priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom To w wyborach w Warszawie startował tylko Jaki i Trzaskowski? Nic dziwnego, że ludzie tylko głosują na PO i PiS i mamy jak mamy w tym kraju.
1
@ousmanedembele10 Mecze co 3 dni, grajmy jedną linią pomocy, co może pójśc nie tak...
0
@Ojciec5tkidzieci Nie chciałbym być źle zrozumiany, bo nikomu nie życzę kontuzji, ale uraz Kacpra to tak naprawdę wzmocnienie dla Skry w tym sezonie.
9
@hayek W końcu Dest w jakiejś XI się znalazł
2
@TR3YWAY Wybrałbym Francja-Anglia
1
@Siro W końcu Leo udało się dogonić Lato :D
0
@PatrychoO Takie gadanie. Francuzi w pierwszej połowie wrzucili Thurama i Kolo Muani, a Argentyna nie może wrzucić np. Lautaro czy Dybalę, przecież nie są to słabsi zawodnicy od Francuzów.
0
@Emhyr Martinez pewnie nie mówi po rusku ani po polsku, więc nie dogada z naszymi działaczami :D
0
@MESSIah16 Kogo proponujesz?
1
@mekston Ja uważam, że Gvardiol ma największe szanse na najlepszego młodego gracza na tym turnieju
0
@UmtitiGOAT Manzano jest gorszy, bo on jest stronniczy przy sędziowaniu, z kolei Lahoz jest po prostu beznadziejny.
1
@Kwiatek67 Tylko Iker kariere robił 10 lat temu. Zobacz trend np. w innych elementach gra nogami bramkarza kiedyś nie zwracano na to dużej uwagi, teraz jest ona mega istotna. Podobnie z grą na przedpolu. Sommer w latach np. 2005-2010 mógłby grać w topowym klubie, teraz wymagania trenerów się zmieniły. Podobny trend to np. zadania defensywne napastnika, kiedys aspekt pracy w obronie snajperów był mało istotny, teraz większośc trenerów tego wymaga itd.
0
@Kengo On nie trafił do większego z uwagi na warunki fizyczne(niski wzrost). W dzisiejszym futbolu gra na przedpolu bramkarza jest bardzo ważna i wpływa na wiele elementow gry. Zdecydowana większośc bramkarzy w top klubach to są bramkarze świetnie grający w powietrzu.
6
@Faro Nie przesadzałbym. Jeśli mamy kierować się mundialem to okaże się że np. piłkarze City są przeciętni, bo np. KDB czy Bernardo wyglądi tak sobie. W sumie tylko Alvarez z nich się mocniej wyróżnił na mistrzostwach. Jest mnóstwo czynnikow ktore wpływaja na gre piłkarzy na mundialu i wyciąganie takich wnioskow może byc błędne.
0
@Faro To sobie sprawdź proszę w statystykach, Griezmann ma 4 okazje dziś stworzone.
0
@Faro Ale to było przed półfinałem. Teraz Griezmann ma już 21, Dembele wciąz 10.
0
@q1 Znowu półśrodek. Taki trener to z gatunku zmienić by zmienić. Jak chcemy zmienić Michniewicza to weźmy porządnego trenera co osiągnął sukcesy w piłce reprezentacyjnej np. taki Petkovic. PZPN dostał 5mln $ od FIFA za wyjście z grupy na Mundialu, więc kasa jakby chcieli to by się znalazła.
1
@P33ck Na pewno w drugiej linii musi być Brozovic on gra absolutnie genialny mundial.
2
@FcPortoFan1999 Presja na Mundialu jest zdecydowanie większa niż w normalnych meczach. Spójrz sobie np. na statystykę karnych Ronaldo i Messiego w fazie pucharowej LM. Ich skutecznośc w tych meczach jest zdecydowanie niższa niż w meczach ligowych. Tutaj to działa na podobnej zasadzie.
10
@Comentateiro Lewandowski 100% to jest lider.
1
@Destroyer_of_Worlds Kto to jest elektorat PiS. Większośc ich elektoratu to ludzie po 55 rokiem życia, więc tacy co nie będą objęci ćwiczeniami. Tym ludziom się wpaja, że musimy być przygotowani na wojnę i te ćwiczenia są potrzebne ich zdaniem, moim zdaniem niewiele stracą na tym. Bardziej może stracić opzoycja, która poparła ta ustawę, co dopuściła do tej sytuacji.
2
@Encore Takie Niemcy 3/3 w xG i odpadli w grupie
1
@Pawlak1992 Myślę, że to bardziej kwestia, że od lata znów wpadamy w regułę 1:4 wydatkową, którą w tym sezonie dzięki dźwigniom udało się obejść, więc o transfery letnie będzie bardzo cięzko.
0
@MESSIah16 No jakby nie patrzeć to wybronił mecz w 1/8 z Australią, bez niego byłaby dogrywka + wybronił karne w ćwierćfinale.
0
@MESSIah16 No dobra to kogo proponujesz? Jak kolega wyżej pisał Szczęsny odpadł w 1/8 i to za wcześnie, więc musi być to bramkarz kogoś z ćwerćfinalistów. Mamy do wyboru: Costa, Alisson, Pickford, Lloris, Noppert, Martinez. Dla mnie najlepszym z tej 6 jest Martinez.
1
@John_Doe Martinez. obronił karne z Holandią, w 1/8 był bohaterem w meczu z Australią(był nawet w drużynie marzeń 1/8 kolejki) + 2 czyste konta w grupie.
0
@dniel Ja to wiem, mnie generalnie wkurza najbardziej celowe przekręcanie czyiś słów nawet jak jest Messi, Ronaldo, Kaczyński czy Tusk itd. Każdy pod swoją tezę zmienia kilka słów drugiej strony żeby tylko się zgadzało pod tezę.
1
@kuz Wygranie CA jest prostsze niż Euro, masz więcej ekip dobrych które musisz pokonać na Euro + Copa jest częsciej grana niż Euro.
2
@kuz Nie przekręcaj słów. W wywiadzie było win "something", a nie win World Cup. Nie wiem po co celowo zmieniać czyjeś słowa.
0
@FcPortoFan1999 Jest sporo opcji innych np. mogą o Bono powalczyć z Sevilli, która gra słabo i byc może Bono chciałby odejśc. Może ruch np. wyciągnięcie Sommera z Gladbach(bo były o niego zakusy w przeszłości), . Może Handanovic z Interu na pół roku wypożyczenie.