pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie traktuje wszystkiego powaznie, nawet smiałem sie bo kiedys był nawet mem na moj temat.
Tu akuratnie nie bylo to smieszne i nawet poczatkowo uzytkownik Boro wyjasnial czy bylo czy nie bylo to zartem, wiec teraz nie rozumiem troche tlumaczenia go.
3
Nic nie zrobisz, jak widzisz wystarczy napisac cos niepochlebnego o innym userze i juz sie ma polecenia. O Tempora o mores!
Nie przejmuj sie to swiadczy tylko o nich :-)
7
Dziekuje za miłe i jak widze odwazne słowa. Jak widzisz ja jestem atakowany za to ze nie pozwalam hejtowac i wyzywac gracza Barcelony, ty juz masz atak na siebie za to ze bronisz mnie.
pozdrawiam i nie dawaj sie hejterom :-)
8
Widzisz jakie to proste, wystarczy że obsmarujesz innego usera i już pobiles 9-krotnie swój rekord poleceń. Szkoda, że nie napisales niczego merytorycznego. Bo nigdzie nie napisales że nie miałem wczesniej racji. Tylko że czekasz aż będę go bronił po meczu w którym jak piszerz zagrał źle ale to nie nastąpiło. Twój cały komentarz jest tylko nie merytoryczną próba zaatakowania innego usera i nabicia sobie poleceń. Nic więcej, pustka.
10
Widzę że robisz sobie używanie i nabijasz sobie propsy. Fajnie. Muszę cię z martwić ale odnoszenia personalne to nie moja działka. Bardziej skupiasz sie na mnie niz na meczu. Szkoda tylko że swojego zdania nie potrafiłes wyrazić po ostatnim meczu z Sevillą. Jak i we wcześniejszych dyskusjach. Zmartwie cię i nie odpowiem ci merytorycznie na twój osobisty post. Nie ogladalem meczu i od 24 godzin nie pisalem komentarzy bo po prostu byłem w podróży. Ja krytykuje każdego alvesa też, wystarczy sprawdzić moje wpisy a że go bronie przed hejtami i wyzwiskami to jak widać dla ciebie przestępstwo. Widzę po komentarzach że Alves zagrał źle. Pewnie czekales aż zaczne go bronić aby mnie zaatakować a tu dupa, nie było mojego komentarza, więc postanowiles zaatakować i zarzucić mi coś co dopiero twoim zdaniem miałbym zrobić, czyli przytocze jakieś przekłamane statystyki. Skoro nie udowodniłes mi że gdzieś przytaczam kłamstwa w statystykach to jak widać na swoim kłamstwie i przypuszczeniach budujesz swój komentarz. Żałosne, ale polecenia najważniejsze.
14
to do wieczora jest "z sensem" :-)
2
Tylko 9? Chyba musial w pierwszej minucie czewona kartke dostac zaraz po bramce samobojczej. W innym przypadku conajmniej 9.5
2
Alves 1, Rakitic 10 - dozywotnio :-)
1
Pamiętaj o redakcyjnym pluralizmie. Nie każdy redaktor tak samo patrzy na spotkanie. Alves nie zawalil przy drugiej i trzeciej bramce.
1
A sektor był odstawiony, asekurowany? Przy trzeciej bramce Alves z rakiticiem wymienili się pozycjami. Wina alvesa że rakiticia sobie nie poradził? To tak jako za 4 bramkę winic pique bo padła z jego strefy.
7
hunter jak zwykle w formie. lekkie pioro i przyjemny, pozytywny tekst z celnymi uwagami, bez niepotrzebnego zgadywania taktyki lucho i pastwienia sie nad zawodnikami. super.
1
Alves mial slaby sezon 2012/2013, sezon 2013/2014 byl lepszy, jesien jeszcze dosc przecietna, ale wiosna 2014 byla juz w jego wykonaniu dora. Cignl z Messim i czesciowo Alexisem caly zespol
5
Ocen z natury od miesięcy nie komentuje, więc to do ocen zbytniego komentarza nie będzie, chociaż jestem raczej pozytywnie zaskoczony.
Jedyna uwaga co do opisu to wiadomo o kogo chodzi: "Do tego tuż przed faulem Mathieu za ostro zaatakował rywala, stracił równowagę i tym samym otworzył lewą flankę Sevilli - kolejny błąd do kolekcji".
Flanka nie była otwarta a na pewno nie otworzył ją tracąc równowagę. Alves był na prawej obronie krył Konopliankę, jednak gdy Tremoulinas wszedł na obieg a za nim Rakitic to Dani wymienił się pozycją z Ivanem i podążył w kryciu za Konoplianką który schodził do środka, gdy Alves zaatakował Konpoliankę to on ułamek sekundy wcześniej oddał piłke do Banegi a ten do Tremulinasa. Utrata równowagi przez Alvesa nie miała wpływu na kontynuację akcji przez Sevillę i braki w kryciu Tremulinasa przez Rakiticia którego przecież przejął. Tu nie było błędu.
1
Po pierwsze - Wskaż gdzie stosuję wjazdy indywidualne?
Po drugie - Jak używasz mojego cytatu i piszesz do mnie pisz proszę pod moim komentarzem, nie wiem potem gdzie mam szukać odpowiedzi Twojej.
1
Nikt nie dał mu prawa i nikt nie wie czy nie wracał bo tego nie było w kadrze, a kkontra rozpoczęła się gdy Alves wbiegał w pole karne przeciwnika więc miał kilkadziesiąt metrów do powrotu.
Wiele newsów, wpisów omijałem i omijam, co innego wpisy redaktorów które mają wpływ na wiele umysłów i kształtują wiele młodych postaw. Dlatego reaguje, bo oni sami nie wiedza jaka tak naprawdę może mieć moc sprawcza ich tekst na tym portalu.
2
Myślę, że nie raz będzie możliwość podyskutowania, czy asekuracja to puste słowo czy nie, więc kiedy wracasz?
1
Ne (cały) felieton jest o nim ale co wiemy o nim po felietonie :-)
Lubie jak jest konkretnie krytykowany za coś co robi źle
2
Taka jest taktyka Barcelony od 7 lat. Jak Alves czy Alba ida do przodu wtedy obrona się rozciąga i stoperzy grają szerzej a niżej DP, czasem DP schodzi na którąś stronę obrony, czasem robi to środkowy pomocnik. Taka jest taktyka Barcelony że boczni obrońcy podłączają się do ofensywy, nie da się być w dwóch miejscach jednocześnie. Można potem biec do obrony po stracie, nie zawsze się zdąży bo piłka jest szybsza nawet od Usaina Bolta, dlatego ktoś przeważnie jest w tej strefie. Taka taktyka. Gdyby nie taka taktyka Alves nie byłby czwartym najlepiej asystującym zawodnikiem wszechczasów w lidze hiszpańskiej.
2
Może aż tak to nie, ale moim zdaniem założenia dwóch felietonów w pewnych miejscach się wykluczają.
Felieton 1.
Rakitić dobrze że asekuruje Alvesa.
Felieton 2.
Wina Alvesa że Rakitic go musiał asekurować i sobie nie poradził.
8
Oby Messi wyprzedził Maestro, ale do tego trzeba przedłużyć mu kontrakt.
2
Co wiemy po tym meczu i komentarzach userów, redaktorów z canal+ i felietonie na temat Alvesa?
To, że nie powinien ruszać się z własnej połowy a nawet z prawej obrony ani na centymetr bo żaden inny zawodnik - Busquets czy Rakitic go nie potrafi zastąpić. Nawet jak są w tej strefie boiska to skutecznie nie asekurują Alvesa a czy są czy ich nie ma odpowiedzialność i tak spada na Daniego, bo jedynie przebywania w tej strefie nie można nazwać asekuracją.
Dla jednych kolejny kamień do ogródka przeciwko Alvesowi dla innych przeciwko Busquetsowi czy Rakiticiowi a dla jeszcze innych przeciwko Lucho który dał Rakiticiowi niby zadania defensywne których nie potrafi wykonać a Alvesa ustawił wyżej.
1
Oprócz 2 bramki gdzie właśnie on grał klepke z Messim i wychodził mu na pozycję w polu karnym a Messi zaliczył stratę to przy których jeszcze bramkach Alves nie wypełniał zadań defensywnych?
1
To Bartra zawalił z której strony sytuację przy bramce, albo Mathieu przy strzale na trzy minuty przed końcem dogrywki Ramiego?
1
Tu nie o to chodzi, ale w meczu redaktor na canal + powiedział dwa zdania, zostały one powtórzone w tym felietonie i zaczyna się to co było w zeszłym roku, nie tak jak było wtedy. Alvesa za to spotkanie można i trzeba krytykować, ale lepiej aby była to uzasadniona krytyka. Moim zdaniem ani przy drugiej ani przy trzeciej bramce winy nie ponosi, już bardziej widziałbym część winy przy czwartej, gdzie Bartra popełnił błąd, ale bramkarz mógł spróbować podanie przeciąć, a Alves mimo niespodziewanej sytuacji jakoś zareagować na uciekającego Ukraińca, interwencja mogłaby zakończyć się bramka samobójczą ale mógł przynajmniej spróbować coś więcej.
Po prostu chciałbym aby nie tylko Alvesa krytykować za to co robi źle ale każdego, a nie jechać po kimś bo wiadomo jaki jest.
To nie jest wytłumaczenie, bo bym go tłumaczył gdybym uważał że np. przy trzeciej bramce był winny i starał się go wytłumaczyć, ale moim zdaniem nie był, poszedł za zawodnikiem, Rakitic wszedł w jego strefe obronną i zostawił zawodnika którego przejął.
Mi właśnie o to chodzi jak krytykować to konkretnie za coś, za konkretna sytuację, zachowanie a nie powtarzać po kims bzdury bo tak powiedział redaktor z TV.
1
Tu nie chodzi o emocje. Krytykujesz kogoś za coś, ja się tylko pytam dlaczego. Tu nie chodzi czy go lubię czy nie, tylko chcę znać zdanie innych a przede wszystkim argumentację. Gdy ja odpowiadam, pokazuje jak układała się akcja to piszesz że nie ma sensu kontynuować dyskusji :-)
2
tzn.??
Przy akcji na 4-2 Alves najpierw uratował piłke żle podana od Rakiticia, potem miał kolejny porzechwyt i poszła klepka z Messim i co sił pognał na obieg Leo. Wchodził w pole karne przeciwnika gdy podanie Leo do Alvesa przejął obrońca i uruchomił szybki atak że w ciągu sekundy piłka była na połowie Barcelony. Prawą obrone ubezpieczał Busquets który się nie popisał. Nie wiesz czy nie było powrotu Alvesa bo akcja Sevilli była na tyle szybka że nawet ewentualny powrót nie byłby widziany w kadrze.
Przy karnym to Alves był w obronie, tylko że rakitic przejął tremulinasa i zamienili się pozycjami i rakitic go odpuścił.
Napisz co robili w tych akcjach Rakitic i Busquets? Po co byli w tym miejscu skoro nie asekurowali, nie przeszkadzali, dali wrzucać, więc co tam robili?
2
Wysnułeś taki wniosek po jednym meczu?
Z których sytuacji wyciągasz taki wniosek?
2
Witam
Pozwolę sobie na mały off top, bo redaktorzy rzadko udzielają się w komentarzach, więc jak już jednego dorwałem:-) . Ostatnio kilka osób pokazywało mi i pisało do mnie o jakiś propozycjach do portalu (aby poparł, czy wyraził opinię itd...), dobre czy złe to nie o to chodzi. Mam pytanie: czy jest możliwość taka jaka była chyba w zeszłym roku, że userzy pisali swoje propozycje odnośnie działalności portalu. Wtedy był chyba taki ogólny news z podanym mailem. Może teraz warto byłoby zaproponować userom aby coś nowego zaproponowali. Nie chodzi o jakieś narzucanie, tylko zwykłe propozycje, może coś z tego by wynikło na dobre. Ja bym do samych propozycji właśnie dał newsa z możliwością tylko rozpoczynania wątku bez komentowania, wtedy nie byłoby tu dyskusji tylko same propozycje, bo dyskusja przecież byłaby w waszym gronie redakcyjnym.
1
Mógł nie widzieć że do jednego podbiegł już Pique więc stał kryjąc na radar, chociaż powinien szybciej zareagować na Tremulinasa. Tak czy inaczej nie widzę tu wielkiej winy Alvesa.
1
tzn. ? jak.
Nie pisze że zagrał dobrze, ale co mu konkretnie zarzucasz?