pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obejrzałeś powtórkę w zwolnionym tempie? Chcesz powiedzieć, że specjalnie przepuścił piłkę do strefy której nikt nie zabezpieczał, a Roberto musiał to wiedzieć bo on jest za tą strefę odpowiedzialny? Uważasz, że zrobił to specjalnie?
Zupełnie inaczej wygląda jak ktoś przepuszcza piłkę a zupełnie inaczej jak zrobi kiks i w nią nie trafi. Popatrz dokładnie na ruch nogą w zwolnionym tempie w 4.00
1
Może to Hustler a nie sport :-)
1
Przed kontuzją w analogicznym czasie grał gorzej
2
ok :-)
1
No tak, tylko jaki to pozytyw dla drużyny. Na plus doświadczenie, na minus zarobki, pamietajmy że do stycznia dojdzie 2 ofensywnych graczy Vidal i Arda, poza tym Messi i Iniesta powinni byc bez kontuzji, więc juz w tym systemie byłby 6-7 ofensywnym graczem, poza tym Sandro i Munir chociaż za wiele nie pokazują powinni mieć swoje szanse w ciągu sezonu, Villa zabierałby im nawet te drobne minuty. Niewiadoma to dyspozycja.
w sumie nie ma co dyskutować, bo to zwykła plota
6
Trochę nie rozumiem skoro Messi na rok zarabia prawie 17 milionów euro skąd te kwoty w złotówkach, wynikało by że zarabia troche ponad 3,5 miliona euro a nie prawie 17.
1
Tylko nie było tak, że on grał tylko na skrzydle, on wiele spotkań grał na szpicy i fatalnie pudłował, nawet jako skrzydłowy miał świetne sytuacje w polu karnym i znów pudłował. Możesz z tym argumentem wyjśc w stosunku do kluczowych podań czy asyst, ze teraz miał więcej takich zadań niz poprzednio, chociaż i to nie prawda, gdyż grając jako "9" lepiej zagrywał kolegom w Walencji czy Saragossie, niz jako skrzydłowy w Barcelonie. On dobrze się uwalniał, dobrze schodził ze skrzydło a gdy dostawał piłke na sam na sam to juz dobrze nie było.
2
Wiesz, że kontuzja nie miała wplywu na jego dyspozycję, bo w analogicznej liczbie spotkań po kontuzji grał lepiej niż przed kontuzją. Grał często na szpicy a często schodził ze skrzydła na środek ataku. On fatalnie pudłował w idealnych sytuacjach a piłki do partnerów często zagrywał nie w tempo. Może jako joker na ostatnie 10 minut byłby dobry, nie wiem, głośno myślę. Poza tym teza, że problemem Villi był Messi to... pozwól że nie dokończę.
1
Nie do końca sprawdził się u nas w swoich najlepszych latach kariery, a jako pół emeryt miałby się sprawdzić? Oj, nie wiem, po prostu się głośno zastanawiam.
4
Nie zgodzę się, bo Ronaldo ciągnął ten wózek - pamiętasz jaką formę miał Benzema albo Hiquain. Słabo grali a Ronaldo się wybijał i wątpię aby on był winny marności tytułów. Dopiero od 1-2 sezonów Real inaczej buduje zespół i są inne osobowości w nim. Jednak nie sądzę aby było tak, ze im więcej Ronaldo strzela tym częściej Real przegrywa.
0
Strzelanie bramek które maja na celu dać zwycięstwo zespołowi jest symbolem egoizmu/ On strzela ja dla siebie czy dla Realu?
2
ile ??
2
Nie zrozumiałes mojej wypowiedzi. Trudno
2
Pewnie będziemy dumni w styczniu.
19
A po mistrzostwach Alba, Pique, Iniesta, Busquets, Rakitic, Turan, Ter Stegen, może Roberto i inni jadą na tourne po Azji. I po tygodniu rozpoczną sezon. F. Logic
3
Wiem o co Ci chodziło. Tylko uważam że nie potrzebnie przy każdej wzmiance o Ronaldo pisze się o Messim. Messi jest jeden, najlepszy i nie ma porównania. Tu Ronaldo zdobył złotego buta za bycie najlepszym strzelcem i uważam, nie potrzebnie rozwijać wątek do najlepszego zawodnika. Jest strzelcem dostał wyróżnienie za strzelca i tyle.
6
Tylko gdy Messi zdobywał Zdobywał Złote piłki to w 2 na 4 przypadki miał też Złotego buta, a więc był strzelcem. Oczywiście zgodzę się, że Leo to dużo więcej niz strzelec i jest najlepszym piłkarzem, ale nie rozumiem, że z kolejna nagroda dla Ronaldo podkresla fenomen Leo. Messi zdobędzie Złota Piłke za wielkie mecze i tytuły które zdobył wraz z drużyną. Ich indywidualne statystyki niewiele się różnią. Dodam jeszcze że w 2013r. Leo dostał Złotego Buta a Złota Piłkę dostał Ronaldo, wtedy to Messi był strzelcem.
Może jestem nienormalny skoro gdy Leo był najlepszym strzelcem to brałem go za najlepszego piłkarza.
4
Po Twoim wpisie nie mogłem zasnąć, targały mną myśli o marności egzystencji na tym ziemskim padole.
3
Zgodza się, statystyki nie oddają rzeczywistości, tak naprawdę nawija przeciwników banalnymi zwodami i wypracowuje sobie sytuację
2
Niewykorzystane to jedno, ale jeszcze podania nie w tempo i fatalny drybling pokazuje Luis w tym sezonie w lidze - 8% udanych dryblingów mówi samo za siebie. 1 udany drybling na 6 spotkań i 14 prób
3
Ale są bardziej merytoryczne
3
A nie piszą na Rambli ?
27
Ale przynajmniej są na temat. Co z tego że byłoby teraz 500 skoro 450 byłyby o Miodowych latach, curlingu i pieczeniu mufinek :-)
2
Wiesz ta teza jest raczej pokazana w obiektywnych warunkach, tzn. przy tym samym kryterium czyli np. dla osób o podobnym wzroście.
1
thx
1
Jak wielokrotnie pisałem, ostatnie mecze Roberto były dobre lub bardzo dobre, ten akurat był słaby. Krytyczny błąd - to właśnie taki jak Pique czy Alvesa z Celtą, błąd skutkujący utrata bramki, po tym błędzie nie było już komu naprawić sytuacji - zostało jedynie strzelić Krohn-Deliemu do pustej bramki. Przy tej bramce może mówić o błędach Alby i Mathieu które doprowadziły do tej sytuacji, ale krytyczny błąd moim zdaniem popełnił Roberto.
Oglądałeś ta powtórkę w zwolnionym tempie z mojego linku
1
Robarto miał bardzo dobre 3-4 spotkania i zrobił wielki postęp, to oczywiste, pisałem o ostatnim meczu gdzie razem z Alba był najsłabszy. Wazne, że jest konkurencja
1
Zrozum tekst a potem się bulwersuj. Odpowiadałem na: "Masz rację - ta wyjściowa 5 to jest poroniony pomysł.Ocena powinna zaczynać się zerem (lub jedynką jak w szkole:))" Jesli ocena wyjściowa jest w tym przypadku jeden lub zero to normalne że za fatalne błędy bylyby oceny ujemne. Taki system ma portal piłkarski squawka. Potem paluch doprecyzował że jak zrozumiałem nie chodzi o ocenę wyjściową ale o zakres ocen gdzie zaczynałby bez oceny wyjściowej. Dlatego późniejszej wypowiedzi nie komentowałem bo ją doprecyzował. Jakby Ciebie cytować chyba to "proste jak produkcja gwoździa". Po co te nerwy?
1
To kto by grał? Za ostatni mecz ławka należałaby się Roberto i Albie bo byli najsłabsi.
13
Możesz wkleić ten tekst pod felietonem o Alvesie :-)
Będzie w ciągu trzech tygodni. Hejterka już wie i ostrzy noże :-)