priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 Przecież jest więcej takich drużyń np. West Ham, Nicea.
1
@Klimach fan Platforma nie ma pojęcia co zrobić w tej sprawie najlepiej to obrazuje głosowanie nad uchwała JPII. PiS specjalnie teraz je poddał pod głosowanie, bo KO nieważne co zrobi będzie źle. Wybrali więc drogę bycia śmiesznym i nie zagłosowali, czyli nie mają zdania w tej sprawie. Lewica i PSL potrafią się określić, a PO stoi na dwóch nogach i nie wie co zrobić.
0
@skubi99 Tylko ja tam się obawiam powtórki z zeszłych wyborow ze nie będzie nawet kontrkandydata dla Tebasa, bo żeby się zgłosić potrzeba poparcia bodajże 10 klubow, wiec kluby musialy sie zgadac na 1 osobe, a interesy sa rozne klubow.
0
@skubi99 Są wybory co 4 lata, w 2019 Tebas dostał 34 kluby na niego głosowały z 40 łącznie(mogą głosować kluby La Liga i Segunda). Tebas ma ogromne poparcie klubow i rządzi od 2013.
3
@Sau_Ron Myślę, że większę prawdopodobieństwo za mojego życia jest że powstanie jakaś forma Superligi i LM przestaną być najważniejszymi rozgrywkami niż ktoś przegoni Real w liczbie zwyciestw w LM.
1
@mrboom Tylko zwróć uwagę, że owszem odpadali z dużymi ekipami, tylko często w 1/8 sami się skazywali na taki los. Takie PSG powinno potrafić wygrać choć 1 mecz w grupie z Benficą i w efekcie wygrać grupę, potem nie grali by z Bayernem tylko np. z Brugią i byłoby dużo łatwiej. Rok temu tak samo przegrali grupę przez wpadki typu remis z Lipskiem czy remis z Brugią i potem w konsekwencji mecz z Realem w 1/8.
0
@Deviler Kontrakty Mbappe, Messiego, Neymara oraz Ramosa są większe niż całego Bayernu razem, więc cała kasa tam idzie.
4
@bartekvisca Przeciez ocena jest pod kątem rynku pracy i cen mieszkań. Czyli bierzesz pod uwagę:
- średnie wynagrodzenie
- poziom bezrobocia
- podaż mieszkań na rynku pod kątem kupna i ich cena
- cena najmu
- dojazd do pracy(dobre skomunikowanie aglomeracji ślaskiej)
Czyli w skrócie żeby się dorobić to wychodzi na dobre miasto, choć sam nie chciałbym tam żyć, bo poza pracą/cena mieszkania to nic innego nie oferuje.
8
@Nano22 Zdajesz sobie sprawę, że większośc siatkarzy rosyjskich gra w rosyjskiej lidze, gdzie dużo klubów np. Zenit Petersburg, Zenit Kazań ma sponsorów spółki skarbu państwa Rosji np. Gazprom, a inne moją oligarchów powiązanych z Putinem. Czyli Ci siatkarze jakby nigdy nic pobierają kasę od Putina i Ty chciałbys ich traktować jako neutralnych, dobre żarty.
0
@masq Nie chodzi mi duży transfer typu Laporte tylko bardziej wzmocnienie typu Inigo Martinez, a takie wzmocnienie jest realne i odpuszczanie polepszania obsady środka obrony uważam na błąd. Oczywiste jest że nie powinniśmy robić transferu za +50mln na środek obrony, ale wzmocnić już tak.
0
@masq I potem przyjdzie październik/listopad jak rok temu i w tym samym czasie wypadną Kounde, Araujo, Christensen, jak myslisz jak wtedy potoczy się nasza przygoda w LM jak decydujace mecze w grupie bedziemy grac potezna obrona Roberto-Garcia-Alonso-Balde.
2
@supraomnes1 Jak dla mnie to Real gra podobnie jak rok temu gdy wygrał LM i Ligę. Wtedy po 24 kolejkach mieli 54 punkty, teraz mają 53 punkty. Różnica jest taka, że Barcelona świetnie punktuje w tym sezonie, ale sam poziom gry Realu jest podobny. Możemy powiedzieć że np. Benzema gorzej wygląda, ale za to jest kilku zawodników co lepiej wyglądają niż rok temu. Real nie zrobił wzmocnień latem, więc poziom im pozostał z zeszłego sezonu, za to Barcelona jest mocniejsza.
0
@lucca87 Tylko że 99% trenerów przed meczem z Realem mówi że to Real jest faworytem a my tylko możemy, nawet Guardiola w tym sezonie mówił że to Real jest faworytem w LM, przed rewanżem rok temu mówił też o tym że Real jest faworytem, a my tylko możemy. To jest zwykłe zdejmowanie presji z zawodników.
1
@Witekk10 Jak dla mnie nie tyle co potencjalna kara co jej nieuchronność byłaby w stanie pomóc zwierzątom najbardziej. Nawet obecny system karny byłby wtedy dla takiego osobnika skutecznie odstraszający.
1
@Joe_Pesci Ooo, to miałeś duże szczęście. Ja wysłałem 21.02 priorytetem z Opola do Legnicy i doszło 28.02. Także, jestem zdzwiony że Ci tak szybko doszło.
1
@bartas97 Mało prawdopodobne. Jak wysyłałem pismo to zazwyczaj 4-5 dni szło nawet jak priorytet.
1
@michal26 W tych badaniach tak zastanawia mnie poparcie PIS vs PO w grupie 40-49. W teorii tutaj PiS ma tylko 29% mimo wprowadzenia 500+, gdzie osoby w tym wieku często są beneficjentami tego programu. Jedna z tez podnoszonych to że ludzie sprzedali się za 500+, a troche to wygląda że sprzedali się bardziej emeryci za dodatki(na marginesie z egoistycznego punktu im się nie dziwię, bo i tak długów nie będą spłacać z tego powstałych i patrzą na swój interes). Kończąc, gdyby takie badania były prawdą to może efekt 500+ dla wyniku PiS jest przesadzony względem tego co ludziom się wydaje.
0
@Emhyr Jak by tak wystawił to będzie płacz o to, że o Balde musi grac na prawej obronie. Co do obrony to obstawiam że wyjdziemy Araujo-Kounde-Alonso-Balde i nie będzie Erica w 1 składzie, jakieś takie przeczucie mam.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Wyjęcie kluczowych zawodników nawet 2 zmienia bardzo dużo. Czy Real wygrałby Twoim zdaniem LM rok temu, gdyby np. wypadł Courtouis i Benzema? Moim zdaniem odpadliby już z PSG. Popatrz też np. na Barcelonę w 2015 odszedł Xavi i co się stało z nasza linią pomocą i całym zespołem. Przez następne 6 sezonów mając Messiego ugraliśmy tylko 1 półfinał LM, poza tym maks ćwierćfinały. Co z tego że mieliśmy Suareza przez 5 sezonów kolejnych, Iniestę przez 3 sezony, Neymara przez 2 sezony, Busiego, Matsa, Albę itd. przez ten cały czas, jak automatycznie nasza pomoc przestała grać i nikt czy to Lucho, Valverde, Setien czy Koeman nie potrafili tego naprawić, a to był tylko 1 zawodnik.
1
@dniel Te 19% podatku to podatek od zysku(podatek belki), nie od kwoty całkowitej gdy robisz wypłatę. Więc jeśli wpłacisz 10k i np. twoje ppk wygeneruje 1k zysku przez ten czas. to twój podatek wyniesie 190zł, wiec do wypłaty pojdzie 10810zł. Jeśli np. by wygenerował stratę to w ogole tego podatku nie ma. Dodatkowo jeśli chodzi o część pracodawcy to ona rzeczywiście ma podatek 30%(który szumnie jest nazwany transferem środków na subkonto ZUS(pewnie :D)), ale i tak zostaje Ci 70% kwoty od pracodawcy + płacisz wtedy podatek Belki na podobnej zasadzie jak od twojej wpłaty, dopłata od państwa przepada w 100%.
3
@Emhyr
De Jong, Busi po 1 asyscie
Pedri 0 asyst
Kessie 3 asysty - TOP
Żartobliwie :D
1
@Kidd Polecam spojrzeć w średnie ilości goli na mecz drużyn w ligach angielskiej/niemieckiej/hiszpańskiej.
https://www.soccerstats.com/table.asp?league=spain&tid=d
https://www.soccerstats.com/table.asp?league=germany&tid=d
https://www.soccerstats.com/table.asp?league=england&tid=d
La Liga ma żałosne średnie na mecz. Weźmy taką Mallorcę która ma 1,7 goli/mecz, przecież takich meczy nie da się oglądać. Real który ma najwyższy współczynnik goli/mecz ma 2,85 i jest on niższy od najniższego współczynnika w Niemczech(Hertha i Schalke ma 2,89). Na tle Anglii współczynnik Barcelony na poziomie 2,45 plasowałby nas na 15 miejscu w lidze. Koszmarnie wygląda większośc meczu w Hiszpanii.
3
@denis9401 No ale MLS zaczyna sezon w lutym, wiec to juz jest inny sezon.
MLS gra system wiosna-jesień
Europa jesień-wiosna.
0
@cris2706 Wyśmiewanie Tottenhamu wynika z tego, że to drużyna która nie potrafi niczego wygrać od wielu lat. Nie chodzi tutaj o sam poziom ich gry.
1
@Bezhistorii A o Ferranie, który jest w takiej samej sytuacji to ludzie nawet nie napiszą :D
0
@tbas Niecałe 10 lat temu Barca B potrafiła zajmować 3 miejsce w Segunda Division i tylko przepisy ze nie mozna miec rezerwowej druzyny w LaLiga nas blokowały od awansu rezerw, a teraz gra nasza młodzież na poziomie 3 ligi i w dodatku są tam średniakami.
0
@PeteR10 Ja postawiłem na Villareal i Gladbach, ale nie nazwałbym tego pewniaczkiem.
0
@Image A ilu masz tutaj "kibiców" Barcelony co tylko umniejszają jej w tym sezonie, że w sumie styl nie taki, że tylko 1 bramką zwycięstwo, że wygraliśmy tylko dzięki Matsowi itd. Jak sami "kibice" Barcelony jej umniejszają to media też tak robić będą.
0
@Kamiloza91 Ja się zastanawiam, jak ludzie uważają MU za faworyta to niech go obstawią. Kursy na awans Barca 1.67, MU 2.10. Uważam że szanse są 60/40 na korzyśc Barcy.
0
@Xxxbarca4ever A wiadomo, którzy środkowi zostają z 3 trójki Zniszczoł, Rejno, Szalacha?