pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tylko brak formy zaliczył długo przed kontuzją.
2
http://www.fcbarca.com/65757-okiem-kibica-rakieta-jeszcze-nie-odpalila-houston-czy-mamy-problem.html
2
Witam. Czytałeś może mój felieton o Ivanie z początku tego sezonu?
3
NIe mam konta na Twitterze, tylko czy tam można prowadzić długie dyskusje z długimi wpisami? Przeczytałem narazie tekst o Ivanie z którytm w wielu momentach sie nie zgadzam, a analiza jego gry jest bardzo powierzchowna a natomiast wnioski zbyt jednoznaczne. I tekst o Suarezie którego nagłówek pyta czytelnika "czy na pewno wiemy kim jest Suarez". Jednak zbyt krótki tekst praktycznie w żaden sposób nam nie przybliża odpowiedzi na to pytanie.
2
Kawał dobrej roboty z tym się zgodzę, ale jednak fajnie byłoby możliwość dyskusji z autorami, część z nich jest z tego portalu więc można na pw podyskutować, ale nie wszyscy. Nie czytałem jeszcze wszystkich felietonów, ale na pewno można z niektórymi polemizować.
Mi się podoba sama inicjatywa, inwencja, szata graficzna, kilka tekstów.
2
Nie, ma 96 w wszystkich rozgrywkach dla Barcelony, asyst w lidze ma łącznie 102.
20
Brakuje jednej statystyki - 96 asyst dla Barcelony.
Szkoda że nie ma też linków do dzisiejszych filmów o Daniem z oficjalnej strony.
wszystkie bramki Alvesa
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/the-greatest-moments-in-dani-alves-s-career-at-fc-barcelona
4
Na pomocy nieźle ale na PO grał kilka spotkań i po kilku dobrych spotkaniach kolejne grał słabo, przez co traciliśmy bramki.
4
102 asysty w lidze i 96 asyst dla Barcelony w wszystkich rozgrywkach.
5
Ciężko. Trauma do końca życia. To koniec świata. Jestem załamany. Nie wiem czy sobie z tym poradzę, życie straciło sens.
15
Pierwsze zdanie z felietonu pasuje do dzisiejszego newsa:
"Jak zakwalifikować Daniego Alvesa – crack, legenda, gwiazda?"
http://www.fcbarca.com/66493-okiem-kibica-dani-alves-futbol-w-rytmie-samby.html
Jeśli nie chcecie sobie odświeżyć wiedzy o Danim to zachęcam przynajmniej do filmiku
8
no way, on strasznie zapatrzony w tego Alvesa, pewnie wyliczył mu już średnią udanych wrzutek w przyszłym sezonie i teraz się chłop załamie, albo sezonowiec zacznie kibicować Starej Damie
62
pax płakał jak czytał...
10
W Barcelonie na Hernándeza koledzy z boiska wołali przeważnie Maki, co stanowi skrót od maquina, czyli maszyna.
Rozumiem że to ironia :)
3
w lidze czy dla Barcelony? bo ja sam licze staty.
5
Dani Alves - 96 asyst dla Barcelony.
102 asysty w La Liga (38 sevilla i 74 Barcelona).
http://www.fcbarca.com/66493-okiem-kibica-dani-alves-futbol-w-rytmie-samby.html
2
ok
2
tvp1, tvp2 czy tvpinfo już prawie nikt nie ogląda, bo przekaz jest tak zakłamany jak za Urbana.
7
Pewnie nie przezyje, skoro tylko przy takim rządzie można nawoływać do nienawiści i grozić śmiercią.
4
To dajesz te dowody na pw?
Milion dolarów się przyda a jak masz udowodnione wyleczalność całkowitą glejaka, alzhaimera czy Touretta to dawaj wyniki. Nobel w medycynie chociaż lekarzem nie jest to tez fajna sprawa.
czekam na wyniki.
Bo napisałeś bzdury potem zacząłeś obrażać.
9
tak jestem zwykłym krzykaczem.
Tak możesz podesłać dowody na WYLECZENIE Alzhaimera, WYLECZENIE Touretta, WYLECZENIE raka mózgu (glejaka) itd...
14
nie rozumiem pisania takich bzdur. Co to ma na celu?
4
Mascherano niestety nie nadaje się na DP w Barcelonie, były wielokrotnie do tego przymiarki, nawet w ubiegłym sezonie. DP ma inne zadania niż w reprezentacji Argentyny i Masche niestety słabo gra w DP w Barcelonie. Inny system, inne założenia taktyczne.
2
Alvesowi kontrakt kończy się za rok, a nie wiadomo czy nie ma tam jakieś opcji 2+1.
2
Zgodzę się z jednym, trzeba bocznych obrońców. 32 letni Alves jest obecnie od kilku miesięcy najlepszym bocznym obrońcą drużyny, a wcale nie prezentuje świetnego poziomu. Konkurencję w postaci Vidala, Douglasa a nawet Roberto niestety zjada. Roberto początkowo zagrał 2-3 dobre spotkania na PO, ale głównie na swoją waleczność, ambicję i umiejętnością rozegrania - przejścia z obrony do ataku. W obronie niestety grał słabo, kilka bramek zawalił.
LO to niestety wygląda jeszcze gorzej, Alba gra słabo, zawalił najważniejsze mecze w sezonie (Real, Atletico), ale nie ma konkurencji, Adriano i eksperymentalnie Mathieu.
Ktoś 2-3 lata temu przespał pewien moment na możliwość sprowadzenie klasowego bocznego obrońcy.
2
Może źle to ująłem, oczywiście chodziło mi, że obecnie Alves jest najlepszym bocznym obrońcą. Chodziło mi że obecnie jest lepszy na na PO niz np. Alba na LO.
Alves w obronie gra ostatnie miesiące bardzo dobrze, a wrzutkach lepiej nie mówic, bo wrzuca najlepiej w druzynie, a wrzutki w kosmos to max 2-3 z 200-300 w sezonie, niespełna 1%. Jeśli jesteś w stanie podac statystyki WIĘKSZOŚCI wrzutek w kosmos to chetnie je zobaczę. Alves nie ma łatwiej bo Rakitic w obronie obstawia głównie środek, a Alba ma bardzo często cofajacego się Iniestę, ciagle Busquetsa i jeszcze zawsze przesunietego Mascherano a także często Pique. Popatrz na bramkę Griezmana z ostatniego meczu LM. Alves popełnia błędy - to oczywiste, ale robi ich mniej niz inni boczni obrońcy.
3
Alba. tzn.?? z Realem - 2 straty i bramka, Atletico - strata 1 bramka. Alves słabo?? z Realem? Pierwszy mecz zwycięski z Atletico to jego zasługa, ostatnie wejście z Gijon, dwie wrzutki dwa karne, plus klepki z Messim, kluczowa wrzutka do Neymara itd....
Alves na początku sezonu grał słabo, ale pzrez ostatnie miesiące jest najlepszym bocznym obrońcą
3
Zgoda, że czas pożegnać się z Alvesem, ale jak na razie to najlepszy boczny obrońca i to nie tylko na PO ale i na LO. Niestety Alba popełnia ostatnimi miesiącami grube błędy w obronie i to zbyt często, a o Vidalu, Roberto czy Douglasie na LO przeciwko klasowym zespołom raczej trzeba zapomnieć.
26
Bo ostatnio Barcelona nie ma takiego szczęścia przy losowaniach
8
Nie potrzebna ta ironia. Suarez kilka 100% sytuacji zmarnował, poza tym to Messi kreował prawie cała grę ofensywną, gdyby nie brak formy Neymara to Messi miałby pokera z asyst. To Messi brał ciężar gry na siebie. Możesz pisać ironicznie, ale... z tego co tu czytam, to nie ma tu pretensji że Suarez źle zagrał, co najwyżej że Messi lepiej.