pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
NIe podzielam opinii czy oceny że zagrał bardzo słabo z minusem, szczególnie że jego straty nie były groźne, czego nie mozna powiedzieć o Busim, Albie, Ivanie a nawet Roberto, których straty prokurowały grożne sytuacje. 24 straty Alby z tym wiele na własnej połowie, fatalne ustawianie się i ocena o 2 punkty wyżej? W ofensywie Alba sie pokazywał ale nic pozytywnego nie wniósł. Gomes łatał dziury, zajmował przestrzenie, zamykał korytarze, asekurował Roberto przy jego stratach, zablokował strzał Costy, pokrył Godina który go był zmuszony faulować, potem znowu głową przeciął dosrodkowanie do Costy.
Czy ma ocenę kompromitujacą czy bardzo słaba z plusem nie ma znaczenia bo wydźwiek oceny jego gry jest negatywny a gra taka nie była w porównaniu do innych zawodników.
2
Radzę zobaczyć drugą połowę i wtedy faktycznie popatrzeć na oceny.
Może jednak dobrze oceniłeś a nie dałeś niczego na wyrost:)
3
Dembele jak na razie pokazuje to że jest słaby fizycznie a przez to szklany. To może być świetny zawodnik i być może nawet crack, ale Valverde bardzo dobrze zrobił, że go nie wpuścił. Atletico to zespół twardej walki, wątpie aby Dembele biegał box to box, a do tego potrafił kryć w polu karnym Godina i Costę. Tu dobry był rzemieślnik Gomes który asekurował, biegał, robił pressing.
3
Więcej dałem opisów niż "suchych" statystyk. Gomes nie miał praktycznie strat na własnej połowie czego nie mozna powiedzieć o Ivanie, Busim i Albie - ale to szczegół. Nie jestem adwokatem Gomesa bo jego gra mnie nie przekonuje, ale jestem za rzetelnością w ocenach i opisach.
3
Co do ocen to wiadomo jak sa oceniani poszczególni zawodnicy. NIektórzy mogą grać kryminał, mieć po raz kolejny ponad 20 strat wynikajacych nie z kreacji, ale z fatalnej postawy na własnej połowie. Kolejne oceny gdy ponad 20 strat Alby nie zostało uwzględninmych w ocenach, a te straty kreowały akcje dla Atletico. No ale od kilku lat mozna sie przyzwyczaic do takiego oceniania. Do tego 3 dosrodkowania i wszystkie niecelne i oczywiście ocena dobra minus. A sytuacja za która Gomes został zbesztany czyli krycie Correi. Oczywiście Gomesa on nawinał, tylko nie dodano, że jego w całej akcji krył Alba który odpuścił krycie zostawiając Correię i Thomasa na barkach Gomesa. Alba - 24 straty, wiele na własnej połowie, nic pozytywnego w ofensywie, w wielu przypadkach źle taktycznie, ale to Alba.
Busi straty na własnej połowie dające szanse Atletico, straty w 38 czy 42 nie opisane. Ocena Suareza... szkoda że nie znalazło się w opisie zmarnowanie identycznej sytuacji jak Gomesa, w 47' Suarez dostaje dobra piłke od Messiego i zamiast strzelać to podaje do obrońcy szukając z tyłu Leo. No coz każdy widzi te sytuacje które chce widzieć. Zawsze mozna tak opisac zawodnika aby dać mu najniższą ocenę i zawsze mozna tak opisac aby komuś podwyższyć, czyżby Ivan nie miał bezposrednich strat i to na wlasnej połowie? Chociażby w 64 minucie, w opisie tego sie nie znajdzie. I tak można w nieskonczoność, ehhh
8
Nie jest to zawodnik do pierwszej 11-stki, ale potrafi zrobić to co trener mu rozpisze. To było jego dobre spotkanie – spokojnie 6 mógłbym dać, w obronie nie sabotował stratami na własnej połowie jak Busquets czy Alba. Ogólnie gra Alby i Busquetsa w tym meczu na własnej połowie to był kryminał i dogrania Sergio do Ter Stegena wywoływały stan przedzawałowy. Gomes typowy zawodnik box to box.
Statystycznie nie prezentował się źle na tle innych pomocników (wg squawki).
Gomes- 1 odbiór, 1 przechwyt i 1 wyczyszczenie. Przy pojedynkach jeden na jeden, raz przegrał, raz wygrał, raz faulował.
Busi -1 odbiór i 4 przegrane pojedynki, 0 przechwytów, 0 wyczyszczeń,
Ivan - 2 odbiory, 2 nieudane próby i dwa faule taktyczne, 1 przechwyt, 0 wyczyszczeń.
Kluczowe podania
Gomes -1
Busi - 1
Rakitić- 0
Ilość wygranych pojedynków główkowych
Ivan 0 wygrał na 2 próby
Busi - 1 wygrał na 4 próby
Gomes - 3 wygrał, raz przegrał, raz był faulowany
I Gomes grał ponad pół godziny mniej od pozostałych pomocników.
7
Tak naprawdę były dwie sytuacje o które były pretensje do Gomesa – 39’ gdy Leo dobrze mu zagrał na skrzydło a ten „podał” do bramkarza, zamiast próbować strzału lub chociaż próbować zagrać wszerz pola karnego – chamska szydera na Eleven przez 5 minut. Podobną sytuację miał Suarez w 47’ wszedł na skrzydło i zamiast strzelać czy dobrze podać próbował odegrać do Leo i podał do obrońcy, ale nikt złego słowa o tym zagraniu nie powiedział. Druga sytuacja to niby spowolnienie akcji w 65’ gdzie dostaje na skrzydle piłkę od Ivana i przed sobą ma przeciwnika a jedyny zawodnik z przodu to Suarez w otoczeniu trzech zawodników Atletico, mógł bezpiecznie podać do Roberto lub Leo, wybrał tego pierwszego. Pełna szydera na Eleven i jak to „Gomes nic kreatywnego, asekuracyjne podanie tylko do najbliższego”, gdy takie zagrania miał Rakitić czy Coutinho wychwalanie „mądrej gry i doświadczenia zawodnika”.
Gomes pokazał bardzo dobrą szybkość, nie tylko gdy wychodził do źle zagranych piłek na skrzydle od Roberto, ale również w obronie. Trudno go przypasować do pozycji - bo w każdej coć dawał, czasem grał w linii jako piaty obrońca na prawej do około 75 minuty potem na lewej (nawet przed zmianą Coutinho), czasem wymieniał się w obronie z Roberto i wchodził do obrony w polu karnym bo przeważnie Umtiti lub Alba wychodzili wyżej i brakowało czwórki w linii, lub asekurował Roberto gdy go brakowało. Grał więc prawie na każdej pozycji w obronie, podobnie w pomocy, zarówno był widoczny na środku, jak i po każdej stronie i jako defensywny i ofensywny, do tego wbiegał w środek pola karnego i operował na prawym skrzydle. Niesamowicie dużo biegał.
24
Gomes z Atletico
Rola w grze defensywnej był nie do przecenienia. Robi wiele rzeczy nie ujętych w statystykach. Nie musi mieć bezpośrednich odbiorów aby to zauważyć. W 36 świetnie blokuje od wrzutki i wejścia na lewe skrzydło Felipe. W 41’ wchodzi w pole karne Atletico, ale nie dochodzi do niego nieprecyzyjne dogranie Alby, jednak pressingiem wymusza stratę Atletico i przechwyt Umtitiego. Minute później pojawia się na prawym skrzydle ale niedokładne zagrywa Roberto, Pressing Gomesa wymusza stratę i przechwyt Roberto. Często zamykał korytarze dla zawodników Atletico, wypełniał przestrzenie w obronie które zostały pozostawione bez asekuracji. W 56’ strata Roberto który poszedł na przebój i stracił pozostawiając w swojej strefie 3 zawodników Atletico, dziurę łatał Gomes, czy w 71’ gdy zamknął prawą stronę i przeciął wrzutkę do Costy, w 79’ asekuracja Alby. Przy rzutach wolnych i rożnych krył na zmianę najgroźniejszych zawodników Atletico – Costę i Godina. Nie miał tak głupich i groźnych strat jak Busi (np. 38’, 42’, 74’) czy Alba (44’, 60’70.) który nazbierał aż 24 straty. Co do ofensywy to Gomes nie zagrał rewelacyjnie czy nawet bardzo dobrze, ale spokojnie był to dobry występ. W 37’ dobrze podłącza się na skrzydło i oddaje do Roberto, 47’ – świetnie zagrywa do Suareza który traci w dryblingu. 67’ rajd z brawami od Valverde i Camp Nou (komentatorzy na Eleven-szydera), mimo trzech przeciwników utrzymuje się przy piłce i nie traci. W 73’ dobrze rozciąga do Roberto a w 79’ do Alby, w 77’ dobrze zgrywa do Messiego którego strzał jest zablokowany. Bardzo ofensywne wejścia na skrzydło, pokazywał się na prawym skrzydle albo na środku ataku dość często, dostał tylko jedno dobre podanie od Messiego, a tak za mocna piłkę od Roberto w w 42’, złe dośrodkowanie przecięte przez obrońcę od Alby w 41’, sytuacyjne zgrania od Suareza w 76’. Nie można powiedzieć, że przeszedł obok meczu.
2
Zgadzam się z wieloma rzeczami. Jednak to nie patrzenie statystyczne, bo tych (statystyk) Gomes nie ma powalających. Z Gomesem jest tak, że nie jest to zawodnik z mojej bajki. I wielokrotnie go wcześniej krytykowałem. Problem jest, że tu już nie ma krytyki ale totalny hejt wylewany bo... jak zespołowi nie idzie to na kims trzeba odreagować. Dzisiaj dyskutowałem z różnymi użytkownikami i były argumenty typu , jest słaby bo nie gra jak Messi, albo przez niego zawalilismy ubiegły sezon itd... Gomes teraz nie wiadomo co by nie zrobił i tak jest oceniany negatywnie. W tym meczu otrzymał więcej braw niż gwizdów na CN, ale powielany hejt przez komentatorów na eleven miał wpływ na ocenę jeden od userów którą otrzymał. Oni chcieli usłyszeć tylko gwizdy a braw już nie. Ja rzadko oceniam zawodników w dłuższej perspektywie, można wykazać spadek lub zwyżke formy ale to wszystko, dlatego raczej skupiam sie na pojedyńczych spotkaniach bo jest łatwiej i bardziej oczywiste sa pewne sprawy. Tu nie chodzi o taryfę ulgową, ale on tu był krytykowany zanim wszedł na boisko, zanim był powołany do składu. Krytyka w większości przypadków nie ma podstaw, ale jedynie jest utrwaleniem pewnych spraw z przeszłości czy ocen innych (tutaj komentatorów z eleven).
Rozumiem Cię gdy piszesz o pewnych wrażeniach artystycznych, nie każdy patrzy analitycznie. W porządku. Tylko tych wirtuozów jest niewielu, Ivan nim nie jest, Busi który ma świetna technikę, ale raczej w miejscu bo rajd Busquetsa to jak borowik w marcu. Nie mówię, żeby dać mu jeszcze szanse, albo że jest wybitny, ale...nie każdy jest crackiem, a i rzemieślników każdy zespół potrzebuje.
Ja nie rozumiem pewnych rzeczy. Tutaj jednak juz dawno opadły emocje, te mogą udzielac się w trakcie meczu. Gomes zagrał dobre spotkanie, a tutaj wymyslane są sytuacje by uargumentować hejt na niego.
Ale rozumiem co chciałeś pokazać :)
4
Pół wywodu na temat Atletico. I mowa że marnował sytuacje i zabierał widowisko. Ile sytuacji zmarnował? Aż jedną. Podobną miał Suarez i jakos jego nie krytykujesz, że po podaniu Messiego wszedł w pole karne i podał do obrońcy, Coutinho miał świetna piłkę w polu karnym ale zastanawiał sie czy strzelic czy przyjąć i nie strzelił, czemu tego nie krytykujesz? Ale dostał dobre piłki na skrzydło i trzy razy dogrywał w pole karne i trzy razy niecelne. czemu tego nie komentujesz?
Jakie widowisko zabrał kibicom? To że asekurował Roberto i Atletico nie miało szansy na bramkę, czy nie dawał szans na celne strzały po dośrodkowaniach gdy krył Coste lub Godina?
W historii ostatnich 20 lat największa porcję gwizdów na CN dostawał Xavi a z klubu był wyrzucany przez działaczy i kibiców.
Najbardziej przykre jest to że kolejna burza, kolejny hejt czy gwizdą są po jego dobrym spotkaniu.
0
NIe wiem czemu tak intrerpretujesz sytuacje które są na korzyść Gomesa albo w ogóle je wymyslasz lub nie potrafisz skorelowac czasu akcji z Twoim opisem.
51 minuta - Gomes walczy po rzucie rożnym z Costą i na pewno nie przegrywa pojedynku, wszystkie portale piłkarskie zakwalifikowały to jako zablokowanie strzału przez Gomesa co było pozytywne, zalezy z której kamery oglądasz tą sytuacje ale wydaje się jakby jednocześnie zbijali piłkę. Suarez podał następnie do Saula który mógł uderzyć z 17-18 metra.
74 minuta
73.00 - Alba próbuje przejść lewą strona ale mu sie nie udaje
73.04 - Barcelona ma rzut z autu
73.30- Busquets robi kółeczko i traci na własnej polowie, fatalna, niebezpieczna strata
73.37 - strzał Griezmana
74.00 - zmiana w Atletico
O jakiej sytuacji piszesz w 74 minucie-bo nie widziałem aby Gomes dotknąl piłke więc i zapewne nie mógł jej stracić?
85- zgodzilbym sie gdybys napisał że Correia nawinał Gomesa, ale nie że Gomes stał za daleko. Daj sobie na cała tą akcje Atletico od początku, Gomes kryje Thomasa i troche Koke a za Correia jest odpowiedzialny Alba, w pewnym momencie Alba odpuszcza i niepotrzebnie się cofa do pola karnego i Gomes podbiega bo jest najbliżej, Correia go nawija a Alba dalej stoi w miejscu, Alba nie krył nikogo, ani nie obstawiał idącego na obieg Thomasa, ani nie wyszedł nie zajął pozycji gdzie musiał go wyręczać Gomes a jak jemu sie nie udało to Alba dalej nic nie zrobił.
Wsadza kolege na minę? dziwne że nie miał strat na własnej połowie miny odstawiał Busi, Rakitic i Alba w tym meczu gubiąc piłkę przed własnym polem karnym.
1
Fajnie że można liczyć na merytoryczny komentarz. Uzyskać odpowiedzi na pytania. Już się bałem, że udzielisz prymitywnej odpowiedzi pełnej ogólników a tu proszę, pełne zaskoczenie. Chylę czola.
2
To przez Gomesa barcelona nie wygrała LaLiga w ubiegłym roku. Celny argumenty w dyskusji. LM też przez Gomesa czy tylko częściowo przez niego?
0
A) to samo, B) lepiej, C) potrafia dac cos do przodu. d) zagrać kryminal z tyłu z jak z Atlietico.
Skoro porównujesz tych trzech zawodników - to porównaj ich w tym meczu. Kto dał więcej. Kto byl i widoczny w ofensywie i w defensywie. Ile wejść w pole karne przeciwnika miał Busi albo Ivan ile oskrzydlających akcji? Jak wyglądała obrona? Ile miał strat na własnej polowie każdy z nich? Ile błędów taktycznych, wygranych pojedynków główkowych?
2
Niestety jest podsycane komentatorami z Eleven którzy czytaja non stop ramble, cytuja newsy z fcbarca widzą przyzwolenie na hejt wobec zawodnika. To sie utrwala. Zawsze byłem za krytyką, jak ktoś był bez formy to o tym pisałem i czy to był Iniesta, Villa, Henry, Mascherano, Alba, Alves, Semedo, Vidal czy nawet Gomes. Po czym gdy ustabilizowali forme ich wychwalalem. Tylko zawsze starałem sie odnosić to do konkretnego spotkania. Tutaj Gomes dostaje to co dostawał Alves i Pedro. Nie ważne jak sie gra w danym momencie porcja wyzwisk sie nalezy za nazwisko.
2
Dziękuję. Bardziej starałem się pokazać jego gre pod newsem o reakcji zawodników po zwycięstwie w mediach społecznościowych ;)
2
NIe tylko statystykami sie posługuję ale głównie opisem gry. I nie bronię Gomesa a jedynie pokazuje jak grał, jesli musiałbym go bronić to musiałbys go atakować.
1
Akurat w tym meczu drżeć można było o kontakty z piłką Busiego i NIesty - mnóstwo strat na własnej połowie, bez sensowne straty przy zabawie piłką, straty przy wyprowadzaniu piłki, do tego Busi zagrywał dwa razy tak nerwowo i niedokladnie do ter Stegena, że mozna było dostac zawału.
Co do Las Palmas to pełna zgoda, Dembele mogł pograć, na Atletico jest za słaby i szklany, nie chodzi o technikę , ale o twardość gry. Nie wyobrażam sobie, też aby Dembele w obronie robił to co Gomes czy przy stałych fragmentach bronił na zmiane Costę lub Godina.
Valverde ma pewien sposób na prowadzenie zespołu i jak na razie sie sprawdza, tak naprawdę zobaczymy jak pójdzie im LM, bo teraz ona jest aktualnym wyznacznikiem formy Barcelony.
2
????
Porównujesz Gomesa do Suareza czy Messiego. no nieżle.
Udane wrzutki?
Alba - 3 i wszystkie niecelne.
Coutinho - z gry jedna i jedna niecelna, reszta rzuty rozne.
Dembele nie grał w tym meczu.
Dryblingi
Coutinho mnóstwo? Zapłacona za niego 5 razy więcej niż za Gomesa i jest uważany za znakomitego dryblera natomiast w innych aspektach takich jak gra defensywna odstaje Gomesowi. Poza tym Gomes nie grał na pozycji skrzydłowego, tylko grając box to box biegał caly czas i raz znajdował się na pozycji skrzydłowego a raz bocznego obrońcy, ale nie był nominalnym skrzydłowym w tym meczu.
Cou - 9 dryblingów - 5 udanych
Messi 5 na 5
Gomes nie jest tu technikiem, podobnie jak Suarez.
Tyle razy miał piłke na prawej i mógł ruszyć - podaj przynajmniej trzy takie przykłady, gdzie miał przestrzeń a on podał do tyłu zamiast podciagnąc do przodu bo było miejsce czy podać do niekrytego zawodnika z przodu.
3
Dziwne jest to co piszesz że gra non stop w tył gdy większość jego podań, nas jego podań na połowie przeciwnika jest do przodu. Nikt nie popada w euforię ale wyzwiska które się tu zdarzały były buractwem, podobnie jak wymyślanie negatywnych tekstów o jego grze.
Poza tym jesteś pewny że on był na pozycji skrzydłowego w tym meczu? I wskaż mi chociaż jedną osobę w Barcelonie która ma 6 celnych wrzutek na mecz, czy trzy udane dryblingi be meczu.
5
O czym piszę? Co porónuję? Puchary? Grę przez lata czy tylko ten konkretny mecz ??
16
Nie jestem jego fanem, ale jest zawodnikiem Barcelony i widać, że wkłada mnóstwo sił i serca w grę. Ma umiejętności, ale coś czasem zawodzi. Brakuje mu pewności i luz. Nie jest to zawodnik do pierwszej 11-stki, ale potrafi zrobić to co trener mu rozpisze. To było jego dobre spotkanie – spokojnie 6 mógłbym dać, w obronie nie sabotował stratami na własnej połowie jak Busquets czy Alba. Ogólnie gra Alby i Busquetsa w tym meczu na własnej połowie to był kryminał i dogrania Sergio do Ter Stegena wywoływały stan przedzawałowy. Gomes typowy zawodnik box to box.
Statystycznie nie prezentował się źle na tle innych pomocników (wg squawki).
Gomes- 1 odbiór, 1 przechwyt i 1 wyczyszczenie. Przy pojedynkach jeden na jeden, raz przegrał, raz wygrał, raz faulował.
Busi -1 odbiór i 4 przegrane pojedynki, 0 przechwytów, 0 wyczyszczeń,
Ivan - 2 odbiory, 2 nieudane próby i dwa faule taktyczne, 1 przechwyt, 0 wyczyszczeń.
Kluczowe podania
Gomes -1
Busi - 1
Rakitić- 0
Ilość wygranych pojedynków główkowych
Ivan 0 wygrał na 2 próby
Busi - 1 wygrał na 4 próby
Gomes - 3 wygrał, raz przegrał, raz był faulowany
I Gomes grał ponad pół godziny mniej od pozostałych pomocników.
14
Tak naprawdę były dwie sytuacje o które były pretensje do Gomesa – 39’ gdy Leo dobrze mu zagrał na skrzydło a ten „podał” do bramkarza, zamiast próbować strzału lub chociaż próbować zagrać wszerz pola karnego – chamska szydera na Eleven przez 5 minut. Podobną sytuację miał Suarez w 47’ wszedł na skrzydło i zamiast strzelać czy dobrze podać próbował odegrać do Leo i podał do obrońcy, ale nikt złego słowa o tym zagraniu nie powiedział. Druga sytuacja to niby spowolnienie akcji w 65’ gdzie dostaje na skrzydle piłkę od Ivana i przed sobą ma przeciwnika a jedyny zawodnik z przodu to Suarez w otoczeniu trzech zawodników Atletico, mógł bezpiecznie podać do Roberto lub Leo, wybrał tego pierwszego. Pełna szydera na Eleven i jak to „Gomes nic kreatywnego, asekuracyjne podanie tylko do najbliższego”, gdy takie zagrania miał Rakitić czy Coutinho wychwalanie „mądrej gry i doświadczenia zawodnika”.
Gomes pokazał bardzo dobrą szybkość, nie tylko gdy wychodził do źle zagranych piłek na skrzydle od Roberto, ale również w obronie. Trudno go przypasować do pozycji - bo w każdej coć dawał, czasem grał w linii jako piaty obrońca na prawej do około 75 minuty potem na lewej (nawet przed zmianą Coutinho), czasem wymieniał się w obronie z Roberto i wchodził do obrony w polu karnym bo przeważnie Umtiti lub Alba wychodzili wyżej i brakowało czwórki w linii, lub asekurował Roberto gdy go brakowało. Grał więc prawie na każdej pozycji w obronie, podobnie w pomocy, zarówno był widoczny na środku, jak i po każdej stronie i jako defensywny i ofensywny, do tego wbiegał w środek pola karnego i operował na prawym skrzydle. Niesamowicie dużo biegał.
21
Gomes z Atletico
Rola w grze defensywnej był nie do przecenienia. Robi wiele rzeczy nie ujętych w statystykach. Nie musi mieć bezpośrednich odbiorów aby to zauważyć. W 36 świetnie blokuje od wrzutki i wejścia na lewe skrzydło Felipe. W 41’ wchodzi w pole karne Atletico, ale nie dochodzi do niego nieprecyzyjne dogranie Alby, jednak pressingiem wymusza stratę Atletico i przechwyt Umtitiego. Minute później pojawia się na prawym skrzydle ale niedokładne zagrywa Roberto, Pressing Gomesa wymusza stratę i przechwyt Roberto. Często zamykał korytarze dla zawodników Atletico, wypełniał przestrzenie w obronie które zostały pozostawione bez asekuracji. W 56’ strata Roberto który poszedł na przebój i stracił pozostawiając w swojej strefie 3 zawodników Atletico, dziurę łatał Gomes, czy w 71’ gdy zamknął prawą stronę i przeciął wrzutkę do Costy, w 79’ asekuracja Alby. Przy rzutach wolnych i rożnych krył na zmianę najgroźniejszych zawodników Atletico – Costę i Godina. Nie miał tak głupich i groźnych strat jak Busi (np. 38’, 42’, 74’) czy Alba (44’, 60’70.) który nazbierał aż 24 straty. Co do ofensywy to Gomes nie zagrał rewelacyjnie czy nawet bardzo dobrze, ale spokojnie był to dobry występ. W 37’ dobrze podłącza się na skrzydło i oddaje do Roberto, 47’ – świetnie zagrywa do Suareza który traci w dryblingu. 67’ rajd z brawami od Valverde i Camp Nou (komentatorzy na Eleven-szydera), mimo trzech przeciwników utrzymuje się przy piłce i nie traci. W 73’ dobrze rozciąga do Roberto a w 79’ do Alby, w 77’ dobrze zgrywa do Messiego którego strzał jest zablokowany. Bardzo ofensywne wejścia na skrzydło, pokazywał się na prawym skrzydle albo na środku ataku dość często, dostał tylko jedno dobre podanie od Messiego, a tak za mocna piłkę od Roberto w w 42’, złe dośrodkowanie przecięte przez obrońcę od Alby w 41’, sytuacyjne zgrania od Suareza w 76’. Nie można powiedzieć, że przeszedł obok meczu.
0
Braw było dużo więcej, szczególnie między 67-77 minutą, (od jego rajdu środkiem, potem dobra gra na środku pomocy rozciagnięcie do roberto 73' i kluczowe podanie do Leo 77') potem już w pojedyńczych sytuacjach jak jego bieg do piłki w ostatniej minucie.
Pewnych rzeczy nie przetłumaczysz nawet jak pokażesz.
0
Coś na temat? Jakas argumentacja? czy tylko różowe okulary?
1
Idą moim tokiem rozumowania (statystyki) to statystycznie trzeba strzelic jedną bramkę więcej od przecinika aby wygrac spotkanie. Ale to tylko statystyki.
1
Staram sie nie wypowiadac na temat ocen. Ale meczyk obejrzałem jeszcze raz. I to co na własnej połowie robił Busi i Alba to była tragedia. Watpię, aby dostali wyższe oceny od Gomesa, bo on nie sabotował w tym meczu defensywy. Obaj mieli conajmniej kilka groźnych, niewymuszonych strat przed własnym polem karnym, kilka przy głupiach zabawach z piłką.
Oni (komentatorzy) cały mecz jechali po Gomesie. Każde odegranie kwitowali wysmianiem, nawet jak zagrywał dobrze mieli z niego polewkę. To nie pierwszy raz gdy Gomes grał dobrze a oni mieli z niego szyderę.
3
Czyli każdy kto się z Twoim zdaniem nie zgadza jest nienormalny ?
1
On oglądal wczorajszy z Atletico a Ty ??