pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Godzina publikacji zacna :)
3
No nie, no może 89 % :)
najwięcej bramek w drużynie
najwięcej asyst w drużynie
najwięcej kluczowych podań w drużynie
najwięcej dryblingów
1
Filmik do felietonu
polecam :))
9
Nie ma kontrowersji co do zamachu na WTC, jedynie pytania ile służby wiedziały. A wiedziały dużo co mozna wyczytać z raportu kongresu (kilka tysięcy stron). Nie ma podstaw do twierdzeń że było inaczej niz oficjalne ogłoszone. Główne teorie spiskowe dotyczą Pentagonu a nie WTC (bo nie ma zdjęć uderzenia i dziura prawdopodobnie nie odpowiada wielkości samolotu), są teorie iż 4 samolot został zestrzelony a nie rozbił się. Teorie iż WTC był wyburzany od środka to bzdury.
30
Messi znowu człapał, ehhhh
http://www.fcbarca.com/66090-okiem-kibica-messi-znowu-czlapal.html
6
Ty zacząłeś pisać o reprezentacji, więc skąd to zbulwersowanie? Jak cos nie pasuje, to złe porównanie? Pokazałem Ci, jak gra Messi w reprezentacji i z tego co pamietam to jest wicemistrzem świata i MVP ostatnich mistrzostw.
Filozofia Barcy?? Ile spotkań Barcy wyglądało - piłka do Leo i on musiał sam coś zrobić. Messi niczego nie dostał, tylko wywalczył sobie swoja grą, zaangazowaniem, walką z przeciwnościami.
5
Nie da się mieć całej rundy jesiennej na wyjazdach a całej wiosennej u siebie. Z kims musimy zagrac na wyjeżdzie, a z najgroźniejszymi juz gralismy.
3
To był żart :)
Wydawało mi sie, że tak napisany, że wyczuc sie to dało na odległość.
7
Zgadza się, Twoją "teorie" potwierdza najważniejszy dla Argentyny, ostatni mecz eliminacyjny.
W Klasyku - Messi 9 kluczowych podań, 10 pozostałych zwodników - 3.
1
W pierwszej to co groźnego stworzyła Barcelona to stworzył Messi, chociazby idealne dogranie do paulinho i kolejna wrzutka na jego głowę, mimo potrajania i indywidualnego krycia Messi nawet w pierwszej połowie zrobił to w ofensywie co nikt inny.
2
Mats grał cały mecz świetnie?
Jakby zliczyć ile czasu Mats grał świetnie to nawet by minuta nie wyszła, a co dopiero mówic o 90 minutach :)
0
Nie mówię że zawyżona, ale te 22 strat powinno się znaleźć przynajmniej w opisie. Najwięcej w zespole.
88
Dobre jest to, że mamy za sobą mecze na wyjeżdzie z drugą, trzecią i czwartą druzyną w tabeli.
3
Messi- ??
9 kluczowych podań, wystawił piłkę na idealne pozycje do strzału. cała druzyna miała 3 kluczowe podania bez Messiego. On oprócz pierwszej bramki zrobil cała grę. gdyby jego koledzy potrafili wykorzystac nświetne sytuacje miałyby 5-6 asyst, przypomnę piłki do Paulinho, Suareza czy Gomesa na czyste pozycje.
4
Nie zauwazyłem aby oceny były pisane pod wpływem emocji, Twój wpis już tak, jest dość emocjonalny :) . To, że mogłyby byc lekko zawyżone to przy kalibrze spotkania, jesli z najsilniejszą druzyną (niby na świecie:), niby) wygrywa sie na wyjeździe trzema bramki to trudno, aby oceny nie były wysokie (ja nie twierdzę, że zawyżone).
Nie sądzę, aby tutaj były jakies większe uwagi, z tego co zauwazyłem własciwie jedynie są dwie uwagi, że oceny ogólnie wysokie i Roberto lekko za niska, co jedynie juz potwierdziłem wpisem że w tym przypadku podeszliscie rzetelnie i nie mieli wplywu chwilowe mody, a Roberto w obronie grał kiepsko.
Spokojnie, nie ma co się unosić i przejmować, szczególnie w wigilię, były kiedyś mocniejsze uwagi, bardziej merytoryczne i nie było reakcji redakcji, więc nie sądzę aby trzeba było specjalnie dzisiaj reagować, ale fajnie że nie zawsze ale chociaz czasami jest interakcja. Jednak jesli chodzi o emocje warto byłoby dzisiaj mieć tylko te pozytywne.
pozdrawiam
16
Tylko tak jak redakcja wypunktowała, Roberto grał na PO a tam z zadań się nie wywiązywał. Szkoda, że przy Pique redakcja nie dopisała, iż to on głównie asekurował i schodził do boku obrony kryjąc wielokrotnie Ronaldo, bo Roberto albo się źle ustawił albo był minięty.
2
Dobre oceny, dobre opisy, dobra robota.
A teraz czas na Święta :)
1
To nie jest średnia prędkość ale maksymalna w danym momencie. Statystyka nie mająca zbytniego przełożenia na mecz. Jeśli chodzi szczególnie o pomoc bo prędkości liczą się bardziej na bokach (skrzydłowi i boczni obrońcy) a nie w tej pozycji, środkowy pomocnik jest od innych zadań i inaczej porusza się po boisku.
1
NIgdzie nie napisałem że grali źle
1
Tzn.?? zawodnik meczu to liczba pojedyncza
2
ZAWODNIK MECZU - Messi
9 kluczowych podań
17
Świetnie chłopaki, tylko czy nie powinna być dla Was dodatkowa kategoria :)
Brakowało mi jedynie Estadio Santiago Bernabéu jako Gwiazda Śmierci :)
1
Napisałeś komentarz o piłce, ja go skomentowałem bez ani jednej wstawki personalnej tylko pisząc o piłce, następnie TY zacząłeś pisac personalnie cały swój kolejny komenarz poświęcajac go mojej osobie. Nie potrafisz pisać o piłce nie obrażając innych wokół siebie? Obaj pisalismy następnie w formie żartu i delikatnej uszczypliwości (też miałem minki), ale jak widać wolałeś obrażać juz nie na żarty - pisząc egocentryzmie i narcyzmie i jeszcze sugerując że jestem zwierzęciem.
Wolę skończyć na tym dyskusję, nie mój poziom. Inwektywy, sugerowanie negatywnych cech charakteru, animalizacja interluktora.
Piszesz że nigdy nikogo nie chciałeś urazić? Chyba nie rozumiesz co oznaczają słowa które wypisujesz.
Mogła być fajna merytoryczna dyskusja o piłce czy Rakiticiu, albo inteligentna pełna uszczypliwych żarcików polemika, wolałeś ją zmienić w gównoburzę.
Nie wciągniesz mnie w takie okładanie się błotem, to do niczego nie prowadzi..
ps. pewnie znowu jedna osoba weżmie Cię w obrone i będzie chciała abym Cię przepraszał bo Cię obrażam, grążąc mi zbanowaniem hehehe :))
1
Dobra, dobra, słowo się rzekło, nie musisz się tłumaczyć post factum. Naprawdę miłe, nie spodziewałem się tego po Tobie, zaimponowałeś mi pisząc takie wyrażenie pod moim adresem. Może kiedyś też podobnie napiszę o Tobie :D
2
Inicjatywa - super
Nagrody - świetnie
Deadline - 5 dni - bez sensu.
Może spróbować po prostu robic tego typy inicjatywy na teksty miesiąca Okiem Kibica. Zrobic stała rubrykę zamiast inicjatywę na 5 dni.
pozdrawiam
1
Fajnie że zależny czy nie nazywasz mnie ekspertem :)) nice
Nie tyle w tekście są ważne oceny co pokazane heatmapy, statysyki meczowe czy analiza pozycji.
1
Rakitić świetnie sobie radził w pierwszym sezonie za Lucho, tak świetnie że stracił miejsce w pierwszym składzie. W każdym sezonów Ivan grał podobnie, został sprowadzony co ogłaszał Lucho do gry wertykalnej, jak to wyglądało wszyscy wiemy i Ivan asekurował Alvesa ? Wystarczy obejrzeć heatmapy i ustawienia Ivana. Po prostu zdarzało się że przy kontrach Ivanowi było bliżej do boku pomocy niż bocznemu obrońcy w roli wahadłowego. Tak jak teraz przy stałych fragmentach gry ostatnim zawodfnikiem asekurujacym cała obrone jest Roberto. Ivan nie asekurował Alvesa tylko był w środku pola, czy w ofensywie czy w defensywie, Alves biegał po całym skrzydle.
Pierwszy sezon Ivana.
http://www.fcbarca.com/65757-okiem-kibica-rakieta-jeszcze-nie-odpalila-houston-czy-mamy-problem.html
1
W ofensywie jego gra zależała tylko i wyłącznie od Leo, który go szukał i ktory zagrywał mu idealne piłki.
1
Super że wybrałeś Matsa, dla mnie był on jednym z najlepszych, jednak w sytuacji gdy Barcelona 3/4 czasu utrzymuje się przy piłce trzeba a nie może przebic się przez zasieki rywala, warto docenić tego kto jako jedyny praktycznie to robił.
2
Wszyscy wymienieni dobrze grali. Messi często cofał się na połowę i wychodzil do piłek by w sytuacji gdy był potrajany, miał duzo niecelnych podań, ale starał się grać bardzo kreatywnie z wieloma prostopadłymi piłkami. D.Suarez, Rakitić a nawet Busquets (asysta dość przypadkowa) nie kreowali - Messi robił najwięcej w dwóch formacjach, wykładał piłki Vidalowi, Albie , Suarezowi, Rakiticiowi, nie wszystko widać w statystykach bo w wielu przypadkach Ci zamiast strzelać to jeszcze niepotrzebnie dogrywali, dodatkowo to Messi rozpoczął podaniem prostopadlym akcję na 0:1. Busquets momentami zbyt nonszalancko i kilka strat w środku pola lub pilek "ryzykownych". Czerwona to nie jego zasługa, a asysta jak mówiłem wynikała nie z kreacji Busquetsa co z błędu Villarealu. Był bardzo dobry, ale też w kilku momentach spóźniony, chociażby żółta kartka.