1

@Comentateiro Zobaczymy, która partia odważy się zagłosowac przeciw rozdawnictwu.

0

@BorzyKrzys Wiek robi swoje Chiellini, Bonucci wieku nie oszukają. Z kolei Donnarumma wybrał pieniążki w PSG i forma zjechała mu bardzo, Insigne sam się wykreśla transferem do MLS, Jorginho miał sezon życia w Chelsea, a teraz gra padakę. Mancini nie bardzo ma z czego wybierać.

0

@PatrychoO Ale to by było bez sensu dla nich, większym zagrożeniem dla nich w kolejnym sezonie w LM będzie LFC, aniżeli Barca. Po co więc działać na własną niekorzyść.

2

@dadan1990 Leci właśnie powtórka teraz na Eurosport 2.

0

@QQL5 Wynajmij pokój na 1-2 miesiące i dozbieraj na kaucję. Ewentualnie tak jak kolega piszę oddać coś w zastaw rejestrowany do czasu wpłaty kaucji.

12

@jeyx77x Dlaczego liczysz srebro CA, a np. srebra na Euro już nie?

0

@norbi77 Tylko kto z naszych piłkarzy przez te 2 lata trzymał dobrą formę? Równie dobrze można np. wywalić FdJ idąc tropem, że gra dobrze gdy zespołowi idzie, a znika gdy zespół przegrywa i trzeba wziąć sprawy we własne ręce. PSG przed sezonem ściągnęło Donnarummę i efekt był jaki był, zawalił najważnieszy mecz w sezonie całkowicie. W lidze broni tylko co w niego leci. Moim zdaniem trudno będzie znaleźć na rynku gościa, który da 100% pewności że będzie lepiej.

0

@Momals11 Jak Real miał słabszy dzień z nami to Courtois też im nie pomógł i wpuścił 4? Każdemu bramkarzowi znajdziesz słabsze występy w ważnych meczach.

0

@Sulimo Jakby nie patrzeć Winiar wygrał znacznie więcej w swojej karierze bo ma więcej medali z kadrą np. wygrana LŚ, z klubem wygrał LM, ma tytuł tez mistrza Włoch. Zdobył nawet MVP całego sezonu w we Włoszech(które wtedy miały zdecydowanie najmocniejszą ligę). Pod kątem umiejętności znak równości jest właściwy, ale więcej sukcesów klubowych/reprezentacyjnych miał Winiar.

0

@Sulimo Na pewno Wlazły jest najlepszy zawodnikiem polskiej ligi w XXI wieku. Natomiast najlepszym polskim siatkarzem w XXI wieku był bez wątpienia Winiarski.

0

@tbas Tylko, że jak popatrzymy to obecny rok był wyjątkowo udany dla La Liga. W poprzednim tylko Realowi udało się dojśc do półfinału, 2 lata temu nie było żadnego klubu hiszpańskiego nawet w półfinale. Jak weźmiesz np. 3 ostanie lata pod uwagę to okaże się, że drużyny hiszpańskie mają gorszy bilans zdecydowanie od angielskich, ale co gorsza nawet niemieckie biją ich na głowę. Czy obecny rok to był zwiastun renesansu La Liga, czy bardziej to był wynik ponad stan co zrobił Real czy Villareal?

0

@DaPidejpi A Barca nie trzymała Leo na siłę, gdy chciał odejść w sierpniu 2020?

1

@Messibestplayerintheworld Mane to co by nie mówić półka wyżej niż Gnabry czy Coman. Coman często łapie kontuzje, a trzeba też pamiętać że Gnabry prawdopodobnie odejdzie z Bayernu, bo nie chce przedłużyc kontraktu, który wygasa . Dla mnie logiczny ruch Bayernu.

0

@mekston Na Imoli rok temu dostał Tsunoda karę(też w deszczu) za wyjazd za linię, zobaczymy czy nazwiska zagrają.

0

@Clue Ederson nie jest lepszy w ważnych meczach np. 6 goli w dwumeczu wpuszczone z Realem. Mats dużo lepiej prezentował przeciwko Realowi. Wiele razy w lidze Ederson coś odwalał. Jeśli chodzi o ligę to Mats od przyjścia Xaviego jako trenera gra lepiej od Edersona widać to chociażby że traci mniej goli od brazylijczyka i to mimo, że obrona City jest(chyba przyznasz?) lepsza od Barcelony. Na pewno początek sezonu miał Ederson lepszy od Matsa, ale druga część sezonu to Niemiec jest lepszy od niego.

0

@Clue W tym sezonie tylko Alisson jest na pewno lepszy od TS. Donnarumma nie gra lepszego sezonu od Matsa, Rulli zawalił mnóstwo punktów Villarealowi itd.

0

@Clue Czy PSG, City, LFC też powinni poszukać bramkarza? Ederson wpuszcza 6 goli w dwumeczu, Donnarumma pomaga jak może Realowi, Alisson 1 strzał w meczu i gol. Dodajmy jeszcze np. Rulliego który robił co mógł by pomóc LFC awansować do finału. Trzeba zrozumieć że Courtois jest całkowicie poza skalą w tym co robi, ja nie widzę na rynku bramkarza który mógłby się zbliżyć do niego w dyspozycji.

0

@kkbarca Tylko dlaczego Rudiger miałby wolecieć przejśc do Barcy zamiast do Realu? Wzięliśmy Christensena, bo on chciał tu grać.

1

@Lola120 Wszystko załamało się od odejścia Xavi z zespołu po sezonie 14/15. Przez 7 lat tylko 1 półfinał LM dla Barcy. Teraz Xavi wrócił jako trener, więc jest szansa na powrót dobrych czasów.

0

@tobiasson92 Pamiętasz może bramkę Mbappe z finału LN Francja-Hiszpania?. Tam Garcia robił wślizg próbując przechwycić podanie i je przedłużył. Wtedy ten wślizg skasował spalonego, bo był uznany za celowy wślizg. Tutaj sędzia podjął decyzje, że wślizg Fabinho był przypadkowy, więc nie ma zastosowanie przepis o kasowaniu spalonego. Moim zdaniem raczej poprawna decyzja, bo chyba można mówić o przypadkowości wślizgu, ale to jest to na dużej granicy opinności i na pewno można mówić tez o kontrowersji.

0

@Gaz Czyli FdJ dostał na start pensję w TOP5 w klubie(był jeszcze Suarez jak przychodził) mimo tego że jakby nie patrzeć przychodził jako młody zawodnik po 2 latach fajnej gry w Ajaxie? Pjanić to kryminał, ale zaskoczony jestem że FdJ dostał więcej m.in. od Alby, Pique czy kominów w postaci Umtitiego.

0

@FCB24 Nie ma Trentino atakującego, bo gra na 3 przyjmujących. Lavia, który gra na ataku staje regularnie do przyjecia i przyjmuje średnio 10-15 piłek na mecz. Chcą zabezpieczyc przyjęcie i maksymalnie wykorzystać środek. Oby się udało wygrać, ale będzie to ciężki mecz.

0

@FCB24 Tydzień temu notowania były równe, teraz przechyliły mocno w strone Trento jako faworyta. Powodem kontuzja Hubera + duże problemy zdrowotne Kaczmarka. Forma Trento będzie dużą zagadką, bo ostatni mecz grali w kwietniu, więc mieli dużo czasu na przygotowanie, ale z drugiej strony sa bez rytmu meczowego. Mecz 50/50.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DIPENNN Gdzie masz taką cenę, wczoraj tankowałem we Wrocku na Shellu za 6,75(dokładnie Shell na Długołęcę)?

5

Jeszcze w 2009 w meczu Katolonii z Argentyną potrafili grac m.in. Valdes, Pique, Puyol, Xavi itd. a teraz Puig i Mingueza...

1

@Gall Moussa Sissoko :)

0

@GeneralXavi Pamiętasz może co działo się niecałe 2 lata temu, gdy Messi chciał odejśc rok przed końcem kontraktu? Też Barcelona grała nieczysto. Moim zdaniem czepiasz się na siłę Bayernu, bo oni po prostu chcą zarobić dobrze.

0

@GeneralXavi Ronaldo odszedł z Realu w wieku 33 lat dlatego że Juve zapłaciło za niego 117mln, czy myślisz że zgodziliby się na te 30-40mln?, a o takich kwotach mówimy w kontekście Lewego. Bayern gra po prostu by podbić cenę i tyle.

0

@klopx Wygrał PNA, daje mu to dużą przewagę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?