2

@Herato Dobry trener, na pewno u mnie w TOP10 na świecie.

1

@Herato Fatalnie graliśmy na wyjazdach za Lucho 0-2 z AM, 0-3 Juve, 0-4 PSG

0

@barcelonaLM Mogłoby to wypalić, bo luka w elektoracie prawicowo gospodarczym jest. Ważne, żeby wtedy nie próbowali dwóch srok trzymać za ogon, mam na myśli rolnicy+przedsiębiorcy jako swój target. Bo jak np. przedsiębiorcom wytłumaczysz, że oni mają ZUS, a rolnicy KRUS itd.

2

@tobiasson92 Nie powiedziałbym, z tych sondaży wynika że bardziej odbierają elektorat PSL niż PiS. PSL będzie poza sejmem jeśli trend się utrzyma.

2

@MesQueUnClub96 No tak samo jak w Mundialu 1950, czyli omineli 2 Mundiale, z tekstu wynika, ze omineli 1 Mundial

0

@Katalonbar Niemcy też nie grali na Mundial 1930.

1

@Bykunn Właśnie ciekaw jestem, bo owszem zawsze było tak że najlepiej przygotowane były najbogatsze zespoły, bo ich potencjał rozwojowy był największy, ale teraz mamy limity wydatków. Wiemy np. że 6 zespołów wydaje zgodnie z limitem(Merc,Ferrari,RB,Mclaren,Aston,Alpine) ciekaw jestem czy to nie spowoduje, że mimo wszystko różnice będą mniejsze. Bez limitu wydatków myślę, że rozjazd byłby bardzo duży tak jak w przeszłości bywało po zmianach regulaminowych, teraz jestem optymistą.

0

@Robert_Kubica Ciekaw jestem jak sobie poradzi. Swoją drogą, Toto Wolff mocno mnie zaskoczył tą decyzją, bo przeczy trochę sam sobie(mówił wielokrotnie że nie powinno być dwóch kierowców mocno rywalizujących między sobą i jasna powinna być hierarchia w zespole + że gdyby on szefem Merca wtedy to nie podpisałby duetu Rosbergu i Hamilton). Mimo wszystko moim zdaniem Bottas lepiej nadaje się na kierowce numer 2 niż Russell pod względem uległości i umięjetności poświęcenia się na rzecz kolegi zespołowego, ale zobaczymy jak to będzie.

2

@ROBSSSON Drużyna która zajmie ostanie miejsce w grupie, koszyk bez znaczenia

1

@ROBSSSON Mecze z ostatnim zespołem grup 6 drużynowych nie liczą się do tabeli drużyn z 2 miejsc.

0

@FCB24 Na oficjalnej stronie LaLiga widnieje jako przełożony -> https://www.laliga.com/en-GB/laliga-santander/results

0

@Xxxbarca4ever Myślę że Drzyzga idealnie pasuje do Kurka, który bazuje na zasięgu oraz sile ataku i nawet jak będzie stabilny blok to zazwyczaj sobie radzi. Kaczmarek czy też np. Śliwka to gracze dla których tempo ataku ważniejsze niż np. delikatna niedokładność wystawy lepiej pasują do Łomacza. Mam cały czas żal za ten ćwierćfinał IO, że gdy już postawił na Śliwkę to niezdecydował się na Łomacza(zwłaszcza że gra środkowych też wtedy krwawiła). Jak dziś widzę Kaczmarka z Łomaczem to mi obrazki wracają.

0

@Xxxbarca4ever Chodziło o zgranie, grają razem w 2 szóstce na treningach, ma to wpływ na grę. Dodatkowo moim zdaniem styl gry Łomacza jest bardziej podobny do Toniuttiego, który gra sporo środkiem i generalnie szybciej do skrzydeł, przez co często ma pojedynczy blok. Fabian stara się dobrze i dokładnie dociągnąć do skrzydeł, ale tempo jest gorsze+ środkowi są gorzej gubieni.

0

@Xxxbarca4ever Dla mnie mnie 3 ligi są wyznacznikiem(PL+Rosja+Włochy), jednocześnie nieco bardziej doceniam sukcesy we Włoszech i Rosji. Dodatkowo doceniam sukcesy w LM. Kadra jako dodatek, ponieważ wielu ważnych zawodników, albo nie gra w kadrze, albo ma słabsze reprezentacje. Z tych wszystkich względów z uwagi na ogromne sukcesy klubowe + reprezentacyjne u mnie najlepszy siatkarz XXI wieku w Polsce to Winiarski.

0

@Xxxbarca4ever Czyli możemy uznać tylko Włochy za wyznacznik? Czy Polskę też? Czy też bardziej kadra, a rozgrywki klubowe

0

@adi7adi8 Dziś ma zdecydowanie łatwiej bo gra z Łomaczem, ciekawe czy potrafiłby to powtórzyć grająć z Fabianem.

0

@Xxxbarca4ever Tylko Zhigalov i Udrys mieli kontuzję w PL przez dłuższy czas, trudno ich ocenić. Zgadzam się z charakterem i mentalnością, znacznie więcej zawodników tam się odbijało. W Polsce, czy Włoszech jest łatwiej się dostować.

0

@Xxxbarca4ever Z drugiej zdecydowana większość zawodników polskiej ligi odbiła się z różnych przyczyn od Rosji np. Toniutti, Kurek itd.. Liga jest bardzo specyficzna i tylko najwięksi dają tam radę.

2

@BulaKG Dzisiaj była informacja że planowany powrót Dembele(i Aguero) to początek listopada. Jak by poszło wszystko dobrze to 30.10 na Alaves, lub kilka dni pózniej na LM z Dynamo.

0

@tobiasson92 Na dobrą sprawę nawet 4 pkt z Węgrami i Albanią dadzą baraże na 99%.

1

@HarveySpecter Dlaczego dziwnym trafem? W 1,3 kolejce prawo wyboru miało Eleven. W 3 kolejce wybrało mecz Betis-Real, który jest ciekawszy od Barca-Getafe dla przeciętnego kibica. Teraz C+ wybrało w 4 kolejce Sevilla-Barca, które jest ciekawsze dla przeciętnego kibica. W 5 kolejce gdzie prawo wyboru ma Eleven są mecze Barca-Granada i Valencia-Real, nie zdziwię się gdy Eleven wybierze Valencia-Real(ale tam nie ma jeszcze decyzji).

0

@barcelonaLM To prawda, że robią pokazówkę, trzeba jednak pamiętać że i tak Lo Celso, Martinez, Romero będą mieć kwarantannę w Anglii przez 2 tygodnie po powrocie i nie zagrają w kilku meczach. Brazylia ma te same przepisy co Anglia.

0

@Volk Z drugiej stron np. anglicy takie same prawo mają i np. przez to zawodnicy grający w Premier League nie mogą lecieć na kadrę drużyn z Ameryki Południowej, Afryki itd. W zasadzie grają tylko w Europie. Wskutek tego np. Lo Celso, Martinez, Romero będą teraz siedzieć na kwarantannie po powrocie. w anglii przez 2 tygodnie.

0

@Dojaar Masz odpowiedź teraz właśnie ich ściągają z boiska za złamanie protokołu covid

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masterandservant Oczywiście że tak, wystarczy spojrzeć na historię meczów kobiecych drużyn vs męskie. Jakiś czas temu np. reprezentacja kobieca USA(czyli jedna z najmocniejszych żenskich drużyn na świecie) przegrała sparing z drużyną do lat 15 FC Dallas wynikiem 2:5, reprezentacja kobiet Brazylii przegrała 0:6 z drużyną U16 Gremio itd.. Jest ogromna przepaść.

1

@MarioVeB! Węgrzy są rzadsze od Polski w ostatnich meczach... W ostatnich meczach tzn. od kiedy? W zasadzie zagrali na ostatnie 10-15 meczy zagrali 1 słabsze spotkanie - ostatnie z Anglią. Na Euro grali bardzo dobrze na tle Portugalii, Francji, Niemiec. W lidze narodów, której mecze były rok temu wygrali grupę z Rosją, Serbią, Turcja.... itd.

0

@Criss18Barca Hmm, co należy interpretować jako błąd prowadzący do utraty bramki. Ze statystyk wynika że np. w Chelsea w lidze przez 9 lat strzelił 3 samobóje, czy to nie błąd prowadzący do utraty bramki? Czy sprowokawanie karnego też nie jest błędem prowadzącym do bramki?. Statystki nie zgadzają się z tym co jest tu napisane.

13

@AmigoBlancos Jakość komentarza w Polsacie jest na bardzo niskim poziomie. Niezależnie czy mecz jest w C+, Eleven, Viaplay czy nawet TVP wszędzie tam lepiej mi się słucha komentatorów niż w Polsacie. Żaluje trochę że zostało to w Polsacie.

0

@Dzieniu W Holandii Ziggo Sport ogarnia La Ligę(+ np. Premier League, F1, Ligue 1, LM itd.) za 15 euro miesiecznie masz całość. Jeśli bardzo zależy ci na języku polskim w komentarzu to możesz oglądać pakiety kupione w PL z pomocą VPN.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?