pax

1

Próbujesz ze mnie zrobić fana Gomesa, którym nie jestem. Natomiast jestem przeciwny kłamstwom i hejtu wobec zawodników Barcelony.

„Z tym podaniami do najbliższego to wiesz bardzo dobrze o co chodzi, tylko udajesz naiwnego”.
Nie napisałem że nie ma krótkich podań, albo że ma ciągłe przerzuty. Sprzeciwiłem się tylko Twojemu kłamstwu.

„Co z tego że podał 5 podań do przodu” (czepiając się słówek czy po prostu kłamstw pisałeś wcześniej że nigdy nie podaje do przodu). Czyli jedno wyjaśnienie kłamstwa mamy z głowy.

„Dalej. W pierwszym poście napisałem że Denis S. w przeciwieiństwo do Gomesa brał udział w akcjach ofensywnych. A ty się przyczepiłeś czemu ich porównuje bo to inne pozycje. Pewnie że inne, taki np. Alba (wiem wczoraj nie grał) czy Semedo to obrońcy a mają większy udział w ofensywie niż nasz pomocnik. Zaraz napiszesz że to z taktyki wynika”. Czemu Verma nie ma takich osiagnięć ofensywnych? Trzeci raz mam pisać, że Gomes grał jako defensywny lub jako stoper asekurując biegającego wyżej Minę? Semedo wczoraj zagrał fatalnie w obronie i to, że kilka razy się pokazał w ofensywnie nie zmienia jego obrazu we wczorajszej grze. Mam się cieszyć że obrońca kilka razy pokazał się w ofensywie ale miał swój wkład w utratę bramek, no, ale się pokazał. Ktoś musiał być z tyłu skoro paulinho, suarez, coutinho, razem z semedo, digne a nawet Miną szli do przodu. Popatrz sie gdzie był Roberto a gdzie Mina w akcji w której Roberto dostał czerwona kartkę.

Z Denisem pomieszały Ci się pozycje a z Busquetsem hmmm, wymagasz od gracza rezerwowego aby grał tak jak jeden z najlepszych jak nie najlepszy DP na świecie, gdy ten rezerwowy gra praktycznie pierwszy mecz na tej pozycji. Gomes skupił się na grze defensywnej i to mu nieźle wychodziło, nie musiał miec odbiorów bo zamykał korytarze i odcinał od podań, asekurował stoperów, do pomocy często szli obaj boczni obrońcy, często dzięki jego pressingowi inni zaliczali przechwyty. Jak pisałem wystarczył jego brak i Roberto już nie pokazał w tej jednej sytuacji tej trzeźwości umysłu co Gomes.
„Piszesz że go się tylko hejtuje i piszę kłamstwa na jego temat...
Ale oczywiście ja hejtuje go bo taka moda. Okej, nie mam pytań”.
Statystyki w meczu miał bardzo słabe, tylko ja nie piszę że zagrał dobre spotkanie albo że miał dobre statystyki ale, że kłamiesz na jego temat, co sam przyznałeś.

Gomes to zawodnik nie z mojej bajki, haruje w obronie, bardzo dużo biega, ale bardzo słaby jest w kreacji, jednak gra tak jak często gra Ivan - dobrze zajmuje przestrzenie i podaje asekurancko. jednak czasem zagra do przodu, potrafi uruchomic skrzydło. Dlatego reaguje jak ktoś klamie na temat jego gry. Nie gra wystarczajaco dobrze, ale aby jeszcze zmyślać że gra jeszcze gorzej jest nie w porządku.

pax

1

ha ha ha. Uwielbiam jak ktoś kłamie, a jak jest przyłapany na kłamstwie szuka w sposob zawiły, że tak naprawdę nie o to mu chodziło. Mówisz że podaje tylko do tyłu lub do boku, więc ja podaję Ci od razu pięc podań stricte do przodu to uważasz, że one się nie liczą, bo.... nie pasuja do Twojego toku myslenia. I jeszcze piszesz, że były to piłki do RYWALA. Nie mam pytań.
On w całym meczu nie miał nawet tylu niecelnych podań. Po co te kłamstwa ?


Doskonale wiesz dlaczego pisałem o Toure i Makalele, bo piszesz o tym meczu, a jak ktos zbije Twoje argumenty to nagle zaczynasz pisać o zawodnikach którzy w tym meczu nie brali udziału a nawet z innego zespołu. Po co naciągasz wątek?



Wskaż gdzie manipuluję faktami. Powiedziałeś, że ZAWSZE Gomes podaje do tyłu lub na boki, podałem Ci 5 przykladów że skłamałeś, to napisałes że manipuluje faktami, wskaż gdzie?



Gomes wczoraj w akcjach ofensywnych brał mało udziału bo..., asekurował wyjścia Miny, jak go zabrakło to po wyjściu do przodu Miny Roberto dostał czerwoną, bo nie zdążył, Gomes właśnie robił taką robote w tym meczu. Wystarczył moment jego braku w obronie.



Nie jestem fanem Gomesa, ale nie lubie jak ktos pisze kłamstwa i oczernia zawodnika FC BARCELONY wbrew faktom czy zwykłej logice. Ja nie twierdzę że nie jest słaby. Tylko nie lubie gdy podąża się za modą na hejt (bo klamstwa o grze zawodniku tym jest).

pax

1

Mógł tak zrobić, i ferworze rywalizacji moze zrobił to instynktownie, ale pilka juz minęła obrońcę a do linii bramkowej było 20-30 centymetrów, więc kwestia tej bramki nie była kwestią interwencji obrońcy

pax

1

Najpierw porównujesz Suareza i Gomesa, gdy uświadamiam Ci że ze względu na pozycję to bezsensowne porównanie, to porównujesz Gomesa i Busquetsa czy Casemiro nie widziałem ich w tym meczu. Napisz jeszcze o Toure czy Makalele.
Co do defensywnego pomocnika w tym meczu Gomesa, wystarczyło, że Mina poszedł do przodu a Roberto źle zaasekurował i dostał czerwo, wcześniej asekurował Gomes i nie było problemów.
Gomes ZAWSZE podaje do tyłu lub do boku? Po co te kłamstwa? Tak na szybko kilka podań do przodu - 23, 26, 28, 29, 42. Paulinho bardziej podawał do tyłu i do boku niż Gomes.
Może nie ksiądz, a pastor, tam to byłoby dopuszczalne.

Nie jestem fanem Gomesa, nadaje się conajwyżej na ławke lub do opuszczenia klubu, ale nie lubie jak ktos pisze nieprawdę.

pax

1

Akurat wczoraj "skradł" bramkę koledze. Piłka spokojnie zmierzała do bramki a on 20 centymetrów od linii bramkowej dotyka piłki. Jeszcze mówił, że dlatego tak zrobil że obrońca piłkę dotknał co było nieprawdą. Nie mi oceniać taka postawę.

pax

3

Nie rozumiem dlaczego porównujesz defensywnego pomocnika z zadaniami asekuracji stoperów i ofensywnego pomocnika w kontekście gry ofensywnej ?

pax

7

Tylko raczej chodziło mu o to spotkanie, gdzie Gomes zawalił jedną sytuację i jest najsłabszy, Suarez zawalił trzy z stratami na własnej połowie i cisza bo celta nie wykorzystała 100% sytuacji, nie zasługa Suareza że tak się stało, Semedo miał swój duży udział w dwóch straconych bramkach ale o tym się nie mówi. Gomes asekurował chociażby Minę bo temu zdążały się wypady do przodu.

pax

0

Ale to że nie straciliśmy to nie zasługa Suareza.

pax

8

Ad 5.
Przez straty Denisa powinniśmy przegrywać trzema bramkami po pierwszej połowie.
Ad.8 Semedo w obronie był najsłabszy na boisku. Miał swój udział w obydwu straconych bramkach.
Ad.11 Roberto uratował zespół prawdopodobnie od utraty bramki, zaryzykował. NIe nazwałbym tego odcięciem mózgu.

pax

7

Według mnie cała czwórka nie wiem czy prezentuje poziom nawet na ławkę. Denis niestety w pierwszej połowie trzy straty po których Celta powinna 3 bramki strzelić. czasem trochę przypomina Delu, nie potrafi opanować "gorącej" głowy. Ostatnio dostawał takie szanse, nie wykorzystał sam na sam, i 5 strat w 9 minut.

pax

1

Grał bardzo slabo na obronie. NIe pokrył przy pierwszej bramce, nie podszedł przy dosrodkowaniu przy drugiej, często nie obecny, źle sie ustawiał.

pax

0

tzn.?? Messiego jeszcze nie bylo na boisku.

pax

0

Wtedy była wina Alvesa. Nie teleportował się.

pax

0

Przy pierwszej bramce to zawodnik którego krył Semedo strzelił, gdy Semedo truchtał w polu karnym. Przy drugiej nawet nie podszedł aby zablokować dośrodkowanie.

pax

14

Bardzo mądry komentarz...

pax

1

Może..............................:)

pax

0

Gomes gra jako defensywny na pozycji Busiego dodatkowo grając jako stoper gdy Mina idzie do przodu. Suareza trzy straty powinne skończyć się stratami bramek.

pax

1

Semedo z przodu bardzo niedokładnie, dużo start, w obronie nie obecny asekurowany przez Mine przezco Gomes wchodzi na stopera. Nawet przy bramce , to jego zawodnik strzelił, wyszedł mu zza pleców a ten zero reakcji

pax

0

Vermalena teśż w ataku nie widza ale po nim nie jadą że nie gra ofensywnie

pax

4

Najsłabszy Suarez i Semedo, Dobry Coutinho, najlepszy ter Stegen. Gdybyu nie on Celta miałaby juz 4 bramki z czego trzy po stratach Suareza. Gomes do straty bramki solidnie - 25 podań na 25, 26 okazało się brzemienne.

pax

0

A co widzą?? Mial 26 podań i 25 celnych. Sprokurował jedną sytuacje którą Celta wykorzystała, Denis 3 sytucje które Celta nie wykorzystała.
Najpierw mówią że nie gra ofensywnie, potem nie gra pozycji defensywnej.

pax

1

Komentatorzy znowu jada po Gomesie a on gra na pozycji Busquetsa na defensywny pomocniku dodatkowo asekurując Minę, a oni że Gomes gra za mało ofensywnie.

pax

1

Jakieś argumenty do piachu?

pax

3

Nie mogę się zgodzić. W ostatnim swoim sezonie Xavi miał najlepsze wyniki jesli chodzi o kreowanie sytuacji czy kluczowe podania ze wszystkich pomocników Barcelony. Juz od początku sezonu Ivan go zastąpił w składzie ale z miesiaca na miesiąc Xavi pokazywał że jest o dwie półki wyżej i Ivan stał sie rezerwowym a Xavi grał w pierwszym składzie.

pax

3

W ostatnim sezonie jeszcze wykrzesał trochę energii.... W przedostatnim miał w całej lidze największa liczbę odbiorow i jednym z głównych architektów potrójnej korony, wybrany w 11-stki UEFA. I tak można wymieniać...
Xavi w ostatnim swoim sezonie zjadał Ivana jak chciał. Obaj byli po trzydziestce a nie przed czterdziestką (jeden 35 a drugi 33) . Zręczna manipulacja.

pax

1

NIe w prawie każdym a w każdym meczu był współwinnym bramki a nawet dwóch, do tego nigdy nie wracał i te wrzutki na dach. Zamiast trenować śpiewał pod prysznicem.

pax

6

Jeśli na koniec szkoły masz ocenę pozytywną to ne ma prawa Cię nie dopuścić.

Inna sprawa, iż próbne matury mogłaby potraktować jako sprawdziany i wpisać Ci kilka jedynek z wagą 3. Wtedy średnia juz nie wygladałaby tak dobrze.

Ogólnie nie ma prawa Cie nie dopuścić, a po prostu straszyła abyś Ty i podobni wzieli sie do nauki. Widać, że nie za bardzo skuteczną metodę wybrała :)

pax

4

Jakie efekty?

Puchar króla.... lepiej nie wspominać
Liga krajowa.... robią wszystko aby skończyć przynajmniej na trzecim miejscu
Liga mistrzów.... przeszli szczęśliwie po mocno naciąganej sytuacji.

Moze zawodnicy Realu sa mniej przemęczeni, ale co z tego, skoro ich "świeżość" nie przekłada się na jakość gry.

pax

21

Drużyna stawia czy Mundo stawia.
Mundo pompuje balonik.
Wiadomo, że każdy by chciał wszystkiego.
Mister i cała drużyna od 32 kolejek powtarza że liczy sie tylko najbliższy mecz, a Mundo wyjeżdża z tekstem jakie cele na 6 kolejek wyznaczyli sobie zawodnicy z trenerem. Trochę śmieszne.

pax

3

Dobry mecz Leo. Wykreował z 4 setki. Powinien mieć tyle asyst. Iniesta pechowo ale świetny strzał, Denis sam na sam i lipa, Suarez sam na sam ale zanim sie zdecydował na strzał to dwa bloki reklam obejrzałem, więc obrońca zdążyl wybić. Cou fajnie, po nim Leo i Busi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?