0

Musi się Kurek ogarnąć z tym początkiem meczów. Dziś 12% w ataku 1 set, z USA było 29%, od kolejnej rundy będzie to nas kosztować 1 set.

1

@Vebrol Już jeden morderca u nas jest, więc drugi też się przyjmie. Wartości klubu i tak zostały zszargane.

0

@KrwawiaceoczyVEB Od wprowadzenia VAR-u bo to najświeższe wyniki. Powiedz jakie lata chciałbyś zobaczyć by móc porównać ligi? Co do Barcelony to bilans z niemieckimi(z wyłączeniem Bayernu) masz nawet w tym zestawieniu powyżej 1-2-1 (bramki 6-5).

0

@KrwawiaceoczyVEB Chciałeś statystykę z pozostałymi, więc może porównanie całej ligi hiszpańskiej do niemieckiej od czasu wprowadzenia VAR:
Sezon 18/19
Dortmund-Atletico 4-0
Atletico-Dortmund 2-0

Sezon 19/20
Atletico - Leverskusen 1:0
Leverkusen - Atletico 2:1
Barcelona - Dortmund 3:1
Dortmund - Barcelona 0:0
Lipsk - Atletico 2:1
Bayern - Barcelona 8:2

Sezon 20/21
Bayern - Atletico 4:0
Atletico - Bayern 1:1
Real - Gladbach 2:0
Gladbach - Real 2:2
Dortmund- Sevilla 3:2
Sevilla - Dortmund 2:2

Sezon 21/22
Barcelona - Bayern 0:3
Wolfsburg - Sevilla 1:1
Sevilla - Wolfsburg 2:0
Bayern-Barcelona 3:0
Betis - Leverkusen 1:1
Leverkusen - Betis 4:0
Villareal - Bayern 1:0
Bayern - Villareal 1:1
Frankfurt - Barcelona 1:1
Barcelona - Frankfurt 2:3

Bilans łączny spotkań: 6-8-10(Zwycięzca La Liga/Remis/Zwycięzca Bundesliga)
Bilans bramkowy: 28-47(La Liga/Bundesliga)
Z czego wynika, że liga farmerska ma lepsze wyniki od hiszpańskiej w meczach bezpośrednich?

0

@KrwawiaceoczyVEB Z czego wynika, że Barcelona ma gorszy bilans w meczach bezpośrednich od drużyn niemieckich patrząc na okres od odejścia Guardioli z Barcelony? Bilans 5-3-7, bramkowy 23-33. Dość słabo Barcelona wygląda na tle drużyn farmerskich. Czy znasz ligę z którą Barcelona ma gorszy bilans?

0

@DonAndresFCB Ja tam się cieszę że nie dał drugiej żółtej zawodnikowi Betisu, bo faul był na granicy kartki.

0

@mekston Tymczasem skończony Neymar co 56m w 2022.

4

@don'T.R.I.P.e Masz dużo racji że ich pensja powinna byc większa od piłkarzy którzy są krócej w klubie. Jednocześnie ja nie rozumiem dlaczego np. Busquests musi mieć pensję 2 razy większą od np. Modricia w Realu(który też jest w klubie wiele lat), czy zdecydowanie większą niż Benzema. Dlaczego Alba musiał mieć kontrakt zdecydowanie wyższy niż miał np. Marcelo w Realu(przed swoim odejściem, a Marcelo był w Realu dłużej niż Alba w Barcelonie). Oczywiście aktualne zarobki tzw. amingosów są znacznie powiększone przez fakt odroczonych pensji, ale wciąż ich podstawa jest zdecydowanie wyższa niż podstawa piłkarzy Realu o podobnym stażu i znaczeniu dla swojego zespołu.

0

@Xxxbarca4ever Podczas meczu Swędro i Dacewicz stwierdzili że niesionej nie było. Co do przepisu o niesionej zmiana była w LN z tym wypychaniem do boku, a tutaj miało wrócić do poprzedniego przepisu, masz pewność że na MŚ można wypychać do boku, bo mi umknęło info, że jednak na MŚ jest ten przepis.

1

@Cule1234 Co by nie mówić w kilku ważnych piłka sędzia nam pomógł nawet Swędro o tym mówił w trakcie meczu np. odgwizdał wątpliwa niesioną De Falco przy 17:19 w 4 secie, jednocześnie puszczając zagrania gorsze Śliwce.

1

@ACRAB95 Ale wiesz że Alves nie był zgłoszony do LE?

5

@Katalonbar Taki Cesc grając na 9 potrafił byc królem strzelców ME 2012. On potrafił grać tam świetnie.

0

@Emhyr Gdzie De Jong mógłby liczyć na podobne pieniądze, przecież on zarabia więcej od Ronaldo w MU.

0

@Criss18Barca Tak jest od dawna. Gospodarz w siatkówce może wprowadzić dowolny system na MŚ(bo on wybiera), wobec tego co MŚ są inne systemy. W 2010 słynny włoski system który przepchnął Włochów do półfinału, w 2014 w Polsce machlojki nawet po losowaniu grup zamieniali terminarze spotkań, miejsca spotkań, godziny meczów itd., wszystko by pomóc sobie. W 2018 kolejne cyrki, gdzie np. przepisy dotyczące niesionych piłek były inne we Włoszechy niż w Bułgarii, więc połowa grup miała inne przepisy podczas meczów(prawo gospodarza było wybranie przepisów gry też(!!!). Oczywistym jest że Polska i Słowenia teraz też z tego chcieli skorzystać, bo daje im to przewaga podczas turnieju.

0

@Cvzx Każdy zawodnik w wieku około 20 lat co przychodzi do nas uchodzi za talent. Większośc młodych zawodników uważamy za talenty, a realia są inne.

0

@Cvzx Dest w Ajaxie grał niewiele, w zasadzie jeden sezon jako gracz podstawowego składu. Trudno nazwać go wymiataczem. Bayern jak to Bayern szukał zmiennika nie chcąc płacić za dużo, stąd zainteresowanie Destem. Bayern ściągnąl na PO Sarra i Mazraoui, właśnie z powodu skąpstwa interesuja się takimi graczami.

0

@betonito Tak patrzę w kalendarz i na 5 pierwszych meczów w sezonie 4 są w sobotę, ale oczywiście wszystko gramy zawsze w niedzielę.

0

@patrix211 Według buków Sainz zdecydowanym faworytem(para Sainz-Perez zwycięstwo 1.3 vs 2.6). Dla mnie 50:50.

0

@messi564 Dług Barcelony to 1,3 mld euro. 2 zestawieniu długu klub Juventus ma dług sięgający 900mln. Kluby z Angliii wydają bo zarabiają znacznie więcej z praw, przecież taki West Ham dostaje znacznie więcej z praw do transmisji niż np. Sevilla. Czy znasz drugi tak zadłużony klub jak Barcelona? MU któremu zarzucasz wydawania dużo na transfery ma dług na poziomie 400mln, więc ponad 3 krotnie mniejszy niż Barcelona. Kiedy uważasz Barcelona wyjdzie na plus z finansami, że zaczniemy zarabiać?

0

@messi564 No tak, ale pisałem wyraźnie że najwięcej wydaliśmy na transfery, nie czyste saldo. Pod kątem salda natomiast to wciąż wyglada bardzo źle, spójrz na ligę hiszpańską nasze saldo jest gorsze niże Real, Atletico, Sevilli razem. To jest chore ile wydaje na tle innych hiszpańskich zespołów.

0

@MarFan Gdzie to patrzyłeś, bo ja na transfermarkt porównywałem od 1.07.2017(czyli ostatnie 5 lat i to Barcelona była na 1 miejscu).

0

@messi564 Co by nie mówić to Barcelona wydała najwięcej przez ostatnie 5 lat(1,1mld euro) na transfery i to Barcelona wydawała najwięcej na pensje przez ten czas.

0

@Dynak Moim zdaniem Polska nie może się przyznać, gdyby doszło np. do jakiegoś wycieku chemikaliów, bo narażałaby się na pozwy innych państw np. Niemiec za straty tym spowodowane. Prawdziwej przyczyny nie pozwamy, co więcej będziemy starać maksymalnie wybielić. Na pewno same z siebie zatrucie nie wystąpiło i był tam czynnik ludzki, ale co na prawda się stało trudno powiedzieć.

2

@Toretto Gokarty pod stadionem -> https://lemans.pl/ spoko miejscowka jakby udało wam się tor zarezerwować na 1h to mieliście spoko rozrywkę.

9

@Survier Pedri wyglądał świetnie do momentu kontuzji u Xaviego, Gavi wyglądał podobnie jak poprzednio(z tym że grał w podstawie, a nie tak jak wczesniej u Koemana głównie z ławki), Pique druga część sezonu miał kapitalną jeden z najlepszych naszych zawodników, Alba i Busi wyglądali lepiej niż w pierwszej części poprzedniego sezonu. Moim zdaniem większośc naszych zawodnikow w poprzednim sezonie od drugiej połowy listopada gdy przyszedł Xavi wyglądała lepiej niż w pierwszych 3 miesiącach sezonu.

1

@SuperPatsonFCB Remontują swój stadion, więc grają po sąsiedzku.

0

@Lionel_Messi10 Może niech poproszą Kounde, że jak chce grać to niech odroczy pensje o rok lub obniży.

0

@MatPL Zalewski byłby ciekawym zawodnikiem, jako wahadłowy mógłby pasować.

1

@Cotutajsiedzieje W jaki sposób to liczysz? Sam Neymar od 2020 ma 97 G/A według transfermarkt.

3

@Survier Busi nawet blokuje potężnego Rodriego w kadrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?