pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oprócz busquetsa to oceny userow zgadzają się mniej-wiecej z moimi. Dobrze że userzy nie podniesli ocen Mathieu, rakiticiowi, suarezowi czy iniescie, co ostatnio bywa w modzie, a nie obnizyli Pedro czy pique.
1
Ją widziałem że trochę za dużo wdawał się w drybling i jeżeli ten drybling był prowadzony w miejscu to spowalnial akcje i odwracal się oddając do tyłu czy tracąc,ggłównie chodzi mi że jego dryblingi nie dawały niczego pozytywnego.
3
Dziwne jest też to że w tym newsie i ogólnie jeśli chodzi o ten mecz to o Alviesie napisałem jedynie cztery wyrazy krytykując go że za dużo kiwał? No, ale zawsze trzeba rzucić błotem :-)
1
Nie uczepiłem się. Wskaż gdzie go hejtuje? Piszesz że szuka prostopdałych zagrań - wskaż gdzie i kiedy? Przyspiesza na małej przestrzeni wskaż gdzie i kiedy? Nigdy nie wybielam Alvesa z słabych wystepów - wskaż gdzie i kiedy? Może Alves jest twoim Bogiem, ja tylko sprzeciwiam się wyzwiskom którymi zostaje obdarzony tutaj na forum.
Inieste lubię ale widzę jak gra i każdy co ma oczy widzi że od 1,5, roku jest cieniem samego siebie.
Ja go nie skreslam - wskaz gdzie i kiedy to robię, i mam nadzieje że odzyska forme.
1
Wola zwycięstwa? Mecz na wolnym biegu, pomoc slabiutka, nie więc kto pokazal serducho - iniesta rakiti messi , suarez? W nich woli zwycięstwa nie dostrzegłem.
5
Pomoc bez pomysłu na grę jak zawsze. Ustawili zamek hokejowy i podania w poprzek jak za martino. Mieli utrudnione zadanie bo atak był nie ruchawy, Suárez większość spotkania stał w miejscu, messi miał tylko zrywy, Pedro mało efektywnie ale przynajmniej się starał. Bardzo słaby mecz większości zawodników. Iniesta niczym nie zachwycił i po swoim kiksie został wygwizdany na camp nou, co było przecięciem ale kibice widzą jego formę.
3
Nie będę komentował ocen redakcji chociaż naprawdę byłoby co. Najsłabszy w obronie był mathieu a jego straty na własnej połowie to poziom barcy b. Iniesta po swoim strzale został wygwizdany na camp nou, a walecznosc pedro wynagrodzona owacją. Suarez stał w jednym miejscu przez 70% spotkania, rakitic z iniesta spowalniali prawie każdy atak, alves za dużo próbował kiwac.
2
Nie napisałem że cieszysz się że mógłem tego nie przeczytać ale że cieszysz się że mogłeś dołączyć do jazdy po mnie. Ta rozmowa nie ma sensu, ty nie widzisz czy nie chcesz zobaczyć że to nie były żarty.
3
Troche zawalil, bo mogl podejsc do jednego a methiu skoczyc do srodka, ale i tak Jeffecito byl wyrozniajacym sie.
2
Kogo bym wyroznil.
Mascherano i Busquetsa a takze Pedro za wielka wole walki, choc ta strata z pierwszej polowy nie powinna mu sie zdarzyc.
Kto na minus.
przedewszystkim Mathieu, potem Iniesta, Rakitic i Suarez. Mathieu za fatalne straty i podania, Iniesta i Rakitic za bezproduktywnosc w srodku pola i spowalnianie akcji, Suarez za czapke niewidke w pierwszej polowie i tylko drobne momenty w drugiej, no i Pique za glupote.
Powiem szczerze chlopaki trawy nie gryzli, a powinni.
8
Ok, dobra, koncze, trzeba ubarc barwy wojenne i ruszac do boju. Pomachac pomacham, ale tak czy inaczej sprobuje podeslac relacje z wyjazdu w ramach okiem kibica.
pozdrawiam i wiary w zespol zycze.
6
Tak, z Penya z Polski, dlatego nie ogladalem pierwszego spotkania bo bylismy w podrozy. Za 45 minut wyruszamy :-)
6
Przyrzekam, nie bede sie oszczedzal :-)
3
Za plecami tzn. z innym userem a nie bezposrednio ze mna. Gdybym ja teraz przy dowolnym temacie, newsie, felietonie zaczal z jakims userem obgadywac Ciebie byloby to za twoimi plecami. szkoda, ze tego nie rozumiesz. Zrozum, nie sledze ani twoich ani Boro wpisow, udalo mi sie w miare przypadkowo znalezc wpis Boro i twoj gdy robicie sobie uzywanie ze mnie. Tak, jest to za moimi plecami. Gdybym ja rozpoczal ten watek to co innego, a tu gosc pojechal po mnie Ty sie dolaczyles i sie cieszysz, nie wiedziales czy kiedykolwiek to przeczytam, ale nie przeszkadzalo ci to jechac po mnie. Kazdy moze to przeczytac, ale nie miales pewnosci czy ja to przeczytam. Jeszcze raz powtarzam, masz cos do mnie to pisz do mnie. Tak, to kwestia kultury.
14
Bedzie doping, bedzie dobrze, wiara przenosi gory. Pikniku nie bedzie.
2
Problem jest taki ze to ja zostałem wciagniety w dysuksje o .... mnie, nie ja ja rozpoczalem. Pierwszy byl Boro ktory jak widzisz milczy juz teraz , a Ty podchwyciles temat personalny juz po pol godzinie i pojechales z koksem, no bo czemu nie, zawsze jak kogos obrzucusz blotem mozesz powiedziec ze to na zarty. A ze ktos jest upierdolony, trudno, nie twoj problem, przeciez Ty tylko zartowales.
jak masz cos do mnie czy moich komentarzy to je komentuj i dyskutuj ze mna, a nie za plecami - to kwestia kultury.
2
Widzisz gdyby to byl zart to bys tak teraz nie pisal, pokazujac konkretne bezposrednie zarzuty wobec mnie. Wskaz gdzie ja pisze ze statystyki sa najwazniejsze.
ja tez podawalem sytuacje w ktorych zawinil i co z tego wynika. To nie byl zart a ty sie nakrecales podchwyciles nie zart a besposrednie obrzucanie blotem w uzytkownika co dalej kontynujesz. Piszesz klamstwa i tylko w ten sposob mozna traktowac twoje wpisy.
teraz prosze konkretnie gdzie upieralem sie ze statystyki oddaja CALA prawde skoro zarzucasz mi ze powinienem wiedziec ze nie oddaja calej. Dalej probujesz obrzucac mnie niepozytywnymi komentarzami a teraz zastanow sie czy dalej ma to forme zartu.
4
Doskonale wiesz o co ta spina i doskonale wiesz ze to nie byl zart. Sam zarzuciles mi wiele rzeczy, nieobiektywizm czy przesade, pisanie o jednym z zawodnikow TYLKO I WYLACZNIE negatywnych rzeczy co jest klamstwem.
Ironia nie jest zartem jest pokazanie pewnych negatywnych zachowan w sposob nie do konca w sposb "oficjany" ale w przesmiewczy.
Sam potraktowales wpis Boro bardzo powaznie podlaczyles sie do stygmatyzacji. Poza tym z tego co napisales to wlasnie jednoznacznie pokazujesz ze nie chodzi o zart tylko o konkretny atak na moja osobe. NIe pisz ze nie chciales nic konkretnego udowodnic bo chciales pokazac iz zawsze jestem nieobiektywny, szkoda ze w dyskusjach ze mna nie potrafiles tego udowodnic. Coz takie zycie, najpierw obrzuca Cie blotem a potem Ci powiedza ze to nie bylo bloto a oni wcale nie rzucali.
2
Ja psow nie wieszam, bo nie ogladalem pierwszego spotkania a co do drugiego chcialbym zobaczyc poprostu ich walke i ambicje i dlatego pisze ze wynik koncowy dwumeczu bedzie ciezko do odwrocenia to czasem wazniejsze jest pokazanie charakteru.
1
Komentarz usunięty
12
Mecz wygrac sie uda, odwrocic losy dwumeczu bedzie bardzo ciezko, ja bym chcial zobaczyc walke i ambicje. Cos co jak zespolowi nie idzie to sie nie poddaje a walczy. Wiadomo ze Bilbao wyjdzie mega zmotywowane i bedzie gryzc trawe, chcialbym aby ta trawe gryzki zawodnicy barcelony. Chce widziec mezczyzn a nie panienki, ktore juz przed meczem zrezygnowaly z odrabiania strat. Niech doping 80 tysiecy gardel ich poniesie.
4
Skad mysle ze chodzi o fame i nabijanie polecen?
10 godzin godzin przed Twoim komentarzem pusciles swoj pierwszy komentarz w podobnym tonie o mnie, ale wtedy zostal miniety bez echa z 1 poleceniem i bez komentarzy, wiec poodobny napisales 10 godzin pozniej wykorzystujac news o Alvesie i niezadowolenie grona userow na gre Alvesa w meczu z Bilbao sadzac i slusznie ze zyska wiekszy poklask.
"14 sierpnia 2015, 23:25
Komentarz na gorąco :).
Pax: Alves w żaden sposób nie zawinił, zagrał stricte taktycznie i ratował beznadziejną sytuację, według statystyk z portalu goal.com i tysiąca innych portalu, przebiegł ponad 30 km, zanotował najwięcej kluczowych podań i odbiorów".
Bez spin ;)"
I ten komentarz byl zartobliwy, przedstawiajacy mnie troche w krzywym zwierciadle, ale prawie nikt sie wtedy na tym nie poznal, dopiero jak go upiekszyles ale przesadziles i dodales teksty o zaklamanych statystykach, kibicowaniu Alvesowi, nadawaniu Alvesowi ZM to dostales polecenia od osob ktore tylko czekaja aby kogos rzucic blotem. Widze tylko i wylacznie probe zyskania poklasku skoro raz Ci nie wyszlo.
5
"Mój ironiczny komentarz podsumowujący formę oraz grę Alvesa od dobrych kilku lat, a jednocześnie brak obiektywizmu niektórych przy ocenie jego gry, nic w tym przypadku nie zmienia".
Skoro uwazasz gre Alvesa od kilku lat za bardzo slaba a ja jak piszesz wciaz go bronie wymyslajac rozne rzeczy to dlaczego wtedy nie piszesz swoje madrosci? Dlaczego wtedy nie wlaczysz sie do dyskusji, tylko
Uwazasz ze to: "Czekam na najwierniejszego kibica Alvesa, który niezwłocznie przytoczy tysiące przekłamanych statystyk oraz zachowań tego piłkarza podczas meczu, z których będzie wynikało, iż Alves nie tylko był najlepszym obrońcą bądź piłkarzem Barcelony na boisku, ale wręcz zawodnikiem wczorajszego meczu. Jak pisalem nie jestem kibicem Alvesa, po drugie wskaz gdzie pisalem ze Alves byl najlepszym zawodnikiem Barcelony, gdzie np. dalem mu ZM.
"Zrozum, że mój komentarz nie miał Cię ośmieszyć, ani obrazić, ale uzmysłowić Ci jak groteskowo z perspektywy otoczenia wyglądają Twoje - niejednokrotnie przesadzone - próby obrony Alvesa przed uzasadnioną krytyką, przy jednoczesnym niedocenieniu i zrzucaniu winnych na innych piłkarzy". Czy jeßli chciales mi cos uzmyslowic, cos mi podpowiedziec a nie osmieszyc czy obrazic wyslalbys to w pw a nie na forum?
4
Widzę również że zawlaszczyles sobie monopol na prawdę, czego ją nigdy nie zrobiłem. Piszesz imieniu wszystkich użytkowników a na pewno wszystkich z długim stażem. Piszesz: każdy ze starszych stażem użytkowników potwierdzi, jak groteskowo z perspektywy otoczenia.
Znasz więc wszystkich userow i całe otoczenie - gratulacje.
Czy mam rozumieć że to też było żartobliwy tekscik?
8
Tylko rotacje byly na jesieni a wtedy Barca nie byla pierwsza w lidze a i w LM nie wygladalo ze odniesie sukces. Gdy zaczal grac jeden sklad przyszly sukcesy.
2
I jeszcze jedno nie kibicuje Alvesowi tylko Barcelonie.
wczesniej "wykaz" a nie wykarz :-)
moj blad
5
Tylko trzeba umiec sie nimi poslugiwac i jeszcze zrobic to inteligentnie. Gdyby miala to byc forma zartu to tekst bylby dowcipny, krytyczny ale wlasnie ironiczny zarzut o klamstwa przy statystykach nie sa ani ironia ani sarkazmem.
niektorzy wola czytac inteligentne teksty a inni wola przyklaskiwac kazdej wypowiedzi byleby obsmarowac kogos.
4
Skoro krytyka jest przesadzona to jak mam go nie wybraniac, kibicuje Barcelonie a to jeden z jej najwazniejszych zawodnikow? Dobrze wiesz, ze posluguje sie konkretami w kazdej dyskusji, nawet naszej ostatniej, tu zostalem posadzony np. o podawanie klamstw odnosnie statystyk. Wiesz, ze nigdy nie uciekam od dysksuji, jak pisze cos o Alvesie to kazdy moze to skomentowac i zarzucic mi nierzetelnosc, zle ocenianie sytuacji, wykazac moje braki merytoryczne i podawanie zaklamanych statystyk aby go wybielic. Jak widzisz tu niczego takiego nie bylo, oprcz kolejnego przyklejania latki i to w ramach przypuszczen ze trzeba napisac tekst krytykujacy paxa bo pewnie bedzie bronil za mecz z Athletic Alvesa. Niestety nic takiego nie nastapilo.
5
Wskaz kiedy nie wypomnialem bledu Alvesa jesli takowy popelnil. Albe chwalilem w listopadzie-grudniu, potem juz gral duzo slabiej. Posluguj sie konkretami w dyskusji.
4
Nie obrazam sie co nie oznacza, ze Twok komentarz byl zartobliwy. sam przyznales ze byl krytyczny, tylko pytanie co krytykowal?
Skoro uwazasz ze krytyka Alvesas byla uzasadniona a ja go bronilem przed UZASADNIONA krytyka to czemu wtedy nie komentowales mojego postu, tylko jestes odwazny wtedy gdy ja niczego nie skomentowalem, a Ty sobie uzywasz tylko swoimi dywagacjami?
"Co do Twoich statystyk oraz ich wiarygodności to mam oczywiście swoje zdanie, ale nie mam ani ochoty ani czasu na zabawę w ich weryfikowanie i udowodnianie, że są takie i owakie". Przeciez pisales ze sa zaklamane - najpierw to wykaz a potem kogos oskarzaj o podawanie falszywych statystyk.
Zrozum, co innego zart a co innego oskarzenie o brak obiektywizmu (przez kilka miesiecy wstawialem swoje oceny), klamstwa przy statystykach.
Masz coß do mojego postrzegania i analizowania to wykarz to a nie oskarzaj bezpodstawnie.
pozdrawiam