priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Postawiłbym na Holandię i Włochy.
2
@paweldunajecfcb Ja mam uczucie Deja vu
4
@Luccas Klub nie musi rejestrować również zawodnik U-21 o ile spędzili conajmniej 3 lata w klubie, dlatego np. Ilias może grać w LM mimo że nie został tam zarejestrowany. Skolei np. Abde mimo że ma 19 lat to musi byc zarejestrowany bo nie był w klubie przez 3 lata. Więc hipotecznie musiałbyś się pozbyć całego 1 zespołu i wszystkich juniorów co spędzili te 3 lata w klubie, dopiero wtedy miałbyś problem.
0
@zadafcb JGdy Whiting był dyrektorem wyścigowym to zespoły mogły normalnie się z nim komunikować(jedynie wtedy telewizje nie mogły tych rozmów transmitować) i nie było takich kontrowersji odkąd jest Masi. To tak jakby w footballu zrobić zasadę zamiast poprawić sędziowianie to zabrońmy rozmawiać piłkarzom z sędziami w trakcie meczu, żeby przypadkiem presji nie robili na arbiterze(w Hiszpanii w sumie sędziowie wychodzą z takiego założenia i ładują żółte za dyskusje). Pierwszą decyzją Browna powinno byc pozbycie się Masiego.
0
@hardmind Zjechałby to Max zostałby na torze, czyli dyskusja byłaby w drugą strone
2
@Piernik Dlaczego uważasz że złamano regulamin wyścigowy? Budkowski pytany po wyścigu wspominał że były już przypadki w F1 że tylko część kierowców się mogła się oddublować.
2
@Katalonbar Może go trzymamy bez gry, by był zdrowy na zimowe okienko żebyśmy go mogli ładnie opakowac i może jakiś klub się nabierze na niego, choć szanse bardzo niewielkie.
0
@kamilo0066 Czy uważasz że Matip jest lepszy od Araujo i bardziej przyszłościowy?
0
@bartekvisca Tak samo można powiedzieć że duża inflacja spowoduje wzrost kursu walut np. franka i w konsekwencji podrożeją tamte kredyty.
0
@Cvzx Chwilowo tak po zwolnieniu Planesa, ale z tego co słyszałem szukają kogoś na jego miejsce.
0
@Cvzx Kasa + Ragnick podobono chce mieć władzę nad wszystkim w klubie w pionie sportowym, Laporta na to nie pójdzie
1
@DaPidejpi w 20/21 było 1:4 z PSG na Camp Nou + można dorzucić 0:3 u siebie z Juve prowadzonym przez Pirlo.
1
@messi564 Też mnie to zdziwiło, ja uważam że można nawet było próbować 4-3-3 które graliśmy z Benficą i po prostu na LO Dest i za Albę Nico do pomocy. Oczywiście szanse na wygraną niewielkie, ale wprowadzenie Minguezy to szanse spadają do 0,0000001%.
0
@klopx Problemem jest to że my potrzebujemy kasy, a Frenkie to chyba jedyny zawodnik za którego dostać >60 mln i rozważyć jego sprzedaż.
0
@FC1899Barca Widzę kolejki chętnych na np. Umtitiego czy Cou. Dodatkowo my już teraz mamy problem z limitem płac a nawet jak pozbędziesz się zawodnika to nie oznacza że 1:1 możesz to przeznaczyć na nowego zawodnika. Chcesz kupna 3-4 zawodników w styczniu, jak my już jedziemy na granicy limitu płacowego. To wszystko to ładne marzenia, ale nierealne.
0
@Azi Problemem będzie że kolejny presezon może być bardzo krótki, bo ligi wcześniej zaczynają z uwagi na Mundial w listopad-grudzień.
0
@arkasath Powiedziałbym że gra podobnie jak Bravo w pierwszym sezonie w City. Po roku takiej gry Pep stwierdził że nie ma nerwów na to i kupił Edersona.
7
@AmigoBlancos Myślę, że popisali się swoją wiedzą, wszystkie artykuły wskazywały koniec roku jako powrót do treningów.
0
@pt9 To jest najbardziej przykre, aż sobie w historię meczów spojrzałem. W tym sezonie tylko 1 raz wygraliśmy mecz tracąc pierwszą bramkę -> z Valencia 17.10. Poprzedni taki mecz był 2.05.2021 także z Valencią. To jest coś bardzo słabego.
0
@Gaz No i dlatego wydaliśmy od 2017 ~950mln na same transfery? Czy nowi zawodnicy pociągnęli zespół do góry?
2
@masq Tylko, czy na rynku są sensowni PO do wyciągnięcia? Barcelona kupowała wielu bocznych obróńców, którzy byli topowymi w swojej lidze(np. Emerson, Firpo obaj przychodzili jako top5 na swojej pozycji w La Liga) czy Semedo z Benfici. Sprzedaż Desta nie gwarantuje żadnej poprawy. Może jedynie Azpilicueta na rynku jest za darmo w lato, tylko, że on będzie miał wtedy 33 lata, czy jest to rozwiazanie. Real też ma problem z tą pozycję transfery np. Odriozoli nic nie dały i jak posypie się Carvajal to mają problem. Czy masz pomysł na zawodnika na tą pozycję?
1
@AmigoBlancos Zmień proszę ten wynik na 3-0, bo wynika jakbyśmy wygrali oba mecze :)
0
@kamil9040 Jakie łowy transferowe można zrobić w Anglii Kante 30 lat, Mendy zaraz tez skończy 30, De Bruyne 30 lat, Mahrez 30, Salah w czerwcu 2022 też kończy 30. Niezła wyprzedaż będzie.
0
@hoeniker Jak obrona miała byc ułożona jeśli wszedłby Garcia za Albę? Eric na lewej obronie? Lenglet na lewej obronie? czy może Dest
0
@TR3YWAY Kędziora to co najwyżej mecz może w TV zobaczyć :)
7
@PatrychoO Escandalo
0
@TheNekro94 Czyli uważasz że tylko rodzic/prawny opiekun może podjąć taką decyzję? czy dopuszczasz sytuację, by lekarz(+rada lekarska) mogła podjąć taką decyzję w oparciu o stan zdrowia i badania?
0
@FC1899Barca To może 2 dodatkowe pytania. Wydaje się, że społecznie najłatwiej zaakceptować takioe rozwiązanie dla doroslych nieuleczalnie chorych, co z nieuleczalnie chorymi dziećmi? Czy powinna istnieć granica wieku?
0
@paweldunajecfcb Zostawiać do spisania danych czy zostawiać go fizycznie?
3
@mekston Witalij "szykana" Petrov, nie mogę odżałować tego tytułu dla Fernando wtedy, Rosjanin kilkutronie na prostych kilka razy zmieniał na prostej pozycje(co niby było zabronione) i oczywiście wszystko było ok, jak ktoś ma wygrać to zawsze wygra.