pax

4

Jak ktoś chciałby porozmawiać o rehabilitacji Leo, zapraszam na La Ramble, usiądziemy przy Kolumbie i podyskutujemy, tutaj się nie da. Tam przynajmniej cisza i spokój, a tu jarmark tematyczny jak zawsze

pax

1

nie tutaj chciałem napisac :-)

pax

1

Co stoper czyli Pique robił w tym miejscu przy dośc wolnej akcji Sevilli? Co do całości odniosę sie pod ocenami

pax

1

tyle samo ile winisz Alvesa za pierwszą bramkę Nolito ?

pax

1

Uważasz, że Roberto popelnił błąd przy pierwszej bramce?

pax

1

OK, tylko to uzasadnij. Co takiego zrobił.

pax

1

No i ?? czyżbym gdzies pisał, że nie popelnił tego błędu? Jeden błąd w tym meczu. czy nie pisałem o tym błędzie pisząc tylko o statystykach. Czytaj i oceniaj ludzi z tego co napisali. Wskaz gdzie nie napisałem sensownej argumentacji w meczu z Celta i gdzie nie pisałem o jego błędzie?

pax

1

Może dlatego, że za bardzo go w tej obronie nie było? Może jest inteligentniejszy boiskowo, nie wiem.

pax

1

W tym meczu?
0 do 0
więc naprawdę czytaj komentarze bo dotyczą one tego spotkania

pax

1

Konkretnie co w tym meczu pokazał Roberto. Co pokazał np. w obronie? Dlaczego oceniasz mnie pod katem statystyk? Czy ja Cie oceniam i mówię jakie determinanty przyjmujesz do swojej oceny? Pytam po prostu w czym jeden był lepszy od drugiego, a Ty piszesz o mnie.

pax

2

Alves zagrał słabo, ale w czym Roberto był lepszy?

pax

1

nie odpowiedziałeś... nie wyjaśniłeś...

pax

1

A coś z argumentami ... tak bardziej merytorycznie a mniej personalnie.

pax

2

To był w pewien sposób odruch, pobiegł gdy nie wiedział jak sytuacja będzie wyglądać, bo biegnie juz gdy piłka jest w locie po strzale Neymara. Gdyby bramkarz ja "wypluł" przed siebie pewnie by uderzał a potem się zastanawiał czy był na spalonym czy nie, ale skoro piłka toczyła sie na linii bramkowej i sądził zapewne że wpadłaby do bramki to wolał nie robić wślizgu.

pax

1

Znowu o mnie , znowu personalnie, znowu o Alvesu.
Ja nie piszę o Tobie, nie pisze tu o Alvesu.

"Kilka udanych pojedynków" - w ofensywie 1 udany drybling, w defensywie zero odbiorów.

pax

4

Miał nadzieję że wpadnie do bramki, po odbiciu się od słupka musiał zmienic trochę kierunek biegu, jedynie rozpalczliwym wslizgiem mógłby ja próbowac wbic do bramki, watpie aby chciał blokowac obrońcę, a nawet jesli chcial to i tak jak pokazała akcja nie miał szans bo obrońca był szybszy do pilki. Wątpię aby on widział tego obrońcę, Pique cały czas patrzy tylko na piłkę i może dlatego nie skupia się na blokowaniu. Gdyby padła bramka od słupka zanim wybiłby obrońca to bramka zostałaby uznana nawet jesli Pique byłby "w okolicy" na pozycji spalonej. Nie chcę się wypowiadać czy błąd czy nie błąd, ale moim zdaniem nie jest to sytuacja do kategorycznych osądów.

pax

104

Piłka toczy się na linii bramkowej i z dużym prawdopodobieństwem wpadłaby do bramki gdyby nie obrońca. Pique ma prawo sądzić że był na spalonym bo z okolic muru wyszedł do piłki jako pierwszy i nie widział że za nim złamano linie spalonego. Przegraliśmy mecz więc można na niego nadawać. Mógł zaryzykować i wślizgiem spróbować wpakować ją do bramki. Ciekawe jakie byłyby komentarze gdyby wpakował piłke do bramki która zmierzała do bramki a odgwizdani spalonego "co za... po co ją ruszał i tak by wpadła". Nie będę go usprawiedliwiał ani na niego nadawał.

pax

1

Nie jest tak że krytykuję go za wszystko, nie winie go za bramki, mimo, że serwisy piłkarskie winią go za pierwszą. Nie zamknął strefy i całkiem prawa strona była pusta, ale zaryzykował i krył innego zawodnika, przy drugiej krył zawodnika który wrzucał i go odpuścił a akcja poszła "jego stroną" - tu tez go nie winie bo poszedł za zawodnikiem który szedł na obieg. Chodzi mi, że grał bojaźliwie na PO i był często spóźniony, a także się źle ustawiał, zbytnio podchodził do środkowej strefy.

pax

1

Które sytuacje wyczyścił? Miał 0 odbiorów, 0 wyczyszczeń (wybić) i 1 przechwyt (gdy leżał i zawodnik go nabił). Wrzutki Sevilli do 60 minuty szły równo z lewej i prawej po 6 z gry.

pax

1

TYlko że Roberto zagrał dobrze wczoraj gdy grał na pozycji Iniesty, na PO wczoraj grał bardzo słabo. Szanuję Twoje zdanie, ale napisz co on takiego wczoraj dobrze zrobił na PO. Jedna sytuacja w której przeciwnik go nabił i to wszystko. Zostawiał obronę i źle krył, źle się ustawiał. Jak masz inne zdanie to napisz, co i kiedy dobrze zrobił grajac na PO.

pax

1

Możesz wyjaśnić dlaczego Roberto najlepszy i najjaśniejszy? W defensywie bardzo słabo - nie patrząc na staystyki 0 odbiorów, 0 wybić 1 przechwyt i to w wyniku nabicia przez przeciwnika, w obronie wiecznie spóźniony i nieskuteczny. W ofensywie mało widoczny.

pax

1

Z brakiem dryblingu, brakiem brania odpowiedzialności i zmarnowaniem świetnych okazji ciężko było liczyć że da nam zwycięstwo.

pax

1

Każdy może mieć odmienne zdanie

pax

1

A coś na temat? Tak bez personalnych odniesień. Coś zgodnego z moim wpisem?
Gdzie tu podaję jakies statystyki? Gdzie tu jest cokolwiek o nieomylności?

pax

1

Roberto słaby mecz dzisiaj zagrał, Sandro się gubił, oprócz Neymara który zagrał bardzo dobre zawody to pozostali grali słabo lub przeciętnie, jeszcze jedynie Masche można wyróżnić.

pax

1

Powiedz mi co takiego fenomalnego zrobił w pierwszej połowie? 0 dograń w pole karne, 0 kluczowych podań, 0 przerzutów, 1 drybling i 1 zablokowany strzał. W obronie bardzo bardzo słabo. Popatrz jak skomentowałem, nie napisałem że ktoś zagrał dobrze, tylko że nie rozumiem zachwytów nad pierwsza połową Roberto.

pax

1

Zaklamane bo Ty tak mówisz.

pax

1

Też mam nadzieję, że więcej Ci się to nie powtórzy.

pax

1

To TY przecież skomentowałeś mój post i tylko personalnie, nie odniosłes sie do komentarza tylko pisałeś nie na temat. Kto tu się pogrąża?

pax

0

To po co komentujesz, skoro oprócz personalnego komentarza nie piszesz nic merytorycznego odnoszacego sie do mojego postu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?