1

@cris2706 Na papierze Bayern jest w TOP3 na świecie, jeszcze dodałbym Real że mógłby z nimi zawalczyć, ale to jest dwumecz i słabość dnia może zadecydować.

0

@cris2706 Villareal rok temu wywalał mocniejszy Bayern od obecnego. Ich da się pokonać.

0

@Barca_bwo Tak siostra urodzinki, mam dziwne przeczucie że będzie jakaś niedyspozycja brazylijczyka.

0

@KrwawiaceoczyVEB Akurat to dla Barcy dobrze, od kilku lat w europejskich pucharach wyglądamy lepiej na wyjazdach niż u siebie. Chociażby za Xaviego Napoli, Galata, Bayern, Frankfurt, czy za Koemana Juve, PSG. Na 3 ostatnie lata, jedyne dobre mecze w Europie graliśmy na wyjazdach, więc lepiej grać rewanż na wyjeździe.

0

@DonMatteo901 PSG musi rozstrzygnąć dwumecz u siebie, w rewanżu będą osłabieni brakiem Neymara, który jest bardzo ważnym zawodnikiem w tym sezonie dla PSG.

1

@paweldunajecfcb Losowanie ćwierćfinałów 17 marca 2023.

1

@jacob345 Lipsk jest świetny od momentu gdy Rose przejął ekipę. W samej lidze bilans 5-2-1 , a LM 4-1. Ograli Real u siebie, na wyjeździe też grali dobrze, ograli też między Dormund 3-0. Moim zdaniem z możliwych rywali City tylko PSG byłoby trudniejszym rywalem niż Lipsk w tym momencie.

6

@kiper09 Zwycięzca grupy zawsze gra rewanż u siebie w 1/8.

0

@Barwindg Szczęściu to trzeba pomóc i po prostu wygrać grupę, a nie co roku w grupie 2 miejsce i liczyć na szczęście w losowaniu.

0

@FCB24 A kogo oni mieli wylosować z 2 koszyka? Tylko PSG było mocniejsze od Lipska. Każdy inny możliwy rywal(Frankfurt, Brugia, Milan, Inter) było dla nich wygodniejszym rywalem.

0

@Zoker No ale tegoroczna LM podkreśla tendencję jaka jest w hiszpańskiej piłce. Jak sam pisałeś w 20/21 było to 4/4 w fazie pucharowej, rok później w 21/22 3/5, a teraz w 22/23 już tylko 1/4. Jak dodamy do tego to co dzieje sie na rynku transferowym, ze tylko Real,Barca i Atleti są w stanie utrzymać swoich czołowych zawodnikow, a inne dobre marki jak np. Sevilla, Villareal czy Sociedad tracą piłkarzy/trenerów na rzecz średniaków z Anglii. Mi to niestety przypomina coraz bardziej kryzys jaki był w piłce włoskiej kilka lat temu, gdzie poza Juve było bardzo trudno wyjść z grupy jakiejkolwiek drużynie włoskiej. Oczywiście od 24/25 będzie system szwajcarski w LM, więc bedzie wtedy pudrowanie trupa i nie będzie tego widać tak naocznie jak teraz.

3

@FcPortoFan1999 Jeśli inflacja w strefie euro będzie się utrzymać na poziomie 7-8% przez kilka lat to pewnie dojdziemy do miliarda.

0

@KrwawiaceoczyVEB Dużo osób ma sentyment za Lucho, ale zapomina że zapomina że on mając kosmiczny skład(moim zdaniem personalnie ta paka była mocniejsza nawet od ekipy Guardioli) po zdobyciu trypletu w 2 lata osiągnął tylko 2 razy 1/4 LM + tylko 1 mistrzostwo(przegrał z Realem w 16/17 w lidze). Nie ma żadnej pewności że z nim byłoby lepiej.

4

@bartas97 Myślę że Erling cieszy się że wprowadzono mecze w LM też o 18:45 i chciałby by było ich więcej :)

0

@Survier Ja mam w pamięci końcówkę zeszłego sezonu gdy wypadli Pedri i Nico. Musieliśmy cisnąc ostatnie 5 kolejek Gavi, FdJ, Busi, bo jedynym zmiennikiem był Puig. Chciałbym żebyśmy w przyszlym sezonie byli zabezpieczeni i mieli 6 zawodników gotowych do gry + Torre który będzie spokojnie wprowadzany(coś jak Palmer w City). Mamy FdJ, Pedri, Gavi, Kessie, Nico i tutaj jest jedno wolne miejsce które moim zdaniem jest dobre dla Kante(z uwagi ze jest wolnym zawodnikiem). Oczywiście lepiej byłoby ściągnać jakiegoś kozaka, ale uważam, że będzie bardzo trudno o fundusze na transfery w przyszłym sezonie i trzeba mocno oszczędzać, a z zawodnikow z wolnego transferu nie widze lepszej opcji dla nas niż Kante.

0

@Survier Gundogan wszystko wskazuje ze jest dogadany z Bayernem, Kante za darmo jest dobrą opcją. Wyobraż sobie np. scenariusz ze w tym samym czasie wypada Pedri, Gavi, FdJ(tak jak w tym sezonie Araujo, Kounde, Christensen) czyli 3 zawodników jednej formacji. W jaki sposob bys wtedy zbudował pomoc? Kante jest świetnym uzupełnieniem składu na np. 2 sezony.

0

@takisobiektos Tylko teraz jest pytanie czy kara finansowa obniża limit wydatków na kolejny sezon, bo ma to spore znaczenie.

0

@niteincubus Też ale to w SPH w pierwszej połowie stycznia, w drugiej połowe stycznia będą mecz PK i one będą w Hiszpanii

0

@GeneralXavi Wiesz niby wedlug nowych wytycznych w pierwszej kolejności glosujący mają patrzeć na wyniki indywidualne, a nie grę całego zespołu, czy trofea zespołowe.

1

@niteincubus W styczniu oraz lutym też są grane mecze PK, więc mozliwe że tych meczy na Camp Nou będzie więcej.

1

@adambijax Popatrz na sytuację kontraktową Depaya. W 2021 był do wzięcia za darmo i podpisała go Barcelona, teraz w czerwcu 2023 jest znowu do wzięcia za darmo. Dlaczego ktoś mialby chcieć za niego płacić a nie np. podpisac za darmo? Auba jak na swój wiek to dobre pieniądze były. Kessie był do wzięcia za darmo latem, gdyby jakiś klub go chciał to chyba lepiej byłoby go wtedy podpisać, a nie np. rok później płacić duży hajs za niego. Kiedy np. White, Casemiro, Fofana itp. byli dostępni na wolnym transferze?

2

@Survier Hmm, jeszcze wczoraj pisałeś by nie oceniać Artety bo jedyne co jest to jest liderem ligi po 11 kolejkach, a teraz powołujesz na Napoli które jest w tym samym miejscu co Arsenal teraz. Jedni sa liderami ligi angielskiej + 1 miejsce w grupie LE, drudzy liderami w Serie A + 1 miejsce w LM.

0

@Coutinho007 Wiesz graliśmy 15 meczów z Bayernem, jedyne 2 mecze które wygraliśmy wynikały z genialności Messiego. Niezależnie jacy zawodnicy byli w ekipie poza nim, gdy Messi grał źle/nie był dostępny drużyna zawsze przegrywała.

0

@Damiain Jest w tym sporo racji. Wystarczy sobie przypomnieć jak wyglądaliśmy na tle Bayernu za Tito, gdy przegraliśmy dwumecz 0-7. Messi miał problemy zdrowotne wtedy w jednym meczu grał, choć nie był w pełni sił, a w drugim już w ogole go nie było. Drużyna nie potrafiła bez niego zrobić nic.

0

@Bobo25 Były wypowiedzi piłkarzy będących w klubie, którzy krytykowali to co dzieje się w nim np. Aguero już po miesiącu bycia w Barcelonie narzekał na kwestie tego że jak chciał przyjechac przed treningiem godzinę to nikogo nie było w klubie, światła pogaszone itd, gdzie w City nawet jakby 2h wcześniej to wszystko bylo ogarnięte. Nie jest typ krytyki samego treningu, ale sposobu w jaki działa klub uniemożliwiajacy piłkarzom dodatkowy trening np. dodatkową siłownię.

1

@Emhyr 19/20 za Setiena była 1/4.

2

@Kamiloza91 Patrząc na wyniki Conte w LM raczej nic by to nie dało.

0

@Cygan BRC Rok temu w 2 pierwszych meczach(Bayern oraz Benfica) nie oddaliśmy celnego strzału.

1

@Gallaret Oni zrobili linie od pilki i znalezli centrymetrowego spalonego.

0

@adambijax Ten Ulreich to akurat zły przykład, do dziś mam w pamięci jego popisy w półfinale z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?