pax

0

Nie chciałem pisać w sposób nie uprzejmy, ale podarowałbyś sobie jedno zdanie.

"Szukasz powodu do wszczęcia awantury kolejnej?"

Nie ja przez ostatnie miesiące wszczynam awantury tylko redaktorzy tego serwisu, to że się umiejętnie bronię od ataków, zaczepek, oskarżeń i prowokacji wielu redaktorów to jest wszczynanie awantur? więc usilnie przepraszam skoro moja obrona jest traktowana jako wszczynanie awantur. Składam więc samokrytykę, postaram się poprawić i dawać robić z siebie wielbłąda, pozwalajac redaktorom na atakowanie mojej osoby.

A w którym miejscu szykanujemy zawodnika taką stroną? Czy piszemy tam, że to jest Busquets....

NIe, to Obi wan Kenobi

"Czy piszemy tam, że to jest Busquets, który zawsze tak gra".

Nie bo to byłoby jawne złamanie 3 punktu regulaminu. a za to są bany. więc samo przez się rozumie, że tego oficjalnie nie możecie tego napisać.

"W jaki sposób napis "Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy strony, które szukasz" miałyby odnosić się do zachowania piłkarza?"

Skoro zachowanie piłkarza nie ma nic wspólnego z napisem i sytuacją z błędem 404 to po co ten Busquets tam jest? To Ci zagwozdka?

pax

2

ja na to patrze pod kątem właśnie codziennego wyświatlania się tego samego gifu. Jako prima aprilisowy żart potrafiłem to zrozumieć, ale powtarzanie tego samego dla mnie jest irytujące.
Pamiętaj tez, że nie każdy ma tu swój rozum jak piszesz i wielu powiela pewne stereotypy podsunięte przez innych.

pax

1

Gdy często jesteś na stronie to masz powiadomienia o nowych newsach, wchodzisz na niego a on jeszcze się nie załadował i wtedy wyskakuje Busquets.

pax

1

nie, nie piszę że opóźniają ładowanie strony, ale sama kwestia z przypominaniem setki razy zachowania Busquetsa sprzed 6 lat i uważanie tego za coś "fun", dla mnie jest niezrozumiała. Ale to moje zdanie.

pax

1

uważasz że nie jest irytujący i budzi pewien niesmak ?

pax

1

obrałeś zły kierunek :-)

pax

1

To jest celowe, redaktor naczelny pisał że to ma pokazać coś humorystycznego.

pax

1

pax 0
2 minuty temu
Mam pytanie do userów

1. Czy wyświetlanie setki razy zawodnika Barcelony na stronie 404, łapiącego się za twarz i oczekującego reakcji sędziego jest właściwa dla strony kibiców FC Barcelony, wiedząc, że na tą stronę wchodzą nie tylko kibice Barcelony?

2. Czy pokazywanie tego wydarzenia przy każdym ładowaniu każdego nowego newsa czyli kilkanaście razy dziennie i kilkaset w tygodniu jest humorystyczne czy irytujące?

3. Czy takie obrazek powinien być stałym elementem ładowania się nowych newsów na stronie przez kolejne tygodnie i miesiące?

4. Czy wyświetlanie tego obrazka kilkaset razy tygodniowo na stronie fcbarca.com pokazuje dystans do siebie i kibicowania Barcelonie czy źle pojętego poczucia humoru?

5. Czy wyświetlanie w niezbyt korzystnej sytuacji po kilkaset razy zachowania zawodnika może doprowadzić do negatywnego jego odbioru przez userów?

6. Czy chciałbyś zmiany tego obrazka np. na wrzutkę Alvesa, samobój Alby lub Mascherano, kiks Valdesa, pudło na pustaka Villi, Sancheza itd...?

Bardzo proszę o odpowiedź lub komentarz

pax

4

Mam pytanie do userów

1. Czy wyświetlanie setki razy zawodnika Barcelony na stronie 404, łapiącego się za twarz i oczekującego reakcji sędziego jest właściwa dla strony kibiców FC Barcelony, wiedząc, że na tą stronę wchodzą nie tylko kibice Barcelony?

2. Czy pokazywanie tego wydarzenia przy każdym ładowaniu każdego nowego newsa czyli kilkanaście razy dziennie i kilkaset w tygodniu jest humorystyczne czy irytujące?

3. Czy takie obrazek powinien być stałym elementem ładowania się nowych newsów na stronie przez kolejne tygodnie i miesiące?

4. Czy wyświetlanie tego obrazka kilkaset razy tygodniowo na stronie fcbarca.com pokazuje dystans do siebie i kibicowania Barcelonie czy źle pojętego poczucia humoru?

5. Czy wyświetlanie w niezbyt korzystnej sytuacji po kilkaset razy zachowania zawodnika może doprowadzić do negatywnego jego odbioru przez userów?

6. Czy chciałbyś zmiany tego obrazka np. na wrzutkę Alvesa, samobój Alby lub Mascherano, kiks Valdesa, pudło na pustaka Villi, Sancheza itd...?

Bardzo proszę o odpowiedź lub komentarz

pax

1

Jasne. Mi nie chodziło o wszczynanie wojny, a jedynie własne zdanie.

pax

1

NIe nie musi. Po prostu Twój tekst o sugerowaniu że dla Alvesa liczy się tylko kasa uważam, że nie był lekko mówiąc właściwy.

pax

0

Przejrzałem ostatnie 5-6 newsów o Alvesu i pod każdym piszesz to samo i każdy z ostatnich 5-6 newsów o Alvesu jest przez Ciebie komentowany. Piszesz ciągle O obniżeniu mu pensji o kontrakcie nie przekraczającym dwóch lat i o tym że ta sytuacja jest nużąca.

Tutaj jest chyba Twój najbardziej dosadny tekst, wprost sugerujacy że dla Alvesa nie liczy sie klub tylko grubość portfela.

pax

1

Wiemy, że o niego chodzi. Codziennie to samo piszesz po kilka razy. Nikt nie mógłby pomyśleć że mogłoby chodzić o kogoś innego.

Skoro Alves ma dużo lepsze oferty na stole a wciąż czeka aby Barcelona zaproponowała godziwą ofertę to chyba nie chodzi tylko o kasę. Jest jeszcze szacunek.

pax

2

Dystans to mógłby być gdyby negatywny bohater się zmieniał co pewien czas i jakby się nie wyświetlał dziesiątki czy setki razy u dziesiątek czy setek userów przez kilkanaście dni.

pax

0

Kiedyś kilka razy o tym pisałem w stosunku do redakcji oceniającej, mimo że nie jest do końca rozmowa na "otwartym kanale". Wasz portal ma dużą oglądalność, kształtuje umysły i wyznacza pewne normy. Pomyślcie, żeby czasem nawet według Was coś "humorystycznego" nie zostało opacznie zrozumiane. Jest wiele osób które dopiero od tygodni czy miesięcy kibicuje Barcelonie i jednym z głównych Waszych przekazów ma być negatywne pokazanie Busquetsa setki razy? Wy wyznaczacie trendy, pokazujecie kto jest cool a kto nie. To przywilej ale i odpowiedzialność.

To z Busquetsem zrozumiałbym jako mało śmieszny suchar mieszczący się jeszcze w ramach primra-aprilis, ale jest już prawie półtora tygodnia po prima aprilis. Więc to naprawdę nie jest śmieszne, o dystansie do siebie (do kibicowania swojemu klubowi) już nie mówiąc).

Może za bardzo zrobiłem się tutaj moralizatorski, jednak zważywszy na sytuacje i rodzaj scenki która jest codziennie powtarzana i wyświetlana dziesiątki razy u dziesiątek userów to sytuacja moim zdaniem tego wymaga.

pax

0

Uważasz to za humor? Mamy zupełnie odmienne poczucie humoru a szczególnie dobrego smaku i szacunku do zawodników. Dla mnie to epatowanie jednym zachowaniem Busquetsa i przyklejanie mu łatki na długie lata. Az dziw, że taki portal bawi się w takie rzeczy. Tu dystans do siebie ma niewiele wspólnego.
Jeszcze bym to zrozumiał gdyby codziennie zmieniali się "bohaterzy" tego Waszego poczucia humoru.

Dystans do siebie - jasne, ale jeszcze jest poczucie dobrego smaku. jeśli stronka ma być humorystyczna to dajcie coś humorystycznego a nie coś na co się patrzy z irytacją. jak chcecie to dajcie jak ktoś nie trafia na pustą bramkę, albo poślizgnie się na piłce a nie takie coś - wrzutkę Alvesa, samobóje Alby czy Mascherano, kiksy Valdesa, pudła Villi, Alexisa czy Suareza..

jaka nagonka? jeśli przywołuje się nie właściwe zachowanie zawodnika sprzed 6 lat i epatuje się nim po kilkanaście razy dziennie przez kilkanaście dni. )Nie wiem od kiedy dokładnie jest Busquets na świeczniku). To jest nagonka. Można ją odbierać różnie - ale jest to pokazywanie zawodnika w negatywny sposób dziesiątki jak nie setki razy przywołując ta sama sytuację, wywołując u oglądających negatywne emocje wobec zawodnika. Nie sądzę, abym sie mylił, ale mogę sprawdzić.

pax

1

Masz jakies żródło czy to info od komentatorów z c+ ?

pax

1

Tylko ja tu piszę o grze obronnej właśnie. najlepszy w odbiorach bezpośrednich w całej lidze.

pax

10

Alves jest najlepszym obrońcą ligi hiszpańskiej w pojedynkach bezpośrednich.

od razu klasyfikujesz potencjalnych adwersarzy jako dzieci typu gb lub lu, porażająca siła argumentów.

pax

21

Moim zdaniem redakcja podarowałaby sobie ten obrazek z Busquetsem. Sytuacja sprzed 5-6 lat. A tu nagonka przy każdym nowym newsie. Poza tym taka nagonka przedstawiające w złym świetle zawodnika to działanie wbrew regulaminowi.
Nie chcę się napinać z redakcja, ale naprawdę weźcie już wyluzujcie z tym Busquetsem trzymającym się za twarz, bo każdego to irytuje i patrzy na to z niesmakiem.

Naprawdę to jest moja prośba, nie żądanie czy zarzut, zmieńcie tego Busquetsa

pax

1

Pelna zgoda. Tylko jest problem z pomocą o czym pisałem w tamtym sezonie. Przy zagęszczeniu boiska przez krycie autobusem i słaba pomoc w tym sezonie nie ma za bardzo jak grać na jeden kontakt. Dopiero teraz Xavi zaczyna dźwigać pomoc z marazmu, wcześniej nie było komu. Messi schodził na środek i brał piłkę i szedł na przebój, dwa razy się udało a 8 nie, ale to i tak dwa razy, alternatywa były wrzutki Alvesa lub Alby. m się udawało 1-2 na 10 prób, ale to było te 1-2 razy celne dogranie przy zerowym liczniku pomocy.

Alves był za tamten sezon niemiłosiernie hejtowany, ale on w 10 ostatnich spotkaniach mial tyle samo kluczowych podań co najlepsi pomocnicy odpowiedzialni za kreację razem wzięci - Iniesta i Fabregas.


Tak przegrywalismy 2:0 i poszly dwie wrzutki Alvesa i poszly dwa samobóje, potem Messi dokończył.

pax

1

Zgadzam się, to nie było podanie kreując tak jak Bartry do Messiego. Zgoda że ta asysta to tylko zwykłe podanie zamienione na bramkę. Nawet bez tej asysty Alves byl jednym z najlepszych na boisku.

pax

1

NIe tylko, ale Alves to przyklad na hejterstwo wielu osób. Tak jak dzisiaj nie wiem za co w wielu momentach komentatorzy jeździli po Pedro dość niezasłużenie.

pax

1

NIe zawsze winny jest podający - strzelec też musi umieć dobre podanie wykorzystać. czasem piłka jest dobra, silna a zawodnik do niej nie wyjdzie. Dzisiaj np. moim zdaniemAlves świetnie wstrzelił pilkę gdy Pedro zderzył się z bramkarzem, było groźnie, gdyby Pedro wystrtowal szybciej moglabyc bramka, wrzutka była bardzo dobra. Co innego zle wrzutki a co innego wrzutki który robią zagrożenie mimo że nie maja przełożenia na bramki. czasem z tych wrzutek przeciwnicy sami pakuja sobie pilkę do bramki jak dwa razy w tamtym sezonie Villareal albo w tym chyba Sevilla (tu nie jestem pewny).

pax

30

Alves jeden z najlepszych spotkań w sezonie - 6 na 6 skutecznośźć przerzutów, najwięcej odbiorów w spotkaniu aż 8, mimo że grał tylko godzinę w tym 5 bezpośrednich na przeciwniku do tego asysta, 4 kluczowe podania - najwięcej w drużynie razem z Xavim.
A ocena jak zwykle przeciętna albo przeciętna z plusikiem.

Dzień jak codzień - jak więcej spotkań Barcelony będzie komentowal Laboga z Orłowskim Alves będzie miał oceny między 1-3.

pax

1

już dawno ma, profesjonalizm tych komentatorów to groteska

pax

8

Czas zapisać asystyMessi 109 asyst - lider wszechczasówXavi 109 wicelider wszechczasówAlves 96 - 4 na liście asystentów wszechczasów

pax

25

Ten komentator z C+ nie jest w stanie powiedzieć dobrego słowa o Alvesu.

60 minut gry
4 kluczowe podania
8 odbiorów
6 na 6 celnych przerzutów

pax

1

czyli 97,5 % wrzutek Alvesa ląduje na głowach obrońców. Pokaż mi tą statystykę w wiarygodnym żródle, bo inaczej wyjdziesz na zwykłego kłamcę

pax

2

7 odbiorów w tym 4 bezpośrednie na przeciwniku z skutecznością 100%, 2 kluczowe podania, 6 na 6 przerzutów, mało ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?