pax

0

Akurat Gomes ostatnie 3-4 meczwe gra dobrze, bardzo duzo walczy, biega, świetnie sie ustawia, ma mało strat. A Ty 4 mecze u niego to znaczy gra w tym roku dobrze. Nie jest to technik ani struś pędziwiatr, nawe nie powinien sie łapac na pierwszą 11 Barcelony, ale taktycznie wypelnia zadania Valverde. Obecnie gra lepiej chociażby od Vidala. Jak narazie to rzemieslnik, który robi swoje.
Przez hejt rozumiem wyzwiska, albo krytykę bez argumentacji dla poleceń.

pax

13

W sumie też nie wiem co śmiesznego. Jak kibic wyzywa zawodnika. To raczej żałosne.

pax

2

Krytyka może być zrozumiała, hejt nie.

pax

1

Zawsze byłem za zasłużona krytyką ale nie za wyzwiskami. Gomes ostatnie mecze gra conajmniej dobrze. Zobaczymy jak zagra dzisiaj. Na pewno ktoś agresywniejszy w linii pomocy się przyda.

pax

65

To zaczynamy hejt na Gomesa. 3...2...1...
Start

pax

0

Dobrze wiesz, że nie o to chodzi.
Jest tak, że jak jedni "donosili" na rząd do Unii Europejskiej chcąc reakcji, bo im sie wyniki wyborow nie podobały, albo wyniki komisji smoleńskiej i kilku innych spraw to było w porządku. A jak drudzy "donoszą" że w Polsce przestaje istnieć państwo prawa a demokracja jest zagrożona to sa wyzywani od szmalcownikow, zdrajców itd...
Typowa hipokryzja

pax

4

Z jakimi hasłami przeszedł MN? Przypomniec zdjęcia? NIestey marsz przeszedł z hasłami ksenofobicznymi, rasistowskimi itd..., czy wszyscy uczestnicy identyfikowali się z takimi hasłami? NIe wiem, wiem pod jakimi hasłami ten marsz przeszedł i nie widzialem aby uczestnicy marszu nie chcieli brac w nim udziału ze względu na hasła mu przyświecające.
Kim był szmalcownik a teraz odpowiedz sobie ilu ludzi zostało za sprawą Thun za pieniądze wymordowanych?

"Po co mysleć logicznie". To pytanie? stwierdzenie? monolog?

pax

3

Sam napisałeś że Polska ZMIERZA w kierunku dyktatury. Więc jeszcze dyktaturą nie jest, ale elementy dyktatury są wprowadzone - propaganda, cenzura w mediach publicznych, podporządkowanie prokuratury jednej partii, sądownictwa jednej partii, podporządkowanie służby cywilnej jednej partii. Zawłaszczenie w sposób niezgodny z prawem TK i za chwile KRS, zmiana ordynacji wyborczej itd,
W historii Polski wczesniej tylko PZPR podporzadkowała sobie wszystkie rodzaje władzy, teraz zrobiło to PiS.

pax

5

Jeśli Twoim zdaniem powiedział prawdę to ilu Żydów ona wydała na śmierć i ile dostała za to pieniędzy? Może masz rację, nie wiem, potwierdź swoje słowa.

pax

1

"zdjęty chwilowo" - gdzie można go odnaleźć, bo zalezy mi na tym aby cos sprawdzić. Czy został juz odwieszony? Nie mogę go odnaleźć, a był jedynie chwilowo zdjęty. pozdrawiam

pax

2

Co 10 (strzelam, może co 12) swoich postów nawet polecasz ciągle swoje teksty sprzed 2 lat.

Ostatni przypomniałem 1 stycznia i to było 251 moich postów temu. Jak pisałem wcześniej, zawsze z faktami byłes na bakier.

pax

2

Widzę, że nie potrafisz przeżyć dnia bez wbijania szpilki. Wielokrotnie mówiłem, że nie należę do osób tak jak Ty dla których gównoburza, złośliwości i negatywne emocje są mottem życiowym. Nie interesuje mnie co Toba kieruje. I nie będę odwdzięczał się szpilką na temat Twoich komentarzy i pewnych innych dziwnych spraw.

Zarzucanie mi intencji, że robię coś dla poleceń jest głupie, naiwne i pokazuje jedynie chęć zabłyśnięcia komentarzem negatywnym na mój temat. Taki fake news, a może się coś przyklei. Trochę żałosne. Gdyby było że robię coś dla poleceń to pokazywałbym że hejt w stronę kiedyś Alvesa a teraz Gomesa powinien być na porządku dziennym, a nie zwalczać wyzwiska (zawsze byłem za krytyką a nie wyzwiskami), podobnie tutaj z faulami Espanyolu czy wyzwiskami. Przeważnie byłem po tej stronie która wolała nie dać się porwać hejtowi dla poleceń, raczej nie mam 50-60 poleceń przy każdym komentarzu. Dodaje mi to przeciwników forumowych a nie na odwrót - zwolenników. Widzisz, Ty uważając że jak mi dowalisz to będzie wszystko super bo pax nie jest zbytnio lubiany. Doprawy nie wiem o co Ci chodzi? Aż tak bardzo Cię boli ta moja gwiazdka przy nicku? Celne riposty we wcześniejszych dyskusjach z Tobą? Ostatni wierszyk i próba pojednania? Naprawdę wyluzuj troche chłopie, żółć Cię zalewa i szukasz pretekstu do wbicia szpilki. NIeważne czy słusznie czy nie, ważne aby dac upust swojej żółci.

Gwiazdkę sam sobie nie dałem, widzę że starsznie Cie ona boli (jesteś jedyna osobą na forum która o noiej wspomina). Zazdrość to jeden z grzechów głównych. Jak tak bardzo Ci ona przeszkadza to zawnioskuję do redakcji o usuniecie. Pytaj userów za co ją dostałem. Na pewno nie za posty pod publiczkę.

Co do moich tekstów, zgadza się, czasem wklejam linki do moich tekstów, ale nie co 10-12 postów ale raz na kilkadziesiąt lub jeszcze rzadziej. Nigdy nie byłes dobry z przedstawiania faktów tylko z pisania rzeczy bez pokrycia. Wskaż ostatnie dwa przypomnienia moich tekstów i ile od tego momentu minęło czasu i ile moich napisanych postów. Przypominam je głównie ale w kontekście argumentów w dyskusji (często są tam podane statystyki) albo jako uzupełnienie jakiegoś newsa.

NIe wiem czasem czy jest sens z Tobą rozmawiać, bo każdą dyskusję zmieniasz w wątek personalny. Szkoda. Kiedyś czy z argumentami czy bez, ale potrafileś rozmawiac o piłce teraz pozostała tylko żółć, frustracja i szukanie kłótni. Kiedyś zmuszałeś mnie do analizowania, wnioskowania, szukania argumentów teraz jedynie do zniżania się do poziomu gównoburzy. Szkoda.

Dobranoc

pax

1

O Espanyolu ak zwykle o nim nie piszę, a zacząłem po zalewie wyzwisk w ostatnim tygodniu.
Mogę oczywiście przyłączyć się do większości i pisać o bydle, skurwy****, ch*****, zwyrodnialcach i zbierać polecenia ale nie piszę dla poleceń.
Rozumiem że jak wielu zawodników, trenerów, dziłaczy mówi o zakończeniu niesnasek i wzajemnych negatywnych emocji to rozumiem że tutaj mam dalej wylewać żółć.

pax

1

Napisałem tak, cały ten wątek pokazując, że różnego rodzaju prowokacyjne zachowania były po strzeleniu bramki. Tutaj pisano głównie o Ronaldo, di Marii czy Raulu, a przecież nie różnych podobnych można poszukać i w Barcelonie.

pax

1

Czy napisałem że powinno się Leo ukarać ?

pax

1

Nie rozumiem dlaczego?? Skoro regulamin zakłada 1-3 spotkań wykluczenia. Rozumiem że Pique zrobił Twoim zdaniem potworną rzecz i według Ciebie należy mu wykluczenie prawie do końca sezonu, ale zapewniam nie było to takie straszne. Nie potrzebnie tak źle mu życzysz :)

pax

1

A po co? Skoro gest był w kierunku kibiców Realu.?!Oni byli urażeni, wystarczy że wejdziesz na strony kibiców Realu nie tylko w Polsce po tym spotkaniu. Jak ktoś się cieszy to cieszy się dla siebie a nie zdejmuje koszulkę i wystawia ją z numerem i nazwiskiem w stronę kibiców przeciwnej drużyny na stadionie przeciwnika.
Może Ronaldo zdejmując koszulkę na Camp Nou też robił to jako cieszynke? A Pique uciszając kibiców to była cieszynka? Tak jak uciszanie camp Nou przez di Marię.

pax

1

Było to pokazanie która drużyna jest lepsza i który zawodnik jest najlepszy. Pokazanie na stadionie największego rywala w stronę madryckich kibiców. To była forma prowokacji.

pax

1

Chodzi po meczu, czy Komisja zajęła się takim niesportowym, prowokacyjnym zachowaniem na Bernabeu?

pax

20

Rozumiem że regulamin ma nie dotyczyć komentarzy o Realu, Espanyolu, Getafe, oraz Tebasa, Figo i wszystkich sędziów w LL i zawodników, kibiców i działaczy wymienionych klubów?

pax

1

Nie pamiętam ale czy Messi został ukarany za ostentacyjną akcję z koszulką na Bernabeu?

pax

2

Tu pełna zgoda. Wszystkie zachowania negatywne powinny być z stadionów eliminowane.

pax

5

Garcia wyjaśnił, Garcia rozmawial z Pique, Garcia rozmawiał z Umtitim, Garcia przeprosił, Pique przyjał wyjaśnienia, z całej sytuacji wynika że Umtiti przyjął przeprosiny i sytuacja byłaby do zapomnienia gdyby nie Polscy kibice - nie wybaczaja nigdy i domagają sie linczu.

Brakuje tylko tekstu redakcji o nożach w kieszeni, zawistnym (nie)barcelońskim klubiku którego trener może sobie conajwyżej poogladć puchary za szybą w muzeum Barcelony i ocenzurować nazwę klubu wycinając z pełnej nazwy słowa "de Barcelona".

pax

4

Garcia nie wszedł wyprostowaną nogą, kontakt w przypoadku Umtitiego był bardzo mały gdzie zawodnik Espanyolu jechał na wodzie juz od kilku metrów, Umtiti zdążył przenieść piłke i samemu odskoczyć. Garcia chował nogi gdy wiedział że nie zdąży i chował je tak że jedna mu się zaplątała pod drugą. KOntakt był gdy noga zawodnika była przy ziemii a on w dziwnej rozjechanej pozycji w pełnym rozkroku. Niebezpieczny był impet zawodnika i byłoby bardzo groźna sytuacja gdyby Umtiti nie podskoczył a Garcia mnie chował nóg. Gdyby Garcia wszedł wyprostowaną nogą z takim impetem to Umtitiego nie zobaczylibyśmy do końca sezonu, a nie że wstaje, bez jakiejkolwiek interwencji lekarskiej i gra dalej.

Zobacz faul Roberto i wyobraż sobie że na miejscu zawodnika Valenci jest Messi lub Iniesta.

pax

2

Wskaż gdzie faul był chamski lub koszmarny, chyba nie trudno.
Daj sobie na YT daj na prędkość 0.25. czas 1.42 - 1.52


Wejście nie było w Pique, wejście nie było w nogi, Moreno wbieg przed Pique nie wystawiał nóg a Pique wybijając piłkę zrobił wymach nogą. Porównaj sobie to wejście z wejściem Roberto

pax

5

Faul nie był koszmarny ani nie był chamski. Pomyliłes z faulem Sergi Roberto z Valencią.

pax

1

Gdzie jest napisane że nazwałem go chamem ??

pax

1

Czyli "Ty Czarny" nie jest obraźliwe. Mam inne zdanie, ale szanuję Twoje. Skoro odpowiedziałeś więc i ja odpowiem.

Nazwanie kogoś "czarnuchem" uważasz za normalne? NIE
Wyzywanie Shakiry od "kur*w" też jest w porządku? NIE
Pamiętaj,że każda akcja wywołuje reakcję i dziwisz się,że po takich słowach w stosunku do żony Pique,ten mówi to co mówi i w sumie nikogo bezpośrednio nie obrażając? Mimo znaku zapytania, nie jestem w stanie wywnioskowac o co pytasz.
Rządzą Chińczycy Espanyolem? Tak
Espanyol rozgrywa swoje mecze na Cornella El Prat? Tak

pax

10

Fajnie, że przeprosił bo wejście było chamskie i na czerwo. Sergio nie jest boiskowym bandytą, ale to wejście było bandyckie.


Aż nie chce myśleć gdyby ktos tak wszedl w Leo, Coutinho lub innego zawodnika Barcelony.

pax

1

Móglbyś odpowiedzieć na pytanie czy nazwanie czarnoskórego "czarnym" jest obraźliwe czy nie (i czy jest zgodne z prawdą?)?
Zadalem pytanie, w odpowiedzi dostałem 5 pytań, kilka stwierdzeń, ale na moje pytanie nie dostałem odpowiedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?