0

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem nie ma szans by wzięli Keylora, PSG nie pozwoli wzmocnć Bayernu, bo grają z nimi w 1/8 LM.

0

@FcPortoFan1999 Wczoraj na meczu był Kahn, ciekawe czy nie będą szykowac jakiejś oferty za Livakovica dla Dinama

0

@okiemtypera_lucaxx95 Czyli co kurs na Argentyne w półfinale 1,87 oznacza, że buki rozdają pieniądze i fakt że w XXI wieku Chorwacja w fazie pucharowej Mundialu/Euro przegrała jedynie z Francją(w 90 minutach) w finale nie ma znaczenia?

0

@Xxxbarca4ever A śmiali z Czesia, gdy mówił że 2:0 to niebezpieczny wynik

0

@Derean Martinez był wybrany najlepszym bramkarzem w 1/8 i był drużynie kolejki, broniąc m.in. setkę Australii w dogrywce. Jak bardzo ostatni mecz definiuje zawodnika....

1

@koziar Przecież wybronił np. setkę Australii w doliczonym czasie.

0

@kylo12 Tam jest więcej piłkarzy urodzonych poza Marokiem niz w Maroku :D

1

@Emhyr Uwielbiam argument wyjmiesz zawodnika X z drużyny Y i jej nie ma. Wyjmiesz Messiego z Argentyny i odpadliby w grupie, bo nie wygraliby z Meksykiem itd. Mam nieodparte wrażenie, że szczęściu też trzeba umiec pomóc, czego nie potrafisz dostrzec.

0

@Emhyr To niech to strzeli to najpierw, Chorwaci nie przegrali żadnego meczu na Mundialu eliminując mocnych rywali, w LN ograli Francję, Danię, Austrię, na Euro dopiero po dogrywce odpadli z Hiszpanią. Oni zawsze walczą do końcą i może się to podobać.

1

@Emhyr Turniej grasz by wygrać, nie po to by grać pięknie w piłkę. Styl nie ma żadnego znaczenia.

0

Ja tam chciałbym spytać Pana @Emhyr jak tam ta Chorwacja co notuje regularny regres i Kanada miała już ich wyjaśnić -> https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12488122#comment-12488122 . Jak na drużynę notującą regres półfinał chyba nie jest najgorszym wynikiem?

0

@LaRoja Gvardiol, Bellingham może Ramos(zależy co pokaże jeszcze)

1

@Krzysztof1987 To też nie jest tak do końca np. Moder po wyjeździe z Polski w ciągu 2 miesięcy wywalczył sobie miejsce w Brighton, Lewemu też nie zajęło długo wywalczenie miejsca w Dortmundzie, który był topowym klubem wtedy(nawet jako zmiennik Barriosa grał sporo), Błaszczykowski też od razu wywalczył miejsce w pierwszym składzie BVB. Kluczowym jest tutaj by nie odejśc za szybko z ligi np. jak Kapustka, Bielik, Karbownik, Majecki itp. bo potem będą chodzić po wypożyczeniach. Jesli odchodzic majac np. 21-22 lata masz miejsce w kadrze to często możesz dać rade od razu w czołowych ligach i dobrych drużynach

0

@AmigoBlancos To różnie bywa np. Thomas Muller w 2014 miał już 10 goli na mundialu, bedac w wieku 25 lat. Wydawalo sie, ze moze zaatakowac Klose, zwlaszcza ze Niemcy byli wtedy na topie i wydawalo sie ze moga na nim sie utrzymac, ale historia sie potoczyla tak ze nie zdobyl zadnej bramki na kolejnych 2 mundialach. Mbappe tez nie wiadomo jak bedzie wygladal za 4-8 lat.

0

@michal26 Jest sporo klubów co ma więcej od nas: PSG, Real, MU, City, Ajax, Benfica, Liverpool i na pewno ktoś jeszcze by się znalazł.

1

@VegetaPolska A czyja wina jak nie Sousy była klęska na Euro, on uparł się na Krychowiaka że musi grac w pierwszym składzie, a Moder po świetnym sezonie w Brighton musiał grzać ławę. Gośc co gra w Premier League a w kadrze grzeje ławę, bo Sousa kochał Krychowiaka. Nie bez przyczyny nasz najlepszy mecz na Euro był wtedy gdy Krychowiak nie mógł grac przez czerwo w meczu z Hiszpania. Potem po świetnym meczu z Hiszpanią, cyk powrót Krychowiaka do pierwszego składu na Szwecję. Gdyby Sousa wrócił na trenera to Krychowiak miał pewne miejsce w 1 składzie do 40-stki. On tak ubóstwiał tego piłkarza.

1

@SteuerFreiMoney To prawda, teraz to bolid jest najważniejszy i to zdecydowanie, wystarczy sobie przypomniec przesiadkę Russella do Merca w 2020, gdy Hamilton był chory. Z kierowcy przyjeżdzającego na końcu od razu PP i walka o zwycięstwo w wyścigu. Wyprzedzanie na przycisk, wątpie by jakikolwiek dzisiejszy kierowca mógłby walczyć o punkty w czasach Senny, Prosta.

3

@macio_944 Kompromitacje w Europie zaczęły się od odejścia Pepa, już za Tito było 0-7 z Bayernem w dwumeczu, potem za Martino tylko ćwierćfinał. W zasadzie ta genialna wisona 2015 zamazuje sprawę. Od dekady wygląda to kiepsko jak na możliwości zespołu.

0

@FCB24 Myślę, że potrwa trochę bezrobocie. On mierzy myślę w jakiś topowy zespół i nie chciałbym np. trenenowac jakiejś Romy, Sevilli itp. zespołów. W Anglii aktualnie nikt z czołówki raczej nie szuka trenera, w Hiszpanii też odpada, bo do klubów z Madrytu nie pójdzie, a Barca nie zmieni trenera w trakcie sezonu. Jedyna szansa gdyby coś we Włoszech się zwolniło, ale wątpie by Milan, Inter, Napoli chcieli zmienić trenera, a Juve ma bagno w finansach i imho nie warto mu sie tam pchać. Luis poczeka sobie na spokojnie jak jakiś klub w Anglii będzie chciał zmienić trenera, ale to potrwa.

0

@Deviler Ale wymieniasz trenerow ktorzy zarabiaja ponad 1mln euro, u nas Czesiu ma 500k, Sousa rekordzista mial 800k. Kogos z limitem do 800k masz moze?

0

@Deviler Jakie nazwiska widzisz u Nas?

0

@Deviler Meksyk był sam sobie winien, że zaczął grac w mistrzostwach przez ostatnie 45 minut. Gdzie oni byli w meczu z Polską czy Argentyną? Mówienie, że ich szkoda, że grali super i zasłużyli na awans jest nie na miejscu.

0

@Deviler Tylko co wynikało z tych strzałów?. Ile kojarzysz super okazji Meksyku w tym meczu? Przypominam że Polska miała słupek, poprzeczkę, sam na sam Lewego itd.
@AmigoBlancos Moim zdaniem Meksyk był do ogrania na pewno, ale mówienie łaska Argentyny jest bez sensu, bo niezależnie czy grała z Polską, Meksykiem czy Australią przy 2:0 spuszczała z tonu oszczędzając siły, co jest w pełni zrozumiałe

0

@AmigoBlancos To kto zasłużył na awans z naszej grupy? Meksyk? Oni też przez 2 mecze nie(Polska+ Argentyna) nie zrobili kompletie nic by zdobyć bramkę. Obudzili się na drugą połowe z Arabią i to miało wystarczyc do awansu? Polska np. z Arabia stworzyła więcej okazji bramkowych niż Meksyk podczas tego meczu.

0

@Emhyr A może na razie tylko oni oficjalnie mówią, że są przeciw? Do momentu pełnych wyników głosowania nie będę oceniać czy na 100% takie np. Atleti jest przeciw. Druga kwestia też czego dotyczą te zmiany dokładnie, kiedyś było mówione o ogrniczenie stosowania dźwigni finansowych, co też może tłumaczyć sprzeciw np. Barcy, a poparcie słabszych klubow(ktore polegaja na CVC).

0

@Emhyr Gdzie masz info że np. Atleti teraz zagłosowało za tymi regulacjami? Oni pojechali na spotkanie, ale nie widziałem info, że głosowali za bardziej restrykcyjnymi przepisami.

7

@Emhyr Akurat to proste. Kluby mocne np. Barca, Atlteti, czy bardzo solidne np. Villareal, Sevilla nie będą mogły łatwo kupować liderów drużyn z dołu tabeli, bo nie będą mieścić się w limitach. Przez co taki lider zespołu dłużej będzie w nim grać. Oczywiście kupić go będą mogły np. kluby angielskie, ale płacą sporo, więc to nie problem. Spójrz też np. na takie Bilbao, oni i tak nie będą nikogo kupować poza Baskami, więc dla nich większe limity są na rękę, bo mocniejsze kluby nie będą się wzmacniać i np. moga nawet ugrać miejsce w TOP4, dzięki słabości np. takiej Sevilli, Valencii czy Villarealu.

3

@Kessie Świetny plan Lewicy: Mieszkanie budowane z budżetu Państwa, waloryzacja 500+, podniesienie płac w budżetow o wartosc inflacji -> 20%, wprowadzenie dochodu podstawowego od określonego wieku. Co może pójśc nie tak :D

0

@cris2706 Hiszpania Enrique nie ma jakiegokolwiek planu B jak rywal się cofnie. Na Euro to było widać, na MŚ też, w eliminacjach do Mundialu też. Popatrz na fakt ile oni bramek zdobywaja. Dużo bramek potrafia zdobyc gdy rywal jest słaby -> np. Słowacja, Kostaryka ale gdy rywal potrafi się ustawić w defensywie to jest ogromny problem. Oni w meczach ze Szwecja(3 mecze (2 eliminacje+Euro)), Polską, Grecją(2 eliminacje), Włochy, Szwajcarią, Niemcami, Maroko, Japonią zawsze zdobywali max 1 gola. Czyli jedyna drużyna na poziomie , którą przełamali na większą ilośc goli to Chorwacja. Co nam to daje, że na 12 meczy z mocnymi rywalami maja tylko 1 mecz gdzie zdobywali co najmniej 2 gole. Tak sie nie da grać, bo musisz mieć perfekcyjna obrone i wygrywac po 1:0 takie mecze. To jest ogromny brak pomysłu w ofensywie. Brak jakichkolwiek strzałów z dystansu, milion podań bez sensu, ogląda się mecze Hiszpanii koszmarnie.

0

@Encore Na + Alba, na - Balde. Busi, Pedri, Gavi, Ferran grali na poziomie swoim z klubu. Alba lepiej, a Balde gorzej. Ansu grał za krótko by ocenić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?