priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mow_mi_Douglas Bayern jest pazerny, chcieli kasę zgarnąc od Uefa za wygrany mecz
3
@Jakchcesz W formie z obecnego sezonu na pewno.
0
@Sysia11 To może City/PSG powinno zwolnić trenera w trakcie sezonu. Jedyne sukcesy petrodolarów Chelsea były gdy trener zmienił w się w trakcie sezonu.
0
@hayek Na pewno ilośc stworzonych okazji wzrosła względem tego co było rok temu(wyrażona w xG). Dodatkowo ilośc okazji przeciwnika zmalalała wzgledem rok temu. Jednakże to współprzynniki trudno porwónać bo poziom LaLiga spada, więc branie pdo uwage pierwszych np. 15 meczów tego sezonu względem poprezeniego może nie byc w pelni obiektywne(choć statystycznie będzie się zgadzać)
0
@hayek Jakby nie patrzeć
- w LM jesteśmy w tym samym miejscu co rok temu
- w lidze mamy 28pkt vs 20 pkt rok temu
czyli jest lepiej.
0
Atleti dostało karnego widmo w ostatniej minucie....
0
@noface Nie staliśmy, nie wyobrażam sobie by Barcelona nie zakwalifikowała się do LM poprzez ligę.
0
@wodztek97 Ostatni strzał celny u siebie z Bayern udał nam się wykonac w 2015...
0
@Ali3231 Limit płac, mieliśmy problem z zarejestowaniem Kounde to skąd kasa na nowego trenera + odprawa dla Xaviego
0
Ja się zastanawiam w takiej sytuacji na przepisem VAR że on interweniuje tylko i wyłącznie gdy sytuacja jest ewidenta, tutaj bliżej miałem do sytuacji 50/50, aniżeli że ewidenty błąd sędziego.
0
@ObiektywnyKibic121 Akurat tutaj jakiś plus bo wykartował się.
0
@Faro Zdajesz sobie sprawe że Iniesta w wieku Pedriego miał mniej niż 20 meczów w Barcelonie?
0
@Barca1922 Z Interem 82 i 83 minuty rozegrane, wiec zawsze grał, z Realem to jedyny mecz na ławie z tych ważniejszych.
0
@Image Poziom La Ligi obrazuje LM, gdzie tylko Real się nie kompromituje
0
@Barca1922 Na marginesie wiesz że Gavi grał w 1 składzie w meczu z Interem 2 razy, z Bayernem w Moncachium + z Sevilla i Sociedad?. Jedyny mecz gdzie był na ławie to mecz z Realem jesli chodzi o drużyny z dobre.
0
@Firestone Sevilla też się liczy? Jak liczą się rozgrywki krajowe to dorzucam Real, Atleti, Sevillę
0
@Firestone Napoli się liczy?
0
@norbi77 Co do za argument Koemana dostał 3:0 od Bayernu i Benfici nie oddając celnego strzału w meczu. Jutgla i Abde nie dostał nawet 1 minuty gry u Koemena przez całą kadencje..
1
@Ali3231 Odkąd 1 zmiana to odpuszczanie meczu?
0
@Messibestplayerintheworld Jedyna alternatywa do Bellerina to byłby Kounde na prawej obronie, a środek Garcia-Alonso.
0
@Nano22 Czyli zakładasz że Bayern, który słynie jest że jest kluby oszczędnym woli stracić kilka milionów euro z premii za wygrany mecz + przegrać u siebie w imię wyrzucenia Barcelony z LM? Dodatkowo zakładasz że Barcelona może sportowo ograć Bayern, ale Inter jest już zbyt słaby by mógł sportowo ograć Bayern?
1
@Kidd Moim zdaniem to wynika przedewszystkim z zabetonowania main touru. Gracze spoza main touru nie mają szans na jakieś sensowne wypłaty z turniejów amatorskich i muszą się sami utrzymywać, często łącząc grę z robotą, więc trudno im zrobić progres. Dodatkowo kwestia tego, że zdecydowana większość turniejów kwalifikacyjnych do main touru jest w Wielkiej Brytanii, co dla zawodników spoza Europy jest wyzwaniem finansowym. Na łatwiejszej pozycji stoją chińczycy bo wspiera ich rząd dofinansowaniami, stąd jest dużo młodych chińskich zawodników. W ważnych turniejach moga grać tylko gracze z main touru(czyli mowa tutaj o 125 zawodnikach), więc inni sa na straconej pozycji. Jeśli nie mieszkasz w Europie(najlepiej w Anglii) i nie masz bogatej rodziny to nie masz szansy na karierę w snookerze(wyjątkiem są Chiny). Wspominał o tym kiedys Roberston który po dostaniu się do main touru musiał się przenieść do Anglii i miał bardzo trudno na początku się utrzymać. Gdyby więcej turniejów było poza Europą to dużo łatwiej byłoby o młodszych zawodników, dodatkowo jakby było więcej miejsca w main tourze to też zwiększałoby szansę. Teraz naprawdę po tym jak się dostaniesz to trudno z niego wypaść co pokazuje że mamy nawet zawodników w wieku 50-60 lat, którzy zagrają kilka turniejów odpadną na początku, ale i tak punkty złapią by się utrzymać w cyklu.
0
@WilliamTheBloody Jest bo drużyny ligi włoskiej grają słabo w Lidze Mistrzów(od dobrych kilku lat), kiedy kojarzysz by jakakolwiek drużyna włoska np. doszła do półfinału LM?
0
@AmigoBlancos Wydaje mi się że Napoli jest świetnym kandydatem na czarnego konia.
1
@Emhyr Dziś o tym pisałem przed meczem, drużyny hiszpańskie gdy przyjdzie grać w Niemczech to zapominają jak sie gra w piłkę. Ostatni wygrany mecz jakiejkolwiek hiszpańskiej ekipy w Niemczech to 25.04.2018. Od tego czasu 14 meczów bez zwycięstwa, a dziś dużo wskazuje że będzie 15 taki mecz.
1
@bixmix Przepis o tym, że w jednej edycji LM zawodnik może grac tylko w 1 klubie już od dawna nie obowiązuje. Został zniesiony od sezonu 18/19, teraz każdy klub może do 3 zawodników zmienić w zimie niezależnie czy grali w innym klubie w europejskich pucharach.
0
@pax Uważam, że Twoje oceny zmienników w meczu z Bilbao są jak najbardziej ok i dobrze odzwierciedlają wpływ zawodników na mecz. W moim wpisie chciałem wyrazić obawę/obserwację że wydaje mi się, że w meczach w których drużynie nie wyszło np. wspomniany klasyk czy też np. spotaknie domowe z Interem rezerwowi zawodnicy za mocną obrywają ocenami mimo że ich wpływ na taki a nie inny wynik był znikomy. Jak popatrzymy kiedy rezerwowi dostają oceny słabe(powiedzmy przedział 2-4) to wyjdzie ze najczęściej obserwujemy relację że wynik końcowy ma duże znaczenia do oceny zawodnika rezerwowego, choć takowego nie powinien mieć. Ja osobiście miałem np. więcej zastrzeżen do zmienników w meczu z Celtą, aniżeli w meczach z Realem czy Interem, gdzie właśnie po wejściu rezerwowych widziałem impuls do lepszej gry, a w meczu z Celtą traciliśmy kontrolę nad meczem po zmianach. Rozumiem też, że w tych meczach(Real/Inter) był inny oceniający, więc może być Ci trudno porównać to względem swoich ocen, ale mam wrażenie braku tych samych kryteriów w ocenie zawodników rezerwowych. Jeśli chodzi o zawodników podstawowego składu widzę natomiast dużo większą spójnośc w ocenianiu redakcji i tutaj nie mam większych zastrzeżeń.
2
@bartas97 Osłabienia to jedno, ale dodatkowo trzeba pamiętać, że drużyny hiszpańskie grają w Niemczech katastrofalnie źle. Ostatnie zwycięstwo jakiejkowleik hiszpańskiej drużyny to 25.04.2018, gdzie Real ograł Bayern od tego czasu nigdy żadna hiszpańska drużyna nie wygrała meczu w Niemczech, a było to aż 14 meczy. Prosi się by grać tutaj 1X w tym meczu.
0
@barcelonaLM Ja się nie dziwię słabszym klubom w LaLiga. W Hiszpanii najlepsza np. Barcelona dostaje 3,7 razy więcej pieniędzy z praw do transmisji niż najsłabsza drużyna ligi. W Anglii róznica między najlepszym a najsłabszym to tylko 1,57. Wskutek tego słabsze kluby hiszpańskie nie mają szans na utrzymanie swoich najlepszych graczy dłużej i są zmuszone sprzedawać. Taki podział powoduje że szanse by w TOP3 nie było złożone tylko i wyłącznie z Barca/Real/Atleti są minimalne w najbliższych latach.
0
@pax Od redakcji w klasyku było 2,5 dla Ferrana , od czytelników 5 ->
https://www.fcbarca.com/107025-oceny-za-mecz-z-realem-madryt.html
Wydaje mi się, że poziom rywala jak i wynik przy którym wchodza powinien mieć wpływ na ocenę rezerwowych. Co innego jest strzelić na 4:0 z Bilbao niż np. na 1:2 z Realem.