pax

0

Roberto groźna strata i kontra atletico a komentatorzy na eleven cisza, Rakitić strata na własnej i kontra Atletico a komentatorzy ne eleven cisza, Gomes zwolnil akcje bo nikt nie wychodził dpo podania a komentatorzy na eleven wylewane żale i krytyka fatalnej gry...

pax

0

Będą cisnąć bo komentatorzy na eleven go skrytykują.

pax

1

Jak narazie Gomes dobra gra. Jedno w ataku nieudane zagranie (przynajmniej zdecydował sie kopnąć pilę a nie jak Cou przeczekał w lepszej pozycji) a tak walczy, biega, jest w ataku pierwszy po czym osłania Roberto w obronie. W pressingu mocno naciska. Bez fajerwerków, ale dobra zmiana.

pax

0

Coś na temat, jakaś pogłębiona analiza, czy tylko tekst "słabe są te twoje komentarze". Chcesz sie pobawić w analizę jego gry w tym roku? Zapraszam do dyskusji. Czy będziesz tylko pisał "słabe są te twoje komentarze".

pax

0

Potrafisz np. przeanalizowac jego gre w ostatnim spotkaniu? Czy tylko piszesz tak bez argumentow aby cos napisać?

pax

0

Zgadzam się, ...."jak jest w formie". Miał świetny początek sezonu i naprawde odrzył przy Valverde, teraz niestety popelnia często błędy. Wystarczy popatrzeć na ostatni mecz jak Maffeo go objeżdżał.

pax

0

To jest komentarz do argumentów w dyskusji czy do mnie? Po prostu oceniam zawodników a nie patrzę na ich fame.

pax

0

Alba raczej jako obrońca jest słaby w tym sezonie. Dopuszcza do dosrodkowań, nie doskakuje do zawodnika, jest objeżdżany kilka razy w prawie kazdym spotkaniu, ma słaby odbiór. To co jest widoczne to że Leo go szuka na boisku i wchodzi na skrzydło w ofensywie. jednak tak jak w ostatnim meczu, gdy brakuje czegoś w ofensywie jak w ostatnim meczu to jego gra nie powala.

pax

1

Mogliby dać na główną. Dla młodszych cules Quini nie jest znany, niektórzy nie wiedzą kim był Kluivert, nawet Pepa pamietaja tylko z trenerki. Warto jak jest tylko okazja pokazywać te postaci "więcej niz klubu" a felietonów biograficznych ukazało sie juz wiele.

pax

10

Nie rozumiem dlaczego redakcja jeszcze nie wznowiła w dniu dzisiejszym tekstu Eoren o Quinim z 2014r. - to najlepszy moment ze zdjęciami w sepii. Droga redakcjo, to naprawde jest dobry moment by pokazać wszystkim kim był Quini. :)

pax

1

Alba niemiłosiernie kręcony przez maffeo, przegrywał sytuację jeden na jeden, dawał dośrodkowywać, choć przeważnie nie wracał. W defensywie słabiutko w ofensywie nic oprócz zmarnowania setki od Leo. Ale mecz oczywiście dobry.
Dyskusja Messi czy Suarez ZM. Każdy zrobił co do niego należało. Przy wyrównanej punktacji Leo często nie zostawał ZM bo już tyle razy bywał. Messi wykreował kilka niewykorzystanych setek ale Luis też dogrywał. Tu raczej powinna być ocena kto miał większy wpływ na przebieg spotkania. Ivan dyskretne zawody, czy na tak wysoką ocenę, wydaje mi się że bardzo dobra by wystarczyła przy takiej Gironie Ivan powinien więcej przecinać linie, robić przewagę w ofensywie. Semedo wciąż zawodnik mało wszechstronny. Jak zagra dobrze w ofensywie to słabo w defensywie, jak solidnie w obronie to niewidoczny w ofensywie. Cou jeszcze nie precyzyjnie, kilka strzałów i zagrań na siłę ale nabiera pewności i bramka daje wiarę. Choć na zbyt długie chwile znika. Przy takim wyniku można ogólnie zachwalać, ale Girona się otworzyła. A dwie-trzy osoby zrobiły wynik.

pax

28

Gdzie?? Ty to masz wymagania i ton. Poranny ukazuje się godziny około 9.00. zawsze możesz sam wstać o 3.00 i po wcześniejszym kursie języka hiszpańskiego przeczytać hiszpańską prasę. Jeśli ukazuje się poranny przegląd prasy o godzinie 1-2 to jest to głównie wydanie piątek lub sobota, bo można dłużej siedzieć przy portalu ale jeśli idzie się do pracy to rozumiem, że ludzie do 2.00 mają redagować teksty i o 6.00 wstawać do pracy. Redakcja wykonuje świetną robotę, jesli przegląd jest w nocy to jest na plus dla redakcji ale jeśli jest rano to nie jest na minus.

pax

3

Alba mijany przez Maffeo w każdej akcji jak chorągiewka, kręcony niemilosiernie. Bardzo często spóźniony i asekurowany nie tylko przez umtitiego ale i nawet przez Pique. W obronie grał słabo. W ataku niewiele dobrych zagrań, zmarnował setkę.

pax

1

Po pierwsze napisałem że rozpocząłeś wątek doprowadzając do dyskusji a nie rozpoczałeś dyskusję. Bądź precyzyjny jak polemizujesz.

Po drugie dając kontrowersyjny komentarz w miejscu w którym można go komentować logicznie można stwierdzic, iż zakładałaś interakcje czytelników Twojego wpisu.

Po trzecie wpisałeś tekst nie odnoszący się bezpośrednio do piłki nożnej by w dyskusji napisać, że to głupoty.

pax

0

Wytłumacz mi prosze jak nie był to zamach? Złamano wielokrotnie konstytucję aby tego dokonać. Widze tą strone która złamała prawo i która rządzi od 2,5 roku.

pax

0

PiS podzielił i zawsze dzielił. Winą Kodu jest to że protestuje przeciwko łamaniu prawa? I że sprzeciwia się elementów komuny w Polsce?

pax

1

Merytorycznie proszę. Czy Kod powstał w dniu ogłoszenia wyborów? Czy w momencie łamania konstytucji i zamachu na TK. Nie uprawiajmy populizmu jak PiS ale patrzmy na fakty.

pax

0

Dużo gorzej?? Wskaż zagarnięcie wbrew prawu TK i KRS, wskaż ustawową możliwość zalegalizowania kolesiostwa.

pax

0

PiS podzielił naród i cały czas to robi. Dostał mandat na pewne rzeczy i to ok. Ale nie dostał mandatu na łamanie konstytucji, kolesiostwo brak praworządności. Nie słyszałem aby Kod nie uznawał wyniku wyborów. PiS nie uznawał wcześniejszych wyborów i donosił do UE. Kod chce państwa prawa, demokracji, to znaczy że dzieli naród ?

pax

1

Po wygranych wyborach został założony w ciagu jednego dnia KOD?
Po co kłamać?
KOD powstał w wyniku sprzecznych z konstytucją działań PISu a nie wyniku wygranych przez PiS wyborów. Klamstwo ma krótkie nogi. KOD powstał w momencie procedowania sprzecznej z Konstytucją ustawy o Trybunale Konstytucyjnym.

pax

3

Wątpię, abys wolał bo dzielisz naród. Czyli jak ktoś nie wspiera i nie wita aparatczyków PISu to jest zwolennik PO i germanofil. Wspaniała dedukcja. Podobno zwolennicy PO to rusofile zwolennicy Putina, a do tego żydzi i zwolennicy Arabów. Ach, co jeszcze ludziom do głowy przychodzi. Jak sie nie ma argumentów to najlepiej troche mu łatek przykleic a dyskusje sprowadzic do poziomu rynsztoku.

pax

3

"wasi" - czyli propaganda PISU zbiera żniwo - czas dzielic Polaków na naszych i waszych. Gratuluję.
Nie odniosłeś sie argumentami do dyskusji.

pax

0

Kto był wtedy ministrem MSW? I jak sie na ten temat wypowiadał?

pax

4

Pis zmienia na gorsze. HGW nie idzie bo komisja jest niekonsty7tucyjna, a TK został zagarnięty politycznie i podporządkowany partii. Na czele stoi magister prawa z karami dyscyplinarnymi a jej zastapca człowiek umoczony w kontakty z UOP-em. Tak Pis zmienia rzeczywistość:? Prokurator stanu wojennego oskarzający opozycję wolnościową jako przewodniczacy komisji prawa w sejmie. To groteska. Jedna wielka hipokryzja. W KRS sędziowie . Wskaż nazwiska sędziów aktualnie orzekających którzy skazywali Żołnierzy Wyklętych.

Pierwsza ustawa Pisu dotyczyła obsadzenia kolesiostwem i rodzina wszystkich najważniejszych stanowisk urządniczych więc znowelizowali ustawe o służbie cywilnej gdzie urzędnik nie mógł byc związany z partia aby dac stanowiska apoaratczykom partyjnym. Potem łamanie konstytucji przez premira i prezydenta.

NIe jestem za PO czy innymi, ale to co za tamtych czasów było patologią teraz jest normą.

pax

6

Ale ten rząd do tego doprowadził. 99% Europejczyków nie wiedziało kim był szmalcownik, europoseł PiSu rozslawił to słowo na cała Europę. Media na świecie pokazują zwrot ku sklonnościa faszystowskim polskiego społeczeństwa - spalenie kukły żyda, rasistowskie hasła na Marszu Niepodległości w których minister MSW Błaszczak nie widział nic niewłaściwego, szubienicie wystawione dla polityków PO przez Młodzież Wszechpolska które minister Ziobro usprawiedliwiał i tak mozna wymieniać. taki przekaz Polski idzie w świat - polska ta kraj quasi-faszystwoski, gdzie zachowania są wspierane czy tolerowana przez obecny rząd, gdzie senator PiSu wkleja na na portalu społecznościowym film propagandowy III Rzeszy.

pax

2

Czy nie było reakcji rządzących w Polsce na słowa Obamy? Nie wyraził on żalu za fatalne i błędne swoje stwierdzenie i że to nie Polscy mordowali? Nie wysłał listu do Komorowskiego w reakcji na jego Komorowskiego publikowany i ogłaszany w mażdych mediach?

pax

6

Jak brakuje argumentów to najlepszy argumentem jest nawiązać do PO i KOD. O jakim s.... na kraj mówisz? W Polsce nie ma państwa prawa. Obecny Polska jest jak za komuny, wtedy tez jedna partia miała w posiadaniu władzę ustawodawcza, wykonawcza i sądowniczą.
Pewnie zmiany w wyborach mają usprawnic demokrację, gdzie na kartach do głosowania mozna dokonywac zmian?

pax

1

"Mnie interesuje jedynie futbol i to co ma kluczowe znaczenie dla wyników spotkań. Reszta to głupoty, którym w normalnym świecie nikt rozsądny nie poświęcałby uwagi".

Dziwne.
Rozpocząles watek doprowadzając do dyskusji na temat który jest dla Ciebie głupotą i piszesz, że nikt rozsądny by na takie tematy nie poświącał czasu poświącając czas w tej dyskusji.

pax

0

Największy konglomerat w Turcji?

pax

1

Jeden z głównych sposnorów to największa firma turecka.
Dając logo firmy reklamuje się ją na całym świecie (Barcelona jest sposnsorem globalnym) zwiększając jej obroty a tym samym stabilizując gospodarkę państwa gdzie daje się zatrudnienie i płaci podatki.
Wszystko zalezy od kontekstu i wypowiedź zalezy od intencji mówiącego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?