pax

3

Jasne że to mega wynik. Wczoraj już o tym pisałem. Najlepsze jest to że on to robi z taką łatwością jak my oddychamy. Siatka wczoraj też śliczną też założył. Po prostu... Messi

pax

2

Czasem się nie zauważy, czasem coś autokorekta namiesza a czasem po prostu tak jak teraz pisząc z nowego aparatu tak wychodzi. Pan też wstukiwalem jako Pan a pokazało jako PAN. Tak się zdarza, chyba nie sugerujesz braku szacunku do Leo.

pax

3

Tylko na tej stronie zalogowany użytkownik nazywa ludzi bydłem i wie że nigdy za to nie dostanie bana. Jak chcesz popadać na temat polityki idź na onet, interie, fronde czy eurojihad.

pax

18

Panie redaktorze. Sam felieton dobry, fajnie że messi jest doceniany. Jednak pomylił PAN mapy: to co PAN dał jako mape przechwytów czyli skradzionych piłek to mapa dryblingow. Jeśli messi miałby 8 przechwytów w meczu w ciągu 30 minut to były rekord galaktyki.

pax

3

Te komentarze łamią regulamin w punkcie 2,3,4,7 i się dziwie że moderatorzy nic z tym nie robią.

pax

5

Większość nie dotyczy słuszności lub nie przyszłej kampanii Barcelony. Tylko imigrantów jako takich i ich przyjmowania w Polsce, oraz możliwość wyrażania rasistowskich postaw. To nie było przedmiotem newsa. Przeczytaj regulamin.

pax

4

Tu nie chodzi o cenzurę ale łamanie regulaminu serwisu

pax

11

Dziwie sie redakcji. Po raz kolejny pozwalaja na zalew nienawisci na serwisie i propagowanie ideologii pogardy. Bany i ostrzezenia byly dawane nawet za insynuaje ze ktos z redaktow moglbybyc nie obiektywny. Tutaj te same osoby wciaz zalewaja serwis rasistowskimi wpisami - pisza o ludzkim szrocie, arabusach, brudasach i nic sie nie dzieje. Czasem jakis wpis zostanie zdjety z afisza, ale po co skoro zaraz ta sama osoba pisze 5 takich samych.
Daleki jestem tu od oceny polityki imigacyjnej czy samych imigrantow czy Syryjczykow bo to nie temat na serwis pilkarski, nawet jesli news tego dotyczy.
Szkoda ze taki news daje ludziom mozliwosc propagowania swoich postaw politycznych, to nie swiadczy o newsie ale o tych ludziach. Redakcjo zrob cos z tym.

pax

2

Ciekawe, a może ustawić go w roli ofensywnego pomocnika przy nieobecności Iniesty, tylko że po prawej stronie?

pax

3

Ter Stegen powinien wyjść - chyba ma uraz po Atletic
Mascherano - nie pokrył Torresa a on powinien go trzymać
Alba - został na spalonym

pax

38

Messi - 30 minut 8 udanych dryblingów

Się nakręcił :-)

pax

12

Teraz jest dość spokojnie na GD. Mortal Combat był za czasów Mou i wtedy Puyol grał. Przypomnij sobie jak Ramos go pchnięciem powali w 90 minucie w Manicie po faulu na Messim.

pax

4

Pewnie skończy się tak że o każdym coś napiszę :-)

pax

14

Bóg futbolu to pewien skrót myślowy.
Przecież nie chodzi o to że jest doskonały, ale że potrafi robić rzeczy niesamowite.
Może jeszcze nazwanie Messiego Bogiem nazwiemy złamaniem 1 przykazania?
Ale szanuje Twoją opinię

pax

2

Pisałem już o Messim, xavim, fabregasie, Villi. To pewnie i o tej wymienionej dwójce kiedyś napiszę.

pax

1

Nazwisko autora to jedno, miejsce publikacji to drugie :-)
Zawsze dbali jednak o takie rzeczy. Ja raz dostałem uwagi za brak gdzieś znaków diakrytycznych, dlatego się dziwię, że "puścili|" niezredagowany tekst. Ogólnie tekst jest lekki, dobrze się czyta, choć mnie irytują w nim zbyt potoczne zwroty. Czytałem tu jednak słabsze teksty, więc oby następny był lepszy :-)

pax

1

Wiesz co, gość sam przyznaje się, że jego ojczystym językiem jest arabski. Może nie wszystko umie jeszcze "ubierać" w słowa, poza tym "polski język to trudny język". Fajnie, że pisze, bo sam się dokształca i ćwiczy. Dla mnie zdumiewające jest, że redakcja puściła niezredagowany felieton, co nie pamiętam, aby się zdarzyło. Ze zrozumieniem przyjmuję, że obcokrajowiec jest w stanie napisać 5 takich zdań, chociaż nie nazwałbym, ich zdaniami (bo powinny zajmować jedno-dwa zdania). "Z asysty w Berlinie. I za tego, ostatniego gola. Z pół metra. Dającego Superpuchar. Jakież zrządzenie losu". Ale jak redakcja to puściła?

pax

2

Na razie w redakcji jest to sprawozdanie z superpucharu i dwa felietony o Messim o "człapaniu" i o "wczesnych latach", teraz kończę trzy następne w tym ten o konfliktach i dwa o innych zawodnikach Azulgrany :-)

pax

2

Miało się pojawić tutaj, ale.... no właśnie, ale....

pax

5

Tak, razem z FCBP, napisałem sprawozdanie, wysłałem zdjęcia (wszystko prawie 3 tygodnie temu) ale wiadomo... pax.

To było uznanie zarówno za ogół, jak i za ten mecz, Pedro walczył w rewanżu za trzech .

pax

28

"Czas jednak pokazał, że ze składu wygryzł najpierw Meksykanina, później Titiego Henry, później samego wielkiego Zlatana Ibrahimovicia, potem Bojana. Villa? Sprzedany za jedną villę jak to się teraz przyjęło. Wyleciał też Alexis".

A wszyscy myśleli że to Messi stoi za pozbyciem się Henry'ego, Ibry czy Villi. A to jednak Pedro z tylnego fotela wygryzał wszystkich. Teraz już wiem wszystko.

pax

9

W superpucharze Hiszpanii, w ostatnim meczu w którym grał w barwach Barcelony całe Camp Nou krzyczało "Pedro Pedro Pedro". I był to jedyny zwodnik który dostał owację.

pax

5

Nie rozumiem tych wyzwisk, kibic to jedno prowokator to drugie.

pax

26

"Mniej-więcej" de Gea gra w Realu :-)

pax

1

Szkoda ze okiem kibica nie funkcjonuje.

pax

4

Zgodze sie co do diagnozy.
Trzeba cos z tym zrobic i z wpisami nie na temat.
Nie czat a stworzenie wlasnie miejsca na tematy poboczne ale zlokalizowane gdzies na stronie glownej ale niekoniecznie w centrum. Teraz tematy poboczne glownie podejmowane sa w artykule glownym.

pax

10

czat to zly pomysl bo mnogosc komentarzy by robila chaos, nie dawaloby sie nad tym zapanowac.

poza tym jest forum fcbarca gdzie mozna pisac na kazdy temat i tam jest dzial rozne - wiec jak ktos chce pisac o miodowych latach, imigrantach czy przepisie na kurczaka to ma tam miejsce.

tutaj sa komentowane okreslony wiadomosci podawane w newsach, felietonach wic jest to bezsensowne aby pod wpisem o grze turana i rakiticia pisac o terroryzmie czy serialach.



Redakcja w pewien sposob wiekszy nacisk moglaby polozyc na forum, bardziej go rozpropagowac, ale z usuwaniem komentarzy ma racje.

pax

1

asekurowac? On nie za bardzo to robi, a poza tym mial tyle groznych strat na wlasnej polowie w ostatnich spotkaniach, ze przydalaby sie tam asekuracja po jego stratach.

pax

2

Tylko ktoś tych rządzących wybrał. W Europie jest system demokratyczny, w odróżnieniu od większości państw BW lub Afryki.
Proponuje kontynuowac rozmowę na pw. bo tu jednak jest serwis o Barcelonie i dobrze byłoby pisac na ten temat.

pax

3

Skąd wiesz, że nie będą pracować? To taki sam pogląd jak w Niemczech, że każdy Polak to złodziej.

Sytuacja Europy Cię obchodzi. Super. Jak każdego. tylko to co się dzieje to wynik polityki europejskiej (ogólnie zachodniej) na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej. A imigranci to skutki tej polityki. To wojska państw europejskich przeprowadzały operacje zbrojne w Tunezji, Libii, Afganistanie, Pakistanie, Iraku w ostatnich latach. Brały udział w obalaniu przywódców. Każdy kij ma dwa końce.

Tu nie chodzi, aby pisać, że imigranci są dobrzy i że mają prawo do wszystkiego, tylko aby dostrzegać że to że są imigrantami to nie jest ich wina, a my (Europejczycy) przysłużyliśmy się do ich losu.



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?