pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety u nas też jest krucho z wychowankami, nikt z wychowanków bezpośrednio nie zadomowił się w pierwszej drużynie od 13 września 2008 roku - czyli od 6,5 roku. Gramy złotą dekadą, których czas jak widać pomału przemija.
Fajnie że wychowankowie wciąż strzelają, jednak każdy prowadzi polityka jaką chce. Barcelona starała się wychowywać piłkarzy - byli najlepsi, teraz jednak tak jak Real stawiamy na zakupy, bo nie ma nikogo z wychowanków którzy by prezentowali odpowiedni poziom na pierwsza jedenastkę. Jedyny który może się przebić jest Bartra a pozostali to poziom zmienników lub Barcelony B.
5
Zgadza się, nie lekceważę Schalke, ale jednak to troszkę inna półka niż City. Bez CdR Real ma więcej czasu na odpoczynek - my już zagraliśmy 3 mecze więcej od Realu w tym roku (z tego tez biorą się te statystyki przewagi nad Realem), czeka nas rewanż z Villareal i to pomiędzy meczami z MC by po meczu z City po 4 dniach zagrać z Realem gdy oni będą mieli 8 dni odpoczynku więc my się tez możemy zajechać. Dlatego z ciągłym podkreślaniem ile my nastrzelaliśmy już bramek w tym roku gdy Ronaldo ma 5 bramek przewagi w Pichichi a Real jest pierwszy w lidze jest trochę dmuchaniem balonika.
60
Niby super, ekstra, fajnie. Jednak pomału drażnią mnie te porównania. Połowa sezonu, nic jeszcze nie wygrane, Ronaldo z 5 bramkami przewagi jest pierwszy w Pichichi, Real pierwszy w lidze, a my wpadamy w egzaltacje bo przez 1,5 miesiąca mamy ekstra statystyki. Poczekajmy do maja. Pamiętam jaka była podnieta w październiku, że Messi ekstra asystuje a Ronaldo nie, po miesiącu Ronaldo wygrywał w tej klasyfikacji. Dlatego fajnie, że nam idzie a im trochę nie, ale bicie piany jest trochę na wyrost. Proponuję zimne głowy - my mamy MC oni Schalke.
2
Ale ja nic złego nie mówię :-)
2
Oczywiście że mogą, tak jak ja mogę napisać że mecz mu nie wyszedł.
5
Jednak preferowałbym trochę rotacji, Bartra, Xavi, itd...
To będzie kolejne spotkanie z 3-4 dniowymi przerwami. Do 22 marca mamy do rozegrania 10 spotkań, w tym maratonie mamy dwa razy MC i kończymy po 4 dniowej przerwie z Realem. Nie mówię żeby wystawić rezerwy, ale aby nie pozarzynać zawodników. najważniejsze mecze dopiero przed Barceloną.
5
Widać tylko Messiego, obaj raczej do siebie podchodzą a następnie Messi przytakuje. Wysnuj wniosek, chociaż dla takiej pierdoły kto do kogo podszedł nie bede sobie głowy zawracał.
3
Zagrał słabo - Iniesta zagral dwie klasy lepiej, 3 dni temu Busquets zagrał świetnie w pomocy. Rafinha zagrał dobre zawody 1,5 tygodnia temu, dzisiaj grał słabo.
I w ofensywie i w defensywie niczym się nie wyróżnił.
8
To raczej nie był złośliwy uśmiech. Skąd wiesz że Messi prosi Neymara aby wykonał rzut karny, raczej było odwrotnie, skoro to Messi przytakuje.
2
Rafinha
Strzały 0
Asysty 0
kluczowe podania 0
dryblingi 0
przerzuty 1
odbiory 1
wrzutki 0
40 podań asekuracyjnych
5
Sądzę, że to rekord serwisu 28 newsów w 24 godziny.
6
Dzisiaj grał słabo, potencjał ma, ale nie zawsze go potrafi pokazać.
7
nic, nie jem nie piję, chwalę Alvesa i żyję.
A Ty coś robisz poza pisaniem nie na temat i gdzie ja tu coś piszę o Alvesie?
71
Redakcja dostała chyba środki unijne na pracę serwisu. 12 news od zakończenia meczu.
Świetna robota, zostawcie coś na jutro.
Gratuluję.
2
Suareza niezły ale do świetnego mu brakowało, nie licząc kluczową stratę przy bramce dla Villareal, kilka razy w ataku też się nie popisał.
3
Szczególnie że Rafinha zagrał słabo a dostaje oceny jeszcze za mecz sprzed 1,5 tygodnia.
1
ok
3
Zawsze sprzeciwiałem sie bezsensownym hejtom, w ogóle hejtom. Jednak jak ktos w meczu gra źle, to czemu miałbym nie pisac że w tym jednym meczu grał źle.
2
http://www.whoscored.com/Matches/923046/LiveStatistics/Spain-Copa-del-Rey-2014-2015-Barcelona-Villarreal
2
Dlaczego?
1
A dokładnie?
1
Rafinha - Alves
kluczowe podania 0 - 3
dryblingi 0 - 1
przerzuty 1 - 1
odbiory 1 - 6
wrzutki 0 - 1
To tylko statystyki, ale odczucie z przebiegu gry było podobne
1
Czy ktos mi jest w stanie powiedzieć za co Rafinha ma 6,5 od użytkowników a Alves 5,5 ??
1
Pomocnik jak sama nazwa wskazuje jest osobą pomagającą, akuratnie Pique jest osobą pomagającą zespołowi nie stracić bramki. Nie widzę tu nic zdrożnego, a Wy się czepiacie :-)
1
To nie śmiech to norma
1
Między Alvesem a Alba różnica w ocenach wg. naszego tu przelicznika powinna wynosić do 0,5 punktu, w zależności na co się zwraca uwagę.
1
ZM to połączenie statystyk z wpływem na grę i wrażeniem.
1
Nie odbiegał zbytnio na plus od innych
Mascherano - 7 odbiorów
Mathieu -7
Alves - 6
Pique - 6
Alba - 6
1
wiem, pozostaje jeszcze wrażenie artystyczne
1
Rafinha zagral słabo - strasznie asekuracyjnie - 0 strzałów, zero kluczowych podań, 0 dryblingów, 1 odbiór i 1 przerzut i to wszystko.