pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie będę komentował ocen bo nie robię tego od roku, chociaż po ludzku przydałoby się
0
Na ławę to mam bejcę :-)
2
Ja również nie mam negatywnych emocji. Po prostu zaciekawiła mnie ta sytuacja, troszkę odmiennie ją interpretujemy. Wiesz, że od prawie roku nie komentuje Waszych ocen. Tutaj Suarez moim zdaniem strzelał i szczęśliwie wyszło że piłka odbiła się tak od Kameniego, że wyglądało to na podanie, takie jest moje zdanie.
Pozdrowienia :-)
2
założył co najmniej jeszcze 3 takie :-)
3
Piłka szła w światło bramki, gdyby nie interwencja bramkarza to padłaby bramka, bramkarz zmienił tor lotu piłki tak, ze ona przetoczyła się pół metra od linii bramkowej. To dość sytuacyjny strzał, końcówką korka, ale podniósł piłkę, gdyby chciał do Munira starałby się podać po ziemi i wzdłuż bramki a nie w światło bramki. Patrzę po prostu, że brane są wszystkie statystyki do ocen z tych trzech portali i po prostu nie pamiętam aby była interpretacja statystyk, ale może.
Daj sobie na zwolnienie prędkości do 0.25 i obejrzyj sobie 0:57-0.59 to był strzal a potem dobitka po interwencji bramkarza.
5
Po prostu pytałem.
Nikt Wam nie odbiera możliwości interpretacji, nie wiem co oznaczają uciążliwości "natury technicznej" przy strzale, obronie bramkarza i dobitce innego zawodnika. Jednak zostawmy to, dostałem odpowiedź i zgodzę się że macie wolność w interpretacji.
pozdrawiam
2
on nie podawał tylko strzelał
2
ja już stary jestem i może dlatego pamiętam inną, ta która zakończyła istnienie galaktycznego Realu
4
Ktoś może mi wyjaśnić skąd u Suareza wzięła się asysta?
Luis strzela na bramkę piłka odbija się od uda/pośladka Kameniego który zalicza interwencję, piłka przechodzi mu między nogami, ale gdyby nie ta interwencja to wpadłaby po strzale Suareza do bramki, podbiega Munir i strzela bramke po interwencji Kameniego.
Statystyki sa tu brane z stron whoscored, fourfourtwo i marca i żadna z nich nie przyznała Luisowi asysty i zakwalifikowała jego uderzenie jako strzał na bramkę, więc skąd asysta po interwencji Kameniego?
5
Za to na dowód chrześcijańskiego/żydowskiego Boga są dowody/ekspertyzy itd...
To straszne nawołują do zmiany religii a chrześcijaństwo to niby nie jest religia misyjna.
Masakra nie tylko wierzą, ale i się modlą i do tego jeszcze się myja to po prostu skandal. W chrześcijaństwie modlitwa czy mycie się jest nie do pomyślenia.
NIe mysl że jestem za islamem, po prostu raczej Twój post mnie rozśmieszył.
pozdrawiam
1
Dani Alves ocena 4,5
Bardzo nierówny mecz Daniego. Przesunięty często do drugiej linii i tam wspierający pomocników w rozgrywaniu. Zaliczył kilka dobrych napędzających klepek z Ardą i Ivanem, kilka razy dogrywał na przedpole przeciwnika. Arda cały czas zajmował prawe skrzydło, dodatkowo wspierany przez Ivana nie za bardzo dając Alvesowi możliwość wejścia w tą strefę. Przerzuty podobnie jak cała gra – nierówne - świetny przerzut do Munira w 21’, w 28 niezłe rozrzucenie na drugą stronę, w 32’ zły przerzut ale bez straty, w 40’ znów niezły, w 42’ dobry pomysł z przerzutem do Neya ale bramkarz był szybszy, w 46’ niedokładny bez straty itd. W obronie uważny i praktycznie nie popełniający błędów – przechwyty i odbiory w 7’, 20’, 42’, 49’, 49’, 52’, 63’, 71’. Zaliczy trzy strzały z dystansu – dwa zablokowane (po jednym Ney dobija interweniuje bramkarz) i jeden niecelny. W obronie kilka dobrych i świetnych interwencji: w 47 wślizgiem blokuje strzał z 7 metrów ratując zapewne drużynę od utraty bramki po lewej stronie pola karnego (sytuacja sam na sam), w 80 kolejny udany wślizg przy wejściu Lekue.
Na minusy zasługuje głównie niepotrzebny w kilku przypadkach drybling i niedokładne podania, które dawały szanse na akcje dla przeciwnika. Jeśli straty były spowodowane próbami kreacji na połowie przeciwnika to nie byłoby takiego dużego problemu, ale Dani kilka razy na własnej połowie zagrywał niedokładnie. Straty po złych podaniach: 7’, 9’, 37’, 51’, 63’, w 26’ strata w środkowej strefie a kontrę powstrzymuje Iniesta, 40’ złe wybicie do tyłu – naprawia sam swój błąd ale takie sytuacje nie powinny się wydarzyć, w 88’ dobrze się ustawia przechwytując wrzutkę, jednak popełnia fatalny w skutkach błąd podając wprost do San Jose, niedokładność w rozegraniu poskutkowała utratą bramki co zdecydowanie obniża mu ocenę.
1
Jak rozumiem chodzi o sytuacje z 36 minuty gdy Iniesta musiał faulować, 40 gdzie złe wybicie Marca kończy się strzałem Athletic i 73 gdzie podał wprost do Williamsa którego w polu karnym powstrzymał Busquets, miał też kilka mniej poważniejszych strat po wykopach np 48, 53. No i przy bramce też się dość dziwnie zachował, strzał niezbyt mocny z około 10 metrów w strefę w której stał Marc, przy krótkim rogu, on zaryzykował i rzucił się niepotrzebnie w drugą stronę .
2
Wieczorem dam swoje opisy, bo teraz jestem w pracy, a mam tym razem zrobione.
4
To jest prowokacja, bo Masche musiał uiścić zaległe podatki a do tego dostal grzywnę.
Więc wyszło go prawie 2,5 mln.
8
To czemu mnie nie spytasz ?
Liczba asyst prowadzona jest dopiero od końca lat 90-tych a i te statystyki są nie pełne i trudno je znaleźć. Innych nie ma więc te ujęte w kompletnych zestawieniach od około 20 lat są jedynymi i spokojnie można mówić o nich jako klasyfikacji wszech czasów. Ja liczyłem je ręcznie :-)
laLiga
Messi 116
Xavi 109
Figo 107
Alves 100
Joaquin 72
Ronaldo 71
Ibagaza 67
Iniesta 66
Munitis 65
Guti 60
Polecam: http://www.fcbarca.com/61746-okiem-kibica-asystenci-rodem-z-barcelony.html
5
ładna prowokacja
10
solidny w kreacji - tzn? (ostatnie podania, wrzutki, prostopadłe podania) - podaj przykłady
rozumie grę, umie wyklepać ? - tzn. Alves tego nie umie lub jak umie to nie klepie z Ivanem czy z Leo tak jak Vidal?
biega więcej od Alby?- jak na razie był jeden ostatni mecz gdzie poznał się z biegowej strony, jednak jakie to miało przełożenie na wynik, kreację sytuacji itd...
9
Zawsze możesz sam przetłumaczyć cztery pierwsze strony z gazet i nam zaprezentować.
2
Sympatia niekoniecznie, raczej walka z hejterami lub osobami które krytykują Alvesa nawet zza dobre mecze za nazwisko
1
Nie przetłumaczysz, zostaw to naprawdę nie ma sensu.
1
Zawsze pisałeś że obrońcę głównie ocenia się za grę w obronie, a ta nie była na 7,5. Kilka braków powrotów, złe wybicie i strata na własnej połowie, przegrany pojedynek i Bilbao miało sytuacje sam na sam, bo dał się ograć. Jednak za ilość odbiorów należy mu się pochwała. W ataku nic jednak nie zrobił, słabo się podłączał, ani jedno podanie w pole karne czy dołem czy górą (nawet niecelne), nie wychodził na obieg, kilka razy klepną z Neymarem w środku pola i potem już Neymar wszystko robił sam. Alba miał jeden drybling i to nieudany. Cóż takie w ataku zrobił. Zagrał poprawnie, ale w ataku bez jakiegokolwiek efektu, w obronie dobrze ale z kilkoma błędami. Co najmniej 7,5? Ok, to Twoja ocena.
2
Możesz podać stronę z tymi statystykami ?
1
Mówiłem, że nie uwierzysz :-)
1
Czekam gdzie bronię tutaj imigrantów molestujących kobiety.
To co napisałeś to pomówienie i trzeci raz proszę o wskazanie komentarza w którym bronie takich zwyrodnialców.
1
W tym wątku jest mowa o molestowaniu i gwałtach imigrantów Ty piszesz, że ich tu bronie co jest nieprawdą. Napisz, gdzie ich tu bronię, bo to co piszesz to jest oszczerstwo.
1
Nie sądzę, aby w obecnym świecie dałoby się zataić jakąś informację, co innego niepokojący jest fakt opóźnienia takiej informacji, co nie powinno się wydarzyć.
2
Możesz mi przybliżyć temat? Chodzi o tą naradę w Jachrance??
A tak na poważnie - jak napisze że rozmawiają o bezpieczeństwie, polityce i gospodarce to i tak nie uwierzysz.
0
A gdzie ja ich bronię ??
Nie wiem czemu mnie obrażasz?
1
Taaaaa, a oko saurona patrzy na wszystko...
1
No to się zdecyduj wybaczane czy zatajane? Bo to jest różnica. Przypadek jest dość podobny - Ty wprowadzasz w błąd o wybaczaniu gwałtów, oni spóźniają się z publikacja informacji o gwałtach. Jest w tym coś niepokojącego - faktycznie. Trzeba by sprawdzić media w poniedziałek 4 stycznia, jak ta sytuacja wtedy się przedstawiała (1 stycznia wolne, potem weekend więc wiele redakcji była zamknieta. ARD wtedy o tym nie informowała, ale inne media tak, jak również w środę inne niemieckie media np. „Frankfurter Allgemeine Zeitung” krytykował te media które nie informowały o tym. Spóźnienie poinformowania opinii publicznej to był oczywiście błąd i miejmy nadzieję że się nie powtórzy.