9

@Clue Czyli piszesz, że Neymar grając tylko w 54% minut w sezonie wykręcił lepsze staty od jakiekolwiek zawodnika Barcelony w minionym sezonie?

0

@Jakchcesz Trincao wraca, lecimy na mistrza :)

0

@speed1 Dembele przez 5 lat w Barcelonie rozegrał mniej niż 35% możliwych minut. Naiwnością jest wierzyć, że nagle wszystkie problemy zdrowotne ustaną i rozegra np. 80% minut.

0

@Encore Właśnie, że się nie spinało finansowo. Ronaldo przyszedł w lipcu 2018 do klubu. Revenue Juve za 2017/18 2018 395mln, za 2018/2019 460mln. Potem była pandemia w 2020 i były drastyczne spadki. Ronaldo kosztował ich ponad 100mln i dodatkowo 40mln pensji rocznie. Wzrost wartości przychodów w klubie w żaden sposób tego nie rekompensuje. Dodatkowo trzeba też pamiętać, że zdecydowana większość czołowych klubów notowała wzrost przychodów pomiędzy tymi sezonami.

1

@Emhyr Mają kilku niezłych graczy, ale generalnie cały czas to drużyna powiedzmy potencjałem na miejsce 8-10. Teraz są wyżej w LN, bo terminarz im sprzyjał i ograli słabsze drużyny. Jak grali z mocniejszymi typu Francja czy USA to przegrali. W zasadzie to wygrali tylko z Włochami z mocniejszych drużyny, a Włosi nie mieli jeszcze najmocniejszego składu.

26

@MesQueUnClub96 Jak były protesty niepodległościowe w Katalonii to nie wahali się użyć gumowych kul, armatek wodnych czy gazu łzawiącego. Potrafil to używać przeciwko własnych obywatelom. Dlaczego nie chcą tego robić teraz?

0

@michal26 Ok, to powiedz dlaczego Twoim zdaniem zachowanie Bayernu jest gorsze, niż Barcelony względem Leo?

1

@michal26 Barcelona zachowała jak się bardzo słabo względem Leo, zawodnik został oszukany przed zarząd klubu. ". Powiedziałem to prezydentowi, a on zawsze mówił, że na koniec sezonu będę mógł podjąć decyzję. Ostatecznie nie dotrzymał słowa." Jeśli największą legendę w historii klubu traktujesz jak śmiecia i robisz z niego niewolnika to chyba nie jest jest dobrze. Moim zdaniem Barcelona gorzej postępował z Leo niż Bayern względem Lewego. Naprawdę uważasz, że zachowanie względem Leo było lepsze niż teraz to co robi Bayern?

PS: Przecież Barcelona raczyła dopiero ustosunkować się do prośby Leo dopiero po tym jak prawnicy Leo wysłali pismo w tej sprawie. Wcześniej totali go zwlewali. Poza tym, to nie była decyzja Leo, że chce zostać tylko bardziej fakt że nie chciał iść na drogę sądową z klubem.

1

@michal26 Dałem ci wywiad z okienka transferowego 4.09.2020(okienko z uwagi na pandemię trwało do października wtedy). Tam znajdziesz "Powiedziałem klubowi, przede wszystkim prezydentowi, że chciałem odejść. Mówiłem to mu przez cały sezon. " Jak mówisz takie słowa w wywiadzie udzielonym Goal.com to chyba jasny sygnał że zawodnik chciał odejśc i wywiad jest formą publiczną.

1

@michal26 No, ale Leo publicznie powiedział, że mówił prezydentowi że chce odejśc z klubu oraz, że Bartomeu nie dotrzymał słowa w sprawie jego odejścia. Wywiad był trakcie okienka transferowego. Dlaczego uważasz, że wywiad w którym o tym mówił(i to w trakcie okienka transferowego) nie jest wypowiedzenim się publicznym? Tutaj link podsyłam -> https://www.fcbarca.com/96340-oficjalnie-leo-messi-zostaje-w-barcelonie-wywiad.html

0

@JohnnyBarca Problemem nie jest poziom sportowy tylko ogromna pensja, na którą stać 4 kluby w Anglii + PSG i Real. Nikt inny nie da rady sprostać wymogom finansowym. Zostaje więc kierunek angielski.

0

@barcowy1899 U mnie się nie sprawdził, chciałem z niego korzystać w pomieszczeniu w którym pracuje, ale był mega głośny i bardzo to przeszkadzało. Pomaga ochłodzić sypialnię przed pójściem spać, ale nie ma szans zasnąć gdy pracuje. Następnego lata założyłem zwykłą klimę i nigdy nie wróciłbym do przenośnego klimatyzatora.

0

@lucca87 Messi też chciał odejść przed ostatnim swoim sezonem w Barcelonie. Barcelona go na siłę zatrzymała, a mimo to Messi grał świetnie i zdobył ZP. Tu nie ma reguły, że gdy ktoś chce odejśc a mimo tego zostaje to przestaje grac dobrze.

2

@Kwiatek67 Ale wiesz, że Mane dostał kontrakt w Bayernie na poziomie 20mln? Barcelony nie stac na takie kontrakty.

0

@Piotr,1985 W cuglach? półfinał i finał po karnych...

0

@LukaszFan Jeszcze Francja jest zainteresowany dywizją B

0

Donnarumma świetna gra nogami, prawdziwy mistrz:)

0

@adi7adi8 To co powiesz na liczby w ataku?

0

@Xxxbarca4ever Vasina jest ofensywnym przyjmujący, staty z ligi czeskiej ma przeciętne. Kacperek to wiadomo jaki jest. W Kerminena nie uwierze dopóki nie zobaczę, żeby tatuś mógł coś zrobić takiego Kacperkowi.
@kewin Bednorz zagrał bodajże w 4 meczach w zeszłym sezonie reprezentacyjnym, trudno wnioski po tym brać. Wolę bazować na statach z ligi rosyjskiej i widzimy tam m.in. że w sezonie 21/22 ma 25% przyjęcia, a w 20/21 24%. Wiem, że liga rosyjka jest siłowa itd., ale wstyd mieć nawet tam takie staty w przyjęcia.

0

@Xxxbarca4ever Ale tam będzie linia przyjęcia Kooy-Bednorz-Piechocki. Zagrywający przeciwnych drużyn mogą zacierać ręce :)

20

@Comentateiro Czyli wyborcy KO też oczekują rozdawnictwa? Zawsze było mówione, że osoby 500+ to zwolennicy PiS, a tu okazuje że większośc elektoratu KO też nie wyobraża sobie życia bez 500+, dodatkowych emerytur itd.

0

@Encore Dużo zależy czy MU odpali pod wodzą Ten Haga. Frenkie potrafi grać świetnie, ale dużo zależy czy zespołowi idzie w którym gra. Jak zespół gra kiepsko, rzadko kiedy De Jong jest w stanie wziąć na swoje barki ciężar za zespół. Dużo jest niewiadomych w MU jeszcze jak ich skład bedzie wyglądać, a rywali w lidze mają piekielnie mocnych.

0

@mateusz1989VeB Trochę fajnych zawodników będzie na rynku z wygasającymi kontraktami w 2023 z pomocników np. Tielemans, Kante, Soler, Ruiz, Gundogan, Aouar. Można np. zmienić system gry na 5-3-2 i grać bez klasycznego DM. W ciągu roku dużo może się zmienić. Jest kilka możliwości co zrobić.

2

@Kgorecki2500 Właśnie dziś podpisujemy PO :)

2

@patry295 Problem to jest cena. Tutaj podają cenę za gospodarstwo domowego(czyli jakbys z gniazdka w domu ładował) licząc cene prądu z 2021. Cena na stacjach szybkiego ładowania jest zdecydowania wyższa. Dodatkowo teraz cena prądu poszybowała. Kontrakty który za MwH w 2021 były średnio na poziomie 278zł. W Q1 2022 to jest 466zł, a aktualnie już sięgają 950zł za MwH. Łatwo sobie możesz policzyć, że to wzrost jest ponad 3 krotny. Policz teraz np. benzyna za 8zł, spalanie np. 8l/100km daje ci 64zł. Wobec aktualnych cen byloby to już ok. 35zł ładując w domu najtańszy samochów(chyba że rząd jakieś super tarcze wymyśli), a na stacjach ładowania będzie ponad 50zł. Im większe będzie zapotrzebowanie za prąd tym szybciej cena prądu będzie wzrastać to jest błędne koło.

0

@Vaven Ale na logikę spójrz. On miał 3,6mln funtów(czyli 4mln euro na starym kontrakcie) myslisz że podpisał za tyle samo nowy?

0

@Vaven Np. tutaj mozesz o tym przeczytać: https://www.fcbarca.com/104174-sport-komplikuje-sie-temat-przedluzenia-kontraktu-ronalda-araujo.html
4 mln były na starym kontrakcie:
https://salarysport.com/football/player/ansu-fati/
Od paźdzernika 2022, gdy przedłużył kontrakt dostaje 6mln, podobnie jak Pedri(w podobnym czasie przedłużali)

0

@Vaven Fati i Pedri mają 6 netto czystej pensji(bez premii) .

0

@Uukasz_93 Fati mając niecałe 18 lat dostał 6,5mln kontrakt mając 1500 minut w Barcelonie rozegrane, teraz Gavi mając 3000 minut w Barcelonie dostaje 2 mln. Gdzie logika?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?