1

@19cukier48 Wczoraj o 19:30 pokazywali mecz na TVP Sport.

1

@robsesh Paradoskalnie może się to zwrócić w dłuższej perspektywie, o ile będzie to przemyślanie zrobione. Nie myślę tu o imigrantach a o dzikach. ASF jest problemem i trzeba pamiętać że sporo ich przychodzi ze wschodniej granicy. Jakiś czas temu np. Niemcy też wybudowali płot na granicy z Polską, po tym jak ognisko wybuchło w PL, by powstrzymać migrację. Okazało się to tańsze niż likwidacja prewencjyjna trzody chlewnej i płacenia odszkodowań.

0

@barcowy1899 Za Valdka wygrane na Bernabeu z Realem. Teoretycznie wtedy Real miał lepszą obronę i pomoc + byli faworytami bukmacherów. Ewentualnie wygrana Lucho 3-2 w Madrycie w 16/17 gdzie Real robił co chciał w LM i lidze, a my byliśmy po dwóch porażkach 0-4 z PSG i 0-3 w LM i każdy się spodziewał że kolejny wyjazd i porażka będzie.

0

@Mow_mi_Douglas Dośc ciekawą opcją na 2-3 sezony to Conte.

0

@amanter Z drugiej strony Benfica też wyglądała źle z Kijowem. Rok temu w Kijowie bez problemu wygraliśmy mając mocno rezerwowy skład. Powiedziałbym że aktualnie remis ze wskazaniem na Barce.

0

@FC1899Barca Moim zdaniem Barca to klasa B, bo mimo wszystko mamy wiele bardzo dobrych graczy. Nie powiedziałbym że np. Inter czy Tottenham to lepsze drużyny. Budżet aktualnie mają lepszy, ale trzeba pamiętać, że mimo tego że Premier League ma ogromny kontrakt medialny to i tak z praw do transmisji Barca dostaje więcej niż Totttenham + mamy większe kontrakty sponsorskie, więc jakaś perspektywa jest dla Barcy. We Włoszech jest jeszcze mniej pieniędzy i nie można stwierdzić, że Inter jest teraz lepszy niż Barca. Co do podziału Milan, Arsenal moim zdaniem 4 koszyk. Marsylia w 4 koszyku dodana trochę na siłę, podczas gdy brakuje np. Napoli. Tottenham kadrowo zdecydowanie bliżej do klasa C, moim zdaniem w meczu z np. Lipskiem czy BVB to drużyny niemieckie będą faworytami. Klasa A 100% zgody.

0

@FCMichalo Nasz bilans z Sevilla był 2-1-1 w zeszłym sezonie. Na dobrą sprawę wyszliśmy na plus, bo MATS zatrzymał karnego Ocamposa i Pique strzelil w ostatniej minucie. Nie powiedziałbym że sobie Lopetegui nie radził, były to zazwyczaj wyrównane mecze.

1

@Arkon Moim zdaniem to byłby idealny kandydat na dyrektora sportowego dla Barcelony np. w Lipsku świetnie zarządzał transferami, kupując młodych zawodników, których potem sprzedawali za duże pieniądze. Tylko trudno byloby mi sobie wyobrazić pracę z Laportą, bo zapewne chciałby mieć pełnie władzy w zakresie polityki transferowej klubu. Co do trenera to opcja conajwyżej tymczasowo i mam spore wątpliwości.

1

@Zoker Skazani na Shawshank, Zielona Mila, Władca Pierścieni, Ojciec Chrzestny, Incepcja, 12 Gniewnych Ludzi, Lot nad Kukułczym Gniazdem, Forrest Gump, Lista Schindlera, Pulp Fiction, Nietykalni

4

@Dembouz1899 Masz rację, że potrzebują czasu np. Lucho potrzebował pół roku by ułożyć Barcelonę w swoim pierwszym sezonie(o mało nie wyleciał po meczu na Anoeta). Jednocześnie PSG w ciągu 1,5 miesiąca zagra 3 kluczowe mecze w LM(u siebie City i dwumecz z Lipskiem). Nie mam przekonania że Pochettino zdąży to ułożyć.

0

@amanter Drobne usprawiedliwienie że mecz w poniedziałek. Zazwyczaj w weekend jest więcej osób.

0

@SuperPatsonFCB Ogromna szkoda że stracili obronę(Konate,Upamecano) muszą to jakoś ogarnąć i może być ciekawe. Rok temu wygrali u siebie z PSG i minimalnie przegrali w Paryżu.

1

@norbi77 No 4 zawodników podstawowej 11 przyszło do klubu w tym okienku. Także, nie aż tak długo grają ze sobą.

1

@Comfortable_ Na wiosnę Rijkaard w 19 meczach ligowych zdobył 26 pkt, przychodzi Guardiola i robi od razu 50pkt w pierwszych 19 kolejkach. Guardiola dał ogromnego kopa drużynie.

4

@Kurkmen Zapłaciły za to stratą terytorium, gdzie przemysł był mocno rozwinięty jak na realia polskie.

1

@UncleDrew Właśnie tego nie ogarniam. Kadra Hiszpanii gra 4-3-3 analogicznie do nas. W obronie grają Azpilicueta-Garcia-Torres-Alba. Araujo nie jest słabszy od Torresa. Cesar na pewno jest lepszy od Desta. W pomocy Busquets-Koke-Pedri i tu też wydaje się FDJ>Koke. Na bramce Simon, u nas MATS, więc niby znów MATS>Simon. Dlaczego kadra Hiszpanii na Euro w każdym meczu przeważała i w zasadzie jedynie nieskutecznosc z przodu zadecydowala o porażce z Włochami. U nas skolei obrona i pomoc bardzo zawodzi, choć na papierze mamy solidnych zawodników.

0

@Survier Garcia i Alba to podstawowi zawodnicy w kadrze, nie rozumiem dlaczego tam ich gra wygląda bardzo solidnie, a u nas się nie da.

0

@TheNekro94 Na Euro zarówno Garcia jak i Alba wyglądali dobrze. Araujo na pewno nie jest słabszy od Torresa. Brakuje ustabilizowania formy i zgrania + klasowego PO(conajmniej na poziomie Azpilicueta). Pomoc jest nawet lepsza niz z kadry bo zamiast Koke jest FDJ. Potencjał jest w drużynie.

3

@Encore Przez konstrukcję FFP to w sumie mówi prawdę. Zwiększają sobie przychody podpisując dodatkowe umowy sponsorskie w Katarze i wpompowują przez to pieniądze. W związku z tym klub niby nie generuje strat i wszystko jest ok na papierze.

0

@agaFCB Fidżi, Frankfurt nad Odrą, Fiołek, Foka, Fiolka, Ferrari

1

@kuz Mogliby sprobować powalczyć o Kessiego, któremu kontrakt się kończy, choć może być trudno o niego.

0

@TheNekro94 Turcja, Toruń, Tulipan, Tur, Taboret, Tata. Chciałbym się dołączyć.

0

@sendesara Nie popadajmy w absurdy. Zgadzam się, że scouting Barcelony wraz z zarządem zawali tym, że od odejścia Alvesa nie udało się sprowadzić żadnego sensownego PO(nie oceniam, tu Desta, bo imho jeszcze trochę za wcześnie na to). Jednak trzeba pamiętać o tym że Roberto zagrał ponad 150 meczów jako prawy obrońca i trzeba go oceniać w tych realiach. Przykładowo Piszczek grał jako napastnik i dopiero mając 22 lata zagrał pierwsze minuty jako PO i wszyscy na świecie oceniają go jako obrońcę. Jest mnóstwo zawodników na świecie, którzy nawet w wieku 22-25 lat zmieniało pozycję na całkiem inną i byli na niej bardzo dobrzy. Roberto grając na prawy obrońca musi byc oceniany w kryteriach prawej obrony.

2

@Kamiloza91 Świetny zawodnik, który w odpowiedniej maszynie funkcjonuje kapitalnie. Na pewno w TOP10 pomocników grających w LaLiga.

0

@arasz1819 Jak tak się zastanowić to w sumie Valverde chyba też nigdy nie miał w 100% zdrowej kadry. Najczęściej to wypadali Dembele i Umtiti na długo + w 1 sezonie miał Vermaelena wyłączonego z gry. W 18/19 np. Rafinha był cały sezon wyłączony. Jednak miał zawsze ok. 80-90% zdrowej kadry.

0

@arasz1819 Setien nie miał nigdy w 100% zdrowej kadry.

1

@amanter No ale w kadrze na Euro grał bardzo dobrze. Ogólnie gra Hiszpanii w środku pola wyglądała bardzo dobrze a grali Busquets-Koke-Pedri. Z czego wynika że np. na tle Włochów wyglądali tak dobrze.

0

@macio_944 Za TiTo np. 0-3 czy 0-4 i np. Xavi czy Iniesta grali

0

@Fenelon Może ludzie mają żal że minęło 60m i nie oddali cennego strzału + np. Koln czy Gladbach pokazało że można się postawić bawarczykom

0

@Emhyr Chłopie przez 45 minut nawet strzału celnego nie oddaliśmy, Fati czy Dembele by nie pomogli. Bayern ma przewage bardzo duża.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?