pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zawsze Ty mozesz podać, w meczach ligowych czy pucharowych takie statystyki praktycznie nie podaje żaden portal, jedynie w LM sa do znalezienia w raportach pomeczowych na stronie UEFA.
Co do Rakiticia to w ubiegłym sezonie grał ogólnie słabo, w tym gra dobrze. Grał slabo rok temu bo był "nowy", nie do konca rozumiał gre, nie zaaklimatyzował się za szybko, musiał sie dostosowac itd..., nawet w defensywie grał słabo, niby biegał dużo ale ustawienie wiele pozostawało do życzenia. Teraz wygląda to lepiej.
8
jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Miał słabą formę, większość zawodników ma słabszy okres w karierze, nikt przez średnio 15-17 lat kariery nie gra na swoim najwyższym poziomie i Iniesta mial taki dołek formy i nie ma co ukrywać. Bez sensu oceniać gry zawodnika sprzed 2 lat tym że się pozbierał, forma wróciła i gra teraz świetnie.
6
Cieszę się że piszesz fantastyczne, przynajmniej dostrzegasz jego świetną gre w linii spalonego.
10
"Wszystko oprócz podnoszenia bezmyślnie ręki. Nie widziałem jeszcze by sędzia zmienił decyzję przez protesty".
Rękę podniosło 6 zawodników Barcelony, TY masz pretensje tylko do jednego o bezmyślne podniesienie ręki, hmmmm
Dajesz przykłady Mascherano i Krychowiaka, Krycha nie gra na linii spalonego, Alves, Rakitic, Busi też w środku często nie odpuszczają, ale tu jest gra na linii spalonego w polu karnym. Zastanów się ile kartek uzbierał Krychowiak za faule a potem przenieść nieodpuszczanie Krychowiaka w pole karne a nie na środku boiska.
Zawodnik zastawił się Alvesowi, każdy ruch spowodowałby upadek zawodnika Las Palmas w polu karnym. Alves świetnie grał na linii z Mascherano, nikt się nie spodziewał że taki błąd zrobi Alba, a Albie takie błędy się zdarzają
19
Skoro drużyna godzinami trenuje poruszanie się w linii spalonego, to chyba logiczne że nie kryje zawodnika od bramki tylko zostawia go na pozycji spalonej, nie jego wina że inny złamał linię spalonego. Coi mógł zrobic będąc z tyłu zawodnika? Wskoczyc na plecy? Wślizg przez nogi ?
7
Nie ma ocen, ani pod meczem, ani w zestawieniu zawodników, jak również wciąż userzy mogą wprowadzać oceny.
http://www.fcbarca.com/mecz/4938/fc-barcelona-real-sociedad/oceny-za-mecz
15
ściach
Kiedy można się spodziewać ocen za listopadowe spotkanie ligowe które nie zostało ocenione? I jeszcze prośba, czy jak już będą te oceny czy może być do nich artykuł ocenowy i czy może się on ukazać? Jak pamiętam gdy był poślizg z ocenami po CF Villanovense to artykułu nie było. Można byłoby spełnić taką drobną prośbę :)
pozdrawiam
12
On zawsze jest najsłabszy. Nie musi nawet grać. On zawsze jest najsłabszy.
2
jasne, tylko nie wiem czy tu Cię nie usuną. Daj na Ramble :-)
3
kogo sobie PiS weźmie na celownik od razu dostaje łatkę antypolaka, szkodnika walczącego z patriotyzmem. Tylko PiS nie wie na czym polega patriotyzm, bo raczej nie na odwiedzaniu grobów Polaków w latach wyborczych. Wrogów PiS określa: zdrajcy, sprzedawczyki, gender, feministki, homoseksualiści, lewacy. PiS jedynie co robi to obsadza stanowiska swoimi ludźmi i niszczy państwo prawa. Nie dziwię się że jak mawiał Kurski ciemny lud to kupuje - żadma inna partia nie ma tak rozbudowanego systemu propagandy i żadna w taki (żdanowszczyzna) sposób nie posługuje się językiem.
2
likwidacji gabinetów politycznych - pomysł dobry, chociaż nierealny w obecnym układzie do zrealizowania
odpodatkowania pracy - tzn.?? nie rozumiem
zmiany systemu emerytalnego - utopia w obecnej rzeczywistości
Tu nie ma niewygodnych pytań, tylko brak czasu. Kukiz nie proponuje żadnego rozwiązania systemowego.
5
Zauważ że w Polsce jest idiomatyczny mariaż katolicyzmu z nacjonalizmem i nie chodzi o pielgrzymki kiboli na Jasną Górę.
W kogo miałby uderzyć? Mało masz wskazanych nowych wrogów narodu? Trzeba ich wymieniać? Przekaz jest bardzo jasny z obozu politycznego - kto nie znami ten przeciwko nam - liberałowie, lewica, socjaliści i wiele tego.
W katolicyzmie nie ma fundamentalizmu w czystej postaci bo można mówić o integryzmie, ale radykalizm jest. Nie mówię tu o Krucjatach Różańcowych, ale właśnie o wspólnocie nacjonalistyczno-religijnej .
5
Dla mnie ten rząd niszczy Polske, łamie prawo, lamie Konstytucje, zawłaszcza państwo i pewne symbole.
dla mnie różnica między PO a PiS to taka, że jedni to lenie co nic nie robili a drudzy niszczą Polskę - zarówno robią podziały w społeczeństwie, finansują własne mass media z przekrętów (SKOKi), Polska traci nie tylko wizerunkowo, ale politycznie, finansowo, gospodarczo.
To zaściankowa partia odwołująca się do średniowiecznej mentalności, z centralizmem , nowomową zbliżoną do PRLu (wiem o książce i 2 pracach magisterskich na temat porównawczy nowomowy Gomułki i PiS).
Poza tym zbliżenie PISu w programie do radykalizmu i nacjonalizmu w religijnej formie jest groźne, a ze względu na tematykę która jest podstawa moich badań naukowych wiesz że mam ku temu podstawy aby tak sądzić.
6
Bo żadna nie jest doskonała. Bardziej mówię o tym co mi sie nie podoba, to co mi sie podoba uważam za normalność. Jak ktoś rządzi dobrze tzn. rządzi normalnie a jak ktoś rządzi źle to jest to coś o czym warto pisać.
3
Odnosiłem się, pisałem że lenie i kilka złych rzeczy maja na sumieniu. Jednak nie niszczyli w taki sposób państwa prawa jak to robi PiS. Pamiętam lata 2005-2007.
6
NIe, bo kontekst wypowiedzi Kukiza miał charakter czysto seksualny.
"Nie dziwię się pani Joannie. Gdybym był na jej miejscu, marzyłbym (marzyłabym) o imigrantach w kontekście sylwestrowej nocy”.
Czy tu nie było podtekstu seksualnego w kwestii molestowania i gwałtów?
5
Po prostu nie lubię hipokryzji a PiS to partia która żyje z tego, dodatkowo niszczy Polskę, Kukiz za mało pokazał aby go jednoznacznie oceniać - moim zdaniem skończy jako przybudówka PiS , śmieszą mnie po prostu wpisy o Kukiz jakoby ta partia miała świetne propozycje - jak na razie oprócz JOWów których wprowadzenie byloby odwrotne do intencji i słów Morawieckiego o TK które było żałosne za bardzo nie wiadomo. Kilka propozycji to za mało. Polityka antyimigracyjna? jak na razie nam imigranci nie zagrażają i przez kolejne lata nie będą. Puste słowa.
Mam na tyle lat, że potrafie sam ocenić sytuację, nie jestem za PO jeśli sie o to pytasz.
5
Co ma jedno z drugim wspólnego?
Pokazujesz coś bardzo ekstremalnego i na tej podstawie próbujesz wobec mnie wyciągnąć jakieś wnioski. Trochę slaby przykład.
Czy stoi za tym jakaś idea? Mam tyle lat że nie rzucam się na modne hasełka wygłaszane dla publiki i staram się myśleć racjonalnie. Nie radykalizuję się w jedną lub drugą stronę.
4
Odniosła się do chamstwa, prostactwa Kukiza i głupot i mowy nienawiści wygadywanej przez Pudziana, który potem pokazał swoje buractwo w stosunku do HejtStop.
Przeglądałem program Kukiza i tam nic nie ma, brak konkretnych propozycji, mówi, że konstytucja mu sie nie podoba ale nic nie proponuje - widziałes projekt konstytucji autorstwa Kukiza? Propozycje Morawieckiego dotyczące TK były śmieszno-żałosne. JOWy jeszcze bardziej miały by wpływ n zmniejszenie pluralizmu i małe partie nie miałyby szans przebicia.
7
Hejtowała Pudziana? Bo wzywał do mowy nienawiści?
Pudzian pokazał że oprócz mięśni nie za wiele więcej posiada, a Kukiz to człowiek bez programu, którego hasłem o JOWach nabrali się niektórzy (nota bene Jowy jeszcze bardziej ugruntowywuje system niż jest działaniem antysystemowym). Wpis Kukuiza to chamstwo, prostactwo i seksistowski szownizm.
Czy pogróżki otrzymywała wcześniej czy po wpisie Kukiza nie ma takiego znaczenie jeśli chodzi o odbiór wpisu który posłowi nie powinien się zdarzyć.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
8
Zlot moich fanów, jak miło
8
Nie to świadczy jedynie o tym, że ludzie nie czytają tego co piszę, ale oceniają mnie po tym gdy broniłem (albo nie dawałem wyzywać) Alvesa w momencie największego hejtu,
Wytłumacz mi czego nie dam sobie powiedzieć, bo nie rozumiem. Jak Alves gra dobrze to go chwalę, jak gra źle to go krytykuję - powiedz czego nie dam sobie powiedzieć. Nie rozumiem.
Mówienie "ogólnie" to nie jest mówienie, bo nie wiem jak się odnieść do ogólnie.