priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Co to za ustawienie 3 zawodników Linares przeciwko Garcia i Mingueza, kogo kryją Busquests czy Nico, dlaczego Araujo się nie cofnie trochę. Alba i Puig bez komentarza.
0
@Minotaur Premier, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, La Liga
0
@Kgorecki2500 W 2017 też nie wskazywało wiele na Le Pen a mimo to weszła do 2 tury, teraz ma bardzo zbliżone poparcie do pozostałej 2 kandydatów z którymi walczy o wejscie do 2 tury i walkę z Macron(ten na pewno będzie miał najwyższe poparcie w 1 turze). Gdybym miał obstawiać to wejdzie niestety Le Pen i wtedy chcąc niechcąć Macron będzie miał pewną 2 kadencje.
0
@Kgorecki2500 I co to zmienia jak do drugiej tury i tak dojdzie i jeśli jego rywalem bezie LePen to będzie hasło #mimowszystkomacron
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@chudinhomc Dlaczego zdecydowałeś się współpracować z Jaruzelskim?
1
@Emhyr https://www.bbc.com/sport/football/54133192 według tego newsu Carabao cup winner = Conference league
0
@Emhyr Chyba od tego roku zwycięstwo w Carabao Cup daje awans do LK, a jeśli wygra zespół który ma awans do pucharów do wtedy w lidze znów będzie miejsce dla LK.
0
@kaamil1910 No właśnie keidy wszyscy będą zdrowi, ostatnim trenerem który choć przez 1 dzień miał zdrowa całą kadrę to był Lucho, także nie liczyłbym że nagle będą wszyscy dostępni.
0
@amanter Tylko że on go nie może zdjąć, tylko Umtiti może zmienić teoretycznie
1
@masq Żeby nie było za rok narzekania, że piłkarze z Barcelony zostali mocno wyeksploatowani podczas mundialu, a Realu odpoczywali. Ale to tak drogą żartu, ja się cieszę że ilośc hiszpanów się zwiększa.
0
Na tej stronie jest wiele fanów siatkówki, więc chciałbym się Was zapytać co sądzicie o planowanych zmianach w Pluslidze od przyszłego roku:
- poszerzenie ligi do 16 zespołów(dodając w niej Lwów + drużynę z 1 ligi)
- zwiększenie limitu obcokrajowców na boisku z 3 do 4
Osobiście obie zmiany nie podobają mi się z wielu powodów, ale może ktoś z Was widzi plusy w tych zmianach.
0
@arasz1819 Chyba nie rozumiesz o co chodzi. Zachowanie Alby jest skrajnie żałosne i po prostu żenujące. Ty twierdzisz że większość piłkarzy zrobiła na jego miejscu dokładnie to samo, ja się z tą tezą nie zgadzam. Czerwo dla Kounde jest ewidentne z punktu widzenia przepisów i niezależnie czy Alba by się turlał czy nie to czerwo by było, więc cały ten spektakl był niepotrzebny i mnie bardzo brzydził.
1
@arasz1819 Daj proszę przykład sytuacji że zawodnik leży po czymś takim. Jakiś filmik, chociaż 1. Kojarzę wiele sytuacji z leżeniem, ale nigdy że zawodnik dostał rzuconą piłeczką w niego i leży od razu i się zwija.
1
@arasz1819 Chodzi tylko o to, by Alba nie turlał się po czymś takim. Wystarczyło by się zachował np. jak Alan Shearer po tym gdy Roy Keane rzucił w niego piłką. Mam 99% pewności że Alba padłby na ziemię po czymś takim.
Czy znasz przykłady innych piłkarzy, którzy się rzucili na ziemię po czymś podobnym jak wczoraj Alba? Podeślij proszę 2-3 takie sytuacje.
0
@Momals11 W teorii po powierzchni powinni to liczyć, czyli powiedzmy że siłownia ma 150m^2, to może zająć 45m^2, co daje przy zachowaniu dystansu jaki ma być liczony czyli 1,5m^2 daje 30 osób. Analogicznie w teorii mają kościoły liczyć.
@tadzik447 Teoretycznie wtedy można wyprosić niezaszczepionego, analogicznie ksiądz powinien w teorii wyrzucić z mszy niezaszczepioną po przekroczeniu limity. Absurdy polskiego prawa są komiczne.
0
@Momals11 Do 30% zapełnienia wszyscy mogą, powyżej 30% tylko zaszczepieni, aczkolwiek u mnie nikt tego nie sprawdza.
0
@masq Nawet w latach 90-tych gdy był bardzo duży kryzys w angielskiej piłce?
0
@Foro Na ostatnie 13 meczy, wygraliśmy 2 połowę 3 razy -> z Espanyolem, Villarealem i Dynamo. Przegraliśmy 5 razy. Nie grałbym tego, ale mecz trudno obstawić.
2
@MesQueUnClub96 Postawiłbym na Lwa Jaszyna, na pewno w XXI wieku Manuel najlepszy.
1
@Kacper1998 To może pozwolę sobie porównać wyniki meczów bezpośrednich w europejskich pucharach pomiędzy drużynami hiszpańskimi i niemieckimi:
Sezon 18/19
Dortmund-Atletico 4-0
Atletico-Dortmund 2-0
Sezon 19/20
Atletico - Leverskusen 1:0
Leverkusen - Atletico 2:1
Barcelona - Dortmund 3:1
Dortmund - Barcelona 0:0
Lipsk - Atletico 2:1
Bayern - Barcelona 8:2
Sezon 20/21
Bayern - Atletico 4:0
Atletico - Bayern 1:1
Real - Gladbach 2:0
Gladbach - Real 2:2
Dortmund- Sevilla 3:2
Sevilla - Dortmund 2:2
Sezon 21/22
Barcelona - Bayern 0:3
Wolfsburg - Sevilla 1:1
Sevilla - Wolfsburg 2:0
Bayern-Barcelona 3:0
Betis-Leverkusen 1:1
Leverkusen-Betis 4:0
Bilans łączny spotkań: 5-6-9(Zwycięzca La Liga/Remis/Zwycięzca Bundesliga)
Bilans bramkowy: 23-42(La Liga/Bundesliga)
To łatwo pokazuje, że Bundesliga dokoniła La Ligę w ostatnich latach i dodatkowo że wcale nasze TOP4 nie jest mocne, bo mało kto jest w stanie ograć kogoś z Bundesligi. Aktualnie żaden zespół z Hiszpanii nie ma szans w rywalizacji bezpośredniej z Bayernem.
Co do transferów, to podobnie można napisać o zawodnika np. z La Ligi czy Premier League, ilu znasz dobrych zawodników co sprawdzili się w innej lidze. Znajdziesz na pewno więcej z Bundeligi takich, którym wyszło w innej lidze.
0
@kaamil1910 Ja mu się nie dziwie w Anglii przepisy covidowe są mocno odklejone. Masz 1 niezaszczepionego piłkarza i np.:
- jak wraca z kadry/meczu europejskich pucharow spoza zielonej listy Anglii to ma kwarantanne
- co chwile musi robic testy, a wiemy ze im czesciej robisz testy to cos moze mu wykazac
- specjalnie dla niego musi byc osobny protokol sanitarny typu np. osobna szatnia gdzie sie przebiera, podroz osobnym autokarem na mecz itd i wiazece sie z tym koszta dla zespolu
- do czesci krajow w ogole nie wpuszczaja niezaszczepionych i moze on mu wypasc z jakiegos waznego meczu w LM
On odpowiada za zespol i po prostu taki pilkarz to wieksze ryzyko.
0
@michal26 Ja tu widzę jeszcze jeden problem. Większość prywatnej służby zdrowia to duże ośrodki miejskie. Nawet jeśli nakażesz ustawą pracować w publicznej służbie zdrowia na czas pandemii, to pozostaje kwestia obstawienia lekarzami/pielęgniarkami itd. mniejszych ośrodków miejskich, gdzie też często są szpitale covidowe. Czy teraz Ci ludzie też mają się przeniesieść do innego miasta na czas pandemii? Co z rodziną itd., czy też mają jeździć powiedzmy 100-200km dziennie by dojechać na miejsce tracąc wiele godzin i siły na to.
1
@VamosGirl Na lowach powinno pójść, z tym że nie obciążaj ramu czymś innym w trakcie gry, bo ram to zdecydowanie wąskie gardło tutaj.
1
@MesQueUnClub96 Partner Kelly Piquet córki 3-krotnego mistrza świata Formuły 1 Nelsona Piqueta pozuje do zdjęcia :)
0
@Tomo_95 Czyli zawodnik dostanie pensję odpowiednio powiększoną. Czy naprawdę myślisz, że agenci będą zarabiać mniej po takiej zmianie?
0
@mkord Ale to sam zawodnik przecież tego chce. Halaand sam zatrudnił Raiolę, sam Erling chce kasy dla ojca itd. Czyli teraz zamist płacenia tym ludziom bezpośrednio będzie się płacić wszystko zawodnikowi, a on im, bez sensu.
0
@patrykzmc2000 Czyli jak ktoś przychodzi za darmo po kontrakcie to Fifa chce powiedzieć, że nie można dać żadnych prowizji, niezła komuna tam siedzi.
1
@michal26 Co do Zaksy taka ciekawostka mi wpadła w oczy. Jeśli weźmiemy pod uwage 2 ostatnie edycje LM + obecna edycja to w fazie grupowej bilans Zaksy to na 14 meczów 14 zwycięstw, a punkty to 41/42. Jednym słowem miazga. W tym roku będzie trudniej o podtrzymanie passy, bo Civitanova jest piekielnie mocna, ale szanse są. Ważne jednak by zdobyć jakiekolwiek pkt z Włochami, a super byloby wygrać 1 mecz, bo wyjście z grupy z 2 miejsca nie jest proste(wychodza tylko 3 z 5) i potrzeba minimum 12pkt i 4 zwycięstw, a i to może byc za mało.
1
@Katalonbar A powiedz kiedy odpadł klub z Portugalii? tak patrzę bo wiki i nie widzę roku kiedy ich nie było.
Widzę w 2002/2003 odpadli, czyli po rozszerzeniu LM.