priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JohnA Barcelonie(jak i innym drużynom hiszpańskim) gra się piekielnie trudno w Niemczech. Jak weźmiemy pod uwage czasy od Guardioli to na zagraliśmy łącznie 9 meczów w Niemczech i mamy tylko 2 zwycięstwa(Gladbach i Leverskusen). Traciliśmy punkty z Dortmundem, Leverskusen, Stuttgartem, Bayernem. Według mnie będzie bardzo cięzki mecz.
0
@JustBarca Nie będzie zależny termin meczu od dojścia Barcy do finału LE. Ostatnia kolejka jest grana zawsze w tym samym terminie przez wszystkie drużyny(z wyjątkiem drużyn, których pozycji nie może się zmienić w tabeli po tym meczu). Ostatnia kolejka rok temu była grana w sobotę o 18:00, czy teraz będzie też w sobotę tego nie wiadomo. Dowiemy się za ok. 2-3 tygodnie.
3
@eltores Jak by nie patrzeć rubryka expected goals musi dośc sporo o meczu. Chelsea 1.35 vs Real 1.46. Real stworzył minimalnie więcej okazji, ale wycisnął bardzo dużo. Rzadko zdarza się zdobyć ponad 2 razy więcej bramek względem współczynnika xG.
2
@Xwowrak W goldemarku teraz jest taniej. Jeszcze rok temu w mennicy ceny były podobne teraz jest kilka % drożej. Pamiętaj też że im mniejsza waga złota tym większa marża względem kursu złota. Bardziej opłacają się sztabki/monety 1 uncjowe, niż np. te sztabki 20g, nie mówiąc o mniejszych.
12
@gaucho104 Taka sama zasada w rywalizacji Mats vs Mendy?
2
@MesQueUnClub96 Nieźle myślałem że Bayern ma przewagę w tej rywalizacji. Jak się spojrzy na bilans Bayern-Barca to jest przepaść na korzyść Bayernu, nie mówiąc o reszcie hiszpańskich klubów.
0
@Emhyr A co z limitem wynagrodzeń ustalonym przez La Liga? Tez nie trzeba się martwić i liczymy że ktoś obniży wynagrodzenie?
0
@kamiVeB W Barcelonie też gwiżdzą podczas hymnu LM.
1
@kielon93 Możesz też przez stronę kupić - https://etoll.gov.pl/lekkie/e-bilet-autostradowy/e-bilet/
0
@Criss18Barca Oglądałem kombinację na igrzyskach, ale nie widziałem by któryś z trenerów obniżał belkę przed skokiem. Nie wiem w związku z tym, czy podczas kombinacji jest to dozwolone obniżanie belki przez trenerów, jeśli nie byłoby to dozwolone to cięzko by skoczkowie mieliby dużą przewagę bo lądowali by prawie na płaskim co odbijało się notatch, więc ich przewaga byłaby mnejsza. Kojarzasz czy w kombinacji obniżanie belki jest dozwolne, na analogicznych zasadach jak w skokach?
0
@JohnnyBarca Czyli Ameryka Południowa ma mieć 6,5 miejsca na 10 drużyn grających w eliminacjach. Trochę tam to będzie tracić sens granie tych eliminacji.
1
@gregory9609 Jak wyjazd do UE zwłaszcza krótki to raczej ubezpieczenie nie ma sensu(sam EKUZ powinien wystarczyć). Co innego jak np. turystyka górska, narty czy coś bardziej ryzykownego to wtedy może mieć sens. Ale samo zwiedzanie 4 dni we Włoszech to EKUZ jest ok. Zdarzało mi się brać w ostatnich 2 latach dodatkowe ubezpieczenia w tueuropa jeśli leciałem do kraju który wymagał testu covid na lotnisku po wylądowaniu(ubezpieczenie pokrywało koszty ewentualnej kwarantanny na miejscu). Po prostu nie chciałem ryzykować kosztem kilku tysięcy euro za kwarantannę(tam w ubezpieczeniu były okreslone limity w tej sytuacji). Teraz do Włoch brałbym tylko EKUZ.
2
@Shadow23FCB Już jesteśmy lepsi doszliśmy do finału baraży, a Włosi odpadli w półfinale :)
0
@korni20 Brazylia gra o nic w dodatku na dużej wysokości w Boliwii. Tam mecze kosztują mnóstwo zdrowia, wątpie by piłkarze zagrali tam na maksa. Dodatkowo czy Argentyna grająca o nic wygra to też zagadka mecz jest.
1
@Worny W stylu że wie co robi i mu nie przeszkadzać. Dla niego najlepiej by było, gdyby komunikacji w ogóle nie było.
0
@Worny Powiedziałbym że Kimi był takim kierowcą. Jeszcze Montoya w dawnych czasach.
0
@mekston Jak nie widzisz płaczu, że nie powinien słuchac zespołu żeby oszczędzić opony na okrążeniu wyjazdowym i nigdy więcej ich nie posłucha to nie ma sensu dalej dyskutować.
0
@mekston Chociażby narzekał na zespół w Bahrajnie że kazał mu jechał wolniej na okrązeniu wyjazdowym,by opony oszczędzić i nigdy ich więcej już nie posłucha. Druga sprawa to narzekanie, że szybko opony mu się zużywają przy pierwszym stincie. Dodatkowo narzekał na problem, ze stabilnością tyłu przy wyjściach z zakrętu, wymieniać dalej?
0
@MrPGG Ja tam 9. Co do strat za ligowe remisy trzeba pamiętać, że częściej wygrywamy po bramkach w końcówce niż tracimy punkty. Chociażby win z Villareal, Elche, Alaves. Punkcik w derbach to też ostania minuta. Minusik to tylko Puchar Króla.
0
@Emhyr Mimo wszystko Benzema zazwyczaj jest rozpatrywany jako 9, ale rozumiem argumenty. W sumie z innych klasycznych 9 to w sumie Chelsea ma Lukaku, ale na razie słabo mu tam idzie.
1
@Emhyr Celowo nie traktujesz Realu jako topowej drużyny, stąd brak Karima?
0
@Kurkmen Pod Lwowem jest trochę ropy i gazu ziemnego.
0
@ObiektywnyKibic121 Dybala jest najlepiej opłacanym zawodnikiem w Serie A, jednocześnie potrafi łapać po kilka kontuzji w roku. Czyli mamy zrobić komin płacowy dla zawodnika, który owszem ma umiejętności, ale sporo czasu siedzi w gabinetach lekarskich, a potem potrzebuje czas by odzyskać formę. Chyba, że wierzysz, że nagle zgodzi się na znaczącą obniżkę zarobków i dodatkowo wierzysz że zdrowie nagle zacznie mu dopisywać. Ogólnie umiejętności ma spore, ale jest to bardzo ryzykowny transfer w sytuacji Barcelony.
0
@voetballer Masz rację, nie czytałem, że od jutra już nie trzeba testu robić.
0
@voetballer @Nano22 Według strony rządowej potrzebujesz test -> https://www.government.nl/topics/coronavirus-covid-19/visiting-the-netherlands-from-abroad/checklist-entry .
0
@Pawelsky Szczepienie na Covid lub test w Holandii potrzebujesz w razie kontroli przy wjeździe.
0
@BarcaFanSince2006 Zgodnie z przepisami potrzebujesz test. Z tym że kontroli jest niewiele, więc to kwestia czy Was policja zatrzyma do wyrywkowej kontroli. Jak nie chcesz ryzykować to test antygenowy na 48h przed musisz zrobić.
0
@BarcaFanSince2006 Test musisz mieć tylko jeśli jedziesz w masowym transporcie np. samolot, autobus itd. Bierzesz auto i masz bez ograniczen.
0
@against_modern_football No ale jak leci samolotem do Niemiec to wciąż musi mieć szczepienie lub test.
0
@reloaded Zaszczepieni nie muszą testu, jedynie formularz wjazdowy.