pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
47
To nie było tylko krycie indywidualne, ale również strefowe Messiego. Krycie Leo było potrajane a najbliżsi zawodnicy Girony podbiegali do Maffeo pomagając mu w kryciu Pchły.
4
Średnio, nie zachwycił, ale i bez grubych błędów. Mecz bez historii.
1
Żyje. Jednak tu na forum się z różnych przyczyn troszeczkę pozmieniało. Dlatego też się bardzo rzadko udzielam.
1
Fajnie, że siedziałeś na trybunach. Super. Extra. Mega. Ale w sobotnim meczu moim zdaniem byl najsłabszy. Jakie masz argumenty że to był jego dobry mecz, oprócz tego że z trybun jego mecz wydawał sie lepszy ?
3
Bawię się w analizę i ocenianie ostatniego meczu Barcelony :)
2
Kto jest właścicelem TVP ?? PiS ??
Telewizja Polska, TVP – spółka akcyjna Skarbu Państwa, jedyny polski telewizyjny nadawca publiczny.
Dalej nie rozumiesz. Media publiczne jakie jakim jest TVP są własnościa państwa czyli wszystkich obywateli i jako takie powinne zachowywać pluralizm i bezstronnośc polityczną a nie byc telewizja partyjną.
3
Nie popieram polowań. Więc nie popieram tu Komorowskiego czy Szyszki. Różnica jest taka że Komorowski bierze strzelbe i idzie w las polować co jest zgodne z prawem a Szyszko strzela do ustawionych pół tysięcy hodowanych bażantów co jest niezgodne z prawem.
1
To nie tak. Chyba nie rozumiesz co to jest telewizja publiczna. Polsat, TVN, TV Republika, Trwam czy inne maja swoich właścieli którzy mogą w pewien sposób narzucić profil emitowanych programów. Jeśli telewizja publiczna (państwowa) prezentuje propagandę jednej partii to nie jest już telewizja publiczna ale partyjna. W historii Polski do tej pory tylko jedna partia miała władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądownicza plus tzw. 4 władzę czyli media. Było to PZPR. Tak było do tej pory.
3
W trakcie jakich filmów?? Powtórek z PRLu?
Brak fachowych dziennikarzy, brak pluralizmu, propaganda jak za Urbana. Reklamodawcy rezygnują z TVP bo spada oglądalność.
5
Chodzi np. wyniki TVP? czy spółek energetycznych które zmuszone zostały do przygarnięcia kopalń a teraz zmuszono do haraczu na aferę billbordową?
7
Nawet jeżeli może przynieść to dobry dla Polski skutek? Szczególnie, że ochrona środkowiska jest zapisana w konstytucji?
18
NIestety dobra zmiana doprowadziła do tego, że albo się wyznaje ideologię dobrej zmiany albo ich zwolennicy nawołuja do opuszczenia ojczyzny.
13
Kwestia była taka że Szyszko twierdził iż drewno nie z Puszczy nie będzie na sprzedaz bo się nie nadaje ze względu na kornika a teraz tartaki sie uwijają bo nie nadążają z przeróbką na sprzedaż.
Powiedzą że korniki to wina totalnej opozycji i emigrantów, a jesli dostaną kare to będą mówili że niemiecka UE ingeruje w wewnętrzne sprawy Polski.
1
Hmmm, fajnie że chciał grać. Ale to chyba nie jest argument, że zawodowy piłkarz w takim zespole jak Barcelona chce grać i nawet sie rusza. Mam go chwalić że będąc piłkarzem kopie w piłkę i że biega? Gomes nigdy nie był wystawiony na skrzydle w ofensywie a Vidal grał jako skrzydłowy wczoraj i miał sporo miejsca bo obrońcy skupiali sie na Messim i częściowo Suarezie, więc Vidal miał miejsce na wbiegnięcia na skrzydło. Fajnie podał przy bramce do Suareza ale to Luis sprytnie przeskakując nad piłką zaskoczył Gorkę. Pozdrawiam
1
Teraz analizuję druga połowę. A co do bramki to Suarez wykonał podobna robote przy tej bramce co Paulinho z Eibarem przy bramce Denisa. Rozumiem że z asystą to ... ;)
1
Możesz jakoś uargumentować jego fajną grę ??
3
Statystykami nie muszę zarzucać bo Vidal w meczu mial najwięcej strat - aż 19 i 0 odbiorów. Poza tym dużo biegał, ale nic to nie dawało i praktycznie wszystko marnował. Pokazywał sie, wychodzil na pozycje i to tyle. W 4 minucie dobrze sie pokazał, wyszedł na sam na sam ale nie wiadomo czy chcial strzelac czy podawać, ale zrobił to zbyt lekko, w 10 minucie jego strata na własnej polowie musiał wyjaśnic Masche, w 14 minucie dostaje świetna piłke od Paulinho na sam na sam i zamiast strzelać wycofuje sobie piłkę do tyłu i potem z Paulinho sobie przeszkadzają, w 19 minucie dostaje świetna piłkę od Messiego na skrzydło ciagnie do przodu bo obic obrońcę, w 24 niecelna wrzutka, w 31 dostaje przerzut od Paulinho ale źle zagrywa w polu karnym, w 43 dostaje świetna długą piłke od Roberto i dogrywa prosto do obrońcy Girony.
Vidal został jest drugim w kolejności do zawodnika meczu według kibiców, każdy widzi mecz i sam go ocenia :)
3
Gdybyście mieli wybrać trzech najlepszych i trzech najsłabszych zawodników wczorajszego meczu to kogo byście wskazali?
Po przeanalizowaniu pierwszej połowy.
Moim zdaniem najlepsi:
Alba, Robero, Macherano
Najsłabsi:
Vidal, Rakitić, Umtiti
2
W sumie patrząc na to, że wedle kibiców zawodnikiem meczu zostaje bramkarz a Girona strzeliła dwa razy więcej bramek od Barcelony to może masz racje, że tak łatwo nie było :)
3
Vidal na skrzydle grał lepiej niz Delu ostatnio ale to tez nie byl bardzo dobry występ. Jest szybszy, ale dogrania, wrzutki czy decyzje boiskowe wczoraj nie były dobre. Narazie przeanalizowałem pierwsze pół godziny i trzeba mu przyznac że był aktywny, szybki i sie pokazywal, ale z tego nic nie wynikało.
6
Jesteś pewny, że to był jego dobry występ ??
1
Ostatni mecz Semedo nie był taki rewelacyjny jakby mogło się wydawać
1
Spokojnie :)
pozdrawiam
2
Móglbym wiedzieć skąd wziąłeś statystyki asyst ??
2014/2015 - 14
2015/2016 - 16
2016/2017 - 13
2017/2018 - 0
Mi wychodzi 43, co i tak jest mega wynikiem :)
2
Tak, ale portale z których redakcje czerpie statystyki ich nie podają.
3
Ale ja tu z uznaniem i oklaskami.
Skoro piszesz o Alvesu, bo ja takiego nazwiska nie podałem to Ronaldo miał z nim dość ciężko.
Dlaczego ma pamietać? Gdyby tak było jak piszesz to sytuacje o których pisałem byłyby podkreslone.
Można dodać że Semedo tak głęboko wchodził w ofensywę, albo schodził zbyt głęboko w pole karne, że musiał być asekurowany bo nie patrzył co się dzieje na jego prawej obronie (chociażby asekuracja Delu w 53 minucie)
29
Delu niestety to był fatalny występ. Przeciwnik nie stanowił zapory a mimo to bez bramki czy asysty, bez dobrej decyzji meczowej. Gdy miał strzelać w klarownych sytuacjach to szukał podania, gdy miał podawać wolał kiwać, dostawał piłki na skrzydle i nie był w stanie przejśc zawodnika czy podac dobrze piłki. Zwalnianie akcji i błędne decyzje, fatalna skuteczność. Można tak pisać i pisać. Można pokazywać minuta po minucie naprawde kiepski wystep.
8
Dobrze, że teraz inaczej ocenia sie prawego obrońcę, niż jeszcze kilkanaście miesięcy temu. Teraz prawy obrońca nie pokryje swojego zawodnika, przez swoją bierność dopuści do dosrodkowania po którym pada jedyna bramka dla rywali. Teraz może zejść do środka obrony zostawiajac zawodnika przeciwników w nominalnej swojej strefie, który dostaje piłkę i groźnie strzela w 10 minucie. Teraz można nie zdążyć z powrotem do defensywy, gdy z jego skrzydła zawodnik wychodzi na sam na sam z bramkarzem w 62 minucie. Ale w "defensywie był praktycznie nie do przejścia". Fajnie, że teraz tak się ocenia :) Jego gra była świetna , bo kilka razy fajnie szarpną w ofensywie, dobrze że teraz to sie liczy :)
2
Portale statystyczne nie podaja liczby kilometrów. Kilometry podawane są w meczach LM, poza tym nie ma to wiekszego sensu, jeden moze biegać i popełniać błędy i straty a drugi mądrze sie ustawić.
1
Ciekawe ile mu ocenę obniży bramka dla Eibaru, z jego strony, on dopuścil do dośrodkowania, nie pokrył zawodnika. Poza tym fajnie szarpał na skrzydle :)