pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co konkretnie oznacza lanie ?
5
Dostanie miejsce Kolumba :)
4
Ok, rozumiem. Masz prawo do własnych opinii, tak jak inni mają prawo do ich oceniania lub do zapytania dlaczego masz taką a nie inną opinię.
6
Z Twojego wywodu i wytłumaczenia wyciagam pewne wnioski, popraw mnie proszę jesli się mylę.
Może bym mu uwierzył - ale mu nie wierzę
gdyby pod koniec tamtego sezonu nie było takiego targowania się w sprawie jego kontraktu - ale nie wiem czy było targowanie bo nie jestem jego agentem i szczegółów nie znam
To nic złego, że chce zarabiać więcej - ale nie wiem czy chce zarabiać więcej bo nie jestem jego agentem i szczegółów nie znam
ale niech nie zgrywa teraz takiego idealisty - ale nie jestem agentem
Hipokryta - mimo, że nie jestem jego agentem i nie wiem czy było targowanie się w trakcie kontraktu to nie zmienia faktu, że mam prawo negatywnie określać kogokolwiek.
To nie oznacza jednak, że nie mam prawa wyrazić swojej krytycznej opinii - mam takie prawo mimo, ze nie wiem czy moja opinia ma jakiekolwiek odzwierciedlenie w rzeczywistości bo nie jestem agentem i szczegółów nie znam
To że jest graczem ulubionej drużyny nie czyni go nietykalnym, nie jest świętą krową - więc mam prawo go negatywnie określać nawet nie mając ku temu podstaw.
popraw jeśli coś źle zrozumiałem
4
uwielbiam jak gdy zaczyna się dyskusja o Alvesu zaczynają się kłamstwa.
CdR 2011/2012
Decydujca bramka? To barcelona awansowała
Prosze bardzo
w pierwszym meczu Barcelona wygrała w Madrycie 2:1,
tu mozna się doszukiwac się błędu Alvesa, że nie pokrył Ronaldo, który jeszcze nawinął PIque który go zdążył pokryć a do tego Pinto puścił babola między nogami.
drugi mecz 2:2
bramka Ronaldo po błędzie Abidala i bramka Benzemy po błędzie Pique i poślizgnięciu się Puyola.
Gdzie tu bramka di Marii nie wiem, pewnie aby sie poratować argumentami przytaczasz inne spotkania albo inny sezon.
5
Masz jeden problem.
Nie ja rozpocząłem ten wątek. Więc jeżeli o czymś piszesz, czy kogoś obrażasz lub krytykujesz nie miej do nikogo pretensji jak ktoś Ci napisze - sprawdzam.
Wskaż gdzie w ubiegłym sezonie nie pokazywał miłości do futbolu? W trakcie asysty do Suareza dzięki czemu Barcelona wygrała z Realem, czy mając najwięcej odbiorów w lidze z wszystkich zawodników w lidze hiszpańskiej, w jedenastce ligi i ligi mistrzów.
Nie jestem zaślepiony, bo często go krytykowałem, ale jak widzę teksty nie mające poparcia w rzeczywistości to reaguje. Tyle.
3
Alves ma swoje grono antywielbicieli, krytykantów, hejterów którzy wychodzą przy każdym komentarzu na jego temat. Rok temu była moda na obraźliwe teksty o nim, teraz jest i tak lepiej.
5
Zaczynasz dyskusję o tym jaki Alves jest zakłamany (że wciska kit o miłości do klubu), a jak chcesz wyargumentować swoje przemyślenia zaczynasz zdanie od "bo może". Nie znasz ustaleń kontraktu, nie znasz czy były i jakie były rozmowy i innymi klubami, ale nie przeszkadza Ci wysuwać obraźliwe stwierdzenia wobec wieloletniego, zasłużonego zawodnika FC Barcelony.
Nie zrozumiałeś co miał Alves na myśli, wytłumaczyłem Ci i dalej nie rozumiesz. Nie chodzi że by grał za darmo, ale że pieniądze nie sa tym co go napędza w tym co robi.
5
Lubię precyzyjne określenia. Jak ktoś kogoś nazywa hipokrytą i to zawodnika ulubionej drużyny to chyba zna szczegóły.
7
ostatni sezon Guardioli
Alves
laliga i LM
14 asyst
2 bramki
6.5 odbiorów na mecz
Wystarczy wspomnieć jeszcze o bramce Alvesa przeciwko Realowi w samo okno bramki.
I Kupa Alvesa w ostatnim sezonie Guardioli
Wysil się bardziej następnym razem...
6
Ten sezon gra conajmniej dobrze - jak każdy z obrońców miał 3-4 słabsze mecze. Ubiegły sezon miał bardziej niż dobry, podobnie jak druga część sezonu za Martino.
6
A co mówił ?
5
A o co się targował , możesz przypomnieć?
Tzn. ile klub oferował, ile chciał Alves itd...
8
W co tu nie wierzysz ??
5
Nie o to chodzi. Jedni grają dla pieniędzy, inni grają dla zabawy, frajdy, emocji, oczywiście dostają za to też kasę. Alves widocznie nie gra dla pieniędzy czy to nie pieniądze są głównym powodem tego że gra i że gra w Barcelonie.
17
To jak inni dawali więcej to dlaczego nie przeszedł tam gdzie dawali więcej? Poza tym on raczej mało mówił o pieniadzach a głównie o braku szacunku.
3
Możesz mi wskazać gdzie de facto Konstytucja nakazuje zadłużanie sie u zagranicznych podmiotów?
Jeśli jak piszesz te projekty leżakują w zamrażarce to ktoś je do tej zamrażarki wkłada, czyż nie wybrańcy narodu wybrani przez naród?
Problem jest taki, że jeżeli ktoś ma inny, powiedzmy lepszy pomysł na Konstytucję to powinien ją zmienić a nie łamać dotychczasowej.
3
Bo np. demokracja jest wpisana do systemu prawnego, lub ustrój opiera się na demokracji.
5
Ja rozumiem podzielić się opinią. Jednak napisałeś coś co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, więc pytam po co?
Zasugerowałeś że KOD mający w nazwie obronę demokracji się jej sprzeciwia, bo ... krytykuje rząd łamiący prawo.
6
To po co napisałeś to co napisałeś ?
"Nie, najwięcej mówią o tym, że rząd powinien stawać w obronie konstytucji i jej przestrzegać". - to źle mówią ??
8
Nie odpowiedziałeś na pytanie ?
Sprzeciwiać sie demokracji czyli nie respektować wyników wyborów to jedno, a sprzeciwiać sie łamaniu prawa przez partię która do wyborów szła z innymi hasłami to drugie.
8
A KOD protestuje przeciwko wynikom wyborów ??
8
Jak rozumiem to prowokacja.?
3
Ortografia.
Mówię o opinii z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o dysleksji.
Pewnej net etykiety trzeba przestrzegać, błąd każdemu może się zdarzyć, ale bez przesady...
To nie była złośliwość, tylko dobra rada.
Gdybym chciał to bym Cię zgłosił, ale nie o to chodzi aby zgłaszać., ale dziwne jest to że mając czas na edycję tekstu to nie widzisz u siebie "móru złorzonego" .
4
Takie wpisy mogą być usuwane, chyba że wyślesz moderacji opinię z PPP. Pomyśl nad tym, bo możesz nawet bana dostać a tak będziesz miał "podkładkę".
12
Obecnie jeden rekord mnie interesuje który Messi mógłby pobić, nawet nie wiadomo czy jest osiągalny dla Leo. Oczywiście rekord Xaviego. Jednak tu wszystko w rękach Bartomeu. Messi musi przedłużyć kontrakt ...
3
http://www.fcbarca.com/65757-okiem-kibica-rakieta-jeszcze-nie-odpalila-houston-czy-mamy-problem.html
3
W ubiegłym sezonie jego rola systematycznie malała, zaczął grac lepiej od kwietnia, ostatnie 1,5 miesiąca sezonu. Analizuj grę.
3
Popatrz na wszystkie ponad 50 spotkań w ubiegłym sezonie.
13
Messi znowu człapał.
Pewnie mu się nie chce, może się wypalił, albo oszczędza się na Copa America.
http://www.fcbarca.com/66090-okiem-kibica-messi-znowu-czlapal.html