priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Dalej uważasz, że są beznadziejni?
0
@Emhyr Nie mówię o tym, że grają dobrze i widowiskowo z polotem jak kiedys, ale pisanie jakby byli słabi jest nie na miejscu, bo wciąz potrafią wygrywac ważne mecze, co pokazują ich wyniki.
3
@Emhyr Chorwacja notuje taki regres że w Lidze Narodów ograli w grupie m.in. Francję i Danię , na Euro dopiero po dogrywce odpadli z Hiszpanią. W eliminacjach do mistrzostw też wygrali swoją grupę. Chciałbym, żeby kiedyś Polska miała taki regres.
0
@Pawlak1992 Dlaczego Hiszpania mając 6 pkt przed ostatnią kolejką miałaby grać na zwycięstwo a nie zadowolić się remisem z Japonią? Dla nich win-win sytuacja wygrywają grupę eliminują ważnego rywala.
0
@barcelonaLM Nie wydaje mi się, jeśli Hiszpanie by dziś ograli Niemców to uważam, że Hiszpania mając w zasadzie pewne 1 miejsce w grupie zadowoli sie remisem z Japonią i tym samym awansuje Hiszpania i Japonia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Deviler Tak, bo wtedy zwycięstwo z Arabią da im awans, niezależnie od wynik Polska-Argentyna.
0
@SinMistico Jakbyś miał wybrać sędziego na ten mecz to kogo proponujesz?
0
@P33ck To jest prawdopodobne, kolejny Mundial to więcej meczy + słabsze drużyny(bo bedzie łącznie 48 drużyn), także powinno byc nawet łatwiej o gole.
4
@Emhyr Aż się Sergiusz Ryczel z meczu Dortmund-Malaga przypomina :)
0
@VegetaPolska Nie będzie wtedy pewny awans, ale będzie bardzo blisko. Wtedy jedyny wynik który nas elimuje to remis w meczu Meksyk-Arabia oraz przegrana 0:2 lub większa z Argentyną(grającą o nic). Także będzie wtedy już mega blisko.
1
@Emhyr Nie tyle nie mogą sędziować europejskim, co nie sędziują gdy gra europejska przeciwko reprezentacji z innnego kontynentu(tutaj masz 2 europejskie wiec to bez znaczenia)
2
@Cotutajsiedzieje To tak jakby miałbyś mecz w grupie LM Inter-Pilzno i kibicowałbyś Interowi bo go lubisz, czyli jednoznacznie kibicujesz przeciwko drużynie której jesteś kibicem(w teorii) -> Barcelony. W aktualnej sytuacji jest analogiczna sytuacja zdecydowanie najlepszy wynik dla Polski to zwycięstwo Meksyku ewentualnie remis. Kibicowie Argetynie to stawianie jej nad Polske. Dodatkowo to oznacza, że będziesz kibicował Argentynie w meczu z Polską, bo żeby Argentyna wyszła to musi wygrać z nami.
0
@Kubsoleon Dlaczego chcesz by Argentyna wygrała grupę z Polską?
0
@tristan87 Przecież często najbardziej znany zawodnik kadry jest wybierany MVP np. De Bruyne w meczu Belgii, Ronaldo w Portugalii itd. De Jong z tego samego klucza
0
@Kgorecki2500 No wiesz Holandia gra konkretnie tworzy sobie 2-3 okazje na mecz i tyle. W meczu z Senegalem też oddali 3 strzały celne(a trzeba pamiętac że 3 strzał był dobitką, więc tez skupiło się to w 2 akcjach). Co do fazy pucharowej uważam że i tak zobaczymy ich w 1/4, bo trafią na USA/IRAN w 1/8 i myślę, że mimo wszystko wygrają ten mecz.
0
@jedrek7000 Proszę Cię wszyscy wybiegają nawet obrońca z linii bramkowej a on stoi jak widły w gnoju i się potem dziwi.
2
Przepisy są jednoznaczne w takiej sytuacji, jeśli zawodnik jest na spalonym i choć minimalnie zasłania kąt widzenia bramkarza to bramka musi byc anulowana. Nie jest to zgodne z duchem gry, ale przepis to przepis i trzeba egzekwować. Kilka lat temu było oburzenie w meczu Gladbach-Inter o ten przepis(
0
@HypeR Meksyk jest słabiutki, oni nie potrafili wygrać z Polską, więc spokojnie Arabia da z nimi rade.
0
@hayek Jeśli Argentyna by zremisowałaby z Meksykiem to można wyjść z naszej grupy z 3 pkt.
0
@Chaoss Z Walią to też się męczyli Belgowie i Holendrzy. To jest bardzo trudny rywal do złamania, zobacz sobie jak rzadko zdarza się by przegrali mecz więcej niż 1 bramką. Krytykować Polskę za mecz z Walią to akurat czepianie się na siłę.
1
@Barca1992 Będą 4 dodatkowe zespoły z afryki, tutaj gra 5 najlepszych i jak jedna wyjdzie z grupy to będzie sukces dla nich, to jest żenada.
0
@Emhyr Jak Portugalia to musi byc Paulo Sousa
0
@zadafcb Razi brak jakiejkolwiek bramki. Owszem grali z faworytami, ale żeby wyjść z grupy to żadna z reprezentacji nie postawiła kroku do przodu.
2
Start Mundialu bardzo słaby dla drużyn z obu Ameryk oraz Afryki. Na 11 reprezentacji tylko Ekwador potrafił wygrać i to ze słabiutkim Katarem. Żadna z reprezentacji afrykańskich nie zdobyła jeszcze bramki. Z kolei drużyny z Ameryk na 7 meczy jedyne gole, które strzeliły to te w 1 połowie. Kondycyjnie na razie wyglądają źle, zobaczymy czy to tylko kwestia aklimatyzacji, czy czegoś więcej.
0
@FCB24 Sędziowie nie mogą sędziować, gdy gra druzyna z kontynentu od sędziego. Mecz Urugwaju z Korea jest dopiero 3 meczem bez reprezentacji z Europy. Marciniak myślę dostanie szanse w 2 rundzie meczy gdzie będzie kilka meczów wewnątrz europejskich i automatycznie będzie większa szansa na mecz w pozostałych meczach.
3
@GeraltzKatalonii No jakby nie patrzeć na razie drużyny z Ameryk na 6 meczy wygrały 1 i to przeciwko beznadziejnemu Katarowi. Teraz gra 7 Urugwaj i zobaczymy jak to się skończy.
1
@JimMorrisonFCB Expected goals mówi o całej akcji, a nie tylko o pozycji z której dany zawodnik strzela. O wczorajszym meczu mówi nam że część bramek została zdobyta z akcji z których zazwyczaj gol nie pada. Przykładowo gol Asensio to tylko 0,08, ponieważ większość takich dośrodkowań od Alby jest kasowana przez obrońców. Sam strzał Asensio w sobie już był relatywnie prosty. Możesz sobie sprawdzić ilość dośrodkowań które Alba wykonuje na mecz, a ile konczy się golem, wyjdzie Ci może średnio 1 na 10 dośrodkowań z takich pozycji jest celnych i snajper potrafi je wykończyć. Były też proste sytuacje np. karny, czy gol Solera i one miały wysokie prawdpodobieństwa zdobycia gola. Expected goals bierze pod uwagę analogicznie sytuację w meczach i na nich podstawie określa % akcji z których pada gol.
3
@JimMorrisonFCB To Ci określa prawdopodobieństwo z jaką dana akcja skończy się golem. Najprostszy przykład to rzut karny to 0,79(dlatego że średnio 79% karnych kończy się golem). Co ciekawe np. taka Arabia miała 0,14xG i zdobyła 2 bramki.
1
@Lionel_Messi10 Jakby tak wyszli to pewnie od razu będą chcieli zamknąc mecz 1 połową tak jak mówisz i potem np. zmienią Alvareza na Paredesa by zabezpieczyć środek pola. Tylko czy takim ustawieniem na początku by nie odkryli się za bardzo przed Meksykiem, tu mam wątpliowości.