pax

4

Zawsze Ty mozesz podać, w meczach ligowych czy pucharowych takie statystyki praktycznie nie podaje żaden portal, jedynie w LM sa do znalezienia w raportach pomeczowych na stronie UEFA.

Co do Rakiticia to w ubiegłym sezonie grał ogólnie słabo, w tym gra dobrze. Grał slabo rok temu bo był "nowy", nie do konca rozumiał gre, nie zaaklimatyzował się za szybko, musiał sie dostosowac itd..., nawet w defensywie grał słabo, niby biegał dużo ale ustawienie wiele pozostawało do życzenia. Teraz wygląda to lepiej.

pax

8

jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Miał słabą formę, większość zawodników ma słabszy okres w karierze, nikt przez średnio 15-17 lat kariery nie gra na swoim najwyższym poziomie i Iniesta mial taki dołek formy i nie ma co ukrywać. Bez sensu oceniać gry zawodnika sprzed 2 lat tym że się pozbierał, forma wróciła i gra teraz świetnie.

pax

6

Cieszę się że piszesz fantastyczne, przynajmniej dostrzegasz jego świetną gre w linii spalonego.

pax

10

"Wszystko oprócz podnoszenia bezmyślnie ręki. Nie widziałem jeszcze by sędzia zmienił decyzję przez protesty".

Rękę podniosło 6 zawodników Barcelony, TY masz pretensje tylko do jednego o bezmyślne podniesienie ręki, hmmmm

Dajesz przykłady Mascherano i Krychowiaka, Krycha nie gra na linii spalonego, Alves, Rakitic, Busi też w środku często nie odpuszczają, ale tu jest gra na linii spalonego w polu karnym. Zastanów się ile kartek uzbierał Krychowiak za faule a potem przenieść nieodpuszczanie Krychowiaka w pole karne a nie na środku boiska.

Zawodnik zastawił się Alvesowi, każdy ruch spowodowałby upadek zawodnika Las Palmas w polu karnym. Alves świetnie grał na linii z Mascherano, nikt się nie spodziewał że taki błąd zrobi Alba, a Albie takie błędy się zdarzają


pax

19

Skoro drużyna godzinami trenuje poruszanie się w linii spalonego, to chyba logiczne że nie kryje zawodnika od bramki tylko zostawia go na pozycji spalonej, nie jego wina że inny złamał linię spalonego. Coi mógł zrobic będąc z tyłu zawodnika? Wskoczyc na plecy? Wślizg przez nogi ?

pax

7

Nie ma ocen, ani pod meczem, ani w zestawieniu zawodników, jak również wciąż userzy mogą wprowadzać oceny.
http://www.fcbarca.com/mecz/4938/fc-barcelona-real-sociedad/oceny-za-mecz

pax

15

ściach
Kiedy można się spodziewać ocen za listopadowe spotkanie ligowe które nie zostało ocenione? I jeszcze prośba, czy jak już będą te oceny czy może być do nich artykuł ocenowy i czy może się on ukazać? Jak pamiętam gdy był poślizg z ocenami po CF Villanovense to artykułu nie było. Można byłoby spełnić taką drobną prośbę :)
pozdrawiam

pax

12

On zawsze jest najsłabszy. Nie musi nawet grać. On zawsze jest najsłabszy.

pax

2

jasne, tylko nie wiem czy tu Cię nie usuną. Daj na Ramble :-)

pax

3

kogo sobie PiS weźmie na celownik od razu dostaje łatkę antypolaka, szkodnika walczącego z patriotyzmem. Tylko PiS nie wie na czym polega patriotyzm, bo raczej nie na odwiedzaniu grobów Polaków w latach wyborczych. Wrogów PiS określa: zdrajcy, sprzedawczyki, gender, feministki, homoseksualiści, lewacy. PiS jedynie co robi to obsadza stanowiska swoimi ludźmi i niszczy państwo prawa. Nie dziwię się że jak mawiał Kurski ciemny lud to kupuje - żadma inna partia nie ma tak rozbudowanego systemu propagandy i żadna w taki (żdanowszczyzna) sposób nie posługuje się językiem.

pax

2

likwidacji gabinetów politycznych - pomysł dobry, chociaż nierealny w obecnym układzie do zrealizowania
odpodatkowania pracy - tzn.?? nie rozumiem
zmiany systemu emerytalnego - utopia w obecnej rzeczywistości

Tu nie ma niewygodnych pytań, tylko brak czasu. Kukiz nie proponuje żadnego rozwiązania systemowego.

pax

5

Zauważ że w Polsce jest idiomatyczny mariaż katolicyzmu z nacjonalizmem i nie chodzi o pielgrzymki kiboli na Jasną Górę.

W kogo miałby uderzyć? Mało masz wskazanych nowych wrogów narodu? Trzeba ich wymieniać? Przekaz jest bardzo jasny z obozu politycznego - kto nie znami ten przeciwko nam - liberałowie, lewica, socjaliści i wiele tego.
W katolicyzmie nie ma fundamentalizmu w czystej postaci bo można mówić o integryzmie, ale radykalizm jest. Nie mówię tu o Krucjatach Różańcowych, ale właśnie o wspólnocie nacjonalistyczno-religijnej .

pax

5

Dla mnie ten rząd niszczy Polske, łamie prawo, lamie Konstytucje, zawłaszcza państwo i pewne symbole.
dla mnie różnica między PO a PiS to taka, że jedni to lenie co nic nie robili a drudzy niszczą Polskę - zarówno robią podziały w społeczeństwie, finansują własne mass media z przekrętów (SKOKi), Polska traci nie tylko wizerunkowo, ale politycznie, finansowo, gospodarczo.
To zaściankowa partia odwołująca się do średniowiecznej mentalności, z centralizmem , nowomową zbliżoną do PRLu (wiem o książce i 2 pracach magisterskich na temat porównawczy nowomowy Gomułki i PiS).
Poza tym zbliżenie PISu w programie do radykalizmu i nacjonalizmu w religijnej formie jest groźne, a ze względu na tematykę która jest podstawa moich badań naukowych wiesz że mam ku temu podstawy aby tak sądzić.

pax

6

Bo żadna nie jest doskonała. Bardziej mówię o tym co mi sie nie podoba, to co mi sie podoba uważam za normalność. Jak ktoś rządzi dobrze tzn. rządzi normalnie a jak ktoś rządzi źle to jest to coś o czym warto pisać.

pax

3

Odnosiłem się, pisałem że lenie i kilka złych rzeczy maja na sumieniu. Jednak nie niszczyli w taki sposób państwa prawa jak to robi PiS. Pamiętam lata 2005-2007.

pax

6

NIe, bo kontekst wypowiedzi Kukiza miał charakter czysto seksualny.
"Nie dziwię się pani Joannie. Gdybym był na jej miejscu, marzyłbym (marzyłabym) o imigrantach w kontekście sylwestrowej nocy”.

Czy tu nie było podtekstu seksualnego w kwestii molestowania i gwałtów?

pax

5

Po prostu nie lubię hipokryzji a PiS to partia która żyje z tego, dodatkowo niszczy Polskę, Kukiz za mało pokazał aby go jednoznacznie oceniać - moim zdaniem skończy jako przybudówka PiS , śmieszą mnie po prostu wpisy o Kukiz jakoby ta partia miała świetne propozycje - jak na razie oprócz JOWów których wprowadzenie byloby odwrotne do intencji i słów Morawieckiego o TK które było żałosne za bardzo nie wiadomo. Kilka propozycji to za mało. Polityka antyimigracyjna? jak na razie nam imigranci nie zagrażają i przez kolejne lata nie będą. Puste słowa.

Mam na tyle lat, że potrafie sam ocenić sytuację, nie jestem za PO jeśli sie o to pytasz.

pax

5

Co ma jedno z drugim wspólnego?

Pokazujesz coś bardzo ekstremalnego i na tej podstawie próbujesz wobec mnie wyciągnąć jakieś wnioski. Trochę slaby przykład.

Czy stoi za tym jakaś idea? Mam tyle lat że nie rzucam się na modne hasełka wygłaszane dla publiki i staram się myśleć racjonalnie. Nie radykalizuję się w jedną lub drugą stronę.

pax

4

Odniosła się do chamstwa, prostactwa Kukiza i głupot i mowy nienawiści wygadywanej przez Pudziana, który potem pokazał swoje buractwo w stosunku do HejtStop.
Przeglądałem program Kukiza i tam nic nie ma, brak konkretnych propozycji, mówi, że konstytucja mu sie nie podoba ale nic nie proponuje - widziałes projekt konstytucji autorstwa Kukiza? Propozycje Morawieckiego dotyczące TK były śmieszno-żałosne. JOWy jeszcze bardziej miały by wpływ n zmniejszenie pluralizmu i małe partie nie miałyby szans przebicia.

pax

7

Hejtowała Pudziana? Bo wzywał do mowy nienawiści?

Pudzian pokazał że oprócz mięśni nie za wiele więcej posiada, a Kukiz to człowiek bez programu, którego hasłem o JOWach nabrali się niektórzy (nota bene Jowy jeszcze bardziej ugruntowywuje system niż jest działaniem antysystemowym). Wpis Kukuiza to chamstwo, prostactwo i seksistowski szownizm.
Czy pogróżki otrzymywała wcześniej czy po wpisie Kukiza nie ma takiego znaczenie jeśli chodzi o odbiór wpisu który posłowi nie powinien się zdarzyć.

pax

1

Komentarz usunięty

pax

0

Komentarz usunięty

pax

2

Komentarz usunięty

pax

2

Komentarz usunięty

pax

1

Komentarz usunięty

pax

1

Komentarz usunięty

pax

4

Komentarz usunięty

pax

1

Komentarz usunięty

pax

8

Zlot moich fanów, jak miło

pax

8

Nie to świadczy jedynie o tym, że ludzie nie czytają tego co piszę, ale oceniają mnie po tym gdy broniłem (albo nie dawałem wyzywać) Alvesa w momencie największego hejtu,

Wytłumacz mi czego nie dam sobie powiedzieć, bo nie rozumiem. Jak Alves gra dobrze to go chwalę, jak gra źle to go krytykuję - powiedz czego nie dam sobie powiedzieć. Nie rozumiem.
Mówienie "ogólnie" to nie jest mówienie, bo nie wiem jak się odnieść do ogólnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?