priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Bardzo ofensywny skład
0
@Uukasz_93 A to nie jest, że Krzysio zaczał walić w Brzęczka dopiero po jakimś roku. Ja nie kojarze(może źle pamiętam), że walił w niego podczas meczów Ligi Narodów, gdzie też graliśmy paździerz, dopiero dostało mu się z mecze w eliminacjach euro, gdzie graliśmy paździerz przecież słabeuszom.
1
@stysiek Wydaje mi że Francja bedzie mieć ciężka drabinkę(jeśli wygrają grupę), najpierw Argetyna w 1/8, potem Anglia w 1/4. Może to mieć wpływ na bramki Giroud, ale wiadomo to troche wrózenie z fusów, bo niekiedy ci potencjalnie słabsi moga bardziej przeszkodzić.
0
@stysiek Tylko pamiętaj że jest duża szansa że Francja trafi na Argentynę w 1/8. Czy uważasz że będą potrafili ograć Argentynę?
1
@stysiek Ja mam jakieś dziwne przeczucie że Saka może być blisko króla strzelców. Zazwyczaj starcza na króla strzelców 5 bramek, już ma 2 po Iranie i jeśli trafi w grupie 1-2 razy jeszcze(a to możliwe jest) to będzie już bardzo blisko.
3
@tbas Czyli w Austrii od stycznia 2022 wzrosła cena paliwa o 25%. W Polsce o 15%. Gdyby nie VAT to mielibyśmy podobny wzrost ceny co w Austrii. Generalnie jak popatrzysz na ceny paliwa w naszym regionie to większości krajów masz podobny wzrost na poziomie ok. 20%. Mimo że cena baryłki i relacji waluty danego kraju do USD jest w miare podobna.
0
Japonia posiadanie piłki 12%...
0
@arasz1819 Wiemy mniej więcej ile zarabiali nasi trenerzy ostatnio:
Nawałka - 300 000 €
Brzęczek - 400 000 €
Sousa - 800 000 €
Michniewicz - 500 000 €
Te zarobki są małe na tle światowym np. taki Renard kasuje 1,1 mln € aktualnie, a pewnie zarobki u niego wzrosną jak zagra dobry mundial. Uważam, że max dla PZPN to okolice 1mln euro. Lagerback jest na granicy możliwości finansowej jak trenował w Islandię to miał koło 500k, w Norwegii gdzie ostatnio pracował miał nawet więcej. Hiddink zarabiał zawsze bardzo dużo, więc jest totalnie poza zasięgiem. W takim przedziale do 1mln euro jest realnie mało trenerów z doświadczeniem reprezentacyjnym do wzięcia, jedyna możliwośc to wzięcie jakiegoś np. asystenta dużego trenera i postawienie na niego, ale to też mega ryzykowne.
0
@arasz1819 Podałbyś ze 3 nazwiska takich trenerów z doświadczeniem reprezentacyjnym, które były zasięgu Polski?
0
@Chaoss Nie podważam Hiszpanii 2010, ale idiotyzm wypowiedzi sugerujący że Argentyna przypadkiem znalazła się w finale mundialu 2014, w każdym z meczu fazy pucharowej w drodze do finału była lepsza od rywala. Sam finał przegrali nieskutecznością Higuaina. Patrzenie tylko na suchy wynik nie oddaje mundialu w 2014.
5
@KlonaZepan Hiszpania 1-0 w każdy meczu fazy pucharowej Mundial 2010 czym się podniecać? Jak ktoś nie pamięta przebiegu meczów w 2014 to może takie bzdury pisac bazując na flashscore.
1
@FCBeSeM Mała tabela i różnice w bramkach.
2
@mrboom Tutaj jest bardziej kwestia czy taki faul to "clear and obvious" bo tylko w sytuacjach przy 100% sytuacjach niby VAR ma wkraczać, gdyby sędzia to od razu odgwizdał nie byłoby wątpliwości, a tak się zastanawiam, czy na pewno to wpada w reguły kiedy VAR ma byc użyty.
0
@Emhyr Oby udało się z Moukoko jako zmiennik byłby super. Jednak ja nie wierzę, że się to uda na miejscu Moukoko wybrałbym Bayern bo rywalizuje o skład z Choupo-Motingiem a nie Lewym, przez co tam miałby duże szanse na miejsce w 1 składzie, u nas tych szans dostawałby znacznie mniej. Chyba dla kariery Moukoko Bayern byłby lepszy w tym momencie.
0
Większośc osób tutaj twierdzi że Polska będzie mieć małe posiadanie piłki, patrzę na kursy buków i posiadanie Meksyku 57,5+ to kurs 1,65. Gdzie tkwi haczyk waszym zdaniem? Czy tez to mega bezpieczny zakład za niezły kurs.
0
@Deathwing112 Niekoniecznie, ważna będzie postawa PSG w LM. Trzeba pamiętać że ostatni raz kiedy zwycięzca mundialu dostał ZP to był rok 2006 i Cannavaro, więc mundial często nie jest decydujący.
0
@Przemek2323 Dzisiaj był artykuł w Politico i według ich analizy właśnie armia Polski jest najsilniejsza w Europie.
0
@FanBarcYxD Co więcej te dodatkowe 16 miejsc trafi głównie do słabszych kontynentów. np. Azja zamiast 4 ekip pośle 8, Afryka 5-9, Ameryka Północna 3-6. Europa zyska 3 dodatkowe miejsce 13-16, wiec poziom spadnie dramatycznie.
1
@Encore Czyli Anglia miałaby wyjść na Iran z dwoma typowymi defensywnymi pomocnikami(Rice i Henderson(bo chyba innej opcji nie ma, w wariancie z Jude na 10). Nie zbyt defensywne ustawienie proponujesz grając przeciwko Iranowi?
2
@Encore Tylko kto w jego miejsce w środku pola? Maddison kontuzjowany, Phillips gra jak na lekarstwo, Gallagher ma bardzo małe doświadczenie, Henderson w tym sezonie jest w bardzo przeciętnej formie. Jedynie mógłby tam probować Fodena ustawić, aczkolwiek w City większośc meczy grał Phil na lewym skrzydle.
0
@Zoker Aż się Koeman przypomina że jest jak jest.
1
@Comentateiro Może ma to wpływ śmieszna grupa Argentyny, mają 2 reprezentacje które były 3 razy na mundialu w XXI wieku i nie wyszły z grupy + Meksyk który zawsze odpada w 1/8 finału. Najczęściej królem strzelców zostaje osoba która nabiła dużo bramek w grupie. Jesli Leo trafi 3-4 razy w grupie(a ma na to szansę) to jego szansa na króla strzelców będzie duża.
2
@pt9 Koło 10 mln$ jest różnicy miedzy 2 a 3 miejscem pod wzgledem nagrody finansowej. Dokładnej kwoty za 2022 nie znamy, ale np. w 2021 najlepszy Merc dostał 61mln, a najsłabszy Williams 13mln$. Trzeba pamiętać że system nagród w f1 to miejsce w klasyfikacji jest tylko 1/3 z nagród od F1, dodatkowo każdy team dostaje stała kwotę 36mln$. Jeszcze dochodzą do tego rózne bonusy historyczne dla 5 zespołów(Ferrari, Merc, RB, Williams, McLaren).
0
@tobiasson92 Niemcy najsłabsze pokolenie od lat, a potem patrzysz np. na ich linie pomocy i widzisz m.in. Kimmich, Goretzka, Sane, Muller, Gnabry, Gundogan itd.
0
@Emhyr Kluczowy jest if Spain reach World Cup final. Za każdy dzień zgrupowania to jest kwota to 10 tys(jeśli grał 2 lata zawodnik). Przykładowo jeśli Hiszpania odpadnie w ćwierćfinale to kwota z 4,3 miliona zmaleje o ok. 400 tys to 3,9mln. City dostaje 4,17 tylko za samą fazę grupową, teraz jeszcze musisz doliczyc pieniądze które może dostać za awans reprezentacji z ich piłkarzami do kolejnych faz turnieju. Ostateczna kwota ile dany klub zarobi wynika też jak daleko dana reprezentacja dojdzie. Wiadomo że na start, czyli zgrupowanie przed mundialem + faza grupowa najwięcej dostanie City -> 4,17mln.
0
@mekston Niekoniecznie, bo podwójny DNF może oznaczać wicemistrzostwa dla Russela.
2
@Emhyr Najwięcej dostanie City. Przypominam że nie tylko brane jest pod uwagę gdzie dany zawodnik gra obecnie, tylko rowniez sezony 20/21,21/22. Fifa placi 10 tys $ za dzien zgrupowania. Przykladowo za Erica Barca dostanie 6,6 tys, a City 3,3. Christensen przykladowo to 6,6 tys dla Chelsea i tylko 3,3 tys$ dla Barcy. Jeszcze ważnym jest ile trwa zgrupowania danej kadry.
3
@Comentateiro Co Ty mówisz, my od 30 lat nigdy nie przegraliśmy z Argentyną, co więcej od tego czasu tylko zwycięstwa i my mamy ich się bać :D
0
@maniak33333 https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/mundial-2022-kadra-reprezentacji-belgii-na-mistrzostwa-swiata-w-katarze-romelu-lukaku-i-eden-hazard-znalezli-sie-w-zespole,1124291.html
2
@maniak33333 Jest w kadrze na mundial