priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Emerson był blisko 6,95 vs 7,05 Hakimiego
1
@Janiama Miał średnią ocenę 6.95, więc przegrał z Maignan
2
@barcanawieki Myślę że na PS5 jest szansa że będzie lepsza, jeśli ten nowy silnik wypali. Pozostałe platformy obstawiam odgrzewany kotlet.
1
@Yosemite No i Szwedzi mogli tym meczem zamknąć drogę do awansu bezpośredniego Hiszpanii. Muszą teraz tylko(lub aż) pilnować by wygrywać z Grecją/Kosowem/Gruzją i awans będą mieć niezależnie od meczu w Hiszapanii.
1
Na razie praca stewardów podczas GP Holandii pozostawia bardzo wiele do życzenia. Teraz trwa trening F1 i od 15m nie potrafią sprzątnąć auta Vettela po awarii silnika. Stewardzi przyszli z gaśnicami i przekazali gaśnicę Vettelowi by sam gasił auto. Dawno czegoś takiego nie widziałem, by trwało to tyle czasu, co wróży źle gdyby byly problemu podczas wyścigu.
0
@krzywy Jest to na pewno dobry zawodnik, który potrafi grać na bardzo wielu pozycjach (prawe/lewe skrzydło, na 9,10,8). Chłop spokojnie może nam zabezpieczyć 4-5 pozycji. Jednocześnie uważam, że w optymalnym zestawieniu Barcelony(licząc że wszscy zdrowi) może mu byc ciężko o 1 skład. Na pewno jednak taki zawodnik, byłby nam bardzo potrzebny, patrząc na braki jakie mamy(tylko że wart jest max 50mln).
0
@kaamil1910 Nie mówię, że nie będzie miała propozycji sponsorkich, bo na pewno będzie miała i to sporo. Trudniej natomiast będzie znaleźć sponsora, który zapłaci np. tyle ile płaci teraz Rakuten. Oczywiście suma kontraktów może wzrosnąć nawet jak np. zdecydujemy się sprzedać nazwę stadionu. Jednak trzeba pamiętać, że to że dostaliśmy 55 rocznie od Rakutena zawdzięczamy w dużej mierze Pique. Poprzedni kontrakt od Qatar Airways był w okolicach 30mln. Nie mam pewności, czy Laporta znajdzie kogoś kto rocznie będzie chciał taką kasę wydawać. Spodziewałbym się spadku o trochę.
2
@NaFazieHitman Niekoniecznie przychody będą maleć. Co prawda mogą kontrakty sponsorkie nie być na tak duże kwoty co obecnie, ale z drugiej strony kibice powoli wracają na stadiony, muzeum klubowe będzie otwarte i tylko z tych dwóch powodów przychód wzrośnie znacząco względem poprzedniego sezonu. Bardzo zdziwiłbym się, gdyby przychód z obecnego sezonu był niższy niż z poprzedniego, a perspektywie kolejnych lat dalej powinien wzrastać.
2
@MesQueUnClub96 Przypominam też że na ostatnie 10 meczy wygraliśmy 1 raz... z Andorą...
0
@Gaz To był sarkazm
0
@IronSanHybrid Dlaczego jest niezgodne z obecnym systemem prawnym? (kiedyś sam myślałem że jest to sprzeczne z RODO, które wynika z prawa unijnego, ale jednak inne kraje to obchodzą np. Grecja i daja pracodawcow mozliwosc sprawdzania szczepien). Pytam z czystej ciekawosci, czy coś ich może przed tym powstrzymać, bo jeśli jakieś prawo polskie to blokuje tylko, to łatwo to zmienić.
59
@bartekvisca Atletico w zeszłym sezonie też pozyskało pewnego napastnika, którego poprzedni klub opłacał połowę pensji. Całkiem nieźle na tym wyszli...
0
@Pawlusek Forma z presezonu nie oznacza czy masz grać czy nie. W presezonie to dobrze grali np. Manaj(poza klubem), Puig(stałe miejsce na ławce), Demir(dostał 30m w lidze), Araujo grał dobrze, a w lidze i tak w 2 kolejkach grał Garcia, który przyleciał po kadrze itd. Forma w presezonie nic nie oznacza.
0
@dzefrej234 Hmm, jak chcesz oddać Dembele któremu kończy się kontrakt w 2022(pomijąc już inne rzeczy).
0
@amanter Na stronie Atleti jest: The Frenchman returns to Atleti on a one-year loan with an option to extend for a further year, renewable by either party, after our club reached an agreement with FC Barcelona.
Z tego komunikatu nie wynika, że jest obowiązek wykupienia. Oba komunikaty zgadzają się w tym, że można przedłużyć wypożyczenie na kolejny rok.
0
@SkilledHydra16 Oczywiście, że można tak było zrobić, poza tym nic nie szkodziło by np. Demir grał z dotychczasowym numerem czyli 27. Podobnie był np. z Mingueza w zeszłym sezonie, który miał 28. Fati jak wchodził też miał 31. Numery to gesty ze strony klubu chcieliśmy tu pokazać że wierzymy w Fatiego dlatego 10 i w Demira dlatego 11.
0
@arasz1819 Kojarzysz, czy jest w końcu jest czy też nie ma tej opcji przedłużenie umowy o 2 lata ze strony klubu? Różne źródła twierdzą inaczej.
0
@SkilledHydra16 Jeśli chcesz mieć 3 bramkarzy w pierwszej drużynie to tak, ale bardzo mało zespołów tak robi np. Camavinga w Realu dostał 25. Vermaelen też grał w Barcelonie grał z 25.
0
@Barca1992 Na papierze Villareal.
0
@Dojaar Za Setiena to nie wygralibyśmy ligi i z MSN
0
@Croocers Depay ma 2 letni kontrakt, więc może to być szybko.
0
@Sysia11 Już bez przesady...
0
@Katalonbar Spokojnie ustawiamy 3-5-2 z wahadłami i jedziemy wrzutki w pole karne, oboje grac w powietrzu potrafią + wbiegający F.De Jong więc może coś tam będzie wpadać.
2
@Bobo25 Patrząc na statystyki jego z Sevilli to jest dramat. Gośc rozegrał w lidze 69 meczów dla Sewilli i zdobył 10 bramek i 2 asysty. Dla przykładu Braithwaite w Leganes miał 43 mecze i zdobył 10 bramek i 8 asyst. Oboje zagrali podobną ilość minut De Jong 3320 minut, Martin 3342 minuty. Na papierze więc to podobna półka co duńczyk, a nawet ciut gorsza. Pozostaje jedynie wierzyć, że rzeczywiście Ronald ma na niego jakiś plan.
1
@Kgorecki2500 Przechodzimy na 3-5-2 z wahadłami i z przodu Depay-Braithwaite
1
@FCB24 Nie będzie tak źle, ludzie wykupili karnety to będą chodzić :D
0
@masq Poprzedni sezon w klubie słaby(biorąc pod uwagę jego potencjał i oczekiwania względem niego).
8
@Woland10 Messi za 0 w PSG, wielki Braithwaite 18mln, hehe
2
@Woland10 Może chciałby grać regularnie? Już w zeszłym sezonie często na ławie siedział, a teraz po przyjściu Ronaldo, Sancho będzie jeszcze mniej okazji do gry.
1
@KrwawiaceoczyVEB A które spotkanie jest łatwe dla Polski, na ostatnie 10 meczy mamy 1 zwycięstwo.... u siebie z Andorą...