priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 Przecież CR ma 15 bramek już w tym sezonie(9 w Premier i 6 w LM) naprawdę uważasz to za strasznie blady wynik?
0
@Jacu327 Dziś rano było 3500 żołnierzy, 102 czołgi i 536 pojazdów opancerzonych, więc w sumie bez zmian przez cały dzień.
0
@wuwunio92 Jeszcze w trakcie igrzysk w Pekinie 2008 wojna Rosja-Gruzja
1
@patrykzmc2000 Alves ma swoje lata, nawet jak zostanie na przyszly sezon to bardziej jako zabezpieczenie(bo niski kontrakt). Dodatkowo Dest moze grać na lewej stronie w razie czego, a tam jest tylko i wyłacznie Alba(+ od biedy Balde). Na pewno Desta warto zostawić, o ile nie trafi sie swietna oferta transferu, sprzedaż na siłe nie ma sensu.
0
@kulek22 FIVB to nawet meczów LM nie chce przenieść z Rosji(są za 2 i 3 tygodnie), a co dopiero zabrać MŚ.
0
@MESSIah16 Już 34 lata, szmat czasu. Szkoda że już w 2016 wybrał sportową emeryturę w Japonii.
1
@FC1899Barca Przecież wszystko się zgadza w przybliżeniu. Jak dokładnie policzysz to wychodzi dla 70+ zaszczepienie 78,3%. Skolei dla 60+ 76,3%. Dla 18+ 65,8%. Czyli są delikatne różnice względem informacji ale minimalne. Zakładając pełna dawka = osoby w pełni zaszczepione.
0
@AdamaTraore Wprowadzając podatek liniowy 16% państwo mogło by nie stracić względem aktualnych dochodów z PIT. Nie będzie kwoty wolnej od podatku, jakiś 0% podatku dla młodych, rodzin z dziećmi itd. Aktualnie 1 próg to 17%, a nim jest jest kwota wolna od podatku 30k + masz osoby objęte 0% PIT do 85k typu np. osoby do 26lat + osoby z 4 i więcej dzieci. Moim zdaniem budżet nie straci na tej + uprości to znacznie system podatkowy, który będzie znacznie prostszy. Zmiana byłaby bardzo na plus.
1
@lucca87 Mecz będzie 9 marca, ale jeśli przejdziemy Napoli to będzie wyznaczona inna data, bo 1/8 LE jest 10 marca.
2
@MysticCat Jak go nienawidzą to dlaczego prowadzi w każdych sondażach?
3
@P33ck Tymczasem nasz Nazario udział przy golu średnio co 75 minut. Nasz GOAT.
0
@wawrzyn1 Jakby nie patrzeć jak był nasz mecz z Alaves to było 37k na meczu. Ogromny zjazd La ligi patrząc na frekwencje.
5
@MESSIah16 Czy przejście do Realu to nie jest game changer, że wtedy Real stanie się lepszy od PSG?
0
@Dawidfcb1998 Moim zdaniem jakby puścili np. na TVP Inter-LFC, a na TVP2 Salzburg-Bayern to wiecej osob w PL wybierze Bayern. Przecietny widz publicznej telewizji bedzie chciał oglądać Lewego. Pozostali kibice co oglądają wiecej meczów regularnie i tak mają w większosci pakiety sportowe więc jak będą chcieli zobaczyc drugi mecz to mogą.
3
@PatrychoO Dlaczego Bayern jest nieciekawą drużyną? W ich meczach pada zazwyczaj najwięcej bramek w LM, jest najwięcej sytuacji bramkowych itd. Bayern gra moim zdaniem fajną piłkę dla oka.
0
@amanter Czyli jeśli w trakcie treningów się wspomaga tym, przyspieszając regenerację organizmu, przez co zwiększa możliwości treningowe to wszystko ok, pod warunkiem że w zawodach juz w krwi tego nie ma?
5
@Deviler Granerud jak zwykle, jak przegra to zaczyna swoje mądrości. Rok temu krytyka Stocha po TCS, teraz mu Niemcy przeszkadzają. Po MŚL jak przegrał z Geigerem to sędziowie winni itd. Conajmniej żenujące.
1
@jedrek7000 W 92 zawiesili Jugosławię przed ME. Zamiast nich grała Dania, reszta była historią. Może będzie podobnie :)
1
@FC1899Barca Jak jest liczone te 0,04% w 2021? Jeśli zakładamy że w PL jest 38 mln to 0,04% to daje 15,2k osób. Natomiast na Covid zmarło według statystyk 68,5k w 2021(dokładnie 68506). Czyli to wychodzi jakieś 0,18%. To jest 4,5 razy więcej niż jest w podanym źródłe na ktore sie powołujesz.
0
@Kackiewicz Musisz najpierw ścignąć update składów np. stąd -> https://www.fmscout.com/a-fm21-transfer-data-update-by-pr0-fmtu.html
Następnię musisz to wypakować do editor-data katalogu i wystartować grę nową na tym update(bez innych update).
Tam też na stronie jest instrukcja krok po kroku gdzie te pliki wkleić i jak uruchomić.
0
@LeoMesjasz Ponoć rozmawiają z 2 firmami związanymi z blockchainem
2
@martin3131 Odpadamy w LM bo w 6 meczach strzelamy 2 bramki, obrona jest beznadziejna, ale atak też niewiele daje.
0
@Encore Obaj w letnim okienku odejdą.
0
@amanter Dobre momenty De Jong miał na wiosnę w zeszłym sezonie od tego czasu regularny regres, dlaczego ma mieć immunitet na grę? Dest to zagrał kilka meczów dobrych, ale zdecydowana większość po prostu przeciętnie. Czy ma grać za Alvesa tylko i wyłącznie że jest młody? Czy naprawdę nie jest w stanie wygrać z 38 letnim Alvesem sportowo?. Przecież Xavi celowo nie osłabia swojego zespołu tylko i wyłacznie po ty by grali jego znajomi z boiska.
0
@Barca445 Ale wiesz jak graliśmy rok temu z nimi w finale to przegrali 0:4 i mieli wywalone na grę.
3
@Encore Może po prostu dlatego, że wyrzucił Kyrgiosa z turnieju?
2
@ranger3120 Hikaru już jakiś czas temu przestał grywać w partiach klasycznych(lub gra ich bardzo niewiele). Głównie skupia się na Blitzach/Rapidach i na streamingu.
0
@Kgorecki2500 A nie jest Lewica koalicja (Wiosna+Zandberg+SLD) wiec chyba potrzebuje 8% by wejść do sejmu, stąd brak ich w mandatach?
0
@Odcinkowy Tu masz np. kalendarium imprez -> https://www.pgenarodowy.pl/wydarzenia/kalendarium-imprez/2022 . Jak widzisz nawet teraz w styczniu możesz sobie zamówić wycieczkę. Planu na Luty nie ogłosili jeszcze. Koncerty akurat mają głównie w wakacje. Jak zacznie się luty to dojdą nowe terminy i eventy, zawsze tak jest.
1
@redman83 Np. prezydent Tanzanii zmarł na Covid, do tego czasu można było latać bez żadnych testów. Po śmierci prezydenta nagle wprowadzili testy PCR, ciekawe dlaczego.