1

@Survier Alba w kadrze od 2021 -> 1188 minut, Gaya 422 minut, Alonso 444 minut. Oczywiście dla Ciebie prawie 3-krotna różnica minut świadczy że grają niemalże tyle samo. Dodatkowo porównywanie Carvajala do Theo, gdzie jeden to prawy a drugi lewy obrońca.....

3

@ddanioofcb Alves też blokował prawą obronę, po jego odejściu co jeden as na prawej obronie to lepszy.

1

@Emhyr Ja bym tego tak nie porównywał. Presezon poprzedni pporzedzało Euro np. Pedri grał jeszcze na IO dodatkowo, a cały sezon 20/21 z kolei był bardzo intensywny i mecze był co 3 dni. Organizmy piłkarzy miały prawo nie wytrzymać. Porównaj sobie np. ilośc kontuzji w Realu rok temu, a teraz. Jest ich znacznie mniej przed nowym sezonem, a sztab i większość piłkarzy jest ta sama.

0

@PJ1985 Oczywiście pozbywany się największego kontraktu w zespole uzdrawiając drabinkę płacową + zarabiamy grube miliony.

1

@lucca87 City, Dortmund, Marsylia. Fajne przetarcie byłoby przed kolejnymi rundami LM.

0

@michal26 Dest przegrywa rywalizację z Araujo, Roberto na prawej obronie, wcześniej przegrał z 39-letnim Dani Alvesem. To może sprzedajmy Desta za 20mln, gdzie indziej i będzie na klauzulę, jakoś chętnych nie ma dużo na niego.

0

@michal26 Zgodziłbyś się na miejscu Villareal? Dla mnie to po prostu by się osłabili, a 20mln by tego nie rekompensowało.

0

@Filiq1899 Bilety najczęściej idą w obieg przed startem rundy(z wyłączeniem Atleti i Real). Na miesiąc przed dowiesz się dokładnej daty mecz tzn. może to sobota lub niedziela na 95%. Bilety więc będziesz mógł kupić prawdopodobnie w okolicach grudnia-stycznia, aczkolwiek nie trzeba się spieszyc kompletu na Betis nie będzie. Co do miejscówki to zależy od portfela. Ja byłem na Lateral i było super wszystko widać oraz za pierwszym razem byłem w najtańszym sektorze na samej górze w rogu i też widocznośc wbrew pozorom nie była zła. Unikałbym sektoru za bramką, bo jest klub kibica z bębnami.

0

@Filiq1899 Polecam na majówkę wypad, mecz z Betisem będzie w sb lub nd(29.04-30.04), a 1 maja jest w poniedziałek, czyli lecisz w sobotę rano lub piątek wieczorem, a wracasz w pn.

3

@DIPENNN On ma umowę do czerwca 2024, więc raczej powinno byc ok pod kątem kosztów transferu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@rk W jaki sposób go porównujesz do Christensena? Jeden PO drugi ŚO. Możesz go porównać do Araujo pod względem tego jak grał urugwajczyk na prawej obronie. Roberto wyglądał tam lepiej niż Ronald, chociażby przez że popełnił mniej błędów w obronie, a posłał dodatkowo kilka dośrodkowań, ja nie widziałem ani jednej próby dośrodkowania Araujo przez 60m jakie grał jako prawy obrońca.

1

@kamilos1214 Przecież Henry w Monaco grał z 12 i wtedy też debiutował w kadrze, więc wziął 12. Dopiero w Arsenalu wybrał 14, ale kadrę zostawił po staremu.

0

@FioletoweOczy Moim zdaniem po prostu wygląda tam dobrze i wynika to z taktyki zespołu, nie bez powodu w ważnych meczach gdy Real gra 4-4-2 Modric wygląda dobrze, bo ma za soba Fede który mnóstwo biega i zabiezpiecza, więc Modric może skupić się na kreacji gry.

0

@Volk Pytanko z czego wynika że Busi gra świetnie w kadrze i wygrywa rywalizację z Rodrim?

1

@FC1899Barca Naprawdę obstawiasz Lech i Raków po meczu pucharowym w czwartek?

0

@arasz1819 Ważne żeby Van Bommel nauczył się liczyć ile zmian zrobił, bo po tym co odwalił ze zmianami w Pucharze Niemiec to nie dziwię się wściekłości zarządu.

0

@Survier Conte zapewniłby mistrza + kompromitacje w LM. Czyli możemy też brać Valdka na to samo wyjdzie...

0

@J4no Wiesz, że PO nie ma na rynku? W całej LaLiga to zdecydowanie najsłabiej obsadzona pozycja. Nie bez powodu Real trzyma Carvajala mimo, że jego poziom spadł drastycznie w ostatnich latach. Atletico kombinowało z Wassem w zeszłym sezonie i wyglądało to bardzo blado. Najlepszy w LaLiga Foyth jest bardzo defensywnym obrońcą. Po tym jak upadł transfer Azpiego jest niemal pewne że będziemy grać Araujo/Kounde na tej pozycji, z biegiem sezonu będzie lepiej.

1

@kiper09 A jak to możliwe że nie potrafiliśmy wygrać z Cadiz przez ostatnie 4 mecze?

0

@Sysia11 Już widze tłumy chętnych na gwiazdy MU, które w dodatku mają świetne kontrakty.

2

@Emhyr Messi, Giba, Jordan, Karabatic, Małysz, Woods, O'Sullivan, Schumacher, Majka, Phelps, Kowalczyk, Bjoerdalen

0

@Emhyr Zarówno Dest jak i Bellerin mało dają w ofensywnie, a w defensywie Hector jest lepszy. Możemy na wymianie na podobnego zawodnika(a nawet ciut lepszego) zarobić kilkanaście milioniów euro. Rozpatrujemy też zawodników, którzy docelowo będą rezerwowymi, więc czysty zysk(chyba, że liczymy że Dest zacznie się rozwijać(ja u niego progresu w grze w ciągu ostatnich 2 lat nie widziałem). Jedyny plus Dest w tej sytuacji, jeśli traktujemy go jako rezerwowego LO, ale jeśli Alonso przyjdzie to i ten aspekt odpadnie.

0

@kiper09 Tylko kto tyle zapłaci De Jongowi co ma w Barcelonie? Przecież z taką pensją co ma w Barcelonie byłby tam najlepiej opłacanym graczem. Chyba że zakładamy że zgodzi się na obniżkę wynagrodzenia w Chelsea względem tego co ma w Barcelonie.

1

@smieszek Restrykcje powinny byc podobne we wszystkich ligach. Jednocześnie troche racji w tym jest że Barcelona jest sama sobie winna. Tylko przez ostatnie 5 lat na transfery wydaliśmy ponad 1,1mld euro(żaden inny klub na świecie tyle nie wydał, przebiliśmy nawet szejków), gdy np. Real 500mln. To jest 600mln różnicy. Teraz Real nie ma problemu z limitami, a my co okienko walczymy by to jakoś spiąć.

0

@kamilos1214 https://rankomat.pl/samochod/kiedy-ubezpieczenie-oc-zostanie-automatycznie-przedluzone - jak kupiłeś rok temu na siebie polisę to ona się automatycznie przedłuży o ile jej nie wypowiesz u swojego ubezpieczyciela

0

@kamilos1214 Czy wypowiadałeś poprzednie ubezpieczenie? Jeśli nie to automatycznie się przedłuży(o ile nie miałeś OC po poprzednim właścicielu).

1

@FCB24 W skrócie chodzi o podkradanie młodych piłkarzy ze szkółki. Według właściciela Celty Denis pośredniczył w sprzedaży jednego z bardziej utalentowanych nastolatków z Celty i zarobił na tym. Dodatkowo zarzuca Suarezowi że odrzucał propozycje transferów by móc odejść za darmo. Denis z kolei mówi że to nie prawda i niech pokaże dowody na te oferty transferowe + że nie pomagał agencji przy transferach młodych piłkarzy z klubu.

PS: Czyli jak w Hiszpanii Celta chce się pozbyc Denisa by móc kupić nowych piłkarzy(żeby spełnić FFP), a Denis nie chce odejść za wszelką ceną bo ma świetny kontrakt.

3

@Kidd Dzisiaj był ważny odczyt inflacyjny w USA, wyniki są znacznie lepsze niż prognozowane, co powoduje spadek ryzyka podwyżek stóp w USA, a co za tym idzie spadek wartości dolara. Giełdy wystrzeliły do góry po tej nowinie.

2

@FCB24 Przez cały turniej finałowy Grbić miał 3 atakujących. Bartosz grał fatalnie we wszystkich 3 meczach: Iran 43%, USA 43%, Włochy 38%. Kurek jest świetny ale grał beznadziejnie i zarówno Łukasz jak i Karol moim zdaniem daliby radę grać lepiej(w okolicach 50% uważam). Wkurza mnie że jest traktowany jak święta krowa i nawet jak gra słabo to nie jest zmieniany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?