50401031_2231957560418969_7760344375829200896_n.png?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=46537a0961309ab81afc0bb3a6cb968c&oe=5CFEBC08
A to że10 punktów nad Madrytem ich boli to inna sprawa.
1
Nie oceniam stylu Valverde. czasem jest tak że krawiec kraje jak materiału staje. Więc valverde nie ma PO - Alves robił przeciag na prawej stronie teraz czy to Roberto czy Semedo to nie ten poziom, Alves zaliczyał ponad 10 asyst w sezonach gdy królami kreacji byli Iniesta i Xavi. Coutinho daleko do poziomu Iniesty, a Arthur chociaż stylem i poruszaniem się przypomina Xaviego to w kreacji nic nie pokazuje za bardzo (Xavi miał w jednym sezonie 20 asyst), Vidal to walczak a nie chłop od kombinacyjnej gry. Pomoc od wielu sezonów jest bardzo słaba jesli chodzi o kreację. Ivan został juz przez LE cofniety do półpivota. Suarez przeważnie grał topornie i siłowo, często tyłem do bramki - liczby ma świetne, ale często brakuje mu polotu, obecnie więc tylko Dembele i Leo grają piłkę ciesząca oko. Czy to wina Valverde? Wydaje mi się że nie do końca.
0
Możesz podać dokładniej? Taka prośba. Specjalnie jeszcze raz obejrzałem doliczony czas gry i nie spostrzegłem kiedy został objechany pod linią boczną, natomiast w doliczonym czasie gry zaliczył świetny przechwyt w 95,31.
0
Faul na żółta który mógł by sie skończyc czerwem był bardzo przytomnym zachowaniem. Zawodnik dostaje piłke po przeciwnej stronie boiska, ogrywa Arthura i Alenie którzy chcieli wziąc go w kleszcze, następnie ogrywa Pique i gdyby nie asekuracja Roberto który schodzi z swojej strony na środek widząc niezdecydowanie Pique byłby sam na sam.
0
To wiem i widze codziennie, jednak tu mamy zasłuzonego usera stąd moje pytanie.